Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

раздвижные системы для шкафов купе

рыбак

Рекомендовані повідомлення

Белый цвет фасадов рулит! )))
Концепция дизайна всей квартиры такова, что присутствует везде только 2 цвета. Или белый, или "дуб" (он же темный каштан, где как). Делать фасад из цвета "дуб" было не ахти, т.к. сильно затемнял комнату. Белый получился идеально. Другой вопрос что ДСП местами имеет царапины если всмартиваться, и в зазорах между кромкой и ламинатом ДСП где-где проскальзывает чернота (грязь). которую разве что закрасить можно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в зазорах между кромкой и ламинатом ДСП где-где проскальзывает чернота (грязь). которую разве что закрасить можно.

Это могут быть остатки клея, попробуйте протереть растворителем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смывкой лака для ногтей
А я было взял и Pronto начал натирать. Пойду где нить покупать ацетон. .... У меня нет смывки для лака ногтей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Концепция дизайна всей квартиры такова, что присутствует везде только 2 цвета. Или белый, или "дуб" (он же темный каштан, где как). Делать фасад из цвета "дуб" было не ахти, т.к. сильно затемнял комнату. Белый получился идеально. Другой вопрос что ДСП местами имеет царапины если всмартиваться, и в зазорах между кромкой и ламинатом ДСП где-где проскальзывает чернота (грязь). которую разве что закрасить можно.

 

я имел ввиду фасады и боковины белые а внутри корпус под дерево, который видно только если шкаф раскрыть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просьба сообщить специалистов Hettich по линейке механизмов TopLine L. При заказе шкафа-купе, я хотел взять систему Hettich TopLine XL но т.к. её поставки планируются только после майских праздников, решил остановиться на системе TopLine L, которая в отличие от системы TopLine 22 уже оснащена системой регулировки (позволяет скорректировать положение двери в идеальной уровень.

Заказав такой шкаф, после его установки - не смог разглядеть регулировочный механизм на верхних роликах.

Кроме этого на одном ролике на наружной двери есть заглушка (страховка от снятия двери), а на втором ролике на наружной двери - нет. Просьба сообщить, должно ли это так быть или нет?

Есть подозрение, что в механизмах просто забыли или намеренно убрали регулировочные механизмы. Были трудности при монтаже, и "выставлении" дверей в режим "без ограничения хода". В этот режим двери не удалось поставить, пришлось смещать механизмы, чтобы пантограф смог открываться. На верхнюю рельсу попала металлическая стружка от высверливания (для крепежа на шурупы к крыше шкафа), и можно заметить как эта стружка налипла на пластмассовые колеса, пришлось хирургическим способом вычищать, и улучшать плавность хода. Надеюсь все будет работать так же как на выставке

IMG_20130426_073750.thumb.jpg.3f1e03ea73a45d08cbca00d0be522809.jpg

IMG_20130426_073152.thumb.jpg.a231bd77597ffbe29b0b85bb0659df7f.jpg

IMG_20130426_072244.thumb.jpg.70cdc36412692c02671b23056658e938.jpg

IMG_20130426_072354.thumb.jpg.df53d4b4793e171ae4d59a99f82b831e.jpg

IMG_20130426_073129.thumb.jpg.25f1e5180f2a77c0c4bde80b555ef363.jpg

IMG_20130426_072126.thumb.jpg.0549390047992e697989210b0defd8a7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Які можливі альтернативи по ціні-якості алюмінієві розсувній системі Komandor Lazuryt для вбудованої шафи купе?

Колір стандатрний ("сріблястий"). Розмір проєму 250х140 - дві дверки.

Такий щоб не був гірший по жорстоксті (статиці) ну і форма профілю подібна.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Надеюсь все будет работать так же как на выставке

ну як, працює все нормально ? задоволені ?

 

тоже планую замовляти шафу купе з системою hettich topline L, дві двері по 2600х1000.

 

Одну білий глянець (скло лакобель або фарбоване мдф), а іншу хочу зеркало. чи можливо зеркальну дверку зробити "безрамною" ?

або хоча б щось наподобі вузького raumplus 800 профіля ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закончилась моя эпопея. Вчера установили систему Hettich L, ширина шкафа 3,05 метра, высота от пола до потолка 2,60 м Так как рельса имеет 3 метра, по бокам пришлось делать "вставки". Белый цвет изумительно подошел к белым стенам. Рельс при закрытых дверях не видно (подвесная система). Осталось только демпферы поцепить.

