Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вартість будівництва в ЄС. Так, для порівняння.

Віктор

Рекомендовані повідомлення

... а у відповідь отримав хамство і звинувачення у дешевих фальсифікаціях ...

 

От кого и когда ?! :shock: Только ткните пальцем : мы этого хама всем Форумом заплюём ! :-x

.. Или Вы называете хамством, что я сравнил Ваш образ мышления с мышлением "вуйко" ? А обвинения, это то что я назвал Вашу рекламу - рекламой ?! %)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже Ломайстер, ну навіщо мені "дешева реклама"? ...

 

Времена такие. :( Значит понадобилась. Третий год, как зарегистрировались на Форуме, а активность проявили только сейчас. Значит поджало сильно. Как и меня. :( Как и многих других. Чего уж тут пыжиться и рассказывать о своих великолепных достижениях. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ломастер, "не делайте из еды культа".

 

У Вас поразительная способность во всех постах видеть скрытую рекламу, а во всех, кто напишет цену, выше той, которую Вы заплатили за аналогичную работу на своей стройке - видеть горе-недоучек-прорабов, высасывающих последние соки и деньги из бедных застройщиков и своих рабов-наемников.

 

После чего с тонким подтекстом " ну я-то не лох", гордо удалиться в белом.... :)

 

По Вашей логике меня давно уже пора на этом форуме забанить напрочь...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виктор, не сочтите за наглость, но я вполне конкретно спрашивал что входит в стоимость?

 

Ведь от этого во многом зависит составляющие... в т.ч. страховка и т.д.

 

Гостил у отца, так у них понятие дом "под ключ", означает, что семья получая ключи, может заехать по пути в супермаркет за продуктами, приехать в новый дом и жить... все доделывать ничего не надо... обои, мебель, шторы, техника согласовывается заранее...

 

Да вилла стоит 200-250 тыс евро, но еще раз это уже готовое жилье, а не жилье готовое к ремонту...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас поразительная способность во всех постах видеть скрытую рекламу, а во всех, кто напишет цену, выше той, которую Вы заплатили за аналогичную работу на своей стройке - видеть горе-недоучек-прорабов, высасывающих последние соки и деньги из бедных застройщиков и своих рабов-наемников.

 

После чего с тонким подтекстом " ну я-то не лох", гордо удалиться в белом....

 

Андрей ! Не буду обижаться и оправдываться. Я не думаю, что это поразительная способность, но я действительно часто предугадываю скрытую рекламу с первых нескольких постов форумчанина. Ничего сверхъестественного я в этом не вижу. Если Вы мне дадите ссылку на тему, где я ошибся и незаслуженно кого-то обидел - немедленно извинюсь.

 

Аналогично было и в этой теме. Не знаю как Вам, а мне с первого сообщения было понятно, что тема "Вартість будівництва в ЄС. Так, для порівняння." созданна совсем не "так, для порівняння" - лишь бы потрепаться на досуге. Что нам потом предложат купить, или к каким выводам подведут, я понятия не имел. Но, первым же своим ответом сухо дал понять, что в бескорыстное, без задней мысли, желание топикстартера потрындеть о ценообразовании европейского стройрынка я не верю :

 

Ломастер Цитата:

 

Сообщение от Віктор

... І ось вирішив нарешті поділитися цікавою інформацією про вартість будівництва у Франції, переклавши повністю, без купюр, пост звідси: www.forumconstruire.com/const...opic-99307.php

Як Ви думаєте, чи скоро такі ціни будуть в Україні?

 

Не скоро. Точнее : никогда. Я ответил на Ваш вопрос ?

 

Как и следовало ожидать, Виктор "не заметил" этого сообщения и планомерно, не спеша, УМНО (!) гнул свою линию. Куда загнул ? Понятно : фирма у него солидная, строит очень дорого, но качественно, как в цивилизованой Европе. 8-) А кто пытается строить дёшево ... :fool:

 

Кто-то сказал ему хоть одно обидное слово чтобы он мог писать ТАК :

 

"Сміх крізь сльози викликають чванливі пости багатьох користувачів, котрі нахваляються наввипередки один перед одним, хто ДЕШЕВШЕ збудувався ..."

