Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стройпаспорт "сделай сам" и "Схема забудови"/"Ескіз намірів забудови"

dklimock

Рекомендовані повідомлення

в состав стройпаспорта должны входить: схема размещения с красными линиями(приналичии) и ЭСКИЗ НАМЕРЕНИЙ, который включает ПЛАНЫ и ФАСАДЫ СТРОЕНИЯ С ВЫСОТНЫМИ ОТМЕТКАМИ. А это бесплатно Вам вряд ли кто-то будет делать. Это РАБОТА ПРОФЕССИОНАЛА, владеющего существующей НОРМАТИВНОЙ БАЗОЙ В СТРОИТЕЛЬСТВЕ. Ну, а районные архитектуры будут саботировать выдачу стройпаспортов, потому что НЕ РЕШЕН ИМЕННО ВОПРОС КТО И ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ БУДЕТ НАПОЛНЯТЬ ДОКУМЕНТАЦИЕЙ СТРОЙПАСПОРТ, а не потому, что НЕТ ГЕНПЛАНА. Этот НЕМАЛОВАЖНЫЙ ВОПРОС должна решить СЕГОДНЯШНЯЯ ВЕРХОВНАЯ РАДА.

1. Эскиз намерений районная архитектура сделает если заплатите. Не заплатите - не сделает. Можете заплатить проектанту со стороны - так же сделает. А не заплатите - так же не сделает.

2. Верховная Рада должна обязать бесплатно делать только районные архитектуры или всех проектантов и конструкторские бюро поголовно?

3. Не имеете денег на Эскиз (или хотите сэкономить) - нарисуйте сами!

Как советуют товарищи - можно от руки и желательно (а нет, так и не надо) - в масшабе. А Вам потом строители так и построят - как нарисовано. Но перед строительством заполните еще сообщение в ГАСК по своим чертежам.

А после строительства Вам сделают ТехПаспорт на Ваш дом - сверившись с Вашими чертежами. :lol:

В общем, удачи в экономии :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Эскиз намерений районная архитектура сделает если заплатите. Не заплатите - не сделает. Можете заплатить проектанту со стороны - так же сделает. А не заплатите - так же не сделает.

2. Верховная Рада должна обязать бесплатно делать только районные архитектуры или всех проектантов и конструкторские бюро поголовно?

3. Не имеете денег на Эскиз (или хотите сэкономить) - нарисуйте сами!

Как советуют товарищи - можно от руки и желательно (а нет, так и не надо) - в масшабе. А Вам потом строители так и построят - как нарисовано. Но перед строительством заполните еще сообщение в ГАСК по своим чертежам.

А после строительства Вам сделают ТехПаспорт на Ваш дом - сверившись с Вашими чертежами. :lol:

В общем, удачи в экономии :)

Все так, только стройпаспорт не для строителей, и никто по не нему не строит, не утрируйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все так, только стройпаспорт не для строителей, и никто по не нему не строит, не утрируйте.
А где написано, что стройпаспорт для строителей? Я написал

Не имеете денег на Эскиз (или хотите сэкономить) - нарисуйте сами!

Как советуют товарищи - можно от руки и желательно (а нет, так и не надо) - в масшабе. А Вам потом строители так и построят - как нарисовано.

Не утрирую. А по каким чертежам (рисункам) строите, если в Ворде или вручную рисуете генпланы и фасады, и даже не в масштабе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где написано, что стройпаспорт для строителей? Я написал

 

Не утрирую. А по каким чертежам (рисункам) строите, если в Ворде или вручную рисуете генпланы и фасады, и даже не в масштабе?