Фотоотчет тут (ссылка устарела)

Качество фото не очень, но все же. Спасибо ребятам из Евротрейда

 

+1

очень довольна такой системой))))

особенно тем, что рельс нет!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Доброго дня форумчанам і з Новим всіх роком!

Підкажіть, будь ласка, які системи розсувних дверей для шаф купе найменші по глибині? При замовленні висувних шухляд замріялась і намалювала глибину ніші в 70 см, тоді як насправді вона ледь до 65 дотягає, і тепер у висувних шухляд не влазять фасади :(, якщо поставити стандартну систему Starke від Віяру, де верхній рельс має глибину 81.6 мм. При цьому більшість радить залишати на розсувні двері 100 мм, звідки така цифра, це з запасом для будь-якої системи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 мм, звідки така цифра

Именно так, это с запасом, для того чтобы, например, поставить ручки на выдвижные ящики. Есть раздвижная система "Браун Классик" furnitura.braun.ua/system/classic/ глубина 42.9 мм. или можно подрезать ящики по глубине.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Именно так, это с запасом, для того чтобы, например, поставить ручки на выдвижные ящики. Есть раздвижная система "Браун Классик" furnitura.braun.ua/system/classic/ глубина 42.9 мм. или можно подрезать ящики по глубине.

 

Глибина те що треба, мені б і 60 вистачило, але написано, що обмеження на ширину дверей 700, а у мене 785 виходить, да і нарікання на цьому форумі були на цю систему, я вже мовчу про обмеження по кольорам...

Може ще якусь вузеньку систему пригадаєте? В інтернеті не так просто по кожній специфікацію знайти, наче габаритні розміри це не так важливо :(

А ящики не обрізати, бо вже направляючі куплені. Ну і вдобавок до всього при розкрої фасади на шухляди не влізли на лист дсп, тому є ідея зробити фасади з чогось тоненького: пластика чи скла. Що експерти думають про фасади з 4 мм каленого скла?? Чи проживе таке на шухлядах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарисуйте схему, пожалуйста, может что-то придет в голову. Какой размер направляющих? Может можно их вернуть и взять короче?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарисуйте схему, пожалуйста, может что-то придет в голову. Какой размер направляющих? Может можно их вернуть и взять короче?

Направляючі Hettich Quadro Stop Control 550 мм, тумбу для шухляд по спеціфікації виробника замовили 560 (це мінімально можлива глибина).

Направляючі вже давно лежать, наврядчи їх вже можна обміняти, та й деталі з дсп замовили з кромкуванням усіх сторін - обрізати не хочеться. То ж залишається 88 мм і на фасад і на розсувну систему. Розсувну сисему не хочеться з ніші висовувати, все ж таки там наче колонни, не красиво буде. Вид зверху накидала

plan.jpg.efb9aa005bffc457d4c73852b1225ec4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделайте фасад максимум 16 мм., врезные ручки и систему furnitura.braun.ua/system/modern/ . По факту двери занимают чуть меньше глубины чем верхняя направляющая.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделайте фасад максимум 16 мм., врезные ручки и систему furnitura.braun.ua/system/modern/ . По факту двери занимают чуть меньше глубины чем верхняя направляющая.

Ну трошки боязно без зазорів робити.

Фасади із загартованого скла мають право на життя? Чи це життя буде занадто коротким?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фасади із загартованого скла мають право на життя?

Имеют наверное, только как их крепить к ящику ? Как с ручкой быть ? Если фасад будет прозрачный, зачем вообще нужен ? Вы писали, что у вас всё заклеено кромкой, может тогда пусть без фасада остаётся, раз уж такая ситуация ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеют наверное, только как их крепить к ящику ? Как с ручкой быть ? Если фасад будет прозрачный, зачем вообще нужен ? Вы писали, что у вас всё заклеено кромкой, может тогда пусть без фасада остаётся, раз уж такая ситуация ?

 

Ну як кріпити, замовити в склі дві дірочки і на шурупи з силіконовими прокладками...ну може є "красиві" шляпки у шурупів))

Замість ручок теж дірочки для пальців, хоча ящики я доволі високими зробила, тому дірочки для пальців треба буде і в дсп вирізати ;) мда..