 

Это форумчане со скромным бюджетом - чванливые ?!

 

P.S. Я ничего не имею против рекламы. Против ЧЕСТНОЙ открытой рекламы. Но вот этих заумных изворотов терпеть не могу. :twisted:

 

P.P.S. Ну, и по поводу "гордо удалиться в белом ..." Это кто тут у нас так гордо удалился ? :D :

 

"Боляче дивитися, як форум з корисного ресурсу обміну інформацією перетворюється на такий собі "клуб за інтересами любителів коньяку, вазонів, собачок і т.д." та "куточок ображених забудовників", котрі жаліються один-одному як їх "кинули" жадні западенці. Особи, здебільшого, як у нашій гламурній шоу-тусовці Каті Осадчої, одні і ті ж. А коли з'явилася свіжа думка, то її потрібно швидше "затюкати". Будь по-вашому, якщо потреби у свіжій думці немає, то прошу шановного модератора вилучити створену мною тему. Добраніч."

 

- Тут и сердечная боль за любимый форум. ( На котором до вчерашнего дня автор не оставил и десятка сообщений.)

- И совместное обсирание как богатых любителей коньяка, так и бедных застройщиков пострадавших от недобросовестных строителей ( Наверное форумчане всё выдумывают о кидках и подставах.)

- И скромное двойное упоминание о его затюканой "свежей мысли". (Надо понимать, что до него никто не говорил, что "дорого - это хорошо, а дёшево - это плохо". :D Очень свежая мысль !!! )

- И великодушное разрешение модераторам удалить его "свежие мысли". :Bravo:

После такого ухода, мне уже гордо уйти не удастся. :( Ухожу с позором ...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Вашей логике меня давно уже пора на этом форуме забанить напрочь...

 

Учитывая, что я расчитываю пригласить Вас на монтаж моей котельной, то был бы не против. :oops: Заказчиков у Вас поубавится, может и цена будет лояльной ... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу не навязчивой рекламы.

Однажды я напал на S.A.Y (за что приношу извинения ). Но после одумался, если она ненавязчива и достаточна тактична, то почему нет, тем более если она исходит не от новичка, а от форумчанина минимум. Есть ЧС и БС, и там всегда есть шанс очутиться, и труды по участию в форуме или сведутся на нет, или наоборот. То есть имеем практически естественный отбор спецов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

"3. БУДІВНИЦТВО "УТЕПЛЕНИЙ КОНТУР"

3. Будівництво каркасу по типу "Відкритий контур"

3.1 Покриття даху: ондуліном, металочерепицею або бітумною черепицею на бажання Замовника

3.2 Ізоляція контрукції мінераловатними утеплювачами.

Вартість від 1750 гривень за м/кв*"

Ломастер, заметьте стоимость у них приемлемая для тех кто имеет скромный бюджет.

Правда, в стране где пока еще можно строить из кирпича, лучше строить из кирпича. Виктор простите, но к каркасникам у меня отношение как Ниф-Нифу, который строил из соломы.

А если найти "вольных масонов", которые смогут собрать такой домик, то думаю будет вообще буюджет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имхо, тема несет в себе дополнительную инфо и явно не является ТУПОЙ рекламой.

Тупой рекламы на этом форуме и без этого предостаточно. И честно говоря половина тем в той или иной мере являются рекламными, как минимум это ВСЕ темы продавцов товара или услуг (т.е. монтажников). Или вы хотите сказать, что они альтруисты остальных просвещают и за это на них божья благодать сходит? Но ведь оч многие из этих рекламных тем, нам полезны, не так ли? здесь я нашел много услуг, которые меня весьма порадовали и помогли.

так за что клюем вежливого человека, который нас снабдил информацией.

не нра - не обращайте внимания и пускай тема умрет.

в стране какая-то эпидемия жёлчная и явное желание многих искоренить богатых, прям дежа вю

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ёб-с ...! Как всё прогнозируемо !

