Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество кабельной продукции на отечественном рынке

igorrius

Рекомендовані повідомлення

я не зрозумів то хто вгадав?

Ніхто не вгадав!!!:) ще на роботі, буду вдома опублікую оригінали! Буде цікаво, обіцяю:))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не вгадав!!! ще на роботі, буду вдома опублікую оригінали! Буде цікаво, обіцяю)

Ща окажется, что с одного кабеля выняли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не вгадав!!!:) ще на роботі, буду вдома опублікую оригінали! Буде цікаво, обіцяю:))

 

всі 3 куски виявиться один і той самий кабель з однієї бухти :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запрошую кавову гущу погадати і над цим фото. Який з цих проводів краще? один з них наш, інший імпортний.

 

А у Вас я к справи? Хто вгадав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у Вас я к справи? Хто вгадав?

 

Почекаємо вечора, зроблю фото зрізу, фото маркування по ближче... А поки що ставки ще приймаються :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

neoteh, шановний, це Ви влучно:)

Є трохи, я так подивився, я б і сам не вгадав де хто :D Але це просто підтверджує мої слова))

Колір і товщина, гнучкість мідної жили, хорошого кабелю нашого і того-ж іменитого бренду однакові! Міряв оба одним і тим самим приладом)) Таке враження, що жила зроблена на 1му заводі!!!

ПВ3 - 3ій клас! Саме тому він і менш гнучкий! І тому він здається Вам світліший, бо жили товщі, і "приймають" більше світла, навіть на моєму фото він світліший) Це обман зору! 100%! ВВГ і Cyky-j ідентичні) фоткав, крутив в лайтрумах, рівняв по RAL-у!

 

 

 

моя кавоварка заявляє, що на 1 фото ззцм крайній праворуч, на 2 фото

лапп ліворуч.

Ваша ставка принята))

1 - Lapp

2 - хЗ хто))

3 - ЗЗЦМ ПВ3

на першому фото перший справа то ЗЗЦМ всі інші ЛаппКабель

на другому фото всі ЛаппКабель.

Отак, остаточно

Ітак:

1 - Lapp

2 - Lapp

3 - ЗЗЦМ

 

Добавлено через 37 минут

Для розуміння, виділив, які саме шматки вирізав!!

Для тих хто не розуміє нічого в цих кінцях)

1- ЗЗЦМ ПВС 4х6, ж/з жила - 5ий клас

2 - Lapp Kabel h07v-k 1G6 - 5ий клас

3 - ЗЗЦМ ПВ3 1х6 - 3ій клас

Висновок такий, якби в нас хороший виробник, робив ПВ5(аналог h07v-k), то Ви монтажники, не казали-б, беру імпорт, бо наш гувно, твердіший, з мідю там щось колотять, бо він світліший, ще там якийсь 15ий!))

А він твердіший, бо то зовсім інший провід, він світліший, "бо приймає більше світла")

хЗ, чому його не роблять/роблять під замовлення, гадати не берусь, але

його дуже малий попит в порівнянні з кабелями, може тому й ніхто не париться! Але що можу сказати точно, судити за всю кабельно-провідникову продукцію, порівнюючи ПВ3 та h07v-k, точно невірно!!!

 

з.и. ЗЗЦМ мабуть пішов ціни перераховувати, бо його вже в Lapp записали)) і не якийсь дядя Вася, що продає шаурму, а дротики лише "по телику" бачив , а кваліфікований спеціаліст, який працює з цими проводами систематично!!!

Дякую за проявлений інтерес!

:beer:

 

4e06dec477e9.jpg

 

39370552c562.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Производство шины и прутка - это сложный процесс, купить оборудование для этого - недешевое удовольствие,
Походу шина монолит - самоё простое технологическое изделие , по сравнению с кабелем ,

где медь нужно раскатать по проволочкам , скрутить эти проволочки в жгут , равномерно залить изоляцией и пр.

 

потребление в Украине не оправдывает затрат...
Неужели такого мало делают

 

a0ee1b1e47e1t.jpg 67621fcf7a65t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, я і Energon вгадали по 3 позиції (ПВ3), а Energon ще я по 2, де я промовчав.

А ПВС записали по якості у лапп группу. Цікаво.

Скоро дам фото, буде ще прикольніше. Підтвердиться один цікавий факт-міф.

 

І да, я далеко не монтажник :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто користувався Прикарпаткабель ?як він?

спочатку був непоганий наче(давно і не дуже довго) Знаю власників, планували тримати якість, планку, тримали ціну між ЗЗЦМ та Одескабель... питаю, чому так дорого, бо ми будемо тримати якість, ми не будемо тягатися з ЗЗЦМ і Одескабель, ми будемо "над якісні"! Жилу брали в ЗЗЦМ!

