Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

С форума ушло много интересных людей. В т.ч. доктор Моро. Вот его бы сейчас сюда... Можно было б даже как-то компенсировать включенный секундомер после слов "хотите об этом поговорить?":)

 

Ебе был не долго стоматолог. Кот менеджера или директора стоматологии батоном по еблу настучал:lol:

Интересные люди эти врачи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol::lol::ROFL::good:

 

Треба ж до кінця зникаючий вид знищити Ж-)

 

все , що ти для цього можеш зробити - це виховати синів бойовими оленями для якихсь хвойд:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все , що ти для цього можеш зробити - це виховати синів бойовими оленями для якоїсь хвойди:lol:

 

Синів чоловік виховує :-P

 

Не цікавий ти сьогодні. От знищення своїми фото на своїй сторінці мені більше до вподоби Ж-):lol: Точно аву не буду змінювати, може подіє :D:lol:O:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді ти мимо каси:D

Как собственно говоря, и ваша жена, не?

Ой, кто ж тогда будет содержать воспитателя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на кожного чоловіка , який зрадив , є мінімум одна жінка , яка його спокусила

Удобно же)) везде только бабы виной

 

Хвойди мусять страждатиЖ-)

Но, судя по всем вашим историям, статьям, роликам страдают только дяди:rolleyes:

 

Как не лопнуть от злости

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удобно же)) везде только бабы виной

 

де я таке казав ?

 

де пруфи , Біллі ?

обох у яму , й камінням , камінням :D

 

а дітей - на виховання гідним людям

 

 

Но, судя по всем вашим историям, статьям, роликам страдают только дяди:rolleyes:

 

Как не лопнуть от злости

 

олені так само мусять страждати - нехай щастить:D

 

 

Кірє совку - щось великому баскетболісту Грегорі Коломойському навіть у батьковому Дніпрі не таланить :D І тут американський "нігер" Генрі на прізвище Дугат грати заважає :D

Блек-джек та хвойди тимчасово(?) відміняються :D

69523120_2360778203970143_2189605083761606656_n.thumb.jpg.8768d83aee71d3b9087dd032c86779e7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удобно же)) везде только бабы виной

 

 

Но, судя по всем вашим историям, статьям, роликам страдают только дяди:rolleyes:

 

Как не лопнуть от злости

 

Отож, Бездомный старается изо всех сил, шо капец, а толку ноль. Дон Кихот, но никто ж не оценит, только ржут

 

Добавлено через 1 минуту

Как не лопнуть от злости

 

От гордости. Нам надо лопать от гордости.

Та хоть бы от чего-то уже кто-то из этих противных лопнул. Да, Бездомный? :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так "бойовий олень" - то й є форма психічного розладу , коли чоловіка накриває пілоткою , і він не може міркувати , як чоловік , а розмірковує , як жінка

 

)) Собственно предположение моё оч близко к истине..

Радует, что хороший, эмоциональный, качественный, страстный секс, у вас таки был, но, она не оценила других ваших достоинств и увы и ах - все пропало) . И повторений уже не будет и т. д. и т. п, Да, это не легко.

Вопрос в другом - не совсем ясно, а как именно вы стали думать как ж, формат измененного состояния или желание почувствовать себя женщиной? Возможно просто выбрали для себя такую защитную реакцию? Может платья примеряли, был такой опыт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді ти мимо каси:D

 

Мабуть так. Краще вони виростуть чоловіками, а не якимось там видом.

 

Адекватно сприймати дійсність, не боятися жінок та почуттів, насолоджуватися всім, що може дати нам життя це просто. От спробуй, тобі сподобається ;):) І ще, жінки не монстри, що хочуть загубити твоє життя. Можливо, в тому далекому минулому, твої батьки зробили величезну помилку, що вирішили замовчити ту подію з коханкую, сподівалися, що дитина все сама забуде і не гадали, що ти сам собі навигадуєш такої дурні, що так загубиш своє життя.

 

Скажи правду. Одружився так піздно, бо лячно було спілкуватися з жінками?

Дружині всіма цими дурницями голову забив, тому що боїшся її втратити і найбільш за все, боїшся, що вона може як та жінка когось ще покохати?

В якісному сексі собі відмовляв, щоб не закохатися? Лячно цілковито відкритися і віддатися почуттям?

Ти не віриш в те, що тебе можуть кохати і жадати без усяких там підступних планів?

