Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем сейчас можно заняться? В плане бизнеса и т.п.

webworker

Рекомендовані повідомлення

Якось був в гостях у забезпеченої сімї, так їхні діти + сусідські грали на підлозі от в таку гру

 

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0+%D1%81+%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0+%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA+%D0%9B%D0%BE%D1%82%D0%BE+%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%BC%D0%B8%D1%80&biw=1680&bih=916&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwin0LCSrYjKAhXJiiwKHTZDAhQQ_AUIBygC

 

Nobel, Готовий підтримати вашу ідею, здійснювати продажу різноманітних іграшок/сувенірів виготовлених з дерева, на території Київської обл.!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

народ, а ненвеликі вироби з дерева користувалися б попитом?? хлібниці, шкатулки, підставки і т.д...покриті воском...

таке б я міг приміром робити..бо і так з роботою зараз дуже проблемно :unknown:

 

100 лет назад была мысль делать корпуса мобильных из дерева. Понятно, что это выпендреж, поэтому дерево должно быть дорогим, идеально, возможно, кап. Постепенно мысль трансформировалась в делать типа чехлы из дерева (что бы не лезть внутрь). Так как с деревом сам никак, то все и усохло :)))

Мысль родилась когда в Карпатах в семье где сын делает по дереву, с гордостью показывали всю ту стандартную сувенирную хню, которая у них на каждом углу.

Дальше - корпуса компов из дерева (есть индивиды - страдают), планшеты, ноуты, корпуса колонок. Ясно что рынок достаточно узкий. Но и чел, который на такое пойдет, готов че то выкинуть.

Ну и здесь, очевидно не руками, нужен станок и технология переноса очертаний с пластика в дерево

Можно лепить деревянные накладки в авто. Ну типа как в Бентли, вставки из капа. Но там работы - мама не горюй.

Можно делать дизайнерские ручки на мебель и толкать

Накладки на розетки, выключатели из дерева. В Эпике вроде такое есть, стоит конкретно. Как толкать - хз

Еще бондарство - всякие ведерки, посуда, бочки, хз

Но я бы конкретно про мобилки подумал. Почему? Они у каждого. Они все безликие и одинаковые. Шоб выпендриться - у молодежи нету простора. Давно прошло время, когда шоб чувствовать себя мачо, достаточно было выташить с кармана иФон. А корпус деревянный - это круто

 

ЗЫ. По Тв показали как тетя в штатах плетет из стекла. К примеру носок. Выглядит абалденно и как будто действительно сплели. А ценники - йок. На самом деле плетет из типа восковых нитей, потом заливает гипсом, потом туда стекло льет. воск выходит и ву аля!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все ніяк руки не доходят скласти станок...є все необхідне...ну таке як циркулярка, рейсмус, фрезери, шліфмашинки стаціонарні і т.д. то є...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, еще - корпуса мышек.

В ЮТ 100 лет назад были интересные светильники. Типа тонкая сосновая доска. Прикол - смола в структура дает интересные эффекты на просвет - от желтоватого до красного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 лет назад была мысль делать корпуса мобильных из дерева. Понятно, что это выпендреж, поэтому дерево должно быть дорогим, идеально, возможно, кап. Постепенно мысль трансформировалась в делать типа чехлы из дерева (что бы не лезть внутрь). Так как с деревом сам никак, то все и усохло :)))

Мысль родилась когда в Карпатах в семье где сын делает по дереву, с гордостью показывали всю ту стандартную сувенирную хню, которая у них на каждом углу.

Дальше - корпуса компов из дерева (есть индивиды - страдают), планшеты, ноуты, корпуса колонок. Ясно что рынок достаточно узкий. Но и чел, который на такое пойдет, готов че то выкинуть.

Ну и здесь, очевидно не руками, нужен станок и технология переноса очертаний с пластика в дерево

Можно лепить деревянные накладки в авто. Ну типа как в Бентли, вставки из капа. Но там работы - мама не горюй.

