Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вартість будівництва в ЄС. Так, для порівняння.

Віктор

Рекомендовані повідомлення

Є затверджений в обов'язковому порядку "Контракт на будівництво індивідуального будинку" (CCMI), який передбачає наступні етапи оплати:

Якщо Підрядник має банківську гарантію, то він може вимагати 15% задатку трьома платежами -

5% під час підписання Контракту,

5% під час отримання Клієнтом дозволу на будівництво /його очікування може затягнутися на довгі місяці/,

5 % на початку робіт. Всього 15% від вартості будівництва

25% виплачується після заливки фундаменту

40% після зведення стін

60% після накриття даху

75% після установки вікон і перестінків

95% після завершення оздоблювальних робіт, столярки і санітарії

100% після приймання-передачі. Якщо є якісь зауваження стосовно якості, то 5% кладуться на спеціальний рахунок Підрядника до виправлення недоліків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже Ломайстер, ну навіщо мені "дешева реклама"? Я, при потребі, і дорогу можу замовити. Були свята, був вільний час і натхнення, дай, думаю, поділюся з людьми інформацією як "там" живуть і будуються, можливо, комусь у пригоді стане. Якщо Вас так образила адреса мого сайту у відповідь на запит такого ж як Ви і я користувача даного форуму, то нехай модератор її зітре, я від цього нічого не втрачу. А що, по-вашому я мав відповісти на прохання людини повідомити хто ми і чим займаємось?

Не вважайте за чванливість, але мені належать, крім виробничої та будівельної компанії також сількогосподарське підприємство /немаленьке/ та санаторно-оздоровчий комплекс на 300 осіб на трасі Київ-Чоп. Щодня вирішую десятки виробничих питань, з них більша половина пов'язана з будівництвом та реконструкцією. Часто відвідую закордонні будівельні виставки та симпозіуми. Так що у свої 34 роки я маю деякі знання, якими бажав поділитися на сторінках даного шанованого форуму, а у відповідь отримав хамство і звинувачення у дешевих фальсифікаціях.

Боляче дивитися, як форум з корисного ресурсу обміну інформацією перетворюється на такий собі "клуб за інтересами любителів коньяку, вазонів, собачок і т.д." та "куточок ображених забудовників", котрі жаліються один-одному як їх "кинули" жадні западенці. Особи, здебільшого, як у нашій гламурній шоу-тусовці Каті Осадчої, одні і ті ж. А коли з'явилася свіжа думка, то її потрібно швидше "затюкати". Будь по-вашому, якщо потреби у свіжій думці немає, то прошу шановного модератора вилучити створену мною тему. Добраніч.

 

Мы с Тамарой ходим Парой:lol:Не обращайте внимание здесь не все такие и основной массе интересно как строятся за бугром .И какое отношение к отрасли в общем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может и зря. Но толька ссылка на сайт продавца появилась бы в любом случае, поверьте. ;) Это элементарная психология.

 

Если я напишу : " Гостил у друзей в Англии. Там все пользуются электрическими кракозябрами. "

То обязательно найдётся человек который спросит : " А где можно прочитать про эти кракозябры и чем они хороши ?"

 

Подобными нехитрыми фокусами, позволяющими манипулировать сознанием людей, владеет любой мало-мальски грамотный менеджер. Во всяком случае, обязан владеть. Топикстартер ими владеет точно ! :D

 

и украинским языком владеет бесподобно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зашла на сайт автора....не впечатлила меня галерея ваша..слишком простенькие домики

я так понимаю, проекты вы не предлагаете

 

а чем отличается ваш тип строительства от "канадской технологии"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зашла на сайт автора....не впечатлила меня галерея ваша..слишком простенькие домики

я так понимаю, проекты вы не предлагаете

 

а чем отличается ваш тип строительства от "канадской технологии"?

 

Якщо цей будинок (ссылка на изображение устарела) ось цей (ссылка на изображение устарела) або цей (ссылка на изображение устарела) для Вас є простеньким, то Ви, пані, "балювана" (без образ!). Та і решта наших будов ніби не "курники", наприклад, 16 кутний двоповерховий будинок 12 метрів у діаметрі, що ми виготовляли французам.

