Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество кабельной продукции на отечественном рынке

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Привіт хлоп'ята!

Я новенький

Перечитав тему десь до 60-ї закладки далі сили полишили мене

Тому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.07.2023 в 18:06, Firetuf сказал:

Так а я що - проти, чи заперечую, чи не згоден???

Просто працювати з установочними (монтажним) кабелем, набагато зручніше. І як наслідок, якісніше та надійніше буде електромережа. Друге діло, що навіть силові кабелі на 1кВ нашого виробництва, програють монтажним кабелям на 300В європейського виробництва.

Спокійніше)

Питання до гуру адептів апологетів і обізнаних фахівців у таких речах царини пана Електро

 

Перше

Три фазний асинхронний двигун з заявленим номіналом 6 кВт скільки кВт або Ампер струму споживає на кожну фазу? Приблизно

Питаю так як розраховую 3-ри фазну силову лінію до підсобної споруди де буде цей двигун

Також в цій споруді можливо буде декілька бойлерів 220В з споживанням біля 1,5 кВт

Інколи мікрохвильовка, праска, пралка, електрочайник...

 

Друге

До цієї споруди в планах прокласти від ввідного щита в грунті в трубопроводі кабель на 3 фази 5 жил типу ВВГ нг - дистанція до 50 метрів

Або два кабелі 5х4 мм.кв. або один 5х6 мм.кв. (відповідно при цьому заземлення буде виконано біля ввідного щита)

Або два кабелі 4х4 мм.кв. або один 4х6 мм.кв. (відповідно при цьому заземлення буде виконано біля цієї споруди)

Як правильніше?

Перерізів кабелю достатньо? 

П.С. від ввідного щита також окремо лінії в будинок дві по 5х6 мм.кв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Третє

Де можливо придбати силовий кабель ДРАКА?

Лазив на теренах нету потім дзвонив кому вдалося дозвонитися то ніхто не возить то нема а ціну навіть і не скажемо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.07.2022 в 22:08, Firetuf сказал:

Сьогодні презентували сувенірно-рекламний набір кабелів від "Гал-кат". Я дуже приємно здивований. Круглі кабелі таки бувають в Україні круглими! Заповнення таки буває заповнювачем!!!

Завтра буду в офісі, сфоткаю та більш детально і прискіпливо ознайомлюсь з продуктами!)

контакти в студію!

П.С. або в лічку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, скромний сказал:

контакти в студію!

Пару тижнів тому брав собі Гал-Кат на пробу у @neoteh.

ВВГ 3*6, 2*2,5 і 2*1,5.  Діаметри відповідають дійсності, опір ніякий не заміряв. В роботі більш комфртний, ніж ЗЗКМ - ізоляція чиститься краще, кабелі більш м'які (навіть 3*6 не викликав ускладнень при монтажі).

Ну і наразі галкат дешевше ззкм.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, чи може хтось продати чи знає де є КГ 5*4 (ПВС не пропонувати) 35 метрів. Прям дефіцитний дефіцит 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, beavis сказал:

Пару тижнів тому брав собі Гал-Кат на пробу у @neoteh.

ВВГ 3*6, 2*2,5 і 2*1,5.  Діаметри відповідають дійсності, опір ніякий не заміряв. В роботі більш комфртний, ніж ЗЗКМ - ізоляція чиститься краще, кабелі більш м'які (навіть 3*6 не викликав ускладнень при монтажі).

Ну і наразі галкат дешевше ззкм.

в них мідь наша з мідного брухту  запоріжська кольорова чи така яка має бути електротехнічна первинна?

є така інформація?

і власне ізоляція яка? достойна поваги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, скромний сказал:

Третє

Де можливо придбати силовий кабель ДРАКА?

Лазив на теренах нету потім дзвонив кому вдалося дозвонитися то ніхто не возить то нема а ціну навіть і не скажемо

напишите Firetuf по этому поводу

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, скромний сказал:

Де можливо придбати силовий кабель ДРАКА?

Draka померла, берить LAPP.

Цитата

Балет уехал гастроли. Ебите хор.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Chatter сказал:

Draka померла, берить LAPP.

 

Щоб ви так жили, як Draka померла)))

Lapp у нас можна було придбати і рік, і десять, і двадцять назад. Тільки за які гроші? І чи німця?

Для інфо. Lapp, як мегаоператор на кабельному ринку, розміщує свої замовлення на різних площадках, в тому числі і на виробництвах концерну Draka.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, скромний сказал:

в них мідь наша з мідного брухту  запоріжська кольорова чи така яка має бути електротехнічна первинна?

є така інформація?

і власне ізоляція яка? достойна поваги?

У львів'ян своя переплавка. Що вони зараз там "варять" хз. Була досить пристойна. Про первинну електротехнічну мідь , я вважаю, немає сенсу навіть сперечатися, особливо зараз.