 

50 років не кінець життя. Всі ми розуміємо, що до своєї дружини крім вдячності за синів ти нічого не відчуваєш. Те що ви разом обумовлено надуманими і вигаданими штучними причинами. Твоя сім'я не про кохання та пристрасть, вона про зручність і терпимість. Може хоч зараз, коли сини вже дорослі, спробуєш що воно таке віддатися почуттям? Без цього всього ти не зрозумієш свого батька, щоб ти тут нам не розповідав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он знал :D

 

Мы разорвали связи между родителем и ребенком, между мужчиной и женщиной, между одним человеком и другим. Никто уже не доверяет ни жене, ни ребенку, ни другу. А скоро и жен, и друзей не будет. Новорожденных мы заберем у матери, как забираем яйца из-под несушки. Половое влечение вытравим.

 

Дж. Оруэлл, "1984"

 

И не узнаешь уже - то ли пророк он , то ли алиены его работу взяли за руководство к действию .

Он просто сам был долгое время в рядах троцкистов (книга Голдстейна - это литературная версия книги Бронштейна), был на испанской войне в рядах республиканцев - хорошо знал все изнутри. Примерно как Резун про ГРУ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

милые прошитые в мозгу на подкорке теплые ламповые воспоминания о той поре, когда они были одна команда:)
Во-первых, команды было две - одна в коричневой форме, вторая в синей.

Во-вторых, обе команды всю дорогу мечтали о колхозе и субботниках, потому что в этот день можно было снять эту долбаную форму и надеть свитер и джинсы.

В третьих, не у всех воспоминания о той сказочной поре теплые и ламповые. И если бы не мюнхенская одноклассница, то это был бы просто беспросветный мрак.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он просто сам был долгое время в рядах троцкистов (книга Голдстейна - это литературная версия книги Бронштейна), был на испанской войне в рядах республиканцев - хорошо знал все изнутри. Примерно как Резун про ГРУ.

 

все ж таки Орвелл був на боці інтербригад , які люто ворогували з "підрадянськими" червоними .

 

але ж так - між гатунками лайна особливої різниці не бачу - що те - лайно , що те - лайно .

 

Добавлено через 9 минут

 

))

Собственно предположение моё оч близко к истине..

Радует, что хороший, эмоциональный, качественный, страстный секс, у вас таки был, но, она не оценила других ваших достоинств и увы и ах - все пропало) . И повторений уже не будет и т. д. и т. п, Да, это не легко.

Вопрос в другом - не совсем ясно, а как именно вы стали думать как ж, формат измененного состояния или желание почувствовать себя женщиной? Возможно просто выбрали для себя такую защитную реакцию? Может платья примеряли, был такой опыт?

Мабуть так. Краще вони виростуть чоловіками, а не якимось там видом.

 

Адекватно сприймати дійсність, не боятися жінок та почуттів, насолоджуватися всім, що може дати нам життя це просто. От спробуй, тобі сподобається ;):) І ще, жінки не монстри, що хочуть загубити твоє життя. Можливо, в тому далекому минулому, твої батьки зробили величезну помилку, що вирішили замовчити ту подію з коханкую, сподівалися, що дитина все сама забуде і не гадали, що ти сам собі навигадуєш такої дурні, що так загубиш своє життя.

 

Скажи правду. Одружився так піздно, бо лячно було спілкуватися з жінками?

Дружині всіма цими дурницями голову забив, тому що боїшся її втратити і найбільш за все, боїшся, що вона може як та жінка когось ще покохати?

В якісному сексі собі відмовляв, щоб не закохатися? Лячно цілковито відкритися і віддатися почуттям?

Ти не віриш в те, що тебе можуть кохати і жадати без усяких там підступних планів?

 

50 років не кінець життя. Всі ми розуміємо, що до своєї дружини крім вдячності за синів ти нічого не відчуваєш. Те що ви разом обумовлено надуманими і вигаданими штучними причинами. Твоя сім'я не про кохання та пристрасть, вона про зручність і терпимість. Може хоч зараз, коли сини вже дорослі, спробуєш що воно таке віддатися почуттям? Без цього всього ти не зрозумієш свого батька, щоб ти тут нам не розповідав.

 

Ви з Фасадом , зовсім як Васабі - пильно аналізуєте-аналізуєте , та не вианалізуєте - марно - геть усі пуки - у воду Ж-) Геть усі постріли - у молоко Ж-)

 

Усе , мабуть , тому , що надто переоцінюєте медоносність свого дупла ( так , весь час здається , що Фасад - це дівчина , при чому ненатрахана - усі думки про гарний секс )/вдягання у жіноче - може , латентний гей якийсь ? Зараз це модно :D

 

Та затямте вже - секс - то велика річ , коли більше нема чим зайнятися .

Геть усі мінети світу ніщо зі щастям з ...., на приклад ... , свого сина навчати стріляти ...., або їздити велосипедом , водити авто ... або грати з нам у футбол , баскетбол , теніс , пінг-понг ..... бачити , як він дорослішає , розумнішає , набирає знаннь про оточуючий його світ .....

