Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Душевой поддон изготовленный из плитки

Philip

Рекомендовані повідомлення

Жир это щелочи а не кислоты

 

Это Вы о Кротах и химии для чистки плит, сковородок и СВЧ печей от пригоревших животных жиров и жировых отложениях. Да. Для этого применяют в основном применяют составы на едком натре.

А с себя Вы жир смываете мылом. А это ПАВ (поверхностно-активные вещества), о которых я упомянул в своем предыдущем посте. В основном это соли ненасыщенных жирных кислот. То есть, это и не кислота и не щелочь, а их детя.

Вот эти же ПАВ коагулируют жировые включения на поверхности , куда попадает душевая вода и выносят их в сифон.

 

 

Широко распространённая это не совсем правильно.

Например органические кислоты не очень с осадком, лучше неорганические, многие производители используют соляную кислоту

 

Это самая дешевая кислота.

И по эффективности снятия минеральных (известковых) отложений она хорошо уступает скромненькой муравьиной кислоте.

 

В любом случае выбор в отделе бытовой химии есть.

Найдите свой препарат методом недорогих проб.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Поинтересуюсь у публики.

Для душевого поддона из плитки сейчас нужно сформировать поверхность с уклонами. Толщина слоя ну где-то 20-40мм

В ютубах в качестве материала видел именно для этих целях используют от обычного цпр 1 к 3.

У меня осталось церезитовского клея для армировки газобетона СТ 85, (правда, немного просроченного).

Можно его использовать, кто знает?

Мне кажется, что все лучше чем просто цементно-песчаный?

Кто что скажет?

зы поверх этого гидроизоляция + мозаика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не формував уклін заливкою. Формував плиткою та клеєм.

Можна і клеєм залити основу. Я би так і зробив. Перевірте чи клей ще працює, грам замішайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не формував уклін заливкою. Формував плиткою та клеєм.

Можна і клеєм залити основу. Я би так і зробив. Перевірте чи клей ще працює, грам замішайте.

 

Я буду використовувати мозаїку, не плитку, - тому уклін придеться формувати.

Точно, спочатку перевірю клей, зліплю якийсь конус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
[QUOTE=eco30;5331732][b]@areti[/b], що вийшло, похвастаєтесь?[/QUOTE] Зараз в процесі.) Але з приводу використання СТ 85 вже зробив суб'єктивні висновки. Якщо лаконічно, - то дуже сумнівний варіант. Зробив з клею "конуси"для дослідження, також по периметру піддону виставив маяки на суміш з цього клею. Але і через день, і два і три і грудка, і маса під маяками розсипАлася під руками. Тому на всякий випадок під маяками по максимуму виковиряв цю сумнівну суміш... На зараз те що залишилось все-таки ніби затверділо, але процес відбувався ду-уже довго, та і які воно має властивості невідомо. В результаті для основної "заливки" та формування рельєфу використовував просто цемент з піском (1/3) з додаванням незначної кількості іншого клею для пластичності. А СТ 85 або викину, або використаю в в якомусь менш відповідальному випадку як добавку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...