Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розочки любимые

lyngyr

Рекомендовані повідомлення

треба починати)

(Це не диво - це штамбова троянда, зимувала необрізана в світлому неопалюваному приміщенні. Після Великодня живе на веранді і квітує)

А всі інші - поки з невеликою кількістью пуп'янків

IMG_20220510_194338.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно и удивительно!
у меня зиму с цветами выдерживают только герань и бугенвиллея, остальное все загибается.

 И то в этом году даже бугенвиллея почему-то не зацвела, а тут роза да еще в таком прекрасном состоянии, судя по листьям.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так у светлогоНеотапливаемого окна в пол на юг, роза и листья практически не сбрасывала

На следующую зиму (верю в ЗСУ!) все-таки обрежу и отправлю в подвал отдыхать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго Ранку!)💐просто захтілось,поділитись красою)💕

 

 

20220612_062418.thumb.jpg.9f513ca96b85e5a895dffbb65129827c.jpg20220612_061527.thumb.jpg.a850b5f6a612f5ad6fb24d3ba6784fa2.jpg

..любаю дуже цю свою красуню😇 це "Eden Rose",та для себе,я її називаю " Ніжність Всесвіту" ) 

Як завжди , Добра ,Любові нам всім! )І зі Святом Всіх!💕💐

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої остінки.

В мене з ними складні стосунки. За 5 років вперше порадували.

8694CE33-16C1-4650-A980-D533E37A56F1.jpeg

E1A634DD-524B-48C0-96A4-76E64A9E873F.jpeg

903C3F6A-BDE1-4278-AE7D-FDC8F7F84A4C.jpeg

6575B0BA-1C54-4099-89AE-BFA3AB1114D2.jpeg

CC53F711-05FC-495C-9AB4-FBFEF21ACDF1.jpeg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..раніше було,нажав на нік і автоматично в повідомлені нік,хм..

Музей- Наталія,дуууже гарнюні Ваші Красуні!👍..в мене теж були Остінки,та якось роздарувала . До речі ,були б Ви ближче ,могла би подарувати Вам ,розулю "Барок" 💐,була би Вам краса,а розульці добра турбота! У Вас дуже гарно...якось читала Вашу темку !)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу показати одну троянду від якої я не очікувала такої краси та стійкості...без обробок, без підживлення, не обрізана, без поливу та на повному пекучому сонці..   Liolà  (Anna Medici Barni,Italy, before 2003)....вимахала майже 2 метри, квітку тримає відмінно, яка  з часом зеленіє, не хворіє

 image.thumb.png.27d70ac92a48b08e6dcfd70f9eb950ee.pngimage.thumb.png.7adbfc5af911b30ed198edff89740d50.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ірина,Доброго Вечора! Гарнюня дуууже!!!👍..це я зараз розумію вже,красу таких троянд 😇..коли вперше ,приходила ,на цей фору (бо саме із за троянд),мене більше цікавили пишні троянди ) ну типу класика ) - троянда ,значить повно-пишна)) . А тепер,бачу красу і в такіх крихітках😇 ці тендітні пелюсточки і ніжна серцевинка ,яку видно,це диво по своему,в своїй особливій красі 😇

..Дівчатка,нехай цвітуть Ваші Красуні ,Вам на Радість!!!💕💐

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іра, я бачу на фото, що це початок розпуску і поруч ще багато бутонів. Покажи її ще потім, як розквітне вся.

Дуже гарна розуля. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без питань і покажу як вона міняє колір...в зиму вона іде з бутонами, тобто квітне безустану....тільки в HMF вона заявлена до 90 см- брешуть)) на фото 2 кущі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, irina1969 сказал:

тільки в HMF вона заявлена до 90 см- брешуть)) на

В мене є гарний приклад зі старовинною Леда, коли  їй давали до 1,20м . На ділі це монстриха, в якої нема зупинки. Займе стільки, скільки є вільного місця і забере місце у сусіда. Якщо хто поклав очі на цю красуню, будьте обережні. До того, вона дуже колюча, дуже. Для розуміння, коли Леда досягла 4 метрів на всі боки, ії виселили  на ПМЖ за межі сада. Але ж красуня, до того ж, не хворіє.

