Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

готовые vs индивидуальные проекты

link011

Рекомендовані повідомлення

Я вам даю офіційні розцінки держбуду - а ви радите якісь картинкі шукати....

 

Що таке офіційні розцінки Держбуду? Що вони включать і за якою методикою розраховані, чи включають вони той факт, що будівництво здійснюється непрофесійними робітниками, що зачасту немають навіть професійно-технічної освіти в напрямку будівництва? Що управління будівництвом часто-густо це тільки імітація.

 

Вийдіть на вулицю і подівться що у нас реально будується і порівняйте з тим, що зображено на польській картинці. Якщо навіть Ви не хочете бачити деталей і кричущої різниці, то про що можна говорити далі?

 

Добавлено через 4 минуты

Если б к типовому проекту прилагалась смета не в злотых (как в проектах той фирмы), а в у.е. он бы понял, что это он не потянет.

 

У нас часто клиент верит в то, что найдутся халявные строители, халявный материал и само все сложится в дом как на картинке. Ну типа как придет покращення без малейших на это усилий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниця є - та не у ДВА РАЗИ. Крім того - а чому бригада повинна бути обов"язково непрфесійна? У мене наприклад теж працювали "найманці" (четверо) але це були: професійний столяр, бувший головний інженер будівельномонтажного управління (прораб) та двоє робочих з 30-тирічним стажем кожен. Роботу зробили - гріх грішити, дечому сам у них вчився (особливо нюанси по дереву).... Хороших бригад вистачає, просто треба вміти шукати.

А що таке розцінки держбуду і як вони рахуються - це вже ви розбирайтесь самі якщо цікаво. Скажу тільки - що ця розцінка дається інша на кожну область і враховує місцеві розцінки на матеріали та роботи, коливається в межах 550-600 доларів за квадрат залежно від області. Більш того - моя особиста практика будівництва власного будинку на сьогоднішній день дає мені змогу підтвердити ці цифри, нюанси по кожному будинку свої - та порядок цифр такий (у мене власне ще і менше вийшло - бо багато що брав по знайомству - крім того точно вирахував скільки чого потрібно -тому відходів мінімум).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більш того - моя особиста практика будівництва власного будинку на сьогоднішній день дає мені змогу підтвердити ці цифри, нюанси по кожному будинку свої - та порядок цифр такий (у мене власне ще і менше вийшло - бо багато що брав по знайомству - крім того точно вирахував скільки чого потрібно -тому відходів мінімум).

 

Чи можна десь побачити фото того, про що Ви говорите? Нагадує мрію пересічного українця - матеріали по блату, а то й на халяву, за могорич.

 

Ну от скажіть мені, якщо мішок якісного цементу ПЦ500 коштує не менше 30 грн, а ринок завалений дешевшим шлакопротландцементом, то де тут чудо?

 

Якщо арматура не виробляється в більшості областей України, а купляється у сталеливарних заводів-монополістів? То звідки візьметься дешева ціна? З розібраних будинків у Чорнобильскій зоні? Виробництво газобетону - також в руках великих заводів, так само як і виробництво імпортних будматеріалів - металочерепиці, бітумної черепиці, керамічної, керамічних блоків "Поротерм"?

 

Здешевлення можливе тільки в тому випадку, коли будуть використовуватися матеріали вторинного використання, метаріали з нелегельним походженням, неякісні матеріали, або ті, які не відповідають стандартам і нормам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна десь побачити фото того, про що Ви говорите? Нагадує мрію пересічного українця - матеріали по блату, а то й на халяву, за могорич.

 

Ну от скажіть мені, якщо мішок якісного цементу ПЦ500 коштує не менше 30 грн, а ринок завалений дешевшим шлакопротландцементом, то де тут чудо?

