Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки

Truv

Рекомендовані повідомлення

нєа,значить то не клінкер справжній.

я в Німетчині спілкувався з начальником будівельної фірми нарахунок клінкера,правда там наскільки я бачив фугували тільки сухим способом,може і з пістолєта чи мішка теж фугують я не бачив.

але і не бачив і не чув щоб клінкер чимось покривали.може і покривають але не чув.

 

а якщо з пістолєта чи мічка заповнювати шви то яку суміш купляти для сухої і яку для мокрої порадьте.

 

а яка мета покривати клінкер?для чого його покривати?дляя вигляду чи захист якийсь?

 

Клинкер чаще всего покрывают гидрофобизаторами, придаются водоотталкивающие свойства. Цвет при этом не изменяется. Эта процедура требует повторения через несколько лет, в зависимости от условий эксплуатации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить починати ставити плитку будеться позаду будинку))а потім постипенно перехлдити наперед)))і кути теж в останню чергу)))

ну я так розумію якщо всеж таки замазається трохи то кислотою можна відчистити,у нас камень відчищають якщо всеж таки засохло то кислотою відчищають..

 

 

Вам уже давали ссылку где клинкер драили уксусом.

Любое загрязнение садится на клинкер (по крайней мере который у нас) намертво. Даже фуговка идёт полусухим составом что бы не перепачкать поверхность. Про укладку вообще молчу.

Поэтому и покрывают его защитными составами.

Тоже касается и природного камня.

так читав ту ссилку.людина добряче намучилась..

 

може є тут хто дійсно займається кладкою клінкерної плитки на фасади.хотілось би поговорити з ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смесь цемента с песком клеем делают добавки.

От того что Вы сыпанули туда еще цемента "химии" там больше не стало.

Это,так, мысли вслух.

Верно, только мне больше шпаклевочные свойства нужны были, чем клеящие :) Чтоб тверже смесь стала.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відео багато передивився уже..

класти плитку не я буду.

класти буде майстер,але клінкерну він не клав ще так.у нас просто так її не ставлять дуже.

ставлять просто на церазіт 117 .

дивився в неті що потрібно її замочувати перед кладкою,одні наносять клей на плитку та на стіну також.

з шпріца в відео дивився фугують..

Ви б дали більше ввіідних. Плитка "***"?

Подвійний промаз краще.

Я собі бетонну плитку клав на 117.

Пінопласт після укладки шпатлювали з синьою сіткою? А потім дюбелили дюбелями з металевими стрижнями?

Фугують з шприца якщо плитка обємна і не рівна. В мене імітація дикого каменю і цегли. Туди стандартну фугу гумовим шпателем не всунеш. Загалом там інша технологія.

Я в нас не бачив щою набивали таки напівсуху в шви. То дуже довго. Німці так роблять. В нас поки не бачив. Може хтось і робить, але прайс там буде не гуманний. Робота ж доволі муторна і потребує акуратності.

П.С. До речі готову затирку в Свана не беріть. Там пігмент вимивається легко. Його гідрофобом вскривають, але все ж таки. Від Горгони не пробував, тому не скажу.

 

Добавлено через 7 минут

Мне, в своё время, таки удалось полностью отдраить белизну.

Но,блин, я на это потратил времени больше, чем на саму укладку.

Потом покрывал клинкер каким то маслом (потом пытался найти его в магазине и так и не нашёл).

Зато получилось прикольно.

Красно-коричневый клинкер под кирпич и белые швы.

Да. Стоит в первозданном виде уже десять лет.

Это гараж моих знакомых.

Я там периодически бываю.

До затирки пройтись по плитці гідрофобом. І немає проблем. Все змивається. ;)

 

Добавлено через 53 секунды

значить треба купувати суху затирку для фуговки...

покривати клінкер чимось ,маслом чи лаком то вандалізм уже,клінкер на то і є клінкер...

Угу. Якщо врахувати що готову кладку всеодно треба чимось покрити. То не все так однозначно. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клинкер чаще всего покрывают гидрофобизаторами, придаются водоотталкивающие свойства. Цвет при этом не изменяется. Эта процедура требует повторения через несколько лет, в зависимости от условий эксплуатации.

 

У клинкера (настоящего) морозостойкость от 250 циклов... При такой характеристике клинкер можно будет на следующем доме использовать после того, как этот развалится. Зачем его еще гидрофобизатором?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У клинкера (настоящего) морозостойкость от 250 циклов... При такой характеристике клинкер можно будет на следующем доме использовать после того, как этот развалится. Зачем его еще гидрофобизатором?

