Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

автоматика для распашных ворот

vladest

Рекомендовані повідомлення

Я Вам чуть выше предложил автоматику такого типа, но они все без концевых выключателей. Можно играться временем работы и тогда они просто будут останавливаться по времени, правда каждый раз в новом месте.

 

 

Дякую. Але не хочу танців з бубном. Тому вибираю з встроєними кінцевиками...

я так розумію альтернативі Каме кроно 2 не має ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Came Krono2 альтернативи немає апріорі.

Особливо, якщо вже Ви читати написане не хочете, якщо відстань від внутрішнього краю стовпа до завісів більша 7 см.

 

A ferni нехай інші ставлять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Came Krono2 альтернативи немає апріорі.

Особливо, якщо вже Ви читати написане не хочете, якщо відстань від внутрішнього краю стовпа до завісів більша 7 см.

 

A ferni нехай інші ставлять

 

ПОчитав мануал... і здається зрозумів скептицизм у відповіді...

 

якщо я правильно зрозумів, то від внутрішньої частини стовпа до осі воріт , не більше 6-7см ?:((((

 

А якщо у мене 20, то мені підходять :

Автоматика Nice Hyppo 7005

Автоматика Came Fast

Автоматика BFT Igea KIT

Автоматика DoorHan ARM-320 PRO

Автоматика FAAC 391

Автоматика Nice Hopp KCE

Автоматика Came Ferni

Автоматика BFT Virgo KIT

Автоматика Roger R23/373 SET

Автоматика Roger R23/374 SET

Автоматика AN-Motors ASW 4000 KIT

 

біглий пошук показав... одним словом всі ричажні....

691760199_.jpg.93d95216f832a717a55eac44098728ad.jpg

Змінено користувачем xnpp
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Fast на такому розмірі я б не ставив. Вітрові навантаження для суцільно обшитих воріт можуть сягати 50 кг/кв.м.

 

Ferni сюди стане, АЛЕ! Для нього треба місце, і для двигуна, і для ричага. Навіть роздовбавши той бічний фундамент - може не стати.

Тому й писав раніше своє бачення розташування двигунів. Зверху на стовпчику, вирізавши трохи профлиста. Кріплення у верхню трубу де закінчується обшивка.

Для додаткової фіксації - знизу електрозамок каме, який зв'язаний з платою керування автоматикою. Після команди на відкриття спочатку розблоковується замок, потім ворота починають рух.

Замок потрібно робити саме вниз, щоб він "язиком" фіксувався у нерухомій опорі. Бо між стулками - то не фіксація.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Fast на такому розмірі я б не ставив. Вітрові навантаження для суцільно обшитих воріт можуть сягати 50 кг/кв.м.

 

Ferni сюди стане, АЛЕ! Для нього треба місце, і для двигуна, і для ричага. Навіть роздовбавши той бічний фундамент - може не стати.

Тому й писав раніше своє бачення розташування двигунів. Зверху на стовпчику, вирізавши трохи профлиста. Кріплення у верхню трубу де закінчується обшивка.

Для додаткової фіксації - знизу електрозамок каме, який зв'язаний з платою керування автоматикою. Після команди на відкриття спочатку розблоковується замок, потім ворота починають рух.

Замок потрібно робити саме вниз, щоб він "язиком" фіксувався у нерухомій опорі. Бо між стулками - то не фіксація.

І в скільки стане той набір?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в скільки стане той набір?

 

FAST тоже станет. Но у это рычажные привода, и при открывании, один рычаг будет перекрывать калитку, а второй упрется в профлист.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно играться временем работы и тогда они просто будут останавливаться по времени, правда каждый раз в новом месте.

