Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор шпателя

zmiey

Рекомендовані повідомлення

Возвращаясь к теме топика, могу сказать, что мои бойцы где-то полгода пробовали, щупали, перебирали разные шпателя - от "черных" до Харди и Крафтулов. В итоге все работают разными, но в основном "черными", хоть и меняют их часто. Заехали в Эпик и каждому купил инструмент по духу) А чо, люди работают инструментом который им удобен, привычен и нравится, теперь могу требовать:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гладилка рвет шпатели как бобик грелку.

Цією гладілкою Ви наносите штукатурку, старт чи фініш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К чему Ваша гнилая ирония?

Может быть у Вас там что-то гнилое. Так не меряйте по себе. Я пишу то, что знаю. Чего не знаю - о том не пишу.

 

Добавлено через 1 минуту

Цією гладілкою Ви наносите штукатурку, старт чи фініш?

Суттєвої різниці немає. Задля мене особисто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суттєвої різниці немає

Дякую. Але чи не коротковата вона для нанесення фінішу?!

Використовують їх одиниці (в Україні). Я коли штукатурю користуюсь такою www.sokol.ua/120--280--hardy-0800-282800/p114360/ в комплекті з ним подібний (зробив собі сам, більшого розміру) до цього сокіл www.stayer-masternet.ru/sokol-shtukaturnyj-p-649.html

З такою гладілкою дуже зручно працювати з правилом.

Гіпсову штукатурку загладжую шпателями різної довжини ЗУБР powersnab.ru/catalog/ruchnoy_instrument/shpatel-zena/38292/38292_171406.html

Перепробував усі бренди, але таких якими працював в Голандії "МастерПроф", у нас немає. І тепер зупинився на Зубрі.

Будь-який шпатель довший 40 см (шпаклювати коротшим не бачу сенсу) прогинається, а тому зробити ним рівну поверхність дуже важко. Тому для фінішної шпаклівки використовую це www.zubr.ru/ru/witem/glshvec

Швидкість роботи і результат супер, перетирати майже не треба, а головне за рахунок довжини (68 см) немає хвилей.

Р.С. Хто підскаже як вставляються зобреження?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Р.С. Хто підскаже як вставляються зобреження?

1. Розширений режим

2. Управление вложениями.

3. відкривається іконка де вибираєте і загружаєте файл.

4. загружений файл автоматично додається в кінці повідомлення, якщо необхідно розмістити в певному місці Вашого повідомлення, то в верху клацаєте на вложения- (позначена малюнком-"Канцелярська скрєпка")

attach.gif.e653ef13767d624eeef1021b6a7e0ad0.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шпателями різної довжини ЗУБР

Знайомий який працює в Росії хвалив, цей - "Зубр"... зокрема самі шпателі, а також біти, сверла ...

В Україні, ще таких не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мужики,я наверное что то не понимаю-как это Вы шпателями в принципе можете ровнять стены?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где в Украине их купить???

Зараз Зубр активно просунувся на ринок. Якість подобається. Перший шпатель купив на пробу. Потім вернувся і купив повний комплект на р-к ЮНОСТІ. Часто торгаші пропонують схожі на них Стаєри (червоно-сині), але вони хуже Зубра.

default.jpeg.eb72a25fdad259c72d7ad3086181871b.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мужики,я наверное что то не понимаю-как это Вы шпателями в принципе можете ровнять стены?

Не знаю хто як, але рівняти треба правилом (і чим довше тим краще), а тоді вже загладити шпателями.

Доречі впарили правило Зубр

1944216841_default.jpeg.57552a1e9ceebf14d5f8192fdfabb547.jpeg

Воно жостке і не прогинається, але ось ця канавка на лицевій стороні (за яку наче зручно його тримати) постійно забивається штукатуркою і чистити її дуже незручно - руки брудняться і тоді його важко тримати((((((((((( Потім цю канавку навмисно заліпив гіпсовою штукатуркою, так вага правила стала непідйомною((((((( І тепер воно у мене стяжки рівняє. Там його жорсткість якраз доречі.

П.С. Чуля, спс за пораду з картинками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю хто як, але рівняти треба правилом (і чим довше тим краще), а тоді вже загладити шпателями.

Золотые слова!Только так!А для заглаживания уже по барабану качество шпателя,что есть под рукой,тем и работаю,т.к. на ровную стену или гипс кладётся мизер шпаклёвки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, ну ровняется конечно правилами. По маякам тянем полторашкой h-образным, мне больше нравится, более удобное и жесткое. "Режем" обычным, но тоже полторашкой, т.к. двушка от усилия начинает прогибаться и срезать лишнее. Шпателя для заглажки. Гладкие для первичной и более жесткие для глянцовки. Правил нарезал более десятка уже, есть все размеры от 30 см до 2 метров))). Больше двух не использую по той-же причине - гнутся.

