Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворота. Откатные или распашные? Преимущества и недостатки.

KGN

Рекомендовані повідомлення

Маю кілька питань.

 

1. Які ворота при відкриванні тихіші відкатні чи розпашні.

2. Які ворота швидше повністю відкриваються (закриваються) розпашні чи відкатні.

3. Скільки залишиться по ширині місця для проїзду, відкривання воріт назовні, при проємі 3.5 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV,

1. залежить від фурнітури у відкотних та від петель у розпашних. якщо відкотні поставити на італійську фурнітуру, то ходять тихо. можливий лише ледве чутний шурхіт від шестерні, яка біжить по зубчастій рейці.

2. залежить від автоматики. але, мабуть відкотні, хоча у розпашних відстань, яку проходить кожна стулка, начебто й менша, ніж відкотні, котрі їдуть по всій довжні, але ж для розпашних воріт програмується затримка однієї стулки, щоб коректно відпрацьовувала автоматика під вітровими навантаженнями.

3. не дуже зрозумів питання. можна трохи переінакшити його?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV,

3. не дуже зрозумів питання. можна трохи переінакшити його?

 

Зараз маю проєм між стовбами 3.5 м.

Коли стануть воротта і автоматика з відкриванням створок воріт на вулицю то проїзд буде частково загороджений відкритими створками і приводами.

Так от мене цікавить скільки залишиться місця для проїзду машини і чи достатньо цього.

Заїз буде прямий, від дороги до воріт 4 м.

 

І ще в гаражі ворота з автоматикою Nice.

Яку автоматику порадите для розпашних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер зрозумів.

Двигуни у отворі вкрадуть десь по 20 см з кожного боку.

Щоб це було некритичним, можна автоматику поставити вище.

Навіть закріпити у верхню каркасну трубу. Але у такому випадку рекомендую ще поставити електрозамок, який буде тримати стулки внизу. Цей електрозамок комутується з блоком управління автоматикою, тому буде відкриватися командою з пульта, одночасно з відкриттям стулок.

 

Звісно, що вже маючи автоматику на об'єкті, логічно буде комплектувати і в'їзні ворота тією ж маркою, щоб керувати з одного пульта.

Але приготуйтеся до того, що найсівська автоматика буде шумна.

Стосовно моделі - не підкажу, бо розпашні ворота комплектую тільки автоматикою Came. Тиха, потужна, надійна.

Собі теж можете її встановити, тільки прийдеться купувати універсальний приймач найсівський, який буде встановлений у блок управління каме. Тоді зможете також керувати одним пультом.

Або ж на Ваш найс можна встановити універсальний приймач від каме. І будете керувати камешними пультами.

 

Якщо у Вас 2 пульта і більше - ставити камешний приймач немає сенсу, краще поставити найсівський.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але приготуйтеся до того, що найсівська автоматика буде шумна.

Стосовно моделі - не підкажу, бо розпашні ворота комплектую тільки автоматикою Came. Тиха, потужна, надійна.

Собі теж можете її встановити, тільки прийдеться купувати універсальний приймач найсівський, який буде встановлений у блок управління каме. Тоді зможете також керувати одним пультом.

Або ж на Ваш найс можна встановити універсальний приймач від каме. І будете керувати камешними пультами.

Якщо у Вас 2 пульта і більше - ставити камешний приймач немає сенсу, краще поставити найсівський.

 

Ок.

А що порадите з CAME, не дороге і надійне.

Доречі чи можна придбати блок управління CAME без приймача, бо маю 2 пульти NICE і з ваших слів доцільніше докупити універсальний приймач NICE.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV, для побутового використання - лінійні двигуни Came Krono або ATI.

Кроно йдуть комплектами, тобто 2 двигуна, блок управління в коробі, приймач внутрішній, пульт д/к, фотоелементи. Тобто потрібно буде розмовляти з продавцем, щоб він забрав собі приймач та пульт, а Вам компенсував їх вартість.

А от АТІ - вони наборні, там стандартно йде 2 двигуна та плата управління в коробі. До них залишиться докупити тільки фотоелементи. ну можливо ще сигнальну лампу, якщо захочете. Її призначення - інформувати оточуючих про те, що зараз будуть рухатися ворота. Але ж самі пишете, що у Вас 4 метри до дороги, тому сигнальна лампа не настільки й потрібна.

