Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

усадка дома

орхидея

Рекомендовані повідомлення

Это трещины в штукатурке на фоне спальни.

НЕ согласен!Кирпичный перестенок треснул и потянул засобой штукатурку,по шву кладки трещина ведь прошла,невооружённым глазом видно.Да и если расшить большие трещины,полюбому увидите их и на самом конструктиве стены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Не согласєн" з чим?

Як можна по 2-х малих нечітких фото винести вердикт :unknown: Телепат?

Давайте тоді пошукаємо причини чому тріснув перестінок, ви знаєте скільки стояв будинок до штукатурення?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпс. Майже напевне. Якщо проблема не технологічна то можливо справа в неякісній партії матеріалу.

gospel тепер я розумію чому ви радите робити штукатурку до зими - часом не тому щоб вона сохла разом з будинком, тим самим уникаючи тріщин?

А якщо спробувати намочити сухі цегляні стіни перед штукатуренням щоб вони не брали вологу з штукатурки - це має попередити виникнення тріщин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕ согласен!Кирпичный перестенок треснул и потянул засобой штукатурку,по шву кладки трещина ведь прошла,невооружённым глазом видно.Да и если расшить большие трещины,полюбому увидите их и на самом конструктиве стены.

 

Да возможно.

И возможно это спровоцировала выемка под розетку.

Но мой любимый вопрос. Почему?

Почему стена, стоящая на общем мощном фундаменте (плите перекрытия) треснула ВНИЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ?! Фундамент в этой точке просел?

Какая усадка может быть В ЦЕНТРЕ монолитной железобетонной плиты ?

Госпелу надо было бы снять более общий план, чтобы захватить и пол.

 

Итак вопрос : может ли кирпичная стена (перегородка) локально просесть на монолитной жб плите? Если "может", то почему?

 

Надо еще думать эту мысль. Логичного ответа пока нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая усадка может быть В ЦЕНТРЕ монолитной железобетонной плиты ?

Может причина в этом событии

 

вот сам пост правда без фоток

 

А вот цитата

Конечно, будет стремный момент, когда придется их опускать. Есть мандраж... В частности, между верхней стороной швеллера и кирпича оставалась щель, которую снаружи заделали раствором. Есть подозрение, что когда уберу стойки, панель просядет на эту щель... Еще по поводу кирпичей между швеллерами (которые висят в воздухе внутри). Панель все-таки давит сверху.. как бы эти кирпичи не попадали вниз. И между швеллерами не образовалась пустота... Но надеюсь, все будет хорошо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mirotvorec, ви читали що я вам написав? Мені здалося що ні 8-)

 

Я все прочитал, но интересует не только Ваше мнение, но и мнение других участников форума :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может причина в этом событии

 

вот сам пост правда без фоток

 

А вот цитата

Не видно фото, але якщо судити з опису то зроблено правильно, два 18 швелери це не хухри-мухри. Повторю питання: скільки стояла кладка після виконання всіх робіт ДО оштукатурення? Той допис зроблений майже рік назад. Скажу так якщо усадку б дав фундамент (або основа) то там тріщини були б мама не горюй, а не "павутинки" по кільканадцять см. З тих скупеньких фото очевидно що усадку дав сам матеріал, в інших кімнатах що?

 

Mirotvorec, то була не моя особиста думка то був опис процесів, якщо їх не зрозуміти то не знаю хто і як вам зможе пояснити, і відповіді на абстрактне питання "меня интересует время за которое я могу построить дом" ви не отримаєте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторю питання: скільки стояла кладка після виконання всіх робіт ДО оштукатурення? Той допис зроблений майже рік назад. Скажу так якщо усадку б дав фундамент (або основа) то там тріщини були б мама не горюй, а не "павутинки" по кільканадцять см. З тих скупеньких фото очевидно що усадку дав сам матеріал, в інших кімнатах що?

А вот здесь фотки видно? www.evernote.com/shard/s22/sh/3aea8866-9e29-4fd9-9a26-f0dcb3a04c6f/1ca30c1ac89a26a39c07ada855fbf407

1 Кладке было минимум 3 месяца до штукатурки.

2 Перемычку переставили за неделю до штукатурки.

3На внешних стенах и на перегородках первого этажа все нормально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Не согласєн" з чим?

Як можна по 2-х малих нечітких фото винести вердикт :unknown: Телепат?

Давайте тоді пошукаємо причини чому тріснув перестінок, ви знаєте скільки стояв будинок до штукатурення?

 

"Кот это мой" (Мастер и Маргарита)

 

Стены мои... Отвечаю на Ваш вопрос: стены с перегородками были выгнаны осенью 2008 года.

Штукатурка делалась осенью 2010 года. Трещины были обнаружены через 2 недели после оштукатуривания.. Быть может они были и раньше, но я не приезжал на объект.

Потрескались только некоторые перегородки на втором этаже.

Есть место, где перегородка охватывает ванную и коридор. С одной стороны гипс, с другой - цементно-песчаная штукатурка. На гипсе трещины были, на цп - нет.

 

p.s. Фотки мои почему-то не отображаются в теме... На сервере написали, что временно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот здесь фотки видно? www.evernote.com/shard/s22/sh/3aea8866-9e29-4fd9-9a26-f0dcb3a04c6f/1ca30c1ac89a26a39c07ada855fbf407

1 Кладке было минимум 3 месяца до штукатурки.

2 Перемычку переставили за неделю до штукатурки.

3На внешних стенах и на перегородках первого этажа все нормально

 

Поправлю:

1. 2 года было кладке до штукатурки. Я гнал коробку вместе с перегородками в 2008м.

2. Перемычку переставили за 2 месяца до штукатурки. В середине августа.