11 часов назад, irina1969 сказал:

, не обрізана, без поливу та на повному пекучому сонці

Можу доповнити цей список  мускусними гібридами Ленса та Тантау. Я позбулася більшості роз, в саду залишила тільки те, що виглядало органічно і було невибагливим. Тому, сорта перевірені часом і умовами.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, allanek сказал:

 Тому, сорта перевірені часом і умовами.

Доброго ранку!Ооо,тепер я це теж розумію )) вже не буду обирати розульки ,по картинці ,та рекламному описі)))..раніше ,я трошки знала про розульки,та якось вже все призабулось.Зараз хочу ,якось придбати троянди ,ті що бачу на клумбах (в Київі ,наприклад) Вони не високі (десь мо ,см 60 ),але кущики дуже акуратненькі і квітують довго. Правда ,не знаю ,як то зробити )) бо ні назв не знаю ,нічого))..та певно,якось вийде)заре такій час,що поспішати нема куди.

 

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, allanek сказав:

В мене є гарний приклад зі старовинною Леда, коли  їй давали до 1,20м . На ділі це монстриха, в якої нема зупинки. Займе стільки, скільки є вільного місця і забере місце у сусіда. Якщо хто поклав очі на цю красуню, будьте обережні. До того, вона дуже колюча, дуже. Для розуміння, коли Леда досягла 4 метрів на всі боки, ії виселили  на ПМЖ за межі сада. Але ж красуня, до того ж, не хворіє.

Можу доповнити цей список  мускусними гібридами Ленса та Тантау. Я позбулася більшості роз, в саду залишила тільки те, що виглядало органічно і було невибагливим. Тому, сорта перевірені часом і умовами.

я цю Леду знаю )) посадила 20 см вегеташкою рік тому, в цьому вона вже така годована пані ))але місця залишила багато...по Ленсу, я фанат цього оригінатора, його троянди саме те ще потрібно моєму саду: стійкість та природність...з цими трояндами також треба бути готовим до того, що вони монстри...мала вже клопіт з Dentelle de Malines, коли стало питання чи я чи він )) пересадила необрізанним, з 2-х метровими гілками(шкода було) він і не помітив цього, зараз готовий квітнути.

з Польщі приперла🙃 8 троянд з серії "дикі", подивимось як вони себе зарекомендують в саду, поки в горшиках квітнуть

image.thumb.png.5bc406d14925c1f24a760d41a048ac3d.pngimage.thumb.png.cd1756e1b755dbba31a06ff8c6a0cc94.pngimage.thumb.png.f500f94b656dabe55c73b887ea2dc1f1.png

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз не про троянди..в цій темі багато хто знає Іру Цвілу...ось

В середу, 27 квітня, виконком Броварської міської ради прийняв рішення перейменувати вулицю Олександра Блока на вулицю Ірини Цвілої – мешканки Броварів, яка загинула в ніч на 25 лютого 2022 року, стримуючи російські танки на північ від Києва.

Вчителька за фахом, до Майдану Ірина палко займалася квітами, особливо трояндами. Вони були не просто її хобі, а справжнім захопленням, яке при тому приносило їй матеріальне забезпечення. Майдан і війна змінили її думки та бачення свого життя. Ірина бажала бути корисною і відвойовувати кожен клаптик нашої землі. Тому вже в травні 14-го вона прийшла до батальйону свободівців "Січ", який тоді був лише на етапі створення. Краматорськ, щойно звільнений Слов'янськ, Піски, Авдіївка… – така неповна її бойова географія.