 

Добавлено через 2 минуты

Зараз Зубр активно просунувся на ринок. Якість подобається.

У меня похожий жесткий шпатель, только Харди 60 см. Если "прощелкал" время подрезки гипсовой штукатурки, им хорошо срывать верхний слой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для заглаживания уже по барабану качество шпателя

Згоден, що для шпаклюванння не обовязково суперські шпателя - головне руки.

Але конкретно для мене якість і жорсткість шпателя має дуже важливе значення. Гіпсову штукатурку я мочалю і загладжую до глянцю. Якщо шпатель прогинається то виходять дрібні хвильки, а якщо пошкоджене полотно, то царапини і смужки. Тому шпателя у мене привілейований інструмент: їздять у спеціальному (саморобному на дні з поролоновою подушкою) для них ящику.

 

Добавлено через 3 минуты

только Харди 60 см

Харді я тоже пробував 60 см прогинається і ржавіють. Тепер прибираю ними. Хоча усі довші 40 см шпателя пргинаються, тому використовую швейцарську гладілку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харді я тоже пробував 60 см прогинається і ржавіють.

Не знаю - не знаю. Этому шпателю уже несколько лет. Не ржавеет, не прогибается, очень жесткий, на лезвии ни одной заусенки, ни одного скола. Наверное повезло с покупкой. А уборочные шпателя как раз старые, износившиеся черные)

Такой A0820-655004.jpg

 

Добавлено через 5 минут

А кто-то пользовался таким мультишпателем?

a97da7848ac445f32c778cb7f50fb5e4.jpg

Не совсем понимаю его предназначение, кроме как бутылки с пивом открывать:D

Шучу) Недавно купил его на пробу, нужно было снять старую шпаклевку с бетонного потолка. В принципе неплохо, только немного болгаркой подточил края.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

его предназначение, кроме как бутылки с пивом открывать

Я подібний використовував, коли феном знімав стару фарбу з дерева. Там були цілі набори різної величини і форми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мужики,я наверное что то не понимаю-как это Вы шпателями в принципе можете ровнять стены?

У Вас в даном случае большое преимущество... так как Вы последующую отделку делаете после своей штукатурки...

Мне же, зачастую приходится шпаклевать стены после кого-то... где вроде б и по маякам, но маяки оставили и штукатурка межлу маяками просела и не раз доводилось самому снимать маяки и выравнивать плоскость стены... или же существуют небольшие ямки, наплывы, с которыми удачно справляется более жесткий шпатель (например-швейцарская терка)...

А очень часто встречал, после идеально ровной штукатурки- стены испорченые шпаклевкой... когда под определеным углом наклона шпателя, стараются за один раз натянуть большой слой шпаклевки.

Конешно же, стены ровняются правилом по заранее установленым маякам,... а для того чтоб уровень плоскости стен не испортить, при качественой штукатурке - нужно шпаклевать на сдир ... жесткими шпателями...

То мое -Имхо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вернувся і купив повний комплект

Что входит в комплект??

 

По маякам тянем полторашкой h-образным, мне больше нравится, более удобное и жесткое.

Это какое??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И где такое можно купить?

В эпицентре такие видел неоднократно.

попробовал примерить на себя - лично мне удобней обычной трапецией, хотя не исключаю, что дело привычки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Модельный ряд, торговой марки "Фаворит" широко представлен в строителных супермаркетах "АРС-керамика"...

Из личного опыта... когда-то покупал шпатель етой торговой марки. Хоть и на ценике было написано, что он из - нержавеющей стали. Но после использования на второй день покрылся ржавыми краплями.:bad:

Предпочитаю шпателя в основном -"Кубалик", "Анза" или "Крафт"

 

 

Неа... просто более продвинуты в етом направлении... Успешно пользуются ограничителями на шуруповертах.:D

Шутил...:beer:

 

Добавлено через 22 минуты

 

Извиняюсь, тока шо подумал... может я ошибся... и ето был шпатель от "Харди"...

Завтра на роботе посмотрю, он у меня используется в качестве скребка... Отпишусь.

А вот тут, то что Вы ищете.

 

по ссылке звонил они с фаворитом не работают и в наличии нет таких шпателей!!кста у харди,по моему,в их каталоге ток 15ки!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот меня удивляет то, что вы написали про ржавые капли - происходит с большинством шпателей купленными в Питере, даже если по 70-80 гривен. А в Киеве у меня ни с одним такого не было. Первое время в Питер шпателя из Киева возил, пока не разобрался с российскими.

 

извиняюсь за назойливость!мот подскажете где 200ку из нержи. приобрести??оцинковка пройденный этап!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели удобнее??

Так а как им работают, этим правилом???

Может наоборот надо переворачивать??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...