Ну і чому прозоре скло, фарбоване в будь-який колір, наприклад, в білий.

Мене більше турбує як скло буде себе поводити, якщо фасад буде битися об тумбу (направляючі не з доводчиком, а стоп-контролом - трохи жорсткувато він закривається)

 

Є ще варіант пластику, правда, не знаю, де його можна купити товщиною 4 мм. Може хтось знає?

 

Ну як останній варіант так і оставлю шухляди без фасадів, буде брутальний стиль ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і чому прозоре скло, фарбоване в будь-який колір, наприклад, в білий.

Учитывая цены на закаленное, к тому же ещё и покрашенное стекло.... Может взять какой-нибуть "Клиф" 8 мм. ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывая цены на закаленное, к тому же ещё и покрашенное стекло.... Может взять какой-нибуть "Клиф" 8 мм. ?

Тримаю в руках прайс на свій скляний фартух, і метр квадратний такого скла обійдеться десь в 500 грн з гартуванням і фарбуванням, а у мене всього лише 3 фасади 20 на 50, тобто ще дешевше, а будь-яке дсп доведеться купувати листами, а ціна на кліф точно перевалює за 1000 грн.

Але ж знову питання в практичності такого рішення, невже ніхто не має такого досвіду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

невже ніхто не має такого досвіду?

Есть фасады из стекла с(на) ДСП/МДФ, но вряд-ли кто-то делал фасады из одного стекла. Клиф можно попробовать купить кусочками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А внутренний фасад сделать не получиться?На крайняк уменьшить длину ящика,а под выступающие вперёд направляющие сделать глухую выборку в фасаде изнутри.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А внутренний фасад сделать не получиться?На крайняк уменьшить длину ящика,а под выступающие вперёд направляющие сделать глухую выборку в фасаде изнутри.

Епопея закінчилася тим, що залишили просто внутрішні ящики без фасадів і без ручок, тобто відкрити можна потягнувши за передній борт ящика. Ну трошки видно нижні направляючи, але більш-менш нормально виглядає.

Тобто тепер мені підходить розсувна система Starke з Віяру. Але у мене є ще одна шафа, де мені необхідний білий профіль, якого у Starke немає. На яку мені систему з двох дверей краще подивитись при габаритах проєму 1400 на 2600? З дизайну цікавить білий колір, а так щоб легенько їздила - це головне :) Порадьте, будь ласка :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Епопея закінчилася тим, що залишили просто внутрішні ящики без фасадів і без ручок, тобто відкрити можна потягнувши за передній борт ящика. Ну трошки видно нижні направляючи, але більш-менш нормально виглядає.

Тобто тепер мені підходить розсувна система Starke з Віяру. Але у мене є ще одна шафа, де мені необхідний білий профіль, якого у Starke немає. На яку мені систему з двох дверей краще подивитись при габаритах проєму 1400 на 2600? З дизайну цікавить білий колір, а так щоб легенько їздила - це головне :) Порадьте, будь ласка :rolleyes:

 

Могу посоветовать обратить внимание на раздвижную систему ИНТЕГРА, возможна покраска профилей по RAL, гарантия на систему и ролики 10 лет. Правда дороже чем Штарке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу посоветовать обратить внимание на раздвижную систему ИНТЕГРА, возможна покраска профилей по RAL, гарантия на систему и ролики 10 лет. Правда дороже чем Штарке...

А наскільки дорожче: 10% чи 50% чи 100%?

Я боюсь уявити скільки зараз Starke коштує :( Прицінювалась аж восени...

А що скажете про Браун? У них теж є білий профіль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу посоветовать обратить внимание на раздвижную систему ИНТЕГРА, возможна покраска профилей по RAL, гарантия на систему и ролики 10 лет. Правда дороже чем Штарке...

Підкажіть, будь ласка, чи можливе фарбування профілю ІНТЕГРА в білий матовий колір?

Дивилася систему Браун - це зовсім не те покриття, що мені потрібне, блискуче глянцеве, наче лаковане. При чому є на стенді двері матового білого кольору, так менеджери не знають, що то за покриття навіть, але впевнені що пофарбувати можна тільки як зразок ( маленький шматочок з глянцевим покриттям). Залишився у мене осад від відвідування їх салону, ні належної компетентності, ні бажання допомогти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...