Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тема посвящается подбору конкретных котлов (и не только) для конкретных людей

Теплотехник

Рекомендовані повідомлення

Наверное не в той...

Когда создавалась ветка, главной мыслью было помочь Вам (форумчанам) разобраться в каких то сложных для Вас вопросах подбора того , или иного оборудования...

Вы же хотите получить конкретное коммерческое предложение...

 

В общем могу порекоммендовать:

1. Котёл с бойлером (встроенный или косвенный Вам выбирать исходя из бюджета). Это Вам даст комфорт по ГВС, ещё раз повторюсь комфорт, а не количество горячей воды...

2. Трубы пореккомендовал бы с "натяжной гильзой", как говориться "взула i забула". Модно конечно и полипропиленом, но ...

Короче нужно понимать бюджет и Ваши пожелания...

3. По работам вы угадали... Около 10000 тыс грн...

 

С натяжной гильзой это хорошо....

1 На сколько это дороже от пропилена (к примеру КАН)?

2 Сколько стоит оборудование для монтажа бюджетное...?

хочу делать проводку сам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вы же хотите получить конкретное коммерческое предложение...

 

 

О каком коммерческом предложении идёт речь?(сделать мне отопление?) Или информация которую я прошу (что и где купить, каковы расценки на работы) есть коммерческая информация? Или коммерческая тайна? Или это платная услуга?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С натяжной гильзой это хорошо....

1 На сколько это дороже от пропилена (к примеру КАН)?

2 Сколько стоит оборудование для монтажа бюджетное...?

хочу делать проводку сам...

 

1.По КАНу не подскажу, ТЕСЕ/РЕхау будет процентов на 30-40 дороже от полипропилена... Но опять же полипропилен есть Турция, а есть Чехия...

 

2.Паяльник -400-500 грн, инструмент ТЕСЕ/Рехау проще взять в аренду...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день

Стою перед выбором но ни как не могу определиться

 

Дано:

дом в проекте

Осокорки

каркасник, 1 этаж, площадь 100квм

не могу выбрать чем отапливать электричеством 380 или газом и соответсвено выбрать котел

газ на улице, подключится можно но дорого и долго, если газ то думаю о парапетнике чтобы не трогать крышу

электричество 380 но я так понимаю на осокорках его часто отключают

Что можно посоветовать:rolleyes:

 

Использовать будете как дачу, или для постоянного проживания?...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Использовать будете как дачу, или для постоянного проживания?...

 

постоянно жить

 

но теперь узнала что без ввода в эксп дома, нельзя завести газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.По КАНу не подскажу, ТЕСЕ/РЕхау будет процентов на 30-40 дороже от полипропилена... Но опять же полипропилен есть Турция, а есть Чехия...

 

2.Паяльник -400-500 грн, инструмент ТЕСЕ/Рехау проще взять в аренду...

 

Сколько стоит аренда инструмента (примерно) на выходные например?

Я просчитаю какие деньги выйдут по трубам и фитингам... если разница в 1000 гр, то я думаю это не критично... если конечно качество будет гораздо выше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколько стоит аренда инструмента (примерно) на выходные например?

Я просчитаю какие деньги выйдут по трубам и фитингам... если разница в 1000 гр, то я думаю это не критично... если конечно качество будет гораздо выше...

 

Порядка 50-100 грн/сутки.

Если у нас покупаете материалы, то с инструментом можем договориться...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

постоянно жить

 

но теперь узнала что без ввода в эксп дома, нельзя завести газ?

 

А сколько электричества Вам дают? Хватит ли его на отопление... :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько электричества Вам дают? Хватит ли его на отопление... :pardon:

 

дают 380

говорят что по 5 на фазу, ограничителя на счетчик не ставят, но линия как бы желает лучшего

изначально была версия пока отпливать электроконвекторами, потом появилась мысль зачем потом портить стены и сразу сделать разводку под водяное отопление и сначало отапливать электро котлом а когда будет газ на его место поставить газовый.

Электро котел смушает только отключениями на линии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дают 380

говорят что по 5 на фазу, ограничителя на счетчик не ставят, но линия как бы желает лучшего

изначально была версия пока отпливать электроконвекторами, потом появилась мысль зачем потом портить стены и сразу сделать разводку под водяное отопление и сначало отапливать электро котлом а когда будет газ на его место поставить газовый.

Электро котел смушает только отключениями на линии.

 

А какова перспектива газа? Можно и на сжиженном отапливаться... Тогда вопрос отключения света не так актуален, вернее он просто решаем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какова перспектива газа? Можно и на сжиженном отапливаться... Тогда вопрос отключения света не так актуален, вернее он просто решаем...