 

 

З якого це дива?:o

Відкриті ворота повністю, бо дальше циліндр не втягується, і закриті, бо стоїть упор між створками воріт. Як на мене це самий ідеальний варіант. І без кінцевиків. ;)

Змінено користувачем Karalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З якого це дива?:o

Відкриті ворота повністю, бо дальше циліндр не втягується, і закриті, бо стоїть упор між створками воріт. Як на мене це самий ідеальний варіант. І без кінцевиків. ;)

 

На закрытие согласен, а вот то что они работают на полное открытие цилиндра, может со временем сламать сам цилиндр, плюс прокладки повылитать и т.д. А может ничего и не произойти, как повезет. Но я бы не рекомендовал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відкриття воріт - циліндр повністю втягнений, йому нічого не грозить, на закриття воріт - стоїть упор для воріт і підбирається кріплення циліндрів так, щоб відповідало максимально дозволеному по інструкції. Нагрузку підібрати, щоб вітром не стримувало, і час пару секунд більше добавити. Буває, що на холоді настройки трохи уходять, то невеликий запас. І все нормально - як книжка пише.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відкриття воріт - циліндр повністю втягнений, йому нічого не грозить, на закриття воріт - стоїть упор для воріт і підбирається кріплення циліндрів так, щоб відповідало максимально дозволеному по інструкції. Нагрузку підібрати, щоб вітром не стримувало, і час пару секунд більше добавити. Буває, що на холоді настройки трохи уходять, то невеликий запас. І все нормально - як книжка пише.

 

Если бы было так все просто, то не выпускалась бы автоматика с концевыми выключателями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здравствуйте,

Интересует автоматика для распашонки длинна створки 2 метра

Genius G-Bat 300 или аналоги кто предложит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

Интересует автоматика для распашонки длинна створки 2 метра

Genius G-Bat 300 или аналоги кто предложит?

 

История поставок автоматики Fast и Genius в Украину настолько разнообразна. Кто ее только не возил, думаю существующий поставщик не последний. Поинтересуйтесь наличием запчастей на складе и квалифицированного сервисного центра у реальных владельцев автоматики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

Интересует автоматика для распашонки длинна створки 2 метра

Genius G-Bat 300 или аналоги кто предложит?

 

Добрый день!

 

Отправил в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер, помогите с выбором автоматики, створка 1,4 м, вес около 100, расстояние до оси около 20 см.

IMG_1019.thumb.JPG.498a8dba4d975a0f378271ffead4fe0d.JPG

IMG_1020.thumb.JPG.9e4fd2796b636444bd1473a4ac6376e9.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер, помогите с выбором автоматики, створка 1,4 м, вес около 100, расстояние до оси около 20 см.

 

Добрый!

 

FAAC GENIUS G-BAT 400:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер, помогите с выбором автоматики, створка 1,4 м, вес около 100, расстояние до оси около 20 см.

 

У Came модель Fast подходит по параметрам установленных ворот.

Вам нужна автоматика с монтажом или в коробке и самостоятельный монтаж. Не вижу закладных для привода, кирпич легко расколоть, нет кабелей для автоматики.

Нет зазора под воротами, нужно поднимать створки и делать минимум 50 мм. расстояние между низом ворот и тротуарной плиткой.

Змінено користувачем Вратарь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Came модель Fast подходит по параметрам установленных ворот.

Вам нужна автоматика с монтажом или в коробке и самостоятельный монтаж. Не вижу закладных для привода, кирпич легко расколоть, нет кабелей для автоматики.

Нет зазора под воротами, нужно поднимать створки и делать минимум 50 мм. расстояние между низом ворот и тротуарной плиткой.

 

Скорее всего нет зазора и между створками. В таком состоянии автоматика корректно работать не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазор між воротинами є, його видно на фото. А от між низом стулок на нулем я щось не дуже бачу.

Плюсую до Фаст, надійна автоматика. Але знову ж таки маємо проблему з місцем монтажа по лівому з двору стовпчику.

Доведеться ставити вище паркану. Бо навіть двигун не влізе нижче, я вже не кажу про місце для ричага.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазор між воротинами є, його видно на фото. А от між низом стулок на нулем я щось не дуже бачу.

Плюсую до Фаст, надійна автоматика. Але знову ж таки маємо проблему з місцем монтажа по лівому з двору стовпчику.

Доведеться ставити вище паркану. Бо навіть двигун не влізе нижче, я вже не кажу про місце для ричага.

 

Не уверен что сверху есть зазор между створками (по фото не очень видно), скорее всего они просели и поэтому снизу сели на плитку. А автоматику можно и выше забора поставить, если сосед не будет против)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та там зазор сантиметри 2-3, майже як труба каркаса. Навіть є місця де притворна планка до воротини не дістає
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый!