А потом вот такого построенного уродца не знают куда деть. Продать его невозможно, никто не покупает, жить в нем тоже невозможно: неудобно. некрасиво, а часто и небезопасно. Недвижимость вообще весьма злая штука, если к ней серьезно не относиться, она мстит и порой очень сильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста.Два смежных участка оформлены на одного хозяина как правильно сделать 2 стройпаспорта(на каждом указывать какие строения будут или объединить.) Как быть если строение пересечет границу между участками?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Об хитрые януковичские законы мы еще долго будем спотыкаться. Читайте внимательно: БЕСПЛАТНО - РЕГИСТРАЦИЯ СТРОЙПАСПОРТА. А в состав стройпаспорта должны входить: схема размещения с красными линиями(приналичии) и ЭСКИЗ НАМЕРЕНИЙ, который включает ПЛАНЫ и ФАСАДЫ СТРОЕНИЯ С ВЫСОТНЫМИ ОТМЕТКАМИ. А это бесплатно Вам вряд ли кто-то будет делать. Это РАБОТА ПРОФЕССИОНАЛА, владеющего существующей НОРМАТИВНОЙ БАЗОЙ В СТРОИТЕЛЬСТВЕ. Ну, а районные архитектуры будут саботировать выдачу стройпаспортов, потому что НЕ РЕШЕН ИМЕННО ВОПРОС КТО И ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ БУДЕТ НАПОЛНЯТЬ ДОКУМЕНТАЦИЕЙ СТРОЙПАСПОРТ, а не потому, что НЕТ ГЕНПЛАНА. Этот НЕМАЛОВАЖНЫЙ ВОПРОС должна решить СЕГОДНЯШНЯЯ ВЕРХОВНАЯ РАДА.

 

Змушений Вас поправити.

 

"БЕСПЛАТНО - РЕГИСТРАЦИЯ СТРОЙПАСПОРТА". Це не так. В законі "Про регулювання містобудівної діяльності" (ст.27) написано:

 

"3. Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування."

 

Дивимось далі пакет документів - наказ від 05.07.2011 № 103 Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки

 

"...ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);"

 

Ні про які "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ" там ні слова. Мають бути тільки габаритні розміри: висота, ширина, довжина.

 

"КТО И ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ БУДЕТ НАПОЛНЯТЬ ДОКУМЕНТАЦИЕЙ СТРОЙПАСПОРТ" - А яка така "документація"? Тупо читайте нормативно-правові акти і не вигадуйте відсебеньки.

 

Хочу звернути увагу на обмеження для будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

 

1. Не вище двох поверхів, не рахуючи мансарди. Мансарда - лінія перетину площини даху і площини фасаду повинна бути на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги мансардного поверху. Зараз я ризикую попасти під критику з усіх сторін, але зауважу, що кількість поверхів не вказано, звідки починати міряти. Тому я вважаю, що в кількість поверхів рахуються і підвальний поверх (з позначкою підлоги приміщень нижче планувальної позначки землі більше ніж на половину висоти приміщень), і цокольний поверх (з позначкою підлоги приміщень нижче планувальної позначки землі на висоту не більшу половини висоти приміщень), і технічний поверх (для розміщення інженерного обладнання і прокладання комунікацій), і, безумовно, надземні поверхи (з позначкою підлоги приміщень не нижче планувальної позначки землі).

 

2. До 300 квадратних метрів. І в законі, і в наказі дилетантськи написано: "площа". А яка площа? Загальна площа будинку чи загальна площа приміщень? Якщо загальна площа будинку, то вона визначається без урахування площ балконів, лоджій, терас. До загальної площі таких будинків включаються площі всіх поверхів, враховуючи мансардний, цокольний та підвальний. Але не враховуються технічні поверхи. Для мансардного поверху є особливості підрахунку площі.

 

3. Господарські будівлі до 100 квадратних метрів. Цього Ви не знайдете в жодному нормативно-правовому акті для будівельного паспорту. Це брудні фантазії Мінрегіону в наказі-91 і наказі-95 для "спрощеної" процедури прийняття в експлуатацію самобудів.

Змінено користувачем consultant
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні про які "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ" там ні слова. Мають бути тільки габаритні розміри: висота, ширина, довжина.

Очевидно, габаритний розмір "висота" і мається на увазі під словосполученням "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очевидно, габаритний розмір "висота" і мається на увазі під словосполученням "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ".

 

Якщо "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ" вживаються у множині, то згідно із ДСТУ Б А.2.4-7:2009 потрібно проставляти в основному комплекті АР на планах відмітки ділянок, які розміщені на різних рівнях; на фасадах і розрізах - відмітки, які характеризують розміщення елементів несучих і огороджувальних конструкцій по висоті; на плані покрівлі - відмітки покрівлі (або профіль).