На сьогоднішній день, мідь неоднорідна в проводі, переріз зменшився, ціна теж (орієнтовно -10% від ЗЗЦМа). Крім лазерного маркування, нічого не залишилось! Самі власники, займаються реалізацією і ЗЗЦМа :D

ІМХО Не вартує навіть зв'язуватися)

 

Виходить, я і Energon вгадали по 3 позиції (ПВ3)

Тут зрозуміло)

Energon ще я по 2, де я промовчав.

він просто сказав, що 2 взірці 5ого класу то все Lapp, що трохи не так))

А ПВС записали по якості у лапп группу. Цікаво.

Причому тут ПВС?) це лише "донор" для жили 5го класу)) Все для того, щоб порівняння було чесним)

Колір міді, товщина, гнучкість, як я і казав нашого ЗЗЦМа і Lapp однакова!

Доречі, то не я, а Ви і Тарас обізвали ЗЗЦМ - Lapp-ом)) Через Вас двох буде підняття цін :lol:

 

І да, я далеко не монтажник :)

Я не про Вас))

:beer:

Змінено користувачем neoteh
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

його дуже малий попит в порівнянні з кабелями, може тому й ніхто не париться!

ну Юра і що хочешь сказати шо це нормальний виробник? По їх думці напевно ніхто і щитові не складає, у людей щитові прямо на стіну цвяхами прибиті і ПВСами підключені. ну то хай собі так і думає далі, а так можливо щось і змінилось. Тільки я не розумію нафіга там отой відділ маркетингу на тому заводі, і для чого він там взагалі - мабуть один недоНУМ придумали, і на цьому ідеї закінчилися))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вдалося телефоном нормально сфоткати маркування чорного провода. Це лапп н07 1.5мм2. Синій - шввп "украина" 2.5мм2.

926606898_2017-03-1620_49_32.thumb.jpg.d9970893595c001ccee5101234257aa9.jpg

613188133_2017-03-1620_50_19.thumb.jpg.af2a77bde417ddfcace99b6cbfad9341.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Факт-міф який блукає форумом що якість нашого шввп не така вже й погана. Можливо це саме тому що люди його купляють частіше інших типів - тому виробники вимушені якось тримати його візуальну якість...

Ну не будемо вдаватись в деталі про переріз :lol: у шввп воно трохи менший заявленого :) спробую знайти кусок 2.5 від лапп для порівняння

1584439720_2017-03-1620_58_39.thumb.jpg.16a45c235580e4e52e3ba66ad6055cdc.jpg

1389297950_2017-03-1620_59_21.thumb.jpg.847a20626782db8855c6c959ffef4285.jpg

Змінено користувачем jenkins
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не будемо вдаватись в деталі про січення :lol: у шввп воно трохи менше заявленого :smile:

Теперь сравни ШВВП от ЗЗЦМ ,

и этот шввп с неопределённым названием "Украина"

 

Подвал у дяди Васи - тоже Украина , только это не означает что там выпускается качественная продукция .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

січень

січень - це місяць такий. Сечение - переріз! Дуже очі ріже :( .

 

Добавлено через 2 минуты

скоро піде на переплавку

Кругообіг міді в природі :) . Після переплавки піде в Європу для виготовлення новго європейського кабелю, який знову завезуть до України :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну Юра і що хочешь сказати шо це нормальний виробник? По їх думці напевно ніхто і щитові не складає, у людей щитові прямо на стіну цвяхами прибиті і ПВСами підключені. ну то хай собі так і думає далі, а так можливо щось і змінилось. Тільки я не розумію нафіга там отой відділ маркетингу на тому заводі, і для чого він там взагалі - мабуть один недоНУМ придумали, і на цьому ідеї закінчилися))

Вони розуміють, що складають щити, що є такий провід...) Але й Ви зрозумійте правильно) Це бізнес! Затратити нормо-години, енергію, ресурси, для виготовлення продукції, яка "слабо" користується попитом! З пв5, я думаю, "овчинка выделки не стоит", ІМХО...

Наприклад, я, ексклюзивний дистриб'ютор в області, не куплю жодного метра!!! Тобто ціла область, хай і маленька, не буде купляти ПВ5!

А все тому, що маю купу різного імпорту... Та й в нас його щось взагалі не беруть, 99,7% проданого - інтернет! Бачили фотки LAPPу по моїй ссилці?) Ще з того всього, маю %30, і це при тому, що продаю його в ціни ПВ3 ЗЗЦМ! А крім того маю всякий ще(h05v-k, h07v-k, h07z-k) helu, lapp, prysmian, topcable, і різні Іспанія, Італія, якісь лужені Швейцарія!)

А все це тому, що йде він 3кольори по 5м, 6 по 3, 2 по 7 і так далі!