Звільнилась Ірина вже в 2018 році. Війна змінила все. Але не змінила любові до квітів, яка й допомогла їй повернутись до "цивілізованого" життя – Іра знайшла себе у створенні прикрас з квітів. Своїми роботами вона несла і дарувала енергію квітучої природи кожному. І це було більше ніж комерційна справа. Роботи несли в собі сенс. Вся ідея проєкту несла в собі сенс. VERBA - назва проєкту. Саме верба може відрости, навіть якщо її поламати, понівечити. Вона все одно відновиться і буде далі тішити нас своєю красою. І як верба, Ірина через створення робіт відновлювала себе. Аби з новими силами піти у бій, коли настане час.

І цей час настав вранці 24 лютого 2022 року, коли розпочалось повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України. Ірина Цвіла доєдналась до групи винищувачів рашистських танків, що рвались до нашої столиці. Вона загинула вже наступної ночі при виконанні бойового завдання поблизу річки Ірпінь та села Демидів…

В одному з інтерв’ю минулої осені, згадуючи Майдан, Іра сказала: "Ми в цьому житті багато чого варті, можемо змінювати світ на краще. Навіть ціною власного життя..."

Лишу тут ще кілька її цитат. Просто для пам'яті.

"Дуже системно треба діяти щодо розвитку суспільства. Для мене пріоритетно – виховання майбутнього покоління. Ми не охопимо весь загал, треба брати вузький сегмент – діти, молодь. І над цим працювати. Поки не буде якоїсь системної національної спільної ідеї – я вважаю, що нічого толкового не буде. Треба мати чітку ідентифікацію – хто ти, що ти можеш зробити для становлення цієї країни, держави. Є всі абсолютно складові для того, щоб ми були красивими, успішними".

"Викреслити з лексикону взагалі "какая разніца?!". Для мене це неприйнятно в жодному разі! Різниця є. Ми або стратегічно дивимося в майбутнє, або просто живемо комфортним сьогоденням. Є чітке питання до самого себе: "що я можу зробити сьогодні?", "на які жертви я можу піти?" Кожен знає межі своєї жертовності".

"За будь-яких обставин, що б ти не пройшов у своєму житті, ти маєш продовжувати жити, в перекладі – цвісти".

"Хочу бути щасливою! Але повністю бути щасливою поки я не можу, бо є певні умови для цього щастя. Це закрити питання війни – не просто закрити, мир за будь-яку ціну, а ПЕРЕМОГА. Я не розділяю своє щастя без цієї складової – це однозначно. Але те, чим я можу поліпшити своє щастя, я роблю!"

Сьогодні був її День народження. А позавчора виконком Броварської міської ради вирішив її ім'ям назвати вулицю Олександра Блока. Віднині це вулиця Ірини Цвілої – вчительки за фахом, жінки, яка дуже любила троянди та загинула, зупиняючи навалу орди на Київ.

від себе додам Англійчанка була чудовою майстринею фотографії...ось її сторінка в ФБ https://www.facebook.com/irynka.tsvila

 

50263915_2071132852940464_3307649254901678080_n.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось впізнає цю розу?

Вона з тих, що "дуже древня". Росте як придорожня трава по всьому місту: під підїздами, організаціями, серед хащів... Ніхто ніколи їх не формує, не обробляє і на зиму не укриває. Розмножується від кореневої порослі - відкопав гілку, посадив і забув. Квітне один раз у червні, рясно, має не дуже виразний аромат

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це звичайна центіфолія, чи стопелюсткова чи як ще кажуть " бабусіна троянда"

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ці троянди не мають якоїсь специфічної назви? Ще по місту є схожі білі, але вони не такі рясні і квітка тає менше пелюсток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, allanek сказав:

І з неї можно , пелюсток, можно варити вареня)

Галя балувана... 😛

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть,будь ласка,  які сорти троянд не скидають листя на зиму в нашому (Київська обл)регіоні? Інтернет видав лише сорт СВАНІ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, rima сказав:

Підкажіть,будь ласка,  які сорти троянд не скидають листя на зиму в нашому (Київська обл)регіоні? Інтернет видав лише сорт СВАНІ

Свані скидає...все залежить від зими, якщо тепла то лисття може залишитись на кущах, а якщо ні то ні(( це природній процес, обумовленний самим життям троянди

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...