 

Якби хотіли написати тільки про висоту будинку, то найвища відмітка покрівлі - це не висота будинку. І, взагалі, термін "висота будинку" - це не будівельний термін. І, скажіть мені, навіщо в будівельному паспорті вказувати параметри, які нічим не обмежуються. Наприклад, яка різниця - 6 чи 10 метрів буде висота будинку? Закон обмежує площу до 300 квадратів - і досить. А ще краще, щоб обмеження в законі встановлювались будівельними термінами - площею забудови і будівельним об'ємом. А не обивательськими поняттями, типу, "площа".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Якби хотіли написати тільки про висоту будинку, то найвища відмітка покрівлі - це не висота будинку. ...

 

Користуючись напів-нормативними Рекомендаціями - search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FIN17350.html

 

"3.2.8 Висотою будинку садибного типу (будівлі) вважається відстань від рівня спланованої поверхні землі до верхньої лінії завершення карнизу. Це правило не поширюється на будинки, які мають мансарди, підвали.3.2.9 При наявності в будинку підвалу висота будинку рахується від позначки ±0,00 (рівень підлоги першого поверху) до відмітки верху перекриття останнього поверху.

Висота підвалу визначається від рівня підлоги підвалу до поверхні підлоги 1-го поверху.

3.2.10 Для визначення висоти мансардного поверху (з нахиленою стелею) береться середня відстань від підлоги мансарди до верхньої поверхні її перекриття.

3.2.11 У будинках, будівлях та прибудовах до них, які мають односкатний дах, висотою вважається середня відстань від землі до лінії перетину зовнішньої стіни із скатом даху.

3.2.12 Висота будинку (будівлі), зведеного на стовпах, без фундаменту (на палях) визначається від верху ростверка до верхньої лінії завершення карнизу (включаючи висоту всіх поверхів).

У разі розташування об'єкта на косогорі за висоту будинку (будівлі) приймається підсумована висота від урізу цоколя до верхньої лінії завершення карнизу плюс середня виважена висота цоколя, одержана за результатом виміру висот цоколя у всіх необхідних місцях.

"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Об хитрые януковичские законы мы еще долго будем спотыкаться. Читайте внимательно: БЕСПЛАТНО - РЕГИСТРАЦИЯ СТРОЙПАСПОРТА. А в состав стройпаспорта должны входить: схема размещения с красными линиями(приналичии) и ЭСКИЗ НАМЕРЕНИЙ, который включает ПЛАНЫ и ФАСАДЫ СТРОЕНИЯ С ВЫСОТНЫМИ ОТМЕТКАМИ. А это бесплатно Вам вряд ли кто-то будет делать. Это РАБОТА ПРОФЕССИОНАЛА, владеющего существующей НОРМАТИВНОЙ БАЗОЙ В СТРОИТЕЛЬСТВЕ. Ну, а районные архитектуры будут саботировать выдачу стройпаспортов, потому что НЕ РЕШЕН ИМЕННО ВОПРОС КТО И ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ БУДЕТ НАПОЛНЯТЬ ДОКУМЕНТАЦИЕЙ СТРОЙПАСПОРТ, а не потому, что НЕТ ГЕНПЛАНА. Этот НЕМАЛОВАЖНЫЙ ВОПРОС должна решить СЕГОДНЯШНЯЯ ВЕРХОВНАЯ РАДА.

 

Все документы для оформления стройпаспорта и даже больше чем нужно я подготовил сам ...это под силу любому человеку с техническим образованием совершенно бесплатно и у меня их приняли. Все что оставалось им это оформить на бланке А4 одну бумажку-стройпаспорт. Но в официальном письменном отказе именно отсутствие генплана стало причиной отказа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день,

Объясните пожалуйста

- как определить с какими улицами граничит мой участок (угловой) "житлова" или "селищна", кто определяет, чем они отличаются - нигде не могу найти...

- красная линия насколько я понял из ответов - практически всегда проходит по границе участка? т.е. то, что она находится на каком то отдалении от участка, надеяться не стоит?

 

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пожалуйста

- как определить с какими улицами граничит мой участок (угловой) "житлова" или "селищна", кто определяет, чем они отличаются - нигде не могу найти...