А от на південь Франції ми робимо лише одноповерхові будинки у стилі "луїзіана" - дуже "розтягнуті", точнісінько як мої тваринницькі приміщення у селі: 30 х 7,5 метра і тому подібні (ссылка на изображение устарела) (ссылка на изображение устарела)

Норми містобудування у них дуже жорсткі, сантиметр вправо-вліво-вверх карається законом. Ми місяць чекаємо дозволу замінити одне вікно у будинку на експорт на арочне. Лише одне!

Стосовно проектів Ви, мабуть, не помітили - ми співпрацюємо з проектним бюро АРХЕТОН і проекти клієнтам ДАРУЄМО!

Наша технологія для України ідентична канадській, у Європі ми дотримуємось норм DTU 31.1, DTU 31.2 До речі, буде час і натхнення, перекладу кілька параграфів зі вказаних нормативів, дізнаєтеся дуже багато цікавого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот, все сошлись во мнении что это не тупая, интелигентаинтеллектуальная реклама!!! пора переносить в раздел рекламы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, а сотни постов гуру, которые на самом деле продвигают бренд, это не реклама?

граница где...наводить порядок должны модераторы по понятным правилам. но...сайт должен быть популярным)))

 

а наполнять ресурс желчью, а- ля бездомный, означает всего лишь культивацию ее в себе.

всем хороших выходных))

 

Он стал популярным благодаря тому что можно было получить мнения колег, а не продавцов. А сейчас нужно быть еще и психологом что бы разобраться дает ли тебе совет колега или парит что то продавец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переклад кошторису, виставленого користувачем на французькому форумі, на виготовлення та монтаж каркасного будинку

Корисна площа 100,11 м2

КАРКАС з доставкою, ізоляцією, покриттям даху та столяркою 59 713 ЄВРО

Лак зовнішній 2 каністри 777,4 ЄВРО

ЕТАПИ ОПЛАТИ

При замовленні 30%

Після виготовлення 30%

Після доставки 35 %

Після приймання-передачі 5%

БУДІВНИЦТВО:

Підготовка майданчика до будівництва 5711,61 ЄВРО

Каркас підлоги на стрічковому фундаменті 11 572,97 ЄВРО

Монтаж каркасу з покриттям даху, столяркою 19 904 ЄВРО

Електроінсталяція /без конвекторів та водонагріву/ 5 788,2 ЄВРО

Водопостачання та каналізація /без кранів та сан.приладів/ 3770,01 ЄВРО

Покриття ззовні 1 шар лаку 2185,09 ЄВРО

Продаж і монтаж комина над дахом 1210,35 ЄВРО

ВСЬОГО 50 124,24 ЄВРО

ВСЬОГО за будинок 110,11 м2 до сплати: 110 614,64 ЄВРО без фінальної оздоби зсередини, без нагрівальних приладів, без кранів, умивальників і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іще слово про клєнтів, без образ шановних відвідувачів і старожилів даного форуму. Маючи багаторічний досвід спілкування з українськими і західними клієнтами, плюс далеко не на користь наших. У нас по людині видно - заробив він гроші на будівництво чи поцупив. Якщо пихатий, "несе" себе, хамить, все на світі знає і не слухає жодних зауважень - то сто процентів злодій, або зятьок чийсь і гроші задарма дісталися.

 

Ох, Виктор Петрович, правоцируете Вы и меня высказаться на правах шановного старожила форума от лица тех самых Ваших клиентов :)

Очень интересно было почитать Ваши новые мысли, посмотреть обновленный сайт.

Вы можете быть сто процентов правы по поводу пыхатых клиентов хамов, воров (задумалась, к какой котегории Вы меня отнесли :(),

но форум-то этот как раз тех самых клиентов, которые принимают решения в выборе исполнителей. Или Ваш уровень уже настоль высок, что Вы сидите и перебираете бюджеты заказчиков более 200 тыс. ЕВРО с обязательным приложением к бюджету справки об источниках дохода и родословной до пятого колена? Или, все-таки, в последний момент вспоминаете, что деньги не пахнут? Прочитав всю скупую Вашу информацию в этой ветке, вывод сделать можно именно такой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надія Іванівна, доброго дня! Насамперед, дозвольте Вас запевнити, що Ви належите до найкращої когорти наших клієнтів і від співробітництва з Вами ми набули неоціненного досвіду.