Можно делать дизайнерские ручки на мебель и толкать

Накладки на розетки, выключатели из дерева. В Эпике вроде такое есть, стоит конкретно. Как толкать - хз

Еще бондарство - всякие ведерки, посуда, бочки, хз

Но я бы конкретно про мобилки подумал. Почему? Они у каждого. Они все безликие и одинаковые. Шоб выпендриться - у молодежи нету простора. Давно прошло время, когда шоб чувствовать себя мачо, достаточно было выташить с кармана иФон. А корпус деревянный - это круто

 

ЗЫ. По Тв показали как тетя в штатах плетет из стекла. К примеру носок. Выглядит абалденно и как будто действительно сплели. А ценники - йок. На самом деле плетет из типа восковых нитей, потом залив акт гипсом, потом туда стекло льет. воск выходит и ву аля!

Опоздали Вы со своей идеей.Производители мобилок уже начали выпуск телефонов с пластиком под дерево и для крутых фанатов с настоящего дерева.Поищите в инете инфу.Думаю,это только начало и у многих новых моделей будут в ряду,кроме silver metallic или black leather ещё и wooden(типа такого:helpix.ru/news/201512/292028-ulefone_power_-_6050_mach_i_derevjannyj_korpus/)

Да и наличие разных чехлов,бамперов(реально красивых и оживляющих вид телефона),для тех,кто хочет выделиться,сейчас очень большое.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опоздали Вы со своей идеей.Производители мобилок уже начали выпуск телефонов с пластиком под дерево и для крутых фанатов с настоящего дерева.Поищите в инете инфу.Думаю,это только начало и у многих новых моделей будут в ряду,кроме silver metallic или black leather ещё и wooden(типа такого:helpix.ru/news/201512/292028-ulefone_power_-_6050_mach_i_derevjannyj_korpus/)

Да и наличие разных чехлов,бамперов(реально красивых и оживляющих вид телефона),для тех,кто хочет выделиться,сейчас очень большое.

 

Это они опоздали :). Мне это в голову пришло ну очень давно :)

К тому же я грю не о жалкой подделке "а-ля ламинат", а настоящее дерево :)))

ЗЫ. Не относитесь серьозно :))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу взяти участь на Масляній 2016, яка буде відзначатися з 7.03 по 13.03.

Річ в тім що ніколи не займався цим:(

-На даний час турбує, думаю, від чийогось імені палатку виставити, чи все ж зробити ФОП на себе?

-який квед обирати?

-як домовлятись з місцевими органами самоврядування, для отримання дозволу на торгівлю?

-потрібно звертатись в санепідемстанцію, якщо продавати млинці?

Розглядаю регіон для діяльності Київ.

 

Можливо тут є люди які щим займались, чи займаються, розуміються в цій справі?

Буду вдячний за любу допомогу!:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

народ, а ненвеликі вироби з дерева користувалися б попитом?? хлібниці, шкатулки, підставки і т.д...покриті воском...

 

таке б я міг приміром робити..бо і так з роботою зараз дуже проблемно :unknown:

 

Раджу поїхати в Косів або Кути Івано-Франківської області, там є спеціалізовані ринки, де гуцули вже десятки років продають різноманітні вироби з дерева (шкатулки, масажори, біжутерію і багато чого іншого).

 

Багато людей приїжджають і скуповують товар, розвозячи і перепродуючи його по всій Україні і за кордоном.

 

Будете бачити, що вже виробляється і які ціни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раджу поїхати в Косів або Кути Івано-Франківської області, там є спеціалізовані ринки, де гуцули вже десятки років продають різноманітні вироби з дерева (шкатулки, масажори, біжутерію і багато чого іншого).

 

Багато людей приїжджають і скуповують товар, розвозячи і перепродуючи його по всій Україні і за кордоном.

 

Будете бачити, що вже виробляється і які ціни.

Коли виїжджаємо?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так, для прикладу, хлібниці деревяні, покриті воском 120-200грн...йшли б ??

 

Ніхто Вам цього не скаже. Потрібно проводити маркетингові дослідження.