- красная линия насколько я понял из ответов - практически всегда проходит по границе участка? т.е. то, что она находится на каком то отдалении от участка, надеяться не стоит?

 

Красные линии мне нанесли в архитектуре, когда делали СП. Я просто взяла карту с моим участком с зем. кадастра и подписала названия улиц. на своем участке нарисовала дом и гараж и расстояния до заборов. Остальные данные мне дали они.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Поділюсь своїм досвідом отримання будівельного паспорта в м.Києві. Подав документи 20 грудня 2014 року.11 березня 2015 року отримав готовий будівельний паспорт.

 

Для отримання БП в київській архітектурі, обов'язковою умовою є наявніть топозйомки ділянки 1:500 .

 

При чому, топозйомку повинні робити тільки! зареєстровані в Департаменті архітектури фіз./ юр. особи.. Оскільки всі топозйомки

погоджуються в "архітектурі". Крім того, документи на будівельний паспорт не приймуть до розгляду,

доки на топозйомку не будуть нанесені "точки" з кадастрового плану та "червоні лінії". Тільки після проходження цих процедур,

ви можете зняти ксерокопію та креслити наміри забудови (пляму забудови).

 

Тепер по цінам (станом на січень 2015 року):

Топографічна зйомка(з погодженням) 2500 грн. - 3-7 днів

Якщо замовляти в самій "архітектурі", то 1800 грн - 7-14 днів (для інвалідів, ветеранів знижки)

 

Нанесення "точок" с кадастрового плану".

Виконує Київзем (за 50 м від арxітектури в Арці на Хрещатику). Ціна - 70 грн за точку. 1-5 годин

 

Нанесення червоних ліній

Виконують тільки в департаменті архітектури. Ціна - від 850 грн.

Якщо червоні лінії відсутні - все рівно 850 грн

 

Тепер по комунікаціям. На копію топозйомки дуже наполегливо вимагають нанести всі комунікації, які будуть заводитись в будинок.

Тут Увага! Після того, як ви все нанесете та подасте документи, Вам відмовлять у виготовленні БП, так як

треба буде додатково подавати документі від кожної обслуговуючої організації (Вода, Газ, Електрика, Каналізація).

А це може значно сповільнити процес отримання БП.

 

В моєму випадку я будую садовий будинок (земля для ведення садівництва), тому я просто написав, що нічого із комунікацій

заводити не планую, оскільки норми ДБН не розповсюджуються на садові будинки. Такий варіант пройшов.

 

Тепер по способам подачі: можна подавати в канцелярію Департамента архітектури, можна через Дозвільний центр м. Києва

(Центр надання адміністративних послуг). Можна по пошті в листі з описом.

Як мені підказали в архітектурі, через дозвільний центр повинно все "проходити" швидше, тому що такі звернення в проритеті.

Я подавав через ДЦ, термін виготовлення Будівельного паспорта - 3 тижні.

 

Всі документи готував сам, крім топозйомки,"точок"

(меж ділянки) та червоних ліній. Мені це робила фірма.

 

Для тих, хто буде писати, що це все незаконно, БП повинні безкоштовно робити та ін.,

хочу сказати, що перший раз я подавав документи, які були в положенні "Порядок Виготовлення БП", не робивши топозймку.

Мені іх звісно повернули і я пішов розбиратись в Департамент Архітектури. Посварившись з половиною

держслужбовців, я дійшов до Голови Департаменту Целовальника С.А.

 

Він на мої прохання пояснити, на основі чого я повинен робити дорогу зйомку, наносити червоні лінії та межі,

мені відповів просто: Ви хочете в Києві будуватись, чи де? Мовляв, прийшли до нас - значить платіть.

 

Для мене було в піоритеті до середини весни зробити всі документи, тому я змирився та платив.

 

В скільки нервів може стати боротьба за справедливість - мені навіть уявити важко. Ось таке у нас

"покращення" у виконанні Порошенка..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюсь своїм досвідом отримання будівельного паспорта в м.Києві. Подав документи 20 грудня 2014 року.11 березня 2015 року отримав готовий будівельний паспорт.

 

Для отримання БП в київській архітектурі, обов'язковою умовою є наявніть топозйомки ділянки 1:500 .

