Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, m2v сказав:

В мене склалося враження, що проблема можлива не в самому тунелі, а в септику або в монтажі всієї системи чи тунелів. У всякому разі діло не в самих тунелях.

Це те, чого і домагався "спец"- що винен хто завгодно,  сам " Еколайн", мій кіт, міфічні будівельники,  байпас, тільки не він. Тунелі прибрали, замість них закопали кільця, саму бочку не чіпали, байпас не переробляли, в цій системі прибрали лише тунелі. Проблема вичерпалась. На форумі є ще відгуки про тунелі в якості "поля" для септика зі схожим результатом, навіть з фотографіями; пошукайте-почитайте.  В мене  не було бажання щось казати в тій темі, але "спеца", наскільки я можу припустити, бентежило моє мовчання і не розуміння  чого від мене чекати, тому так наполегливо брехав про мою співпрацю з Еколайном та що я зробила замість тунелей.  Я нікому нічого не винна. Все переробила за свій кошт та перегорнула цю сторінку.  Є тема, читайте, робіть свої висновки. Але, якщо виконавець один, септик однаковий,  а в різних місцях, в різних людей, в різний час виникає одна і та сама проблема, як казав Жванецький-  "может что-то изменить в консерватории?" Я про те, що може не треба "спецу" радити те, що дає непередбачений результат. Бо тунелі це його рекомендація була. І взагалі, все , що стосувалось септика, було зроблено так, як він  те бачив. І якщо ви вже припустили, що проблема, можливо, в монтажу, то це, виключно, зона відповідальності "спеца". Моя участь була лише в тому, що я подивилась  на цифру в кошторисі та віддала йому гроші.

Проблему усунено і з тих пір нема ознак того, що вона з'явиться знову. Тому більше до цієї теми я не повертаюсь і в обговоренні не буду приймати участі. Не бачу в тому сенсу для себе.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vikctor сказал:

Ніколи навіть уявити не міг, поки не переїхав у будинок, наскільки це зручно і наскільки зближує родину відсутність будь-яких перегородок між кухнею, обіднім столом та вітальнею. Просто не розумію як раніше жив інакше.

Це якщо нічого крім води не готувати на кухні або нарізати ковбаси...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Vadim V. сказав:

Це якщо нічого крім води не готувати на кухні або нарізати ковбаси...

тут знову кожному своє...наприклад, моя родина в захваті, коли на весь дім пахне чимось смачним...виключення: бігос,смажена цибуля та риба, але для цього є витяжка і закриті двері в спальні...якщо б не дай Боже)) знову будувалась вітальня, залА )) та кухня були б разом

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага особливо чудово сидіти за столом у столовій, коли за холодним пивом треба відчинити двері у піти у кухню до холодильника, а щоб подивитись на кота біля каміну треба встати і перейти через двері у вітальню... Особисто в мене від столу до холодильника 1м і до каміну 3м без всяких перегородок, ніякого дискомфорту, витяжку включаю тільки для смаженої мойви, до іншого або швидко звикаю, або вентиляція кудись видуває

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

Проблему усунено і з тих пір нема ознак того, що вона з'явиться знову.

Я от не зрозумів, нащо вам на пісках робили тунелі? Там повинна бути яма. В моїх умовах яма не можлива: високий рівень ґрунтових вод та глина на глибині 1.5 метра. Я й септик не зміг викопати глибше 1.5 метра, там була жижа з глини та води. В мене тільки поле фільтрації можна було робити, в якості чого й вибрав тунелі Граф. Все працює, всім задоволений. У вашому випадку, все одно, вважаю, що тунелі ні до чого, причина в іншому.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, m2v сказал:

У вашому випадку, все одно, вважаю, що тунелі ні до чого

Особливо зараз.

(пані ловить карасів в саду)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vadim V. сказал:

Це якщо нічого крім води не готувати на кухні або нарізати ковбаси...

Ковбаси це не наше точно. Хіба що домашня. Але я описав що мені довподоби і насправді не дуже цікавлюсь чи комусь теж таке подобається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вернусь к теме розеток. Они вполне могут быть выдвижными. Ничего не засоряется, минимум места и это реально удобно. Проверено на себе

 

IMG_20240126_013924184.jpg

IMG_20240126_013935708.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, BAV_Lug сказал:

Вернусь к теме розеток. Они вполне могут быть выдвижными. Ничего не засоряется, минимум места и это реально удобно. Проверено на себе

А что вы включаете в эту розетку? И какой там подводящий кабель скорее всего 1 квадрат в лучшем случае 1,5?

У меня в вашем углу стоит чайник, тостер и кофеварка, при таком исполнении их бы пришлось отодвинуть от стены

IMG_20240126_020836.thumb.jpg.033e565255fd7ea9b97898606a4e10e2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моих соседей на кухне все красиво и такая розетка вполне подойдет, столешница не перегружена.

Правда, они там кроме кофе ничего не готовят, все в летней кухне или на террасе абы не запачкать жиром дорогую кухоньку. ))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Фрай сказав:

Особливо зараз.

(пані ловить карасів в саду)

В пані карасі плавають дуже далеко від септика. Не було бажання тоді, то чому, особливо зараз, в мене повинно бути бажання копирсатись в тому, що було 8 років тому. Дякую, що ви це розумієте.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11 годин тому, m2v сказав:

Я от не зрозумів, нащо вам на пісках робили тунелі?