 

Газ под забором. те плати, делай документацию и подключайся, но если честно просто не хватит сейчас денег и за газ заплатить и в єкспуатацию ввести дом, у меня получается или то или то

 

А как можно отапливаться сжиженным? и получается надо два котла ставить паралельно? газ+электричество?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для отопления электричеством неоходимо иметь в сети стабильных 380вольт. Сейчас удачное время для проверки напряжения в сети. Рекомендую проследить показания вольтметра в течении 2-3 дней. Иначе ваши 15кВт могут превратися в 8-10кВт, и в большой мороз вы будете проклинать это электроотопление. Либо предусмотреть установку нескольких каминов, или тт котла. Расчитывать на одно электроотопление сегодня уже нельзя.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Baxi или Viessmann

Нужен котел, 24 кВт.

Хотел бы лучше с бойлером. Есть какие то советы.

Потребление газа в доме не большое будет однозначно, есть ли смысл ставить конденсационный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Baxi или Viessmann

Нужен котел, 24 кВт.

Хотел бы лучше с бойлером. Есть какие то советы.

Потребление газа в доме не большое будет однозначно, есть ли смысл ставить конденсационный?

На какую сумму рассчитываете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ под забором. те плати, делай документацию и подключайся, но если честно просто не хватит сейчас денег и за газ заплатить и в єкспуатацию ввести дом, у меня получается или то или то

 

А как можно отапливаться сжиженным? и получается надо два котла ставить паралельно? газ+электричество?

 

Ставите обычный газовый котёл, тот который Вам понравиться...

Потом делаеться перенастройка его на работу на сжиженном газу. Цена вопроса 30-40 евро за форсунки, и 300 грн работа. Подключаете к балону (балонам) и пользуетесь.

Когда будет природный газ, ставите назад форсунки (которые изначально на котле стояли), подключаете к газопроводу и продолжаете пользоваться этим же котлом...

 

Из подводных камней - это отношение с газконторой и довоз/замена балонов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій Ферролі здох остаточно. Відновлення можна співставити з вартістю нового котла. Трохи не пропрацював 6 сезонів. Міг би жити довше, але така важка випала йому доля, що був він у мене першим, отже - піддослідним.

 

Коротше, планую новий котел. Покищо в фаворитах спільний італійсько-український РОСС - G-20 24-НДМ. (ссылка устарела)

Якщо найближчим часом ніхто не відмовить, то замовлю. Хтось щось може прокоментувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій Ферролі здох остаточно. Відновлення можна співставити з вартістю нового котла. Трохи не пропрацював 6 сезонів. Міг би жити довше, але така важка випала йому доля, що був він у мене першим, отже - піддослідним.

 

Коротше, планую новий котел. Покищо в фаворитах спільний італійсько-український РОСС - G-20 24-НДМ. (ссылка устарела)

Якщо найближчим часом ніхто не відмовить, то замовлю. Хтось щось може прокоментувати?

 

ЧТо в газовом проекте?

Замена котла может вылиться в большие деньги за счёт изменений в газовом проекте.

Может есть смысл поменять на такую же модель но новую...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЧТо в газовом проекте?

Замена котла может вылиться в большие деньги за счёт изменений в газовом проекте.

Может есть смысл поменять на такую же модель но новую...

 

В проекті двохконтурний Ферролі. Але прозріваючи від цін на запчастини для нього, ще один такий нехочу. 2700 грн. за теплообмінник - це вже занадто жирно..

 

А зміна в проекті одного двохконтурника на інший такої ж потужності - наскільки дороге задоволення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

700-1500€ с учетом что если котел без бойлера то ставлю отдельно

 

В Вашем конкретном случае, я бы смотрел в сторону итальянцев...

За одну и ту же сумму на базе итальянского оборудования, топочная получиться более функциональная, чем "немцы"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В проекті двохконтурний Ферролі. Але прозріваючи від цін на запчастини для нього, ще один такий нехочу. 2700 грн. за теплообмінник - це вже занадто жирно..

 

А зміна в проекті одного двохконтурника на інший такої ж потужності - наскільки дороге задоволення?

 

ХЗ, обратитесь в газконтору...

 

Вопрос на засыпку: за 6 сезонов сколько раз Вы делали ТО котлу?;)

 

И второе, теплообменник просто так не выходит со строя ( к стати что с ним)...

И 6 лет - это хороший показатель...

 

ЗюЫю Напишите в личку точную модель котла, может помогу с ценой...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХЗ, обратитесь в газконтору...

 

Вопрос на засыпку: за 6 сезонов сколько раз Вы делали ТО котлу?;)

 

И второе, теплообменник просто так не выходит со строя ( к стати что с ним)...

И 6 лет - это хороший показатель...

 

ЗюЫю Напишите в личку точную модель котла, может помогу с ценой...