Щоб все було весело, треба набрати асортимент різних перерізів та кольорів, потім щось виберуть ходове 6 квадратів - кольорове, чорні полишаються, а в Європі теж дуже розумні, щоб була ціна, дають в перемішку різні кольори)) І потім в мене по 3км чорного чи червоного чи жовтого, а інших нема))

немає деяких кольорів, і фіг з ним! Замовляти не буду) бачити його не хочу) Я скоро європейця 50мм.кв. в мідь буду здавати, а Ви кажете заводи редіски, не думають за клієнтів)) А в мене готовий шнурок, європейський, "іменитий бренд" 1кв ізоляція, якщо не помиляюся, в ціну ПВ3 ЗЗЦМ, скоро піде на переплавку :lol:

Може воно у Вас там не так, але в мене особисто, на 1кг проданого h07vk - 2-3 тони ВВГ, різних конфігурацій!

Тому і кажуть на заводі, купіть 10км - ми Вам зробимо, а менше сенсу немає!

:beer:

 

Добавлено через 5 минут

Факт-міф який блукає форумом що якість нашого шввп не така вже й погана. Можливо це саме тому що люди його купляють частіше інших типів - тому виробники вимушені якось тримати його візуальну якість...

Ну не будемо вдаватись в деталі про переріз :lol: у шввп воно трохи менший заявленого :) спробую знайти кусок 2.5 від лапп для порівняння

Маю для зразків якийсь підвал, ШВВП 2х2,5 по перерізу між 0,75 та 1мм.кв. :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ШВВП 2х2,5 по перерізу між 0,75 та 1мм.кв.

Так мені ще пощастило з монолітом на 1,8, виявляється?

А це правда що в ШВВП проволочки не цільні від початку до кінця? А типу внавалку скидані під ізоляцію зі зміщенням довжиною метра по півтора. Десь тут на форумі зустрічав відгук що хтось зняв ізоляцію і струмопровідна жила розсипалася на такі відрізки :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так мені ще пощастило з монолітом на 1,8, виявляється?

А це правда що в ШВВП проволочки не цільні від початку до кінця? А типу внавалку скидані під ізоляцію зі зміщенням довжиною метра по півтора. Десь тут на форумі зустрічав відгук що хтось зняв ізоляцію і струмопровідна жила розсипалася на такі відрізки :) .

Ну не знаю на рахунок пощастило, бо моножилу дуже тонку не роблять, але взірці з перерізом 1,3-1,4 бачив))

Якщо з таких різних підвалів, то може бути все та навіть більше))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому і кажуть на заводі, купіть 10км - ми Вам зробимо, а менше сенсу немає!

знаешь це як намалювати корову і продати її як натуральну))тобто, у нас є хороший монтажний провід но купити його не можна, но ти ж дурний бо купуешь імпорт бо треба купувати вітчізняне бо воно по схожих характеристиках таке саме))тільки імпорт ось він в бухтах в майстерні, а наше - тільки на буклетах заводу. тому толку з цих спорів тут на форумі - якщо воно що є що його нема, це одинаково.

 

Добавлено через 8 минут

Тобто ціла область, хай і маленька, не буде купляти ПВ5!

якщо якомусь замовнику вдруг промайне думка зібрати уявний щиток, то я обіцяю купити його і зібрати йому хорошим нашим ПВ-5 монтажним проводом виробництва ЗЗЦМ, звичайно що теж уявно:lol::lol::lol::o

якусь маразматичну фігню написав, но так воно виглядає в реальному світі:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаешь це як намалювати корову і продати її як натуральну))тобто, у нас є хороший монтажний провід но купити його не можна, но ти ж дурний бо купуешь імпорт бо треба купувати вітчізняне бо воно по схожих характеристиках таке саме))тільки імпорт ось він в бухтах в майстерні, а наше - тільки на буклетах заводу. тому толку з цих спорів тут на форумі - якщо воно що є що його нема, це одинаково.:beer:

Та я нічого не кажу за монтажний провід взагалі)) Він недуже цікавить, десь 95% населення)) Коли треба робити монтаж, наймають спеціаліста, а той знає де взяти пару метрів того провода!!!

Мене просто нервує те, що починається обговорення монтажного проводу, декілька форумчан "збираються" і місять то все в одну купу))

Висновки виходять такі - весь вітчизняний провід/кабель(не весь ПВ3, а весь кабель/провід - ВВГ, ВВГнг, ПВС, КГ, СІП ну і так далі) - г*вно, мідь у нього тверда, світла, темна, тонша і так далі! А це зовсім не так!!!

Я тільки проти цього, не більше і не менше!!!

Ви бачите тільки монтажний, навіть не помічаєте, як оточуючі пишуть "весь наш кабель гуано в порівнянні з імпортним", а просто погоджуєтесь, бо з свого боку думаєте тільки за монтажний, так як ним користуєтесь найбільше, а інші читають і отримують не дуже достовірну інформацію(бо шукають кабель ВВГ-П), образно, з "пальця"!