 

При чому, топозйомку повинні робити тільки! зареєстровані в Департаменті архітектури фіз./ юр. особи.. Оскільки всі топозйомки

погоджуються в "архітектурі". Крім того, документи на будівельний паспорт не приймуть до розгляду,

доки на топозйомку не будуть нанесені "точки" з кадастрового плану та "червоні лінії". Тільки після проходження цих процедур,

ви можете зняти ксерокопію та креслити наміри забудови (пляму забудови).

 

Тепер по цінам (станом на січень 2015 року):

Топографічна зйомка(з погодженням) 2500 грн. - 3-7 днів

Якщо замовляти в самій "архітектурі", то 1800 грн - 7-14 днів (для інвалідів, ветеранів знижки)

 

Нанесення "точок" с кадастрового плану".

Виконує Київзем (за 50 м від арxітектури в Арці на Хрещатику). Ціна - 70 грн за точку. 1-5 годин

 

Нанесення червоних ліній

Виконують тільки в департаменті архітектури. Ціна - від 850 грн.

Якщо червоні лінії відсутні - все рівно 850 грн

 

Тепер по комунікаціям. На копію топозйомки дуже наполегливо вимагають нанести всі комунікації, які будуть заводитись в будинок.

Тут Увага! Після того, як ви все нанесете та подасте документи, Вам відмовлять у виготовленні БП, так як

треба буде додатково подавати документі від кожної обслуговуючої організації (Вода, Газ, Електрика, Каналізація).

А це може значно сповільнити процес отримання БП.

 

В моєму випадку я будую садовий будинок (земля для ведення садівництва), тому я просто написав, що нічого із комунікацій

заводити не планую, оскільки норми ДБН не розповсюджуються на садові будинки. Такий варіант пройшов.

 

Тепер по способам подачі: можна подавати в канцелярію Департамента архітектури, можна через Дозвільний центр м. Києва

(Центр надання адміністративних послуг). Можна по пошті в листі з описом.

Як мені підказали в архітектурі, через дозвільний центр повинно все "проходити" швидше, тому що такі звернення в проритеті.

Я подавав через ДЦ, термін виготовлення Будівельного паспорта - 3 тижні.

 

Всі документи готував сам, крім топозйомки,"точок"

(меж ділянки) та червоних ліній. Мені це робила фірма.

 

Для тих, хто буде писати, що це все незаконно, БП повинні безкоштовно робити та ін.,

хочу сказати, що перший раз я подавав документи, які були в положенні "Порядок Виготовлення БП", не робивши топозймку.

Мені іх звісно повернули і я пішов розбиратись в Департамент Архітектури. Посварившись з половиною

держслужбовців, я дійшов до Голови Департаменту Целовальника С.А.

 

Він на мої прохання пояснити, на основі чого я повинен робити дорогу зйомку, наносити червоні лінії та межі,

мені відповів просто: Ви хочете в Києві будуватись, чи де? Мовляв, прийшли до нас - значить платіть.

 

Для мене було в піоритеті до середини весни зробити всі документи, тому я змирився та платив.

 

В скільки нервів може стати боротьба за справедливість - мені навіть уявити важко. Ось таке у нас

"покращення" у виконанні Порошенка..

Абсолютно правильные требования и эти требования надо узаконить ДЛЯ ВСЕХ. Недвижимость стоит ДЕНЕГ И БОЛЬШИХ. Чтобы эта недвижимость была В ЦЕНЕ в своем сегменте, то "выкройкой" этой недвижимости должны заниматься СПЕЦИАЛИСТЫ. Тогда и жалоб будет меньше в прокуратуру от соседей и манипуляции с этой недвижимостью будет легко проводить(продажа, дарение, завещание, оформление под залог и т.д.).А идиотские законы, принятые при Януковиче надо выкинуть в мусорную корзину и забыть уже про них, как про дурной сон. И еще, запомните НАВСЕГДА слова Маргарет Тетчер: "БЕСПЛАТНЫЙ СЫР СУЩЕСТВУЕТ ТОЛЬКО В МЫШЕЛОВКЕ". Удачи.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Подскажите, пожалуйста, по эскизам.