Цілковито з Вами згоден, що основною метою даного форуму є і має лишитися можливість забудовникам визначитися із технологією будівництва та з підрядниками.

Ні я особисто, ні мої підлеглі не "сортуємо" клієнтів залежно від їх фінансової спроможності чи соціального статусу і мені щиро шкода, що Ви дійшли протилежного висновку з моїх постів, написаних вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

основною метою даного форуму є і має лишитися можливість забудовникам визначитися із технологією будівництва та з підрядниками.

Ні я особисто, ні мої підлеглі не "сортуємо" клієнтів залежно від їх фінансової спроможності чи соціального статусу і мені щиро шкода, що Ви дійшли протилежного висновку з моїх постів, написаних вище.

 

Жаль, что за три года Вашего знакомства с этим форумом Вы ни словом не обмолвились по поводу преимуществ и недостатков каркасного домостроения. А ведь есть что рассказать, Виктор Петрович? Ваш опыт строительства каркасников на Родине здесь был бы очень уместен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А меня вообще всегда убивали сравнения, типа того, что вот сколько в ЕС стоит отопление (проезд, питание, дома и т.д.). А давайте будем сравнивать не абсолютные цифры, а относительные. Вот давайте сравним все это относительно минимальных зарплат? Сколько минимальных зарплат стоит метр квадратный такого каркасника в ЕС и в Украине?

Так, для сравнения...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А меня вообще всегда убивали сравнения, типа того, что вот сколько в ЕС стоит отопление (проезд, питание, дома и т.д.). А давайте будем сравнивать не абсолютные цифры, а относительные. Вот давайте сравним все это относительно минимальных зарплат? Сколько минимальных зарплат стоит метр квадратный такого каркасника в ЕС и в Украине?

Так, для сравнения...

 

Без питань! Відкрийте посилання (ссылка устарела) це дані Національного інституту статистики і економічних досліджень Франції. У таблиці вказана середня зарплата по професіях та кваліфікаціях, яка видається на руки "чистими" після сплати усіх податків і відрахувань.

При вартості м2 будинку під ключ в 1600 - 1800 ЄВРО, француз за місяць заробляє на 0,6 - 2 м2 будинку. Скільки м2 може придбати на свою заробітну плату українець, Ви знаєте не гірше мене.

Змінено користувачем Віктор
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жаль, что за три года Вашего знакомства с этим форумом Вы ни словом не обмолвились по поводу преимуществ и недостатков каркасного домостроения. А ведь есть что рассказать, Виктор Петрович? Ваш опыт строительства каркасников на Родине здесь был бы очень уместен.

 

Винен, виправлюсь! Готовий створити нову тему, на кшалт "Каркасний будинок: обмін досвідом". У рамках обговорення на сторінках цієї теми просив би висловлюватись ЛИШЕ виробників/будівельників каркасних будинків та форумчан, хто ВЖЕ збудувався і має досвід експлуатації каркасників. І жодного флуду! В який розділ її поставити? Можливо "Фундаменти, стіни, перекриття"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так що у свої 34 роки я маю деякі знання, якими бажав поділитися на сторінках даного шанованого форуму, а у відповідь отримав хамство і звинувачення у дешевих фальсифікаціях.

 

Шановний Вікторе!

 

Можливо для даного форуму буде дуже корисно почути Ваші думки що до каркасного будівництва за кордоном і порівняння ринку будівництва ЄС з ринком України.

Для того щоб повернути тему в первинне русло необхідно наступне:

1. Прибрати з теми в основному розділі всі посилання на Ваші продукти. Кого зацікавить - той напише в ПМ, а там Ви сам собі хазяїн. (з цим Вам можуть допомогти шановні модератори).

2. Не гнути лінію - більше заплатите, якісніше отримаєте. (Це відверта дурня, і Ви просто не в темі).