 

Я вже писав, що основна вина у "смерті" котла - моя. ТО до першої поломки - жодного. Перша проблема - перед 5-м сезоном я підключав теплу підлогу, тому зливав воду, а коли закачував, завтикав тиск до зпрацювання запобіжного клапану. Доречі, точно не знаю, коли він зпрацював, але точно при 3 барах, а дещо більше (так каже дружина. я тоді заліз на старого котла стравлювати вгорі повітря, тому точно не бачив).Після того став капати розширювальний бачок. Мої дії - подивився ціну на новий оригінал, прозрів від ціни, взяв молоток, накувальню, затуплене зубило, і прокував по периметру. З бачком проблем нема досі. тиск повітря і води тримає чудово. 5 сезон, як і усі попередні, котел пропрацював чудово при постійно наставленій температурі 40 градусів протягом опалювального сезону (ми в цей час там не жили). Протягом року навідувались як на дачу, тільки тоді користувалися гарячою водою. Теплообмінник потік після 5 сезону як тільки трошки остигнув, коли я виключив опалення. Подзвонили в сервіс, прислали майстра, він запаяв лише з треттьої спроби, плату взяв цілком символічну 80 грн. за усі чотири візити, протягом яких він ставив-знімав-стави-зніма.... теплообмінник і знову знімав, увозив перепаювати, поки нарешті перестало текти. Від вапняків, я так розумію, ніхто нічого не чистив. На 6 сезон (грудень2011) почало там же капати при включенні гарячої води. Я сам зняв, сам поїхав в ремонт холодильників, там же мені сказали що поверх олова можуть тільки оловом. так само я тричі знімав/їздив, поки запаялося. Увесь час сочилося з різних швів з під припою. знову накип ніхто не мив. Тому коли кілька тижнів назад знову потекло, я не здивувався, не напрягався, жив звичайним життям підставивши під котел тарілку, поки замість капати не почало текти, і не заблокувався котел. Запалив дровами, покрутив газовий клапан, Ферролі запрацював, знову запалив газом із знову протікаючим теплообмінником. Підставив більшу тарілку, щоб не мокла кух. столешниця. Через пару днів котел заблокувався знову. Наступний день у мене був вільним, тому непоспішаючи зняв теплообмінник, запасся лимонною кислотою, і протягом дня заливав 4% розчин (така концентрація найефективніша за співвідношенням розчинення нальоту/дія на основу металу). Перші заливки в контур опалення виливалися майже чорною взагалі непрозорою жижеюю з великою кількістю осаду, хоча вода начебто у нас і не надто жорстка. З контуру гарячої води вийшла ледь зелененька ледь мутна водичка, на другий раз взагалі майже прозора. Коли вимив теплообмінник, розігрів його на газовій плиті і 75 ватним паяльником помуцькав шов пайки, надавши йому піліпшеного ергономічного вигляду. Зібрав докупи, але газовий клапан видкритися так і не заставив. Викликав майстра, той зразу зафіксував перегоряння у однієї з катушок через намокання. І сказав, що плата в місці видавання струму на цю катушку генерує менший струм, ніж хотілося б. Тому якщо купити новий клапан, то нема гарантії, що під нього не доведеться слідом бігти за новою платою. Маючи дефектний теплообмінник, клапан, і плату - маю дефекетів на вартість нового котла.

Я ще промовчав про одну замінену плату, бо не було стабілізатора, а напруга у нас завжди підвищена. Там теж вина не котла.

Маю для себе таку повчальну історію, і бажання більш не мати справ з Фероллі. Фероллі НЕ винен, просто погані асоціації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже писав...

 

Тогда для начала порекомендовал бы:

1. обратиться в газконтору, для уточнения расходов (бюрократия) на замену котла...

2. Обратить внимание на то, что у отечественных производителей, мягко говоря, плачевное состояние с сервисной поддержкой... На Феролли Вы смогли вызвать мастера и найти запчасти (пусть и дорого), а на РОсс нужно хорошо проанализировать...

3. Может есть смысл поискать б/у запчасти (кроме теплообменника)

У нас есть (ссылка устарела), но на Феролли пока небыло... :(

 

P.S. Ваш пост можно переместить сюда... :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Вашем конкретном случае, я бы смотрел в сторону итальянцев...

За одну и ту же сумму на базе итальянского оборудования, топочная получиться более функциональная, чем "немцы"...

 

На какую марку, может конкретную модель советуете обратить внимание ? 8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітчизняні настінні - дуже навіть невітчизняні. Майже уся начинка італійська. Вітчизняний тільки корпус з кришкою, і то - не факт. Запчастини у випадку чого через інтернет замовити зараз взагалі не проблема. Це на випадок, якщо обидва сервісних центри РОСС в Чернігові виявляться рагульними, або зажруться з цінами. Поміняти я і сам у випадку чого поміняю. На гарантію і так не надто розраховую. Брат відмовив. У нього Гхерман в Криму, то він одразу з гарантії "знявся". Літаки обслуговує, то й з котлом справляється. Закон про захист прав споживачів дозволяє замерзнути споживачу ще до того, як йому виконають гарантійний ремонт. Різні ж бувають сервіси, і різні обставини у сервісів. Якщо чого, кількість працівників під потребу ситуації не збільшиш, принаймні якісними кадрами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...