От про такий клінкер я і мову вів,але виходить у нас фіг купиш,ну може купиш але ціна буде справжнього клінкера огооо,я спілкувався з будівельником в Німетчині нарахунок клінкера,він сказав.поклав і забув)))

людина 10 років вчилась на будівельника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У клинкера (настоящего) морозостойкость от 250 циклов... При такой характеристике клинкер можно будет на следующем доме использовать после того, как этот развалится. Зачем его еще гидрофобизатором?

 

Так нормального катма. Сусід під замовлення з Польщі віз собі на димарі повнотілий клінкер. Так як в нас такого немає.

До речі гідрофобом покривають ще для захисту швів. Так як не завжди хороші пігменти в затирках. Вимиваються наприклад.

 

Добавлено через 2 минуты

От про такий клінкер я і мову вів,але виходить у нас фіг купиш,ну може купиш але ціна буде справжнього клінкера огооо,я спілкувався з будівельником в Німетчині нарахунок клінкера,він сказав.поклав і забув)))

людина 10 років вчилась на будівельника.

В мене є майже цілий мішок затирки від Свана. Можу презентувати. Вона світложовта. Якщо підійде то здам де виробництво щоб не переплачувати в магазині. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У клинкера (настоящего) морозостойкость от 250 циклов... При такой характеристике клинкер можно будет на следующем доме использовать после того, как этот развалится. Зачем его еще гидрофобизатором?

 

В основном, чтобы он не менял цвет при намокании. Эстетика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветуйте клей для керамогранита. Для облицовки бетонной лестницы. Размер плитки 30×30.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СМ117 есть наверняка.

Хотів спитати,чи дійсно цей клей такий якісний що більшість його рекомендують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня к нему есть вопросы.

Рекомендовать,лично я,его никому не буду.

Упоминается он часто просто потому что везде есть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів спитати,чи дійсно цей клей такий якісний що більшість його рекомендують?

Скажімо так він просто кращий за СМ11 ;) А люди звикли до Церезіта.

 

Хоча є в нас сміливці які на ТП і на вулицю собі СМ11 беруть.:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є досвід використання Ферозіт 103? А то у нас лише його рекомендують. Цікавить для поклейки на стіну і для теплої підлоги
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня к нему есть вопросы.

Рекомендовать,лично я,его никому не буду.

Упоминается он часто просто потому что везде есть.

а який би Ви рекомендували до клінкера?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в дорого дешево..

Назовите производителя, я скажу что из его продукции Вам подходит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в дорого дешево..

Назовите производителя, я скажу что из его продукции Вам подходит

таж я не знаю які там в Епіцентрі клеї є.просто хотілось би знати які вибрати що там є .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу помощи форумчан: порекомендуйте клей для керамогранита размера 100х700, по цементной стяжке с тёплым полом.

MIRA 3110 UNIFIX, Ceresit C17 или что-то из Mapei...товара валом на рынке, хотелось бы заплатить за наиболее подходящий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На что следует обращать внимание, выбирая клей для плитки.

Прошу прощения, этот текст для меня? Если да- то что я могу из этого почерпнуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работал сегодня клеем Церезит СМ 117. Заказчик выбирал для керамогранита на полы, в том числе и с водяным подогревом, а также на плитку на стенах большого формата, мол у меня весь дом на СМ 117 положен и все хорошо держится.

По моим ощущениям клей ниочём. Я бы его назвал СМ11 или СМ11плюс.

А клеи СМ12 для стен и СМ16 для пола мне понравились месяца два назад

 

Плитка 50х100 см толщиной 5,5 мм имеет собственную выгнутость. Клей должен быть мегалипким, т.к. плиты большого формата после укладки не мешает кое-где подбить молотком. По середине плитки стучишь -она играет , как мембрана. Что там с клеем? Если он потерял подвижность, отслоился он от плитки или нет, не знаю. Оторвать прилепленную плитку нереально, можно поломать.

 

Заказал клей Крайзель 108 и буду добавлять 100-150 грамм латекса на ведро. Цемфикс203 заказчик не захотел

 

Добавлено через 6 минут

Прошу помощи форумчан: порекомендуйте клей для керамогранита размера 100х700, по цементной стяжке с тёплым полом.

MIRA 3110 UNIFIX, Ceresit C17 или что-то из Mapei...товара валом на рынке, хотелось бы заплатить за наиболее подходящий.

 

100х700 мм? Церезит СМ17, Сопро№1 я бы взял. Если подешевле - Крайзель 104, Силтек К81, но они, имхо, похуже, но достаточны. Ну и в таком духе, самый верхний клей в линейке отечественного производителя. Это выше , чем по описанию, но я так считаю

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аті що в епіцентрі?чи там дуже дорого?

Придивись до асортименту Гріко. Можу посприяти знижкою.;)

 

Добавлено через 1 минуту

таж я не знаю які там в Епіцентрі клеї є.просто хотілось би знати які вибрати що там є .

 

Ферозіт Церезіт Сопро. Ці точно є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...