Обычная тупая реклама ! :evil: :evil: :evil::(

 

Зря Вы так. Эт, я попросил ссылку на сайт. Мне интересны каркасники. Думал, о ком-то ещё не знаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Ajeksa! Специфікація "під ключ" у них, як і у нас не завжди відповідає поняттю "ввійшов і живи", це є домовленість між Замовником і Підрядником і визначається Специфікацією. Як правило, задля економії, вони замовляють будинки без фінальної оздоби і, тим більше, вважають за краще особисто купувати "фіраночки, штори, шпалери і т.д." Можливо, Ви маєте на увазі готові типові /у них - "американські"/ будинки, які вже з заводу на будівництво приїздять з внутрішньою оздобою. Такий тип будівництва не надто популярний через посередню якість.

Стосовно вартості - просто перекладу кілька заголовків повідомлень звідси: www.maisons-et-bois.com/discussions/viewforum.php?id=2&p=2 станом на 09.04.2010 р.

"200 м2 /під оздобу - В.Я./ за 250 000 ЄВРО ... утопія?"

"Каркасник - якої якості слід очікувати з бюджетом у 200 000 ЄВРО за 140 м2?"

"Каркасник дешевше 100 000 ЄВРО: можливо чи ні?"

"1650 ЄВРО за м2 пасивного будинку: реально?"

"Проект на 160 м2 бюджет 200 000 ЄВРО в Ізері - реально?"

Відповіді користувачів, хто вже збудувався, в основному зводяться до думки що ці цифри НЕ реальні.

Шановному ЛОМАЙСТРУ: станом на 12.00 п'ятниці 09 квітня 2010 року ви написали 2057 повідомлень, 1,68 повідомлень ЩОДНЯ, при тому отримали 197 вдяних відгуків. Тобто, лише кожне 10,44 Ваше повідомлення заслужило на подяку користувачів. У мене всього 13 повідомлень, по 0,02 щодня, і при тому 23 подяки від користувачів... Навіщо мені дорікати недостатньою кількістю повідомлень? Чи кількість переважає над якістю? Дозвольте уточнити, що у 1998 році я закінчив ЛДУ ім. І.Франка за спеціальністю "міжнародна журналістика", деякий час керував власною телестанцією і ще не забув, як писати багато і ні про що. Але ж за повідомлення гонорари не платять, та й не потрібні вони мені - у мене бізнес у кризу не постраждав, зовсім навпаки. Будинки йдуть на експорт і в Україну, також непогано йдуть сходи, меблі, дитячі майданчики, терасна дошка, блок-хауз... Стоп, знову напишете, що я рекламуюся на халяву!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинки йдуть на експорт і в Україну, також непогано йдуть сходи, меблі, дитячі майданчики, терасна дошка, блок-хауз... Стоп, знову напишете, що я рекламуюся на халяву!

 

Мені потрібен дитячий майданчик - гірка, качелі, стінка. Що можете запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікторе, вибачаюся, але я щось не можу зрозуміти.

Ви пишете, що "Проект на 160 м2 бюджет 200 000 ЄВРО в Ізері - реально?" , і, наскільки я зрозумів підтверджуєте відповіді – не реально. А зайшовши на Ваш сайт можна побачити значно менші цифри.

За будівництво «Утеплений контур» - від 1750 грн/м.кв. Навіть, якщо збільшити цю цифру вдвічі, ми ніяк не вийдемо на сотні тисяч євро. Також, не думаю, що вартість будинку який Ви продаєте, скажімо в Куршавель, зросте в рази в порівнянні з його вартістю в Україні.

Що не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ломастер, "не делайте из еды культа".

 

У Вас поразительная способность во всех постах видеть скрытую рекламу, а во всех, кто напишет цену, выше той, которую Вы заплатили за аналогичную работу на своей стройке - видеть горе-недоучек-прорабов, высасывающих последние соки и деньги из бедных застройщиков и своих рабов-наемников.

 

После чего с тонким подтекстом " ну я-то не лох", гордо удалиться в белом.... :)

 

По Вашей логике меня давно уже пора на этом форуме забанить напрочь...

 

Андрей, не передергивайте ;)

Абсолютно справедливо замечено

"Вот так строят за бугром"

"Вот так строим мы"

"Вот наши контакты"

"Будьте готовы платить много и не слушайте тех, кто говорит, что качество результата определяет качество используемых материалов. НЕТ! Качество результата будет определять то, сколько вы готовы заплатить. Поэтому слушайте сюда..."