3. Тему Ви назвали "Вартість будівництва в ЄС. Так, для порівняння." Тому давайте будемо коректними і порівнюватимемо будівництво в Європі не з будівництвом Ваших об"єктів, а з станом речей в будівельній галузі. Звичайно, для цього Вам доведеться провести певний аналіз.

 

Зробите це і все буде Оооооо-Кей.

В іншому випадку тему потрібно або різати, або переносити в Рекламу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В який розділ її поставити? Можливо "Фундаменти, стіни, перекриття"?

 

В розділ Реклама.

Чому faraon може розповідати про каркасне будівництво в рекламі, а Вам потрібно виділити профільну гілку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Готовий створити нову тему, на кшалт "Каркасний будинок: обмін досвідом". У рамках обговорення на сторінках цієї теми просив би висловлюватись ЛИШЕ виробників/будівельників каркасних будинків та форумчан, хто ВЖЕ збудувався і має досвід експлуатації каркасників. І жодного флуду! В який розділ її поставити? Можливо "Фундаменти, стіни, перекриття"?

 

В розділ Реклама.

Чому faraon може розповідати про каркасне будівництво в рекламі, а Вам потрібно виділити профільну гілку?

 

... Ви уявляєте, скільки збіжиться консервативних прихильників мурованих будинків, котрі каркасника в очі не бачили, але з упевненістю почнуть описувати всі його «недоліки»? Тому і пропоную обмежити, наскільки можливо, спілкуванням лише виробників, будівельників та власників каркасних будинків ...

... Задля зручності читачів пропоную загальну тему "Каркасний будинок: обмін досвідом" поділити на підтеми: несучі конструкції, внутрішня оздоба, зовнішня оздоба, перекриття, комунікації і т.д. Як бачите, тема надто розлога, а рамки рекламного форуму надто вузькі, щоб вмістити всю інформацію.

 

Складывается впечатление, что Вы перепутали Форум с рекламным отделом собственной фирмы.

 

Здесь существует своя собственная структура и свои собственные "Правила" с которыми Вам не мешало бы ознакомиться. В частности, для рекламы конкретных производств и технологий : раздел "Реклама".

А для предложений о изменении структуры Форума и дроблении тем на подтемы - есть раздел "Вопросы и пожелания по работе форума". Именно там форумчане вносят свои предложения и обсуждают их.

 

Если же все производственники, строители, торговые фирмы начнут требовать к своей продукции и услугам какого-то особого отношения, а для своих сообщений какой-то особой структуры, а для себя каких-то особых правил, то лучшего способа убить Форум и придумать не возможно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Складывается впечатление, что Вы перепутали Форум с рекламным отделом собственной фирмы.

 

Здесь существует своя собственная структура и свои собственные "Правила" с которыми Вам не мешало бы ознакомиться. В частности, для рекламы конкретных производств и технологий : раздел "Реклама".

А для предложений о изменении структуры Форума и дроблении тем на подтемы - есть раздел "Вопросы и пожелания по работе форума". Именно там форумчане вносят свои предложения и обсуждают их.

 

Если же все производственники, строители, торговые фирмы начнут требовать к своей продукции и услугам какого-то особого отношения, а для своих сообщений какой-то особой структуры, а для себя каких-то особых правил, то лучшего способа убить Форум и придумать не возможно.

 

Справа в тому, що в РЕКЛАМІ просувають ВЛАСНИЙ бренд, продукт чи послугу. А я пропоную створити тему для популяризації КАРКАСНОЇ технології в ЦІЛОМУ, без прив'язки до конкретного виробника, скільки ще разів повторити, щоб дійшло, нарешті?

До речі, щоб не забути: (ссылка устарела) - хороший форум наших найближчих сусідів, можливо, комусь стане в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для популяризації каркасного будівництва створіть не тему, а власний сайт, на якому введете такі Правила, які Вам сподобаються.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для популяризації каркасного будівництва створіть не тему, а власний сайт, на якому введете такі Правила, які Вам сподобаються.

 

Ви неуважно читали попередні повідомлення, сайт у мене є і користується популярністю. Голос "старожилів" та "злобних модерів" почуто - нова тема у даному форумі не потрібна. Вам видніше, мені легше, а от решта читачів навряд чи від цього виграють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви неуважно читали попередні повідомлення, сайт у мене є і користується популярністю. Голос "старожилів" та "злобних модерів" почуто - нова тема у даному форумі не потрібна. Вам видніше, мені легше, а от решта читачів навряд чи від цього виграють.