 

FAAC GENIUS G-BAT 400:)

 

Я себе такой ставил.

Да, комплект обошелся сравнительно недорого: 380 долл.

замечаний к работе особых нет, единственно, через полгода после установки появилось такое:

ShjOQph1jzsyhL5GeaPvzXpzrn0Zvs-KNC_ZmyjXcVsEm2147x15jCNMAcrqEeqguGq98AFiN64oWuzpwG7kIeIf6A748C1IRGEt5h10uT_wrwJbigAosdW0HDSl4QpbgwRUgGK5Nx3lm2NKYgFl1m7l0vu09E-e9xjz2ddDczS0AB7I10pAl8tHo3c1mm9Zt_S4JEMaPKLYzclxxEyPJUHZIw7diD0EHkdwnIVupc3NW6T8LPpyqDuJHtlRfnF88LD5Zb-n4IwMQNRHGnjvS4JiMS6rnHY-Grz_kQXYXz0C9S_AL7-BUXHopfol6ydlV61-xN0DbbQqYK47eQa_SUw6pc6Y5h7wvYdNCRTu9TV7gLRKoFC2OYOOSlg3EKinyqCmz3F8IizsSZNbrnOmMEModOQqO66sReqcGhM7DKaevevRKve21zHlpjNfTyYygJGaqsEEAyekruAC0sL3kYeRBlw36i4TQzm8cEwDh_oWOa9Z75o53HjY2iGGi1H5Y2xabFA9joGnFcyXd1LwjdD3vyqGDxeGDRHPqnAOlrI62Ix0Djp2FSfJ2TE-B_TY9HLCnAj3H4H_gb2iv8QeEJoiphmrsizWPEKBjsomRccD59oodBPrzDgyM9RZFvKN8VmQYzuAE9CqkBd70CXUkw1CfPIkTYc=w976-h732-no

 

позвонил в сервис, сказали, что один подобный случай такой был. посоветовали уплотнить прижимное кольцо.

что я и сделал. больше проблемы не возникало. (но для меня проще сделать быстро самому , чем ждать полгода сервис)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

замечаний к работе особых нет, единственно, через полгода после установки появилось такое...

позвонил в сервис, сказали, что один подобный случай такой был. посоветовали уплотнить прижимное кольцо.

что я и сделал... но для меня проще сделать быстро самому , чем ждать полгода сервис...

давно, у 2007 році, начитавшись форумів профільних загорівся я купівлею уаз-патріот. захотілось - зроблено, лімітед, максимальна комплектація, 107 тис грн по курсу 5.05

знайомий мій теж шукав машину, покатався він на моєму і взяв собі сангянг.

а потім на офроадфріфесті сиділи ми за чаркою чаю та розмовляли. у тому числі й про машини.

ну я й розповідав що зробив на своєму те, те, доробив інше, виправив те ну і так далі.

а він на мене дивиться як на дивака і каже:" а я на своєму ще нічого не ремонтував, тільки ТО"

 

то до чого це я. можна взяти кота у мішку, але дешевше, а потім виправляти косяки що вилазять. А можна трохи додати по ціні та взяти те, що просто буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

то до чого це я. можна взяти кота у мішку, але дешевше, а потім виправляти косяки що вилазять. А можна трохи додати по ціні та взяти те, що просто буде працювати.

 

кот в мешке - это "ротелли" итальянский бренд, про который в Италии никто не слышал. Мой сосед, себе поставил на откатные. Ничего, пока работает второй год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый!

 

FAAC GENIUS G-BAT 400:)

автоматика без концевиков, упоры обязательны?

 

Добавлено через 15 минут

У Came модель Fast подходит по параметрам установленных ворот.

Вам нужна автоматика с монтажом или в коробке и самостоятельный монтаж.

в коробке и самостоятельный мотаж, Fast сложнее поставить на левую стойку, только поднимать на уровень выше полутора метров, можно ли развеситть левый 1,70см правый 50 см?

 

Добавлено через 2 минуты

И чем Faac хуже Fasta?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...