Есть дом, сданный в эксплуатацию, 17,6*9 метров. Из них гараж 4*9 под общей крышей. Планирую из гаража сделать 1-но комнатную квартиру (с отдельным входом) и пристроить гараж на месте нынешней площадки перед гаражом (с выездом прямо на улицу. Также сделать навес 3*7 перед домом.

 

Как обозвать навес? Терассой?

На рисунке: слева - то, что существует; справа - то, что хочу.

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, по эскизам.

Есть дом, сданный в эксплуатацию, 17,6*9 метров. Из них гараж 4*9 под общей крышей. Планирую из гаража сделать 1-но комнатную квартиру (с отдельным входом) и пристроить гараж на месте нынешней площадки перед гаражом (с выездом прямо на улицу. Также сделать навес 3*7 перед домом.

 

Как обозвать навес? Терассой?

На рисунке: слева - то, что существует; справа - то, что хочу.

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

 

Остаточний висновок зроблять спеціалісти за наявності всіх даних, я викладу тільки мою власну точку зору.

 

Ваша головна проблема - це гараж, який буде виступати за лінію забудови. В чинному варіанті гараж розташований по лінії забудови відповідно до ДБН 360-92*, п.3.28.

 

А навіс можете називати навісом - це навіть не може бути самобудом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. По нашій вулиці вже двом забудовникам надали дозвіл на будівництво гаражу по лінії фасаду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. По нашій вулиці вже двом забудовникам надали дозвіл на будівництво гаражу по лінії фасаду.

 

Для себе перевірте, щоб фундаменти нового гаражу не стояли на комунікаціях (водопровід, каналізація, телефон, газ). А щодо видачі дозвільних документів на інші гаражі - це не індикатор законності. Я можу навести безліч прикладів корупції при видачі дозвільних документів. Для цього достатньо вийти на вулицю і подивитись наліво, а потім - направо. Ось свіжий приклад із відкритих джерел - inshe.tv/video/2015-03-21/22191/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюсь своїм досвідом отримання будівельного паспорта в м.Києві. Подав документи 20 грудня 2014 року.11 березня 2015 року отримав готовий будівельний паспорт.

 

Для отримання БП в київській архітектурі, обов'язковою умовою є наявніть топозйомки ділянки 1:500 .

 

При чому, топозйомку повинні робити тільки! зареєстровані в Департаменті архітектури фіз./ юр. особи.. Оскільки всі топозйомки

погоджуються в "архітектурі". Крім того, документи на будівельний паспорт не приймуть до розгляду,

доки на топозйомку не будуть нанесені "точки" з кадастрового плану та "червоні лінії". Тільки після проходження цих процедур,

ви можете зняти ксерокопію та креслити наміри забудови (пляму забудови).

 

Тепер по цінам (станом на січень 2015 року):

Топографічна зйомка(з погодженням) 2500 грн. - 3-7 днів

Якщо замовляти в самій "архітектурі", то 1800 грн - 7-14 днів (для інвалідів, ветеранів знижки)

 

Нанесення "точок" с кадастрового плану".

Виконує Київзем (за 50 м від арxітектури в Арці на Хрещатику). Ціна - 70 грн за точку. 1-5 годин

 

Нанесення червоних ліній

Виконують тільки в департаменті архітектури. Ціна - від 850 грн.

Якщо червоні лінії відсутні - все рівно 850 грн

 

Тепер по комунікаціям. На копію топозйомки дуже наполегливо вимагають нанести всі комунікації, які будуть заводитись в будинок.

Тут Увага! Після того, як ви все нанесете та подасте документи, Вам відмовлять у виготовленні БП, так як

треба буде додатково подавати документі від кожної обслуговуючої організації (Вода, Газ, Електрика, Каналізація).

А це може значно сповільнити процес отримання БП.

 

В моєму випадку я будую садовий будинок (земля для ведення садівництва), тому я просто написав, що нічого із комунікацій

заводити не планую, оскільки норми ДБН не розповсюджуються на садові будинки. Такий варіант пройшов.

 

Тепер по способам подачі: можна подавати в канцелярію Департамента архітектури, можна через Дозвільний центр м. Києва

(Центр надання адміністративних послуг). Можна по пошті в листі з описом.