 

А коли їх ще й двійко , й вони геть різні :D

 

Не виходить з вас психоаналітик Ж-) А виходить маніпулятор .

Не може бути з маніпулятора психолога - лише психолух.

 

Добавлено через 6 минут

та да, команде ж надо выигрывать, а не белой командой хвастаться:D

 

та подивись ЧС ( зараз відбувається чемпіонат світу ФІБА)- як файно грають геть біли литовці , австралійці , майже білі серби й чорногорці , навіть "не баскетбольні" новозеландці , чехи та поляки :rolleyes: Та й Канада не така вже погана . Потужні Аргентина з Іспанією - біли , чи вже ні ? А греки - білі , чи ще ні ?

Талан , він , або є , або - нема . Незалежно від кольору шкіри.

І так - то товариська гра була - результат у якій не важливий .

А темношкірий баскетболіст з США з`яівився у "Дніпрі" післа довгоі перерви лише цього року .

Останнього, кого пам`ятаю , був фізично обдарований , технічно оснащений , але "безмозкий стрітболіст" Стівен Берт - грав він дотепно , видовищно , але не корисно , а навіть , навпаки.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Ви з Фасадом , зовсім як Васабі - пильно аналізуєте-аналізуєте , та не вианалізуєте - марно - геть усі пуки - у воду Ж-) Геть усі постріли - у молоко Ж-)...

 

Ну блин сравнил. Васаби тип неприятный, ватник и всё такое. Но он умный и остроумный. Как бы другая лига.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не виходить з вас психоаналітик Ж-) А виходить маніпулятор .

 

Який психологічний аналіз, яке маніпулювання :lol: Заспокойся, нікому це не потрібно і копатися в твоїй голові не цікаво. Проста порада і констатація фактів тобою ж і описаних. Ніхто тебе ні до чого не примушує і навіть ні в чому не намагається переконати, живи як знаєш. Тільки навіщо свої проблеми так афішувати і спотворюючи, виставляти як останнє що може спасти Всесвіт і чоловіків в ньому. Від кого спасати? :lol: Я не психолог і ніколи не намагалася цим займатися.

 

Ти трохи запам'ятував, але крім згаданих тобою людей, один з яких тебе бачив і навіть в живу спілкувався, всі інші теж бачать те, що я описала, і нагадують тобі інколи про це.

 

Ще я згадала, що ти раніше був впевнений, що насправді я чоловік :lol: дежавю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну блин сравнил. Васаби тип неприятный, ватник и всё такое. Но он умный и остроумный. Как бы другая лига.

 

ти пропустив декілька лекцій - у Вільнюсі я з дружиною й синами , спілкувався з Васабі особисто - хвилинок зо двадцять - вже тоді - до того , як він вскрився , шкірою почув від хлопця у вишиванці тонкий , але певний запашок лайна , тому не став куштувати його вареників .

 

А потім - Васабі , щоб не розчаровувати мене , ще й виклав на форум ретельний - детальний "професійний" психологічний портрет - мій та дружини. Такий , як його навчали екс-КДБісти в СБУ, чи де ще там його навчали.

З того "портрету" було зрозуміло , що чувака професійно навчали ретельно аналізувати людей .

 

Але учень з нього вийшой досить кепський - спостереження слушні й професійні , але усі зробені з тих спостереженнь висновки-здогадки вийшли "не в Шерлока Холмса" , та навіть - "не в інспектора Лестрейда" - він не вгадав про нас з дружиною геть нічого :D

Так , ліга у Васабі та Оленки з Фасадом різна - він - невдаха профі , якого відрахували за проф непридатність з профі ліги , вони - просто аматори , які розважаються у вільний час.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти пропустив декілька лекцій - у Вільнюсі я з дружиною й синами , спілкувався з Васабі особисто - хвилинок зо двадцять - вже тоді - до того , як він вскрився , шкірою почув від хлопця у вишиванці тонкий , але певний запашок лайна , тому не став куштувати його вареників .

 

А потім - Васабі , щоб не розчаровувати мене , ще й виклав на форум ретельний - детальний "професійний" психологічний портрет - мій та дружини. Такий , як його навчали екс-КДБісти в СБУ, чи де ще там його навчали.

З того "портрету" було зрозуміло , що чувака професійно навчали ретельно аналізувати людей .

 

Але учень з нього вийшой досить кепський - спостереження слушні й професіональні , але усі зробені з тих спостереженнь висновки-здогадки вийшли "не в Шерлока Холмса" , та навіть - не в інспектора Лестрейда - він не вгадав про нас з дружиною геть нічого :D

Так , ліга у Васабі та Оленки з Фасадом різна - він - невдаха профі , якого відрахували з профі ліги , вони - просто аматори , які розважаються у вільний час.