Це питання до "спеца". Ви йому такого ляпасу  зараз дали😂. Я ж казала

15 годин тому, allanek сказав:

Я про те, що може не треба "спецу" радити те, що дає непередбачений результат. Бо тунелі це його рекомендація була. І взагалі, все , що стосувалось септика, було зроблено так, як він  те бачив. І якщо ви вже припустили, що проблема, можливо, в монтажу, то це, виключно, зона відповідальності "спеца". Моя участь була лише в тому, що я подивилась  на цифру в кошторисі та віддала йому гроші.

 

11 годин тому, m2v сказав:

Там повинна бути яма.

На тому місці, де були тунелі, закопали 4 кільця діаметром 2м. Режим користування такий, як і був. Не, є виняток, кіт взагалі не користується септиком, ходить на двір...в сніг, в дощ...в любу погоду. Раз на рік приїжджає відкачка, тож, що робиться в еколайнівській бочці та в дренажному колодці я бачу 1 раз на рік. Нічого не робиться. Септик працює, як і повинен, коли до нього ставишся належно.

В моїх умовах в якості дренажного поля може бути, що завгодно і воно повинно працювати. Воно і працює в поряд розташованих СТ, яким по 30 років.

11 годин тому, m2v сказав:

У вашому випадку, все одно, вважаю, що тунелі ні до чого, причина в іншому.

Давайте домовимось, що це буде остання розмова про мій септик. Я дала посилання на тему, наче відповіла на всі ваші питання, хоч і просила більше не піднімати цю тему. Ви можете думати, як вам завгодно. Якщо в вас все працює на глині , а в різних людей, яким септики робив "спец", не працює, як в мене, на піску , де до грунтових вод, як до центру Землі, то висновок напрошується сам  собою і про це я теж казала

15 годин тому, allanek сказав:

якщо виконавець один, септик однаковий,  а в різних місцях, в різних людей, в різний час виникає одна і та сама проблема, як казав Жванецький-  "может что-то изменить в консерватории?" Я про те, що може не треба "спецу" радити те, що дає непередбачений результат.

Можу лише добавити цитату Ірини

20 годин тому, irina1969 сказав:

за що я от справді жалкую, що цей "спец" не був присутній, коли  люди це все переробляли...я думаю він би дізнався про себе багато нового)) це не на форумі понти ганяти

Однакові септики на, майже, однакових грунтах. Різниця в режимах праці септиків та хімії, якою користуються в господарстві. Результат маємо однаковий. Кота, до речі, в Іри немає. І це тільки ті люди, що сказали про це на загал.

І на останок. Не цитуйте більше мої дописи. Складається важення, що вам начхати на те, що я не маю бажання повертатись до цього питання. Вже мовчу про те, що для питань стосовно мого чи іншого септика є відповідний розділ. Дякую за розуміння.

15 годин тому, allanek сказав:

Проблему усунено і з тих пір нема ознак того, що вона з'явиться знову. Тому більше до цієї теми я не повертаюсь і в обговоренні не буду приймати участі. Не бачу в тому сенсу для себе.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, mib сказал:

А что вы включаете в эту розетку? И какой там подводящий кабель скорее всего 1 квадрат в лучшем случае 1,5?

У меня в вашем углу стоит чайник, тостер и кофеварка, при таком исполнении их бы пришлось отодвинуть от стены

IMG_20240126_020836.thumb.jpg.033e565255fd7ea9b97898606a4e10e2.jpg

У чайника и кофеварки свои места со стационарными розетками за ними.

А в эту включается та техника которая достается на время готовки - мясорубка, тостер, блендер, слайсер, мультиварка, хлебопечка и т.д.

Подводящий кабель 2,5 квадрата.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, BAV_Lug сказал:

Подводящий кабель 2,5 квадрата.

Я просто сколько такие видел то вилка там 16А а вот кабель в лучшем случае 1,5 проверьте во время работы мультиварки может греться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

Я просто сколько такие видел то вилка там 16А а вот кабель в лучшем случае 1,5 проверьте во время работы мультиварки может греться

Речь о шнуре, который выходит из мультиварки и идёт в розетку?

А сколько мультиварка потребляет? Может ей 1,5 квадрата за глаза? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

Речь о шнуре, который выходит из мультиварки и идёт в розетку?

А сколько мультиварка потребляет? Может ей 1,5 квадрата за глаза? 

Речь про шнур от удлинителя вмонтированного в столешницу до розетки в которую он включен под столешницей

Если говорить про мультиварку то там скорее тоже 1,5

Но в этот удлинитель может быть включена мультиварка и к примеру гриль или хлебопечка

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, mib сказал:

Речь про шнур от удлинителя вмонтированного в столешницу до розетки в которую он включен под столешницей

Если говорить про мультиварку то там скорее тоже 1,5

Но в этот удлинитель может быть включена мультиварка и к примеру гриль или хлебопечка

 

Знаете, это выглядит как - нужно придраться хоть к чему-то в решении ))

Всегда можно поставить любой устраивающий вас кабель, хоть 3х6 ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, BAV_Lug сказал:

Знаете, это выглядит как - нужно придраться хоть к чему-то в решении ))

Скорее цель в обратить внимание, что могут быть подводные камни

А так то главное что бы хозяину нравилось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...