Висновок має бути якийсь такий -

монтажний вітчизняний провід гуано, бо його неіснує, в такому виді, як мені потрібно, тільки на буклетах), той що є мені не подобається, бо він твердий, через те, що він такий від природи(ПВ3) :D

 

 

А по кабелям(імпортний і наш), скоро будуть ще цікаві фотки, десь з 19.03, чекаю, щоб вистоялись рівно місяць!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КГ, СІП ну і так далі) - г*вно,

КГ у нас та як ти сказав, навіть переноски нормальні робити не хочеться.

 

Добавлено через 18 минут

отримують не дуже достовірну інформацію

ну не я ж винуватий в тому. той хто нормально випустить продукцію на заводі не вміє, той і винуватий. там справді, або ізоляцію с разом с ізоляціею жил знімешь, або тальку не докинули, або на міді секономили - я там біля станку стою чи шо і його випускаю в кінці кінців((

я сужу зі сторони тому що ніяких кабелів я не продаю ні чіїх заводі, можу тільки порадити щось по КПП і не більше того. тому якщо завод і випускае г*вно то він таки його і випускає по правді між нами дівчатами((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо частина кпп у нас і є нормальної якості. Але знаєте в чому різниця наших і імпортних? Якщо піти купити тей самий лапп кабель 5років тому, сьогодні і ще через 3 роки - в кожному метрі ви знайдете ту саму якість, ті ж властивості і параметри. І навіть думки не буде про те що хтось забув туди тальк чи ще щось добавити.

Беремо наш кабель. Навіть в цій же темі люди кілька разів писали що були партії відверто хренові. Питання. Ви впевнені що рік тому сьогодні і в наступному році якість була є і буде ідентичною?

І це питання можна задати найбільшим заводам. А меншим - смішно.

Іде покупець на ринок кабель купити : продавець- в цьому переріз на 30% менший, в цьому тальк зажлобились, а в цьому принтер зламався, колір трохи не тей, а тут сплав заліза з навозом, зате дешево. Вам який давати?:lol: про якісь електричні параметри питати нонсенс.

Доречі, у нас є один провід до якого у мене претензій майже нема - СІП. Із тих зразків які мені попадались в руки - якість була дійсно нормальною. Площа перерізу була майже рівною зазначеній (в межах похибки). Оболонка на вид нормальна, і здається причин про неї турбуватись немає.

АВВГ який мені попадався - ворогу не порекомендую. Якість ніяка. Зроблений він з маленьких садових шлангів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Походу шина монолит - самоё простое технологическое изделие , по сравнению с кабелем ,

где медь нужно раскатать по проволочкам , скрутить эти проволочки в жгут , равномерно залить изоляцией и пр.

 

 

Не сложнее, чем любое другое.

Проблема в том, что купить оборудование, которое будет перерабатывать 20-30 тонн (ориентировочная оценка рынка Украины), нереально. Есть оборудование, которое перерабатывает от 200 тонн, но купить и использовать на 10% мощности - бессмысленно. Плюс ко всему, это не кофемат купить, цены на конформы имеют по 5-6 нулей.

 

Добавлено через 2 минуты

Не вдалося телефоном нормально сфоткати маркування чорного провода. Це лапп н07 1.5мм2. Синій - шввп "украина" 2.5мм2.

 

Просто пальцем в небо... От вам і шерехувата ізоляція...:)

 

Добавлено через 7 минут

Іде покупець на ринок кабель купити : продавець- в цьому переріз на 30% менший, в цьому тальк зажлобились, а в цьому принтер зламався, колір трохи не тей, а тут сплав заліза з навозом, зате дешево. Вам який давати?:lol: про якісь електричні параметри питати нонсенс.

 

І покупець добровільно купляє такий кабель, за свої гроші, на свій страх та ризик. Який сенс віробляти хороший кабель, якщо його не продаси? Якщо клієнт згодний купляти непотріб, то він непотріб і отримає, тому ще довго будуть працювати "гаражні" кооперативи, ще довго будуь перерізи в 2 рази менші від зазначених, ще довго ізоляція буде розсипатися через кілька років використання. Доки не поміняеться ставлення людей до того, чим вони користуються.

 

Добавлено через 1 минуту

Доречі, у нас є один провід до якого у мене претензій майже нема - СІП. Із тих зразків які мені попадались в руки - якість була дійсно нормальною. Площа перерізу була майже рівною зазначеній (в межах похибки). Оболонка на вид нормальна, і здається причин про неї турбуватись немає.

АВВГ який мені попадався - ворогу не порекомендую. Якість ніяка. Зроблений він з маленьких садових шлангів.

__________________

 

Якщо не секрет - чий СіП використовуєте? Зарах багато виробників. В якому виконанні? т4, нг, 5нг? Просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...