Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

в ЦНАП просто принимают или дают консультации при заполнении?

спасибо

 

Если в ЦНАПе будет консультант, владеющий вопросом на должном уровне. В основном ЦНАП принимает документы и выдает ответ. Консультации лучше в ГАСИ. Либо в местном, либо задать интересующие Вас вопросы на сайте www.dabi.gov.ua/otrymaty-konsultatsiyu/

Бланки www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/

Почитать www.dabi.gov.ua/napryamky-diyalnosti/dozvilni-protsedury/roz-yasnennya-shhodo-protsedur-otrymannya-dokumentiv-neobhidnyh-vidpovidno-do-zakonodavstva-dlya-zdijsnennya-budivnytstva-ob-yektiv-zalezhno-vid-kategoriyi-skladnosti/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бланки для заполнения лучше скачивать на сайте Рады

Повідомлення Если у Вас по будівельному паспорту, то Додаток 2

Задавайте интересующие вопросы в теме, Вам обязательно ответят.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто точно знает отменили ли норму согласно которой в течении недели от подачи уведомления нудно уведомить МЧС и сельраду?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомлять не нужно. https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3816948&postcount=3 Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Підскажіть будь-ласка - чи я маю право починати будівництво після подачі повідомлення про початок будівництва?

Був у Дабі, написав заяву, мені на бумажці дали якийсь номер написаний від руки, і все.

 

Зазделегідь дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Підскажіть будь-ласка - чи я маю право починати будівництво після подачі повідомлення про початок будівництва?

Був у Дабі, написав заяву, мені на бумажці дали якийсь номер написаний від руки, і все.

 

Зазделегідь дякую!

 

Ви отримали право на виконання будівельних робіт на наступний день після подання повідомлення.

Далі - чекайте його реєстрації.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день! Подскажите пожалуйста, подала через Центр пред.послуг на зміну строительного паспорта, через 10 дней надеюсь что выдадут)

Дальше надо подать повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт, как правильно подать повідомлення подскажите: Через ЦНАП? почтой с уведомлением? или есть еще варианты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Подскажите пожалуйста, подала через Центр пред.послуг на зміну строительного паспорта, через 10 дней надеюсь что выдадут)

Дальше надо подать повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт, как правильно подать повідомлення подскажите: Через ЦНАП? почтой с уведомлением? или есть еще варианты?

 

Подавайте через ЦНАП. Або в електроннному вигляді через сайт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де саме вказано номер будівельного паспорту?

 

Доброго дня!

 

На титулці (там, де дата та підпис архітектора).

Реєстраційний №.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Прошу Вас, посмотрите пожалуйста, все ли правильно я заполнила!

Должна на днях получить новый строительный паспорт! Надеюсь)

Дальше через Центр послуг, подать Повідомлення про зміну!

Повід для сайта.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Прошу Вас, посмотрите пожалуйста, все ли правильно я заполнила!

добавьте информацию про генподрядчика: будівництво господарським способом...дальше Ваши данные.

Не забудьте подписи на каждой странице

Мы еще Заявление заполняли Додаток 3

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добавьте информацию про генподрядчика: будівництво господарським способом...дальше Ваши данные.

Не забудьте подписи на каждой странице

Мы еще Заявление заполняли Додаток 3

 

Додаток 3 - лише, якщо мова про виправлення помилки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрый вечер! Подскажите! Могу ли я в сам ГАСК прийти и подать им повидомлення про початок будивельних робит или лучше почтой???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер! Подскажите! Могу ли я в сам ГАСК прийти и подать им повидомлення про початок будивельних робит или лучше почтой???

Наверное, все зависит от города. Так, например, в Виннице следует идти в прозорий офiс и подавать заявление там.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с 25.04.2018 года

НОВЫЕ БЛАНКИ УВЕДОМЛЕНИЙ!

Смотрите на сайте ГАСК!

www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ужос, вот любят они все в кучу.

Скачивайте бланки на сайте Рады

Повідомлення zakon2.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF

Декларації zakon2.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

По будівельному паспорту Додаток 2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дзвонила дівчина з ДАБІ, дала пораду виправити "місце розташування об’єкта будівництва", там вказати адресу за буд.паспортом, адресу за витягом з ДРРП, кадастровий номер.

Подавав повідомлення про початок буд.робіт (буд.паспорт) через сайт, листа про те, що щось треба виправити не надсилали.

Також сказала подавати нове повідомлення; ото мені що цікаво: з якої дати "згідно закону" можна будуватись: наступний день від подачі 1го повідомлення, чи від подачі 2го? :fool:

 

І це взагалі ок, що просто дзвонять, а не надсилають е-листа (мені то ок, я розпитався дуже докладно за все)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дзвонила дівчина з ДАБІ, дала пораду виправити "місце розташування об’єкта будівництва", там вказати адресу за буд.паспортом, адресу за витягом з ДРРП, кадастровий номер.

Подавав повідомлення про початок буд.робіт (буд.паспорт) через сайт, листа про те, що щось треба виправити не надсилали.

