Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Меня поразило как они накрывают мужчинам на стол.

Подходит как пух бесслышно сзади, ставит харч и растворяется так же незаметно, тише кота.

Поразительно...

А если идет спереди, то обязательно отдета с ног до головы, лодыжки закрыты даже.

 

А чтобы не нарушать святое - трапезу мужа, не отвлекать его своими телесами, не переключать энергии.

 

Круть:)

 

Я как с Казахистона приехал после трех недель, моя жена просто офигела, что я ей начал выдавать:lol:

 

Мій дружбан - татарин з Казані , цього літа їде у Казахстан - Шимкент - шукати собі наречену .

 

Каже , татарок кацапи вже остаточно й безповоротно зкурвили .:unknown:

 

Добавлено через 6 минут

Не знаю - сам не покупаю, отчёт не требую:)

 

а я сам купляю - разом з дружиною - знайти великий розмір чашки на струнку тоненьку спинку - то та ще морока :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все проще. я их на пляже в Дубае видел - выглядели как обычные толстые страшные тетки :lol:

 

они там месяцами живут, очевидно чтобы не пугать мужей и не отбирать энергии...

 

навідміну від українок , жидовок та кацапок , жодної жирної казашки не бачив:unknown:

 

може , то не казашки , а кацапки , яким очі салом заплющило ?

46db39deda183a9268638ab07a3153f9.jpg.723b2bac75c957b19555e47f947f307f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я сам купляю - разом з дружиною - знайти виликий розмір на струнку тоненьку спинку - то та ще морока :unknown:

 

У тебя железные нервы :hlop: Я сама очень часто этих извращений с нижним бельем и одеждой, что в последнее время предлагают к продаже, не выдерживаю. А вот зачем мужу такой ерундой голову забивать немного не понимаю. У него и без этого своих забот хватает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

понятия не имею. все равно лучше всех красивая и умная еврейка...

 

сам однокласник - підполковник Моссад на наші гроші , визнав , що з жидовками усе зовсім погано - зкурвилися

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда поездил между Днепром и Алматой чутка прозрел.

Насколько мы тут ярко находимся посредине между Азией и Европой.

 

Совсем не дошло про ежика. Ну ладно, Кирилл, а что именно там так понравилось, что хотел бы увидеть и у нас, или в своей семье?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарантино на молоденькой евреечке женился и в Израиль вроде переехал.
Ну ему ж надо накопать материал для очередного шедевра в стиле

Чуть было не убил, однако,

Но не тут-то было и кобыла с пылу

Замочила Била,

Говорили Билу - добивать надо было.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Платок:)

Красивый платок.

 

Бабушки носили еще, но мы очень далеко от этого ушли. Хотя во время свадьбы мне снимали фату и повязывали платок, но то больше дань традиции и так положено ))

Многое к тому платку менять уже нужно.

Вот сегодня жара, весь день в коротких шортиках и маечке провела. Куда тот платок )). Хотя лежат в комоде красивые, для души )

И нужно ли сейчас что менять? Прошлое не вернешь, будущее сами творим. Главное ж не в платке, а в восприятиях самой женщины. Как она себя видит и кем видит. Кто для нее мужчина.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут надо понимать, что хочется найти:)

Есть любители просыпаться рядом с ежиком, я не могу в этом понимать:)

Да и не был в Татарстане, не могу сказать.

 

По мне так это тоже самое, что жена - армянка.

Да, древний народ, но под одеялом же она колючая как еж...

.

Він - татарський націоналіст - пантюркіст , за фахом - тюрколог .

Його бісить , що сучасні молоді татарки вже не знають татарську мову - це типу не престижно .:unknown:

Він принципово хоче , щоб його діти не знали узкій йезіг .

 

Такий собі тюрський Елізер Бен-Йехуда.Ненавидить кацапів сильніше за Бандеру .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть любители просыпаться рядом с ежиком, я не могу в этом понимать

 

у меня знакомый все время ноет что бабы взяли дурную моду брить все подряд, а он вспоминает 80-е когда все кучеряво и натурально...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня знакомый все время ноет что бабы взяли дурную моду брить все подряд, а он вспоминает 80-е когда все кучеряво и натурально...

 

Та да. И деревья были выше, и трава зеленее, а главное ж стоял на всех красивых, причем красивые были все ))

 

i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxRW_5wLcLOW5vmG0g_XwhnkA

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ф

 

В казахстане турок при деле, не меньше, чем в Турции.

Насколько я помню.

Даже хавка типа пузатой хаты на турецкий манер, и все работает.

 

Эрдоган мечтает построить вноВЬ османскую Турцию.

Хорошо ли это для ширыхь уркаинцив? дуже сумневаюь:)

 

Все проебано до нас.

 

мене здивувало , що турки вважають , що під "Мордором" Толкієн мав на увазі саме Османську імперію , а не Росію , як вважаємо ми , тому "Вролодар кілець" у Туреччині вважають образою турок - на ворі капелюх палаеє .

 

А ще він казав , що кацапи дуже активно спонукали татарських націоналістів їхати на Бамбазз - "мститися хохлам за злочини Сірка проти татар" - розділяй та володарюй (с)

Але ніхто з татар на Бамбазз не поїхав . Дурних не знайшлося .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, ну из-за языка выбирать это как-то не то. .

 

Обирати дружину за ознакою мови = обирати дружину за "цівілізаційним вибором" - його нудить від манкурток

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татары с поволжья воевали с самого начала на той стороне. Крымские разделились. Часть воевала на нашей стороне, часть занималась рейдерством совместно с тарутовскими.