Як мені підказали в архітектурі, через дозвільний центр повинно все "проходити" швидше, тому що такі звернення в проритеті.

Я подавав через ДЦ, термін виготовлення Будівельного паспорта - 3 тижні.

 

Всі документи готував сам, крім топозйомки,"точок"

(меж ділянки) та червоних ліній. Мені це робила фірма.

 

Для тих, хто буде писати, що це все незаконно, БП повинні безкоштовно робити та ін.,

хочу сказати, що перший раз я подавав документи, які були в положенні "Порядок Виготовлення БП", не робивши топозймку.

Мені іх звісно повернули і я пішов розбиратись в Департамент Архітектури. Посварившись з половиною

держслужбовців, я дійшов до Голови Департаменту Целовальника С.А.

 

Він на мої прохання пояснити, на основі чого я повинен робити дорогу зйомку, наносити червоні лінії та межі,

мені відповів просто: Ви хочете в Києві будуватись, чи де? Мовляв, прийшли до нас - значить платіть.

 

Для мене було в піоритеті до середини весни зробити всі документи, тому я змирився та платив.

 

В скільки нервів може стати боротьба за справедливість - мені навіть уявити важко. Ось таке у нас

"покращення" у виконанні Порошенка..

 

Сплошная лапша. Топологию может делать кто угодно с дипломом геодезиста она же включает красную линию. ксерокопию диплома к топологии. потом можно заверить ее в архитектуре 200-300 грн. стоит, но это необязательно. ИМХО можно заказать полный пакет документов на кадастровый номер он включает схему в масштабе 1:500 и координаты всех точек и стоит копейки.хотя топологии нет в перечне документов которые необходимы. Пусть напишут официальный отказ. Коммуникации для строй паспорта наносить не надо, рисуем от балды и пишем место подключения уточняется при получении ТУ. Без техусловий вы их просто не можете правильно нанести, а техусловия вам могут выдать только после получения разрешения на начало строительства. Которое выдается на основе строй паспорта. Подавать в центр админ послуг обязаны ответить за 10 дней. или будет официальный отказ с указанием причины или выдадут строй паспорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сплошная лапша. Топологию может делать кто угодно с дипломом геодезиста она же включает красную линию. ксерокопию диплома к топологии. потом можно заверить ее в архитектуре 200-300 грн. стоит, но это необязательно. ИМХО можно заказать полный пакет документов на кадастровый номер он включает схему в масштабе 1:500 и координаты всех точек и стоит копейки.хотя топологии нет в перечне документов которые необходимы. Пусть напишут официальный отказ. Коммуникации для строй паспорта наносить не надо, рисуем от балды и пишем место подключения уточняется при получении ТУ. Без техусловий вы их просто не можете правильно нанести, а техусловия вам могут выдать только после получения разрешения на начало строительства. Которое выдается на основе строй паспорта. Подавать в центр админ послуг обязаны ответить за 10 дней. или будет официальный отказ с указанием причины или выдадут строй паспорт.

 

Ого как.

Вы лично получали в Киеве СП без топосъемки со штампами, границами и красными линиями + без ТУ (если это жилой дом) в течении 10 дней?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Змушений Вас поправити.

 

"БЕСПЛАТНО - РЕГИСТРАЦИЯ СТРОЙПАСПОРТА". Це не так. В законі "Про регулювання містобудівної діяльності" (ст.27) написано:

 

"3. Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування."

 

Дивимось далі пакет документів - наказ від 05.07.2011 № 103 Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки

 

"...ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);"

 

Ні про які "ВЫСОТНЫЕ ОТМЕТКИ" там ні слова. Мають бути тільки габаритні розміри: висота, ширина, довжина.

 

"КТО И ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ БУДЕТ НАПОЛНЯТЬ ДОКУМЕНТАЦИЕЙ СТРОЙПАСПОРТ" - А яка така "документація"? Тупо читайте нормативно-правові акти і не вигадуйте відсебеньки.

