Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Почитавши сусідню тему, все ж таки відправив листи в ДСНС та сільську раду :)

 

отето молодець! поищи, почитай и помоги себе сам :):Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за підказку щодо сертифікату ФОП :beer:, я теж вдало зареєстрував заяву про початок будівництва через сайт :good:

 

Наскільки я зрозумів, уже не потрібно інформувати сільраду та пожежників?

 

Да незачто, действительно стало намного проще все это дело.

На счет писем, надо или не надо - я не отправлял.

 

Добавлено через 2 минуты

ВСЕ ЭТО ТАК, НО если у Вас есть эл. подпись???? если нет то ее надо оформить, это в налоговой собрать документы это еще как минимум пару дней. и весь плюс то что у вас на почте подтверждения об отправки, а так выписка о получении письма с почты и вся разница..и опять смотришь и ждешь внесение у них на сайте, что так что так.

 

Подпись сейчас есть, практически, у всех ЧП (частных предпринимателей).

Но если вы не ЧП, то тогда нужно обращаться, и советую обратиться.

Т.к. далее появится еще больше электронных услуг (регистрация, перерегистрация авто и т.д.), и она не раз еще пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
сколько времени прошло от получения вашего письма с уведомлением, до момента регистрации его на сайте??? у меня прошел месяц и пока не чего нет. И что делать не знаю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сдавал лично два экземпляра уведомления в одесский ГАСК. Подошел через две недели. Мне сказали, что отправили по почте на доработку. Прошла неделя, а так ничего не пришло. Что теперь делать? Еще раз подавать? Но я не знаю, какие замечания у них возникли.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після повідомлення сільської ради про початок будівельних робіт, прислали дві квитанції про оплату земельного податку. Одне моє, за період з моменту придбання земельної ділянки, друге на попереднього власника, за період 2013-2014. Щось мені здається що друге я не маю оплачувати.

В договорі куплі-продажі вказано що заборгованості немає :no:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після повідомлення сільської ради про початок будівельних робіт, прислали дві квитанції про оплату земельного податку. Одне моє, за період з моменту придбання земельної ділянки, друге на попереднього власника, за період 2013-2014. Щось мені здається що друге я не маю оплачувати.

В договорі куплі-продажі вказано що заборгованості немає :no:

 

Ну не знаю, у меня нотариальное св-во было от декабря месяца, а налог вроде до сентября уплачивается, в общем мне пришлось оплатить за текущий "предыдущий" год, хоть собственницей я стала в последний месяц года. Хотя мне никаких бамаг не выписывали ни на чье имя, а в сельсовете приходный ордер выдали что такая-то оплатила, ну и при этом лицевой счет на меня переоформили

 

Добавлено через 18 минут

Сдавал лично два экземпляра уведомления в одесский ГАСК. Подошел через две недели. Мне сказали, что отправили по почте на доработку. Прошла неделя, а так ничего не пришло. Что теперь делать? Еще раз подавать? Но я не знаю, какие замечания у них возникли.

 

Добиваться ответа на вопрос, где мое письмо? Когда и куда оно было отправлено, чтоб хоть в своем отделении поинтересоваться приходило вам что-то аль нет. Требуйте что б в письменном виде дали "замечания" если они ваще были. Запит надішліть (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже з'явилося? Скільки часу зайняло?

 

В районе 10-14 дней, и появилось на сайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добиваться ответа на вопрос, где мое письмо? Когда и куда оно было отправлено, чтоб хоть в своем отделении поинтересоваться приходило вам что-то аль нет. Требуйте что б в письменном виде дали "замечания" если они ваще были. Запит надішліть (ссылка устарела) а к кому конкретно обращаться
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил ответ из ГАСКа с замечаниями по своему уведомлению. Прошу помочь правильно их исправить.

 

1) Упорядкувати код об*єкта згідно Державним класифікатором... Ставил 1110.1. А правильно наверное 1110.2?

 

2) Зазначити категорію складності. Какая нужна для коттеджа 215 кв. метров в Одесской области? Вторая?