Ізоляція норм. Не ГОм, але сотні МОм. Та і еластичність з показниками ПБ теж ок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дУже поважаю, Draka, брав бухтами, але останні 5 років, коли мені щось потрібне - "чекайте 3 мисяці, а там побачимо". LAPP хочь від 1м, ціни є, строки є. Головне - усе гарантоване.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

Панове, чи може хтось продати чи знає де є КГ 5*4 (ПВС не пропонувати) 35 метрів. Прям дефіцитний дефіцит 

Пошукай серед продавців глибинних насосів, типу Грюндіс, і тд. Кабель H07RN-F. Вони його впарюють, як для скважин. Це дійсно толковий тип гумового кабелю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

Це дійсно толковий тип гумового кабелю

нема жодних сумнівів, тільки на 35 метрів 5*4 мені там доведеться почку продати (

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

нема жодних сумнівів, тільки на 35 метрів 5*4 мені там доведеться почку продати (

Не треба, тоді вже підемо на злочин, і візьмемо ПВС)))

А без "шюток", можливо хтось десь підвис, може тіканув, може с***ив, .... Я колись виторгував чистий AQUA по ціні одеського ПВС...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Firetuf сказал:

Не треба, тоді вже підемо на злочин, і візьмемо ПВС)))

А без "шюток", можливо хтось десь підвис, може тіканув, може с***ив, .... Я колись виторгував чистий AQUA по ціні одеського ПВС...

пвс то не, то москалів на березах вішати. 
Колись я брав дуже кльовий "вініловий" КГ бердянський "синенький" 5*6, це звичайно не лаповський H07RN-F але і ціна в 2-3 рази меньша. Але зараз його нема по зрозумілим причинам, Потім брав "резиновий" КГ галкабель, теж сподобався але то був 3жильний, 5ти жилку зараз не знайшов в наявності. Є пару магазів де наче був але по факту один магаз взяв гроші а кабеля нема (чекаю повернення грошей), інший 2 дні прошукав і не.

H07RN-F гарний кабель але 300-450 гривень за метр я шось поки не вмовив жабу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, standov сказав:

Панове, чи може хтось продати чи знає де є КГ 5*4 (ПВС не пропонувати) 35 метрів. Прям дефіцитний дефіцит 

в ГалКату є якийсь КГххх там якась абревіатура, точно не памятаю, но це точно не той КГ гумовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dr.Yura сказал:

в ГалКату є якийсь КГххх там якась абревіатура, точно не памятаю, но це точно не той КГ гумовий.

Кгнв мабуть це вініловий, мені норм але я 5*4 в фактичній наявності не знайшов щоб не бухта 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Firetuf сказал:

H07RN-F. Вони його впарюють, як для скважин. Це дійсно толковий тип гумового кабелю.

Якщо є вільна хвилинка, ознайомте нас, сірих, убогих, де там серед

Цитата

Области применения

ПК и устройства электроснабжения в соотв. с EN 50565-2
Средние механические нагрузки
Промышленные сферы, сельское хозяйство
В помещениях с сухой или влажной средой, так же вне помещений (при условии соблюдения всех технических
характеристик кабелей) по EN 50565-2

для скважин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Chatter сказал:

Якщо є вільна хвилинка, ознайомте нас, сірих, убогих, де там серед

для скважин?

А я якого бена до того, що пише ваш Lapp чи хтось продає його як погружний???

Що курим? Чи п'ємо? Чи і те і те разом??? То кабельні стяжки не для кабелів, то ПУЕ вже не норми, що ще очікувати?

До побачення!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Chatter сказал:

Якщо є вільна хвилинка, ознайомте нас, сірих, убогих, де там серед

В мене на дрінажніку керхеровскому саме такий по маркуванню (да і на дотик).

Кабель гарний питань нема, ціна тільки не дуже, особливо в комбінації з великими перерізами та кількістю жил. Тут від ціни на КГ ікать починаєш.. але такі часи

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

А я якого бена до того, що пише ваш Lapp

та дійсно, хто такий LAPP, дебіли, напридумкували собі H07RN8-F Submersible pump cable. Хохли умніши, знають що куди втикати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, standov сказал:

Кгнв мабуть це вініловий, мені норм але я 5*4 в фактичній наявності не знайшов щоб не бухта 

Доречі, головне, забув спитати - а для яких цілей потрібен цей кабель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Firetuf сказал:

Доречі, головне, забув спитати - а для яких цілей потрібен цей кабель?

Це досить важко адекватно пояснити ) якщо дуже в загальних словах то потрібен кабель для "напівстаціонарної" прокладки під автозарядну станцію 3ф, частково в трубі частково під накриттям (тобто вулиця але без прямого дощу та ультрафіолету) але з класом гібкості бо там багато нюансів прокладки "чігірямі".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

Це досить важко адекватно пояснити ) якщо дуже в загальних словах то потрібен кабель для "напівстаціонарної" прокладки під автозарядну станцію 3ф, частково в трубі частково під накриттям (тобто вулиця але без прямого дощу та ультрафіолету) але з класом гібкості бо там багато нюансів прокладки "чігірямі".

Так може Вам дешевше провести якусь частину кабелю тим же ВВГ, поставити розподільчу коробку як найближче і від неї вже кусок КГ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...