Також сказала подавати нове повідомлення; ото мені що цікаво: з якої дати "згідно закону" можна будуватись: наступний день від подачі 1го повідомлення, чи від подачі 2го? :fool:

 

І це взагалі ок, що просто дзвонять, а не надсилають е-листа (мені то ок, я розпитався дуже докладно за все)?

 

Після подання, а подати потрібно за день до початку будівництва.

Якщо подали до 28.04.2018, то форма діяла "стара".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен ли кадастровый номер для уведомления о начале строительных работ?

 

До 28.04.2018 - потрібно у всіх випадках, окрім: Реконструкція, реставрація або капітальний ремонт об'єктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані .... можуть здійснюватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою. Отже, кадастрового номера могло не бути взагалі.

 

З 28.04.2018 року:

у разі реконструкції об'єкта будівництва - раніше присвоєна адреса об'єкта нерухомого майна;

у разі нового будівництва - кадастровий номер земельної ділянки та місцезнаходження земельної ділянки, на якій розташовуватиметься об'єкт будівництва, згідно з документом, що посвідчує право власності (користування) такою ділянкою.

 

Отже, з 28.04.2018 року у випадку нового будівництва кадастровий номер має бути внесено у повідомлення, а у випадку реконструкції - можна без нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До 28.04.2018 - потрібно у всіх випадках, окрім: Реконструкція, реставрація або капітальний ремонт об'єктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані .... можуть здійснюватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою. Отже, кадастрового номера могло не бути взагалі.

 

З 28.04.2018 року:

у разі реконструкції об'єкта будівництва - раніше присвоєна адреса об'єкта нерухомого майна;

у разі нового будівництва - кадастровий номер земельної ділянки та місцезнаходження земельної ділянки, на якій розташовуватиметься об'єкт будівництва, згідно з документом, що посвідчує право власності (користування) такою ділянкою.

 

Отже, з 28.04.2018 року у випадку нового будівництва кадастровий номер має бути внесено у повідомлення, а у випадку реконструкції - можна без нього.

Немного не четкие формулировки как по мне.Документ подтверждающий право собственности на землю и кадастровый номер

это из разной оперы,последний нужен для осуществления операций с землей.Из приведенной Вами цитаты можно понять,что если есть адрес, то кадастровый номер не нужен.Т.е.он нужен в случае если осуществляется новое строительство на участке на котором ранее не было строений и определить место строительства по другому не представляется возможным т.к. адрес присваивается только введенным в эксплуатацию домам.Я правильно понимаю?

Мне ГАСК отказывает в регистрации уведомления т.к. у меня нет кадастрового номера,но есть акт на землю.На участке был зарегистрирован старый дом который согласно строй паспорту был

снесен и вместо него построен новый.В акте на землю тоже указан адрес.Адрес никто не отменял.Кадастровый номер по нынешним временам стоит совсем не 2 копейки и получать его сейчас только для ГАСКа у меня желания нет.

Есть ли шанс зарегистрировать уведомление?

Ага, существенное уточнение (возможно) с СП написано не нове будівництво, а будівництво нового житлового будинка т.е. 3я категория между реконструкцией и новостроем.

Можно ссылочку откуда цитаты?

Змінено користувачем otark
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного не четкие формулировки как по мне.Документ подтверждающий право собственности на землю и кадастровый номер

это из разной оперы,последний нужен для осуществления операций с землей.Из приведенной Вами цитаты можно понять,что если есть адрес, то кадастровый номер не нужен.Т.е.он нужен в случае если осуществляется новое строительство на участке на котором ранее не было строений и определить место строительства по другому не представляется возможным т.к. адрес присваивается только введенным в эксплуатацию домам.Я правильно понимаю?

Мне ГАСК отказывает в регистрации уведомления т.к. у меня нет кадастрового номера,но есть акт на землю.На участке был зарегистрирован старый дом который согласно строй паспорту был

снесен и вместо него построен новый.В акте на землю тоже указан адрес.Адрес никто не отменял.Кадастровый номер по нынешним временам стоит совсем не 2 копейки и получать его сейчас только для ГАСКа у меня желания нет.

Есть ли шанс зарегистрировать уведомление?

Ага, существенное уточнение (возможно) с СП написано не нове будівництво, а будівництво нового житлового будинка т.е. 3я категория между реконструкцией и новостроем.

Можно ссылочку откуда цитаты?

 

Нове будівництво - треба кадастровий, реконструкція "без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані" + є стара адреса - не треба, АЛЕ якщо зазначаєте якийсь документ на землю у повідомленні або декларації, то і кадастровий номер маєте вказати, бо там немає примітки "за наявності" - потрібно заповнити усю інформацію про документи на землю, в т.ч. і кадастровий номер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажате! Получила в мае 2018 строительный паспорт, в нем написано что надо после подачи повідомлення в течении 7 дней уведомить пожарку и сельсовет! Я знаю что это все отменили! Не возникнут у меня проблемы с этим??? Может лучше отправить???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажате! Получила в мае 2018 строительный паспорт, в нем написано что надо после подачи повідомлення в течении 7 дней уведомить пожарку и сельсовет! Я знаю что это все отменили! Не возникнут у меня проблемы с этим??? Может лучше отправить???

 

Це відмінили кілька років тому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...