Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

готовые vs индивидуальные проекты

link011

Рекомендовані повідомлення

По вікнам що викинули - чоловік її має відношення до верхівки архітектури ТРЬОХ західних областей, не хочу називати імен та посад - та повірте на слово - таким людям бог зна що не продають і не ставлять - інакше на завтра просто не будуть працювати.

 

Ой, як страшно! :crazy: Уявляю, скільки цінних порад щодо сучасних вікон можуть дати в районній архітектурі. Якщо там одні брати, свати, куми, сестри влаштовані. Каву п"ють.

 

То на кого повісили 30 000 грн викинутих грошей? Може наїхали на фірму-установника вікон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Інколи це перетворюється на нав"язливу ідею і полювання на відьом. Так все ж таки - що у Вас з кількісттю камер у вікнах в нежитлових кімнатах?

 

 

Каюсь - ваша правда - двокамерні (три скла). Думав над 3-хкамерними але вирішив що шкурка вичинкі не варта.

 

Добавлено через 7 минут

Ой, як страшно! :crazy: Уявляю, скільки цінних порад щодо сучасних вікон можуть дати в районній архітектурі. Якщо там одні брати, свати, куми, сестри влаштовані. Каву п"ють.

 

То на кого повісили 30 000 грн викинутих грошей? Може наїхали на фірму-установника вікон?

 

Дарма ви так - чоловік досить знаний в країні архітектор, хороша людина.Тим паче - не такі то і великі гроші щоб псувати з кимось стосунки. Якщо дуже цікаво детальніше - може колись зустрінемось за пивом - розкажу :beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дарма ви так - чоловік досить знаний в країні архітектор, хороша людина.

 

Може й хороша людина. Я не знаю про кого Ви говорите. Але, по-перше, я черговий раз отримав від Вас висловлювання, яке мені потрібне для доведення своєї думки про те, що якби Ви розібралися з цією проблемою у родича, то зекономили куди більше, ніж бігаючи за дешевим лісом. Бо 30 000 грн - зовсім немалі гроші.

А з приводу хороших архітекторів - вони сьогодні у великому дефіциті. От одна велика компанія шукає 7 чесних архітекторів, які не підписали в своєму житті дозволи на скандальні будівництва, не запроектували висотний будинок у дворі дитячого садочка або школи. Ці архітектори повинні виступити експертами у дуже важливому суспільному проекті, який досі не реалізовували в Україні. Та ось проблема - вдень зі свічкою не можуть кандидатів знайти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю у кожного були сумнівні об"єкти - не помиляється той хто нічого не робить і ніде не працює. Часом буває гірше - товариш і одногрупник колишній - впіймав своїх директорів на тому що вони підробляли його підписи та під його іменем толкали "криві" об"єкти. Випливло - коли один з цих об"єктів попав на карандаш і його викликали в прокуратуру розгрібати за об"єкт який він в очі не бачив. Там була велика буча проводилась експертиза підписів і т.д. Загалом він з тієї фірми зі скандалом пішов - та репутація підмочана так і лишилась. От так і працюй - гадай що на тобі вже висить....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То , что не может выполнить одна бригада - возьмется с песней сделать другая. Полно таких во всех областях. Всем строителям надо троить квадратно-гнездовым методом, чуть что напрячься - сразу проектант виноват.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може й хороша людина. Я не знаю про кого Ви говорите. Але, по-перше, я черговий раз отримав від Вас висловлювання, яке мені потрібне для доведення своєї думки про те, що якби Ви розібралися з цією проблемою у родича, то зекономили куди більше, ніж бігаючи за дешевим лісом. Бо 30 000 грн - зовсім немалі гроші.

А з приводу хороших архітекторів - вони сьогодні у великому дефіциті. От одна велика компанія шукає 7 чесних архітекторів, які не підписали в своєму житті дозволи на скандальні будівництва, не запроектували висотний будинок у дворі дитячого садочка або школи. Ці архітектори повинні виступити експертами у дуже важливому суспільному проекті, який досі не реалізовували в Україні. Та ось проблема - вдень зі свічкою не можуть кандидатів знайти.

 

Цікаво. Можна більше деталей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниця є - та не у ДВА РАЗИ. Крім того - а чому бригада повинна бути обов"язково непрфесійна? У мене наприклад теж працювали "найманці" (четверо) але це були: професійний столяр, бувший головний інженер будівельномонтажного управління (прораб) та двоє робочих з 30-тирічним стажем кожен. Роботу зробили - гріх грішити, дечому сам у них вчився (особливо нюанси по дереву).... Хороших бригад вистачає, просто треба вміти шукати.

Вам , мабуть ,повезло. Цитата одного будівника з форуму-

Поротерм

Углы буду зарезать под 45*

Кто так не делает - тот создает на углах мостики холода...

- Кто не верит докажу и покажу на живо тепловизором...

Нагле враньйо (ось такі будівники будують). Поротерм ніколи не зарізається під 45* (відкрийте любу рекомендацію виробника). Після цього будинок повинен завалитися (елементарна перев*язка рядів)

__________________

Змінено користувачем Vladimir23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...