Щодо самого товару, то будь-який товар має 2 складові: 1. функціональну. 2. емоційну. Це навіть відкинувши питання попиту. Не бачивши товар вживу, не помацавши його, не протестувавши на певній фокусній групі, робити певні прогнози неможливо.

 

Я б, напевно, погодився з попередніми дописувачами і звернув увагу на сегмент дитячих іграшок, зокрема розвиваючих. Пуста ніша - розвиваючі кубики англійською мовою. Я міг би навіть долучитися до такого проекту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кого руки з правильного місця - автосервіс...особливо дизель...

 

ціни за послуги космічні, якщо знаєш толк і є обладнання...відкривати можна і в селі..при норм роботі - і реклами не треба буде....

 

знаю як в нас, ці всі дизеляки старі їздять по ремонтах і по селах і по районах..головне, щоб норм робили...

 

ціни приміром на Скудо 1,9ТД...зняття ТНВД - 600грн, діагностика 500грн..ремонт - космос...

 

Так то відносно простий насос...а що вде говорити про новомодні дизеля...

 

але потрібно бути спеціалістом...хоч, на жаль, сервісів багато, а толку мало...гроші заплатиш - а толком і не поможуть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собачая будка в Эпике за 1700 грн. из обрезков вагонки.
Была у меня идея переплюнуть Эпик и сделать будку лучше и дешевле. В итоге вышло не лучше (руки кривые) и дороже (зато теплее).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кого руки з правильного місця - автосервіс...особливо дизель...

 

ціни за послуги космічні, якщо знаєш толк і є обладнання...відкривати можна і в селі..при норм роботі - і реклами не треба буде....

 

знаю як в нас, ці всі дизеляки старі їздять по ремонтах і по селах і по районах..головне, щоб норм робили...

 

ціни приміром на Скудо 1,9ТД...зняття ТНВД - 600грн, діагностика 500грн..ремонт - космос...

 

Так то відносно простий насос...а що вде говорити про новомодні дизеля...

 

але потрібно бути спеціалістом...хоч, на жаль, сервісів багато, а толку мало...гроші заплатиш - а толком і не поможуть

Тут все залежить від самих водіїв, точніше рук.

Для прикладу, товариш зажмотився їхати на сервіс для чистки форсунок/ авто bmw 525_ 6-циліндрів.

І що...

За допомоги компресора, розчинників прочистили забивши форсунки, фільтр високого тиску+ всі рідини замінили.

В результаті подяка, і пиво з таранкою:D

 

Якщо сто, то потрібно специфічне обладнання,

на зразок

компютерний стенд розвал сходження,

покрасочна камера+ сушка,

комп. стенд востановлення геометрії кузова,

і т.д.

А це все стартує від 20 тон $

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Toxa

 

цікаво, як Ви полізете до CDI чи ін. просто з компресором :unknown:

 

Добавлено через 1 минуту

не треба робити все зразу..краще, якщо вже сервіс, то тільки приміром ремонт насосів ТНВД, діагностика і форсунки...якщо тільки електроніка - то електроніка..

 

а не всяка покраска, рихтування...

 

от є в нас в Копиченцях 2 майстри по двигунах...от вони тільки ними і займаються..черга на місяці на перед...і ціни за роботу в баксах...але вони не лізуть до ходової, покраски чи електрики

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу взяти участь на Масляній 2016, яка буде відзначатися з 7.03 по 13.03.

Річ в тім що ніколи не займався цим:(

Знакомые знакомых :D взяли в аренду домик на олимпийском. аренда 1000 грн\сутки. Продажа глинтвейна и жареных колбасок. Гриль где-то одолжили. Термоса -купили. За 2дня 26-27\12 касса 18 000 грн. Чистого дохода- 12 000 грн. Больше знакомых не видел- чем кончилось- еще не знаю.

 

Что по докам- не в курсе - самому интересно.

ИМХУЮ-есть 2 варианта:

1- все по правильному ФОП, КВЕД, кас. Аппарат и т.д.

2- там "временная амнистия" :D - становись работай.. (как на стихийных рынках...

 

Пы.Сы.