 

Твои личные обиды - твоё личное дело. Мне совершенно не мил Васаби. Скорее даже очень неприятен. Я лишь написал о том, что этот чувак умеет стройно выражать свои мысли. В нём даже имеются задатки пейсателя. Он очень достойный соперник. Более толковых ватников этот форум не знал, как на мой взгляд. Впрочем Точкин где-то близко.

И сравнивать его уровень эрудиции со сладкой парочкой даже не смешно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Твои личные обиды - твоё личное дело. Мне совершенно не мил Васаби. Скорее даже очень неприятен.

 

тю , а я колись , навіть товаришував з нимими - за Васабі та Крапкіним - канадійським .:D

 

Васабі у мене й досі у друзях :D

 

А потім консерви вскрилися :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну блин сравнил. Васаби тип неприятный, ватник и всё такое. Но он умный и остроумный. Как бы другая лига.

 

Пригадала нещодавній треш свого нового "молодшого братика" з відпочинку у готелі UAL. Ми з чоловіком за животи трималися та не могли спинити регіт з того дуже талановитого та допепного опису. Так тримати, "братику" :D, вже набагато краще виходить ;):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый застройщик знает это чувство, когда ты закончил свою стройку и выдохнув весь этот кошмар, едешь куда-нить на отдых.

И через какое-то время ты понимаешь шо не можешь смотреть на окружающие тебя красоты как нормальный адекватный человек.

Если мужчина в 45-50 смотрит на оружающие его красоты так же, как смотрел в 15, то ИМХО это означает только одно - жизнь его ничему не научила и по сути он остался недорослем.

Переоценка ценностей по мере взросления и получения опыта - это нормально.

Но у нас жеж 80-90% - необучаемые.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если мужчина в 45-50 смотрит на оружающие его красоты так же, как смотрел в 15, то ИМХО это означает только одно - жизнь его ничему не научила и по сути он остался недорослем.

Переоценка ценностей по мере взросления и получения опыта - это нормально.

Но у нас жеж 80-90% - необучаемые.

 

У того , хто у 20 не намагався змінити світ - немає серця , а у того , хото у 50 не став консерватором - нема мозокуЖ-)

 

а дівки ..... то таке .

 

дівки надто переоцінюють медоносність свого дупла.

 

Першим ділом - літаки , пароплави , газети , заводи е.т.с. - тобто - діло , справжнє чоловіче діло .

 

Буде успіх - нікуди дівки не подінуться з підводного човна - вони , як метелики на світло , летять на чоловічий успіх .

 

Добавлено через 15 минут

За дуже багато років вперше почув від жінки цікаву - дещо несподівану , але дуже слушну - думку на тему проблематики гендерних відносин . Мовою оригіналу :

 

==================================

Русские мужчины, на данный момент (имеем то, что имеем), вобрали в себя худшие черты восточных мужчин (доминантность, некий авторитаризм, вот это слово "молчи женщина, я знаю лучше", "как скажу, так и будет") и вобрали худшее от европейских мужчин ("давай сама справляйся и разрешай данную ситуацию"; "иди ищи более высокооплачиваемую работу, дорогая, а то я устал работать разносчиком пиццы", "нет детей нам сейчас не надо, иди делай аборт"). Не спроста же наша страна на "стыке культур", но в итоге и не то и не сё. Балансируем на гранях.

=================================

Але ж АБО - АБО , або Те , або ТЕ .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блина, когда самолёты, пароходы и заводы построены может случиться упс...

Дети почти не видели отца и от жира и нелюбви снаркоманились, жены напрополую с молодыми жеребцами рога наставляли и загоняли бабло и имущество в офшоры

Иииии....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блина, когда самолёты, пароходы и заводы построены может случиться упс...

Дети почти не видели отца и от жира и нелюбви снаркоманились, жены напрополую с молодыми жеребцами рога наставляли и загоняли бабло и имущество в офшоры

Иииии....

 

ні - не одночасно ж , а степ бай степ - поступово.

спочатку стань кимось , а потім вже серйозні стосунки з дівками

 

хлопці , не кваптеся з дівками - то в дівок молодість та врода - штвидкоплинний , швидкопсуючийся крам , і у спину з кожним роком дихають усе молодші й ще більш молодші конкурентки .

 

На відміну від бабів , у очах дівок цінність чоловіка , який досяг успіху у чоловічіх справах з кожним роком тільки зростає .

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не не не

девок надо портить пока молодой

сейчас бы я точно такого бы не вытворял, кора не позволит

потом оно не то и совестно как то, дай дорогу молодым

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...