 

3) Привести у відповідність надану інформацію, щодо підстав користування земельною ділянкою. Участок куплен весной. Госакт уже не выдавали. Я указал договор купли-продажи. Что надо еще указать?

 

Так же в последнем абзаце написано: Додатково для відповідного внесення просимо вас упорядкувати найменування об*єкта будівництва у відповідності до зазначеного у будівельному паспорті. Я переписал из стройпаспорта: індивідуальний житловий будинок. Что не так?

 

И еще вопрос. После того как я все переделаю, опять делать два экземпляра и по новой отправлять в ГАСК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Ставила 1110.3

2.Категория 2

3.у меня так:договор купли-продажи серия НАМ 123456,зарегистрированный в реестре за №123 от 01.01.2015г.; Вытягус держ реестра серия ЕЕО 123456,индексный номер 123456.. от 01.01.2015,регистрационный номер объекта нерухомого майна 1245678990...,земельный участок площадью 0,1498 га,кадастровый номер ......

Из стройпаспорта переписываете слово в слово как там написано.

Делайте два экземпляра,ложите конверт с маркой и обратным адресом,дату не ставите,подписываете каждую страницу и отправляете с описью и уведомлением повторно.Рассматривали у меня месяц,звонила сказали не раньше чем через месяц звонить узнавать,второй экземпляр вам прийдет по идее по почте с регистрационным номером.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже мучаемся с этими заявлениями, подали в Даби и в МНС. В ДАБИ дали входящий номер и номер телефона, сказали перезвонить через месяц и узнать. А в МНС один экземпляр забрали,а на втором поставили входящий штамп. Я сфотографировала все примеры заявлений на стенде. Если кому-то нужно, то могу переслать на имейл, а то тут качество картинок низкое, ничего не видно будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошло полтора месяца как отправил, думал ехать искать и ругаться, но вдруг ответ… Не корректные данные: вы не указали серию «витяга»!!! Они оказываться там все же работают. Читать умеют . Позвонить они не могли???, напрягли машинистку, чтоб написала мне петицию, секретаря для номера входящего письма (почерк разный), зам директора для подписи и печати, курьера на почту, марка и работа почты и почтальона я не беру в оборот. Вот она бюрократия !!!! Савок он и есть савок. Послал сегодня повторно, дописал три буквы ..серии «витяга».
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшло 36 днів з моменту подання заяви на початок будівельних робіт. Отримав відмову на електронну адресу:

Форма повідомлення передбачає надання інформації зокрема щодо земельної ділянки.

У поданому Вами повідомленні не повно зазначено інформацію про земельну ділянку. Повідомляємо, що на теперішній час відповідно до ст. 126 Земельного кодексу України, право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 4 Закону державна реєстрація прав проводиться на підставі:

1) договорів, укладених у порядку, встановленому законом;

2) свідоцтв про право власності на нерухоме майно, виданих відповідно до вимог цього Закону;

3) свідоцтв про право власності, виданих органами приватизації наймачам житлових приміщень у державному та комунальному житловому фонді;

4) державних актів на право власності або постійного користування на земельну ділянку у випадках, встановлених законом.

У Вашому випадку не зазначено підставу реєстрації витягу.

 

Я в своїй заяві написав так:

 

Земельна ділянка використовується для будівництва на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, індексний номер витягу 0123456; дата формування 12.12.2012, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 0123456789

 

Тепер думаю як правильно написати :confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшло 36 днів з моменту подання заяви на початок будівельних робіт. Отримав відмову на електронну адресу:

 

 

Я в своїй заяві написав так:

 

 

 

Тепер думаю як правильно написати :confused:

 

Вы когда регистрировали свое право, то какой документ с РС подавали? договор? нотариальное св-во или что? вот этот документ вам и надо указать, помимо вытяга

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы когда регистрировали свое право, то какой документ с РС подавали? договор? нотариальное св-во или что? вот этот документ вам и надо указать, помимо вытяга

 

Договір куплі-продажі, дякую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Договір куплі-продажі, дякую :)

 

Вот и пишите - Земельна ділянка використовується для будівництва на підставі 1) договору купівлі-продажу № дата кем посвідчен і 2) витягу тарампарам

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и пишите - Земельна ділянка використовується для будівництва на підставі 1) договору купівлі-продажу № дата кем посвідчен і 2) витягу тарампарам

 

Несмотря на то, что серия и номер вытяга законодательно не требуются, гаск будет требовать их указания (пока Вы не задавите их жалобами).