 

Я уважно перечитав Ваші повідомлення.

Якщо тема "Каркасний будинок: обмін досвідом" буде темою "одного актера" та розповідати, як Ви поставляєте "правильні" матеріали до Франції - то така тема на форумі непотрібна.

Якщо ж Ви будете розповідати по внутрішню оздобу, прокладку комунікації та ін. - то така тема має повне право на життя. :wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уважно перечитав Ваші повідомлення.

Якщо тема "Каркасний будинок: обмін досвідом" буде темою "одного актера" та розповідати, як Ви поставляєте "правильні" матеріали до Франції - то така тема на форумі непотрібна.

Якщо ж Ви будете розповідати по внутрішню оздобу, прокладку комунікації та ін. - то така тема має повне право на життя. :wink:

Розповідати буду, сподіваюся, не тільки я чи мої спеціалісти, до обговорення тем та відповідей на питання користувачів пропоную залучати усіх, хто компетентний у каркасному будівництві (виробників СІП конструкцій, наприклад). Водночас, вкотре прошу, жорстко припиняти будь-які дискусії, що не стосуватимуться тем обговорення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікторе, будь ласка розкажіть наскільки популярні у Франції будинки з газобетону? Впевнений, що технології та ринок конкурентів Ви також вивчаєте.

І взагалі цікаво було б дізнатися якій технології будівництва віддають перевагу на заході (напевно у Вас є статистика у відсотках) – мені чомусь здається, що такі дані будуть відрізнятися для будинків скажімо до 150кв.м від даних для будинків до 250кв.м. Чому замовники віддають перевагу певним технологіям?

Розповідайте якщо почали.

Дякую.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В германии я не вижу чтобы каркасные домики слишком в моду вошли,наоборот их строят меньше ,чем пару лет назад.Наверно потомучто отживают свой срок первенцы построеные в 70тых :D.Смотрел в новых районах ,то всётаки большенство из крупноформатных силикатных кирпичей изоляция и облицовка облицовочным кирпич.На втором месте газобетон и облицовка кирпич,частично вместо облицовочного штукатурка. Вообще облицовка фассада различаеться ,на юге чаще штукатурка. В городе Гейдельберг видел новый микрорайончик ,строят из готовых бетонных плит в 2 этажа,односкатная крыша,конечно с утеплением бетона. Вообще я не вижу приеимуществ каркасных домов...разве что сроки постройки ,если комуто нужно чтобы дом поставить за 3 дня...Если есть ещё неделька времени,то и из газобетона тоже самое сложить можно.Совсем другое дело если бы строили каркасник ,а утепление солома,то тут вижу преимущества какието,экологичность какбы...доступность соломы.

Узнавал нащёт участка в деревне 7 тыс населения,20 км до города 250 тыс населения,квадратный метр 110 евро для семьи с двумя детьми или 125 евро для всех остальных. Застраивать можно 50 % участка,40 -48 градусов скат крыши ,в цену входит асфальтирование и обустройство улицы,детская площадка,паркоместа,комуникации подведены,платить дополнительно за подсоединение газа,вода,электричество, но это уже по желанию,к примеру многие ставят альтернативы газовому котлу,камины или теплонасосы.Размеры одного участка около 300 кв м,ну можно 2 купить если большой дом строить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікторе, будь ласка розкажіть наскільки популярні у Франції будинки з газобетону? Впевнений, що технології та ринок конкурентів Ви також вивчаєте.

І взагалі цікаво було б дізнатися якій технології будівництва віддають перевагу на заході (напевно у Вас є статистика у відсотках) – мені чомусь здається, що такі дані будуть відрізнятися для будинків скажімо до 150кв.м від даних для будинків до 250кв.м. Чому замовники віддають перевагу певним технологіям?

Розповідайте якщо почали.

Дякую.

 

Вообще то интересно, не каркасником же единым жив француз. Поддерживаю.

"kutalex" за немцев рассказал, отдельное спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...