Мопед не мой....©....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Toxa

 

цікаво, як Ви полізете до CDI чи ін. просто з компресором :unknown:

 

Добавлено через 1 минуту

не треба робити все зразу..краще, якщо вже сервіс, то тільки приміром ремонт насосів ТНВД, діагностика і форсунки...якщо тільки електроніка - то електроніка..

 

а не всяка покраска, рихтування...

 

от є в нас в Копиченцях 2 майстри по двигунах...от вони тільки ними і займаються..черга на місяці на перед...і ціни за роботу в баксах...але вони не лізуть до ходової, покраски чи електрики

І що з того що електромагнітні форсунки, зараз нескладно подати на обмотку імпульс.

інша річ помилки діагностувати/ списувати, через сервіс розєм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

інша річ помилки діагностувати/ списувати, через сервіс розєм.

Это проще всего- их читать. А вот диагностировать- это специалистом нужно быть.

Я свою тойоту и пежо после задолбавшего общения с фирменным сервисом "читаю" сам. Ремонт обходится в разы дешевле и быстрее.

открыть сервис- не проблема. проблема- кадры. ИМХО. Специалистов с образованием, ДУМАЮЩИХ, а не ремонтирующих по шаблону- мало. Да, и что греха таить?. Специалистов державших в руках фирменные мануалы по ремонту- практически нет. Выезжаем на кулибинах и смекалке....

 

По дизелю:

готовы форсунку за 300 евро (а их 4 шт) "почистить" без опыта и знаний, даже при наличии "стенда" - я нет :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

готовы форсунку за 300 евро (а их 4 шт) "почистить" без опыта и знаний, даже при наличии "стенда" - я нет

 

а що хтось яку відповідальність несе за форсунки під час ремонту?? чи за будь-який ремонт??

 

Що можу, ремонтую сам...якщо вже до кулібіних..то стараюся, щоб при мені робили...а не з допомогою молотка і зубила там, де його не варто застосовувати...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що хтось яку відповідальність несе за форсунки під час ремонту?? чи за будь-який ремонт??

Ну скажем так- за откровенную лажу- несут. (у меня так было раза 3 на разных СТО, в том числе и на тойоте.)

программа минимум- клиент больше не обратится и (поедет, потащит, повезет) свое корыто к конкурентам....

 

Вот почему-то на СТО по ТНВД, которое работают больше 15 лет и персонал там не меняется - мои форсунки чистить не хотят, а в "шарашках"- всегда пожалуйста.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просування українських товарів в ЄС. Розробка маркетингових стратегій українських товарів для конкретних країн з місцевими особливостями.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розробка маркетингових стратегій українських товарів для конкретних країн з місцевими особливостями.

Так це треба бути місцевим, знати місцеві уподобання та менталітет.

 

Добавлено через 2 минуты

Розробка маркетингових стратегій українських товарів для конкретних країн з місцевими особливостями.

Так це треба бути місцевим, знати місцеві уподобання та менталітет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це треба бути місцевим, знати місцеві уподобання та менталітет.

 

Це якраз не найбільша проблема - місцевих можна знайти, та й маркетингові дослідження (у тому числі ті, що є у вільному доступні) не проблема. Тут треба пам'ятати про те, що угода з ЄС не передбачає виходу на ринки Європи без будь-яких обмежень. Там багато питань по сертифікації виробництва, упаковки тощо - однією маркетинговою стратегією не обійдешся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там багато питань по сертифікації виробництва, упаковки тощо - однією маркетинговою стратегією не обійдешся.

Це не питання, а можливості.

Три роки(або всі п’ять) було щоб вивчати ринок, змінювати упаковки, сертифікувати виробництво, розробляти маркетингові стратегії.

Але в Україні мабуть це нікому не потрібно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не питання, а можливості.

Три роки(або всі п’ять) було щоб вивчати ринок, змінювати упаковки, сертифікувати виробництво, розробляти маркетингові стратегії.

Але в Україні мабуть це нікому не потрібно...

При нынешнем законодательстве - вряд ли.

Рынок ЕС- белые схемы. А работать у нас на 100% по белому- утопия.

Разве что при самозанятости и небольших объёмах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...