 

У нас очень хорошие друзья - татары были в Крыму. Были, т.к. продались, а предательство не прощается. Не знаю что сейчас там с женщинами, но еще лет 15 назад очень удивляла их распущенность и свободолюбие. Мы долго не понимали как в их головах могли сочетаться те моральные нормы, диктуемые религией и поведение. Оказалось все так же просто как и у нас. Большинство ж вроде христиане, только вот за свои шкурные интересы многие глотку брату перегрызут. Только у них это все намного обостреннее и беспринципнее.

 

Так что Бездомный, советую искать сыновьям свой бриллиант среди украинок, их ты хоть знаешь, понимаешь и способен предвидеть ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татары с поволжья воевали с самого начала на той стороне. Крымские разделились. Часть воевала на нашей стороне, часть занималась рейдерством совместно с тарутовскими.

 

Тарута теж у створенні ДНР приймав учать ?

 

У нас очень хорошие друзья - татары были в Крыму. Были, т.к. продались, а предательство не прощается.

 

та да - усі знайомі криси й мене здивували тим , як усі лягли під кацапів

 

 

 

 

Не знаю что сейчас там с женщинами, но еще лет 15 назад очень удивляла их распущенность и свободолюбие. Мы долго не понимали как в их головах могли сочетаться те моральные нормы, диктуемые религией и поведение. Оказалось все так же просто как и у нас. Большинство ж вроде христиане, только вот за свои шкурные интересы многие глотку брату перегрызут. Только у них это все намного обостреннее и беспринципнее.

 

Так - те ж саме й він казав ....

А ще - муфтіїв готує та жорстко контролює Москва - з усіма з того витікаючими наслідками .

Намагання щось змінити - на приклад , перекласти Коран на тарську мову - проголошуються "вахабізмом" та жорстого караються . Пошкреби татарку - вишкребеш кацапку - гіршу версію кацаки.

 

 

Так что Бездомный, советую искать сыновьям свой бриллиант среди украинок, их ты хоть знаешь, понимаешь и способен предвидеть ))

 

щойно подарував новосьоловський "підручник для чоловіків" племіннику , який вже знайшов свій "діамант" - сука удавала з себе людину сім років(!!!) , аж поки вона не завагітніла та він з нею не побрався , щоб дитина не була байстрюком .

 

Одружуються на сучасних умовах зараз лише лохи .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю. Он кроил с татарвой Херсонскую обл.

 

з казанською татарвою ?:unknown:

 

насправді , на увазі малися тру татари - татарські націоналісти . А вони лишилися осторонь .

Манкурти не рахуються . Манкуртів і з українськими прізвищами - накшталт захарченко - дофігай й більше .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліція Англії відмовляється розслідувати звинуваченння у згвалтуванні , якщо жертва відмовляется надавати доступ до свого смартфону .:unknown:

Тыльки замисліться - кожна п`ята "згвалтована" англійка відмовляється надати доступ до свого смартфону .:unknown: Міркую , в нас ситіуція не краще :unknown:

Пам`ятаю , Іхті теж намагався апелювати до переписки у смартфоні - його навіть випистили з тюрми завдяки тому - правда , не надовго :unknown:

wELqnQ4JPtc.thumb.jpg.fefc7e6a1bccd925901e7e31204e4692.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, но а волосатые ноги его не смущают?:lol:

 

в моєї і без гоління ноги не волохаті:unknown:

 

де ви тих хоббітів находите ?:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Н

 

Белоруски и литовки, уж лучше еще этот вариант рассмотреть.

Нормальные бабы там - эхо войны.

 

Литовочки - гарнюні , так . Дуже хороша генетика . Жодної жирної литовки не бачив . Усі - стрункі та довгоногі .

 

Яким боком до генетики литовок ехо війни ?

 

Білоруски - зкацаплені вщент .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліція Англії відмовляється розслідувати звинуваченння у згвалтуванні , якщо жертва відмовляется надавати доступ до свого смартфону .:unknown:

А ссылку можно? Зачем им ее смартфон, если вся переписка и в его смартфоне тоже? Или Новоселов сказал, а Вы и поверили? ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не к генетике.

К тому, что в головах.

Эхо войны - в головах.

.

 

Ні - у Литві вродливі дівчата усе одно набагато простіші - не таки задаваки у коронах , як наші , або кацапки .

 

Добавлено через 1 минуту

А ссылку можно? Зачем им ее смартфон, если вся переписка и в его смартфоне тоже? Или Новоселов сказал, а Вы и поверили? ;-)

 

щоб мати право полізти у "його" смартфон - треба кримінальну справу розпочати , а до того - лише смарфон "жертви":unknown:

 

ви точно юрист ?:pozor::pozor::pozor::pozor:

 

Чи це не точно ?

 

Добавлено через 4 минуты

Патриархальная семья - большая редкость уже у нас.

.

 

А ніякої патріархальної сім`ї й не треба - п`ятий технологічний уклад , трясця :

 

це не твоя баба , це твоя черга трахати цю бабу . трахати , та технічно позбавлятися , передаючи чергу наступному.

 

баби вибороли собі волю - то ж здобули й вільних від обов`язків перед "вільною" піхвою чоловіків - чоловік відтепер нікому нічого не винний : вільна ! наступна ! в чергу шииикуйсь !

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

білу бабу остаточно зкурвили - то й нехай отримують курви те , на що заслуговують .

 

переклали також не політкоректно - сучка хоче на чоловіках стояти

K6zCpMffaqs.thumb.jpg.f871b2562250adb5bba92455b62a2c9c.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це не твоя баба , це твоя черга трахати цю бабу . трахати , та технічно позбавлятися , передаючи чергу наступному.

 

- чувак, хватит писать моей девушке

- нашей девушке

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...