PS: в принципе информация о Вытяге не нужна, поскольку речь идет о правоустанавливающем документе, а не о пожтверждении регистрации права. Но без информации о Вытяге лучше уведомление не подавать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня!

Підскажіть будь-ласка. Хочу подати ціним листом з описом повідомлення про початок будівництва житлового будинку(130м2) і гаража(6х6) в ГАСК і ДСНС. Земельна ділянка знаходиться в Києво-Святошинському районі, Київської області. В заяві:

1)"найменування органу, якому надсилається повідомлення" - Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області КУДРЯВЦЕВУ Олексію Віталійовичу ?

2) код 1110.2 чи 1110.3?

3) категорія складності 2?

4) "Відповідальною особою проектувальника, що здійснює авторський нагляд, визначено (за наявності) " вписувати себе?

5) Поштова адреса: 01133, м.Київ, бульвар Лесі Українки, 26?

6) яка поштова адреса ДСНС області? повідомлення таке саме тільки в шапці ДСНС в Київській області? ПІБ керівника? можете скинути приклад?

7) будуватися можна на наступний день після відправлення листа на пошті? чи після отримання?

дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Підскажіть будь-ласка. Хочу подати ціним листом з описом повідомлення про початок будівництва житлового будинку(130м2) і гаража(6х6) в ГАСК і ДСНС. Земельна ділянка знаходиться в Києво-Святошинському районі, Київської області. В заяві:

1)"найменування органу, якому надсилається повідомлення" - Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області КУДРЯВЦЕВУ Олексію Віталійовичу ?

2) код 1110.2 чи 1110.3?

3) категорія складності 2?

4) "Відповідальною особою проектувальника, що здійснює авторський нагляд, визначено (за наявності) " вписувати себе?

5) Поштова адреса: 01133, м.Київ, бульвар Лесі Українки, 26?

6) яка поштова адреса ДСНС області? повідомлення таке саме тільки в шапці ДСНС в Київській області? ПІБ керівника? можете скинути приклад?

7) будуватися можна на наступний день після відправлення листа на пошті? чи після отримання?

дякую за відповідь

 

1. Департамент...

2. 1110.3

3. 2

4. У Вас проект? Якщо ні, то і авторського нагляду немає.

6. Межигірська, 8

7. На наступний після подання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Департамент...

на і'мя начальника писати чи можна просто "департамент..."?

Директору департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції України у Київській області КУДРЯВЦЕВУ Олексію Віталійовичу

чи просто

Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції України у Київській області

6. Межигірська, 8

Повідомлення таке саме(така сама форма)?

Начальнику Головного управління ДСНС України у Київській області СЛОБОДЯНИКУ ВАСИЛЮ ДМИТРОВИЧУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на і'мя начальника писати чи можна просто "департамент..."?

Директору департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції України у Київській області КУДРЯВЦЕВУ Олексію Віталійовичу

чи просто

Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції України у Київській області

 

Повідомлення таке саме(така сама форма)?

Начальнику Головного управління ДСНС України у Київській області СЛОБОДЯНИКУ ВАСИЛЮ ДМИТРОВИЧУ

 

Форма повідомлення Повідомлення не передбачає внесення ПІБ керівника, тому лише Департамент...

На ДСНС я направляю без зазначення ПІБ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, кто знает. Что мне дальше делать? 04/08 подала уведомление через Центр надання послуг и вчера получила отказ, в котором указано что " У поданому Вами повідомленні відсутній контактний номер телефону замовника. Крім цього інформація щодо земельної ділянки у поданому повідомленні Вами зазначена неповно." И все. Номер телефона в уведомлении я указывала 100 %, уверена, сдавала два экземпляра, но ни один не вернули, и что значит указана неверно информация, как мне догадаться, что именно неверно. Ехать к ним на Леси Украинки, 26?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...