 

Хочу звернути увагу на обмеження для будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

 

1. Не вище двох поверхів, не рахуючи мансарди. Мансарда - лінія перетину площини даху і площини фасаду повинна бути на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги мансардного поверху. Зараз я ризикую попасти під критику з усіх сторін, але зауважу, що кількість поверхів не вказано, звідки починати міряти. Тому я вважаю, що в кількість поверхів рахуються і підвальний поверх (з позначкою підлоги приміщень нижче планувальної позначки землі більше ніж на половину висоти приміщень), і цокольний поверх (з позначкою підлоги приміщень нижче планувальної позначки землі на висоту не більшу половини висоти приміщень), і технічний поверх (для розміщення інженерного обладнання і прокладання комунікацій), і, безумовно, надземні поверхи (з позначкою підлоги приміщень не нижче планувальної позначки землі).

 

2. До 300 квадратних метрів. І в законі, і в наказі дилетантськи написано: "площа". А яка площа? Загальна площа будинку чи загальна площа приміщень? Якщо загальна площа будинку, то вона визначається без урахування площ балконів, лоджій, терас. До загальної площі таких будинків включаються площі всіх поверхів, враховуючи мансардний, цокольний та підвальний. Але не враховуються технічні поверхи. Для мансардного поверху є особливості підрахунку площі.

 

3. Господарські будівлі до 100 квадратних метрів. Цього Ви не знайдете в жодному нормативно-правовому акті для будівельного паспорту. Це брудні фантазії Мінрегіону в наказі-91 і наказі-95 для "спрощеної" процедури прийняття в експлуатацію самобудів.

(ст.20 Закона Украины «О застройке* и планировании территорий»):

1.Государственные строительные нормы;

2.Региональные правила застройки;

3.Местные правила застройки.

В приоритете 3 пункт. и местными строительными нормами мохут устанавливать ограничения на максимальную высоту застройки. есть районы в районе аэропортов где нельзя строить выше 6 метров. В районах с видом на исторические места видел ограничения в 7 метров максимум от уровня земли. наносится высота здания и уровень земли по которым это контролируется. гдето устанавливают линию забудовы где то нет. но там где в генплане приняли эти ограничения они являются приоритетными над общегосударственными нормами.

 

Добавлено через 9 минут

Ого как.

Вы лично получали в Киеве СП без топосъемки со штампами, границами и красными линиями + без ТУ (если это жилой дом) в течении 10 дней?

знакомые в киевской области получали, но "садовий будинок" явно не Киев. В Запорожье ТУ на электричество и газ без разрешения на начало работ мне лично отказали (11.2014) и стали делать только после того как уже зарегистрировал разрешение на начало работ, после оформления стройпаспорта. К Водопроводчикам уже с разрешением ездил и делали по схеме со строй паспорта.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знакомые в киевской области получали, но "садовий будинок" явно не Киев. В Запорожье ТУ на электричество и газ без разрешения на начало работ мне лично отказали и стали делать только после того как уже зарегистрировал разрешение на начало работ после оформления стройпаспорта. к Водопроводчикам уже с разрешением ездил и делали по схеме со строй паспорта.

 

Извините, но сравнивать в данном примере Киев и Область - это как сравнивать айпад и счеты. Речь именно о Киеве шла (я о том, посте, на который Вы ответили).

В Киеве масса садовых домов, и на них тоже делается СП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, но сравнивать в данном примере Киев и Область - это как сравнивать айпад и счеты. Речь именно о Киеве шла (я о том, посте, на который Вы ответили).

В Киеве масса садовых домов, и на них тоже делается СП.

Рыба гниет с головы:(. В Киеве другие законы, или народ только на майдане берется за свои права, а в жизни нет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рыба гниет с головы:(. В Киеве другие законы, или народ только на майдане берется за свои права, а в жизни нет?

 

Я не Майдане, я о

Сплошная лапша...

О том, что в Киеве простое получение СП превратили в длительную и затратную процедуру, я не спорю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

unogroup, Доброго дня. Я не збираюсь відстоювати правильні чи неправильні способи отримання будівельного паспорту. Я просто описую свій досвід, те з чим я зіштовхнувся і як я поетапно все вирішував. Якщо у вас є власний практичний досвід походів по кабінетам, будемо раді послухати. Якщо конкретно вам ця інформація не корисна, не треба кидати гі**а в вентилятор.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...