АТІ є моделі для воріт до 3 м і до 5 м, моделі АТІ5000 та АТІ3000, різниця у них щось євро з 30-40. Мені здається, що краще переплатити, але ж узяти двигуни з запасом. щоправда, модель АТІ5000 для 5 метрів стулки довша. Але на мою думку АТІ3000 - кургуза, як обрубок якийсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроно йдуть комплектами, тобто 2 двигуна, блок управління в коробі, приймач внутрішній, пульт д/к, фотоелементи. Тобто потрібно буде розмовляти з продавцем, щоб він забрав собі приймач та пульт, а Вам компенсував їх вартість.

Слишком сложная схема. Проще положить себе на склад и продать в другой заказ.

Скільки залишиться по ширині місця для проїзду, відкривання воріт назовні, при проємі 3.5 м.

Виктор, зачем для створки 1750 мм. двигатель ATI5000?))) ATI3000 практически с двойным запасом будет работать + 3000-е есть в комплекте с контроллером, стоит дешевле наборного.

Але на мою думку АТІ3000 - кургуза, як обрубок якийсь.
:crazy: Не возьмут тебя в Италию на завод и на Феррари погонять))).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виктор, зачем для створки 1750 мм. двигатель ATI5000?))) ATI3000 практически с двойным запасом будет работать + 3000-е есть в комплекте с контроллером, стоит дешевле наборного.

угу, чомусь перемкнуло про розмір. думав, що вони більші

:crazy: Не возьмут тебя в Италию на завод и на Феррари погонять))).

то й рак його матом.

я не гонщик. мені б трофі краще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV, имею ИМХО пользователя, проверенное много раз(гаражей своих и чужих построил штук 8, ну и ворота, к ним:)). Сейчас въездные ворота в доме стоят откатные, удобство пользования с распашными просто нельзя сравнивать, относительная дороговизна на старте, полностью окупается дальнейшей безпроблемностью эксплуатации(прошлой зимой пока соседи ворота откапывали, я успевал до местного Эпицентра и обратно сгонять:). А поскольку Вы хотите распашку автоматизировать, сомневаюсь, что она дешевле выйдет, плюс надёжность два привода или один.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV, имею ИМХО пользователя, проверенное много раз(гаражей своих и чужих построил штук 8, ну и ворота, к ним:)). Сейчас въездные ворота в доме стоят откатные, удобство пользования с распашными просто нельзя сравнивать, относительная дороговизна на старте, полностью окупается дальнейшей безпроблемностью эксплуатации(прошлой зимой пока соседи ворота откапывали, я успевал до местного Эпицентра и обратно сгонять:). А поскольку Вы хотите распашку автоматизировать, сомневаюсь, что она дешевле выйдет, плюс надёжность два привода или один.

 

Заїз на участок і дальше в гараж під горку, тому ворота повинні відкриватись тільки на зовні.

Чим більше буде відкриватись створка тим нижче буде рівень снігу (оскільки виїзд з горки 20 см).

 

І ще чи можна (варта) робити одну створку шириною 3.5 м і користуватись одним приводом. Автоматика при цьому елементарна на реле з управлінням від перехідника до приймача гаражної автоматики NICE. Заводська автоматика для розпашних воріт при цьому не потрібна.

Окрім того на стовбці протилежному від привода легко монтується електрозамок для фіксації створки воріт і тому вітрові навантаження на привід не будуть впливати.

 

Внизу фото 4-х канального приймача NICE і перехідника на 4-ри команди.

557.jpg.3165f0a85430b0023fb72982fc7ddc33.jpg

588.jpg.bfa1d4c2e4786f1c266f2e68b696e9bd.jpg

589.jpg.c32129e009ef474d988afe1c5da7b9e2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все можно... Если знаете как...

 

Ну те що можна я і так догадувався оскільки в продажі є приводи для створок до 5 м. :good:

 

А от як незнаю :unknown: тому і питаю порад :beer: (на що зветрати увагу, нюаси і т.д. і т.п.).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря какой привод

Если переменный 220В то там 4 провода, обычно, открыть, закрыть, общий и земля... думаю понятно...