3. таки да

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотки фотками,но ответте на такой вопрос-при сбивании штукатурки были ли трещины на стене,по швам или непосредсвенно по живому кирпичу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотки фотками,но ответте на такой вопрос-при сбивании штукатурки были ли трещины на стене,по швам или непосредсвенно по живому кирпичу?

 

штукатурка не сбивалась

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жалко. Я думаю надо было бы сбить хоть в некоторых местах. Востановить не большая проблема. А увидеть что было под ними очень интересно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жалко. Я думаю надо было бы сбить хоть в некоторых местах. Востановить не большая проблема. А увидеть что было под ними очень интересно.

Штукатурка очень тяжело сбивалась. Пока добреешься до стены не понятно была там трещина или только появилась из-за того что по ней топором рубили.

 

IMG_0007.JPG

 

Кроме того жалко заказчика, тут мало того что есть трещины, так еще и стены топором рубят.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поправлю:

1. 2 года было кладке до штукатурки. Я гнал коробку вместе с перегородками в 2008м.

2. Перемычку переставили за 2 месяца до штукатурки. В середине августа.

3. таки да

Тоді наша розмова схожа на гадання на кавовій гущі. Тріщини могло спровокувати будь-що, у т.ч. переставлення перетинки. Можливо напруження у стіні якраз вивільнились через штукатурку, та ж волога в сухий перестінок 2-го поверху, але навряд чи хтось міг наперед це передбачити.

Ясно одне - gospelу респект за намагання розібратись у причинах і не залишати все як є :good:

Хоча мені здається що причина не буде встановлена ніколи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча мені здається що причина не буде встановлена ніколи

Можно было попытаться установить причину обратившись в "Институт строительной экспертизы"Но это дорого и долго.

 

Мы договорились с Юрой следующим образом

 

  1. Ждем весны, пока растает снег (дело было осенью)
  2. Делаем стяжку (стяжку не я делал)
  3. Штукатурим через сетку дополнительным слоем

Неделю назад выполнили 3-й пункт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поправлю:

1. 2 года было кладке до штукатурки. Я гнал коробку вместе с перегородками в 2008м.

2. Перемычку переставили за 2 месяца до штукатурки. В середине августа.

3. таки да

 

у меня такая же хрень

дом 2008 года ( газоблок -кирпич)

штукатурка осень 2010 цементно -песчанная

дом не отапливаемый

трещины появились ( заметил ) пару недель назад ( с наступлением тепла)

систему пока поняить не могу, на одной стороне перестенка есть , на другой нет

мой диаагноз: температурный перепад плюс тяжелая крыша ( керамика)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перемычка должна была просесть. Если бы ЖБ перемычки не выбивали, а просто обрезали. Тогда можно было не дергаться запас про ширине швелера большой. А так вы извините просто повесили на стойках швелера вынули ЖБ перемычки а промежуток заложили кирпичем. Эта кладка была обязана просесть. Причем не сразу а в течении полугода. Не знаю почему так. Такая же ситуация наблюдается при замене кирпичных колон. Для устранения внутрь колонны ставят стальную трубу в данном случае ваши стойки. Но труба остается в колонне, а не убирается. Так что Gospel 100% выгребал чей то ляп. :D

Стена на втором этаже тоже должна потрескаться над этим местом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эта кладка была обязана просесть. Причем не сразу а в течении полугода. Не знаю почему так.

Дуже оригінальне пояснення :D

Чого півроку, а не 5 місяців, 16 днів і 5 годин?

Стіна могла сісти як карти лягли, а карти лягли після штукатурки. Очевидно вага вологої штукатурки + волога, яка потрапила у перестінок і вивільнила напруження, спровокували цей рух, в результаті чого з’явились тріщини.

Але звинувачувати в цьому gospel’а ні в якому разі не можна, він міг взагалі нічого не знати ні про перемичку, ні про те як і коли її переставляли. Така собі зрозуміла "незрозумілість"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня такая же хрень

дом 2008 года ( газоблок -кирпич)

штукатурка осень 2010 цементно -песчанная

дом не отапливаемый

трещины появились ( заметил ) пару недель назад ( с наступлением тепла)

систему пока поняить не могу, на одной стороне перестенка есть , на другой нет

мой диаагноз: температурный перепад плюс тяжелая крыша ( керамика)

Все дуже просто, будинок почав сохнути, внаслідок чого почали з’являтись тріщини. Є думка що внутрянку потрібно закінчувати не пізніше кінця літа, або й липня, і/або тримати відчиненими вікна-двері або й взагалі не ставити щоб до зими все висохло, а зовнішнє облицювання робити коли закінчені всі внутрішні роботи - це вбереже від пошкодження фасаду. Міг би дати посилання на більш обгрунтоване пояснення, але тут мабуть посилання забороненні, копіпастити не хочу, кому цікаво - звертайтесь у ПП 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже оригінальне пояснення :D

Чого півроку, а не 5 місяців, 16 днів і 5 годин?

Стіна могла сісти як карти лягли, а карти лягли після штукатурки. Очевидно вага вологої штукатурки + волога, яка потрапила у перестінок і вивільнила напруження, спровокували цей рух, в результаті чого з’явились тріщини.

Але звинувачувати в цьому gospel’а ні в якому разі не можна, він міг взагалі нічого не знати ні про перемичку, ні про те як і коли її переставляли. Така собі зрозуміла "незрозумілість"

Ось я й кажу. Чому півроку. Два рази стикався з такою проблемою. Одного разу тріщини з явилися через 5місяців, а друго разу через 7місяців середне вивів десь півроку. Причому без штукатурки. Можливо внаслідок штукатурки просіло швидше.:) gospel’а ні в якому разі не можна Згоден. :D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...