 

Как это назвать кроме как реклама в Основном разделе.

Люди, которые так поступают лично меня тоже раздражают.

Есть правило: реклама-в рекламе и не нужно остальных за дураков держать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имхо, тема несет в себе дополнительную инфо и явно не является ТУПОЙ рекламой.

 

Это не тупая реклама - это хитрожелтая реклама :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи кількість переважає над якістю?

 

Якщо мова зайшла про якість, то перегляньте, за що саме (зміст постів) Вам дякували.

90% "Дякую"="Згоден"

З Репутацією не пов"язано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зря Вы так. Эт, я попросил ссылку на сайт. Мне интересны каркасники. Думал, о ком-то ещё не знаю...

 

Может и зря. Но толька ссылка на сайт продавца появилась бы в любом случае, поверьте. ;) Это элементарная психология.

 

Если я напишу : " Гостил у друзей в Англии. Там все пользуются электрическими кракозябрами. "

То обязательно найдётся человек который спросит : " А где можно прочитать про эти кракозябры и чем они хороши ?"

 

Подобными нехитрыми фокусами, позволяющими манипулировать сознанием людей, владеет любой мало-мальски грамотный менеджер. Во всяком случае, обязан владеть. Топикстартер ими владеет точно ! :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Ломастер

я чув Ви маєте інформацію про электричні кракозябри?

Може дасте тут лінк? будь-ласка

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, а сотни постов гуру, которые на самом деле продвигают бренд, это не реклама?

граница где...наводить порядок должны модераторы по понятным правилам. но...сайт должен быть популярным)))

 

а наполнять ресурс желчью, а- ля бездомный, означает всего лишь культивацию ее в себе.

всем хороших выходных))

 

2 Ломастер

у нас с Вами регистрация в один день, вот это совпадение!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывая, что я расчитываю пригласить Вас на монтаж моей котельной, то был бы не против. :oops: Заказчиков у Вас поубавится, может и цена будет лояльной ... :D

 

Ну.... может... вот у К2 опять покели переделанные мною коллекторы - это плохая примета :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для "ПЕРВЫЙ ДОМИК" : Ви наводите цифри 1750 грн м/кв з наших української/російської сторінок. А на експорт є франкомовна сторінка www.solidbud.com/fr і ціни зовсім інші, оскільки ми виготовляємо каркас з модрини /лиственница/, збиваємо не пневматичними пістолетами на цв'яхи, а крутимо конфірмати у попередньо просвердлені отвори, зовнішня обшивка не ОСБ, а фанера ФСФ, конструкція стіни трішки інша, з урахуванням вітрових навантажень антлантичного узбережжя Франції. Середня експортна ціна 120-140 Євро за м/кв /голий каркас/ + транспорт 2000 Євро + ПДВ + проживання робітників 50-70 Євро доба + оплата праці робітника...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для "ПЕРВЫЙ ДОМИК" : Ви наводите цифри 1750 грн м/кв з наших української/російської сторінок. А на експорт є франкомовна сторінка www.solidbud.com/fr і ціни зовсім інші, оскільки ми виготовляємо каркас з модрини /лиственница/, збиваємо не пневматичними пістолетами на цв'яхи, а крутимо конфірмати у попередньо просвердлені отвори, зовнішня обшивка не ОСБ, а фанера ФСФ, конструкція стіни трішки інша, з урахуванням вітрових навантажень антлантичного узбережжя Франції. Середня експортна ціна 120-140 Євро за м/кв /голий каркас/ + транспорт 2000 Євро + ПДВ + проживання робітників 50-70 Євро доба + оплата праці робітника...

 

Правильно ли я прикинул, что домик 6,5 на 12,4 площадью примерно 70 квадратов обойдется в 9100 евро + доставка по Украине?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для Ajeksa: будинок 6,5х12,4=80,6 м2х950 грн м2 = 76570 грн каркас з доставкою та монтажем по Україні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені потрібен дитячий майданчик - гірка, качелі, стінка. Що можете запропонувати?

 

Відправте, будь-ласка, деталізований запит на мейл info@solidbud.com До речі, через два тижні на Київ піде вантажівка з десятком дитячих будиночків, гойдалок, пісочниць, корабликів і т.д., зможете побачити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...