Если постоянный то тут посложнее там всего два плюс и минус

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря какой привод

Если переменный 220В то там 4 провода, обычно, открыть, закрыть, общий и земля... думаю понятно...

Если постоянный то тут посложнее там всего два плюс и минус

 

Взагалі тоя з електронікою на ти. Тут проблем нема взагалі.

Мене цікавить конструктивно-механічна частина створки воріт.

Петлі на підшипниках зроблю по кресленнях з каталогу COMUNELLO.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV, чё то я не понял сути вопроса: вам нужно привод порекомендовать, место его крепления или ещё что?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сделал выбор в пользу распашных. У меня напротив ворот стоит гараж. При распашных наружу воротах машина помещается между гаражем и воротами, при откатных - не помещается.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIV, чё то я не понял сути вопроса: вам нужно привод порекомендовать, место его крепления или ещё что?

 

На рахунок привода зрозумів що найкраще використати CAME ATI5000 або CRONO 500.

На рахунок петель я вже писав вище.

 

Зараз мене конкретно цікавить з яких профільних труб робити створку (шириною 3.5 м.) воріт, де глянути взірець або креслення.

Чи можна обійтись без діагональних "стяжок" (як у відкатних воротах що на фото внизу), якщо ні то як їх красиво візуально оформити (може є фото для взірця).

Внизу викладаю фото створок які подобаються і будуть використовуватись як взірець при дизайні моїх воріт, тільки в мене створка буде розпашна а не відкатна.

Vidkatni-vorota-2.jpg.e608e0b0ef6448b769c76cf2749a8be7.jpg

DSC02782.jpg.1b9b3f7baa29576d36490a2bbfab66a8.jpg

DSC02789.jpg.8a0968a72cf871d47f5abc875c3a253b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выбор двигателя в общем правильный. только если створка будет открываться наружу, да ещё на угол порядка 110 градусов, вам придётся ставить привод снаружи. к тому же при открытии такой створки не перекроет ли она часть проезжей части?

а по поводу диагональной растяжки: на ваших фото их тоже нет. подобная конструкция (пруты с ковкой) сама по себе достаточно жесткая. а если вы сделаете хотя бы часть заполнения диагональной решеткой, например нижнюю четверть, то каркас можно делать чуть ли не из трубы 20х40. в общем случае каркас лучше делать из 60х40х3. при такой ширине лучше в верхней части поставить две петли. и ещё очень важно для этих приводов довольно точно выдержать расстояние от оси вращения створки до точки крепления привода. т.е. если вы поставите створку в середине кирпичного столба сечением 380х380 мм, то под двигатель надо будет выбивать нишу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Распашная створка шириной 3,5м, по-любому, должна содержать элементы фермы, т.е. диагонали, либо сплошная, желательно с двух сторон зашивка листовым материалом. НО! Вы не учитываете возможность ветровой нагрузки в моменты открывания ворот, а при таком парусе, исход будет печален для механики привода. В этом плане откатка выиграет, без вариантов.

В общем, информация для осмысливания есть, решать Вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав відгуки, подумав, проаналізував свою ситуацію і задумався розглянути варіант відкатних консольних воріт шириною 3.4 м. на фурнітурі Roll Grand.

 

В гаражі ворота з автоматикою Nice.

Яку автоматику порадите для відкатних.

Які ролики фурнітури (металічні чи пластикові) вибрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

Вже пройшло багато часу з моменту останнього повідомлення...

Чи щось помінялось - чи відкатні ворота все ж таки залишаються надійнішими і практичнішими за розпашні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В каждом случае могут быть предпочтительнее одни или другие ворота..
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В каждом случае могут быть предпочтительнее одни или другие ворота..

 

Так, але кого не запитаю - всі кажуть що відкатні ворота практичніші і надійніші Ж-)

 

Естетично то так - розпашні більш "домашні", а от з точки зору практичності - тут по-іншому.

 

Просто визначаюсь з типом воріт. У мене ще вітрове навантаження сильне є...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...