 

Якщо арматура не виробляється в більшості областей України, а купляється у сталеливарних заводів-монополістів? То звідки візьметься дешева ціна? З розібраних будинків у Чорнобильскій зоні? Виробництво газобетону - також в руках великих заводів, так само як і виробництво імпортних будматеріалів - металочерепиці, бітумної черепиці, керамічної, керамічних блоків "Поротерм"?

 

Здешевлення можливе тільки в тому випадку, коли будуть використовуватися матеріали вторинного використання, метаріали з нелегельним походженням, неякісні матеріали, або ті, які не відповідають стандартам і нормам.

 

Ви неправі, здешевити можна якщо береш матеріали минуючи перекупів. Для прикладу - дерево безпосередньо у лісництві відпускають від 460 гр. за куб на корню (мова не про дрова - а про діловий ліс , звичайно ціна залежно від діаметра колодок ) - з порізкою і доставкою мені обійшлося порядка 550 за куб. А спробуйте замовити через фірму - дешевше 1000 за куб хорошого дерева не візьмете. Націнка В ДВА РАЗИ. Теж стосується піска і щебня - замовляти через фірму - одна ціна - домовитись з безпосередньо з водієм - інша ціна.

По цементу - недалеко від мене знаходиться цементний завод і рампа де його закачують в цестерни і відправляють кудись - цемент прекрасний - марку можна вибрати (качають експорт не бог зна що) - і ціна нормальна. Один недолік - що розсипуха - довго не потримаєш. А до того як вийшов на цю рампу - замовляв через товариша що працює на цементному заводі - працівникам заводу відпускають з 40% знижкою (правда не більше тони).

І так багато з чим- якщо довго працюєш у сфері будівництва - то знаєш що де і як можна здешевити без втрати якості. А замовнику який далекий від будівництва можна побажати лише попасти на архітектора який вже будувався і може поділитись толковими контактами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви неправі, здешевити можна якщо береш матеріали минуючи перекупів. Для прикладу - дерево безпосередньо у лісництві відпускають від 460 гр. за куб на корню (мова не про дрова - а про діловий ліс , звичайно ціна залежно від діаметра колодок ) - з порізкою і доставкою мені обійшлося порядка 550 за куб. А спробуйте замовити через фірму - дешевше 1000 за куб хорошого дерева не візьмете. Націнка В ДВА РАЗИ.

 

 

В радянському союзі люди завжди щось "діставали" по блату. Просто так прийти і купити щось було неможливо, треба було докласти неабияких зусиль.

 

Сьогодні ситуація інша - особливо в Києві. Є інтернет, є перевірені продавці - за покупками краще звертатися до них. Тому що пошук робітників на заводі, яким дають зарплату бетоном, призводить, як правило до зайвих проблем. Якщо людина спеціально не займається продажами/поставками, якщо це для неї перший досвід - то часи СРСР повернуться вмить. Може це добрий зварювальник чи механік, токар або слюсар високого розряду, але не диспетчер і не професійний продавець. Тут можуть бути збої і нестиковки. Наприклад - у вас стоять і чекають люди на матеріали, а у Вашого "зв"язкового" в тилу заводу сьогодні критичний день, чи перезмінка, чи незадоволений начальник? Може втрата часу на будівництві вартувати більше, ніж така економія?

 

Я знаю, про що пишу не з теорії.

 

З приводу дерева. У Києві і Київській області вже дуже давно немає пилорам чи лісгоспів, де можна купити ліс дешевше, ніж по 1100-1200 грн за 1 м3 дошки. Був особисто в державному лісгоспі в Бориспільському районі, на приватних лісопилках Бориспільского, Києво-Святошинського та Макарівського районів. А також замовляв дерево з Рівненської і Житомирської області. Навіть незнаю - де більше мороки, непередбачуваних ситуацій, зірваних строків і нервів. Мабуть все-таки у більш віддалених областях. Там проблеми зі світлом/погодою/запоями працівників/невигідними умовами лісгоспів/транспортом до Києва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

З приводу дерева. У Києві і Київській області вже дуже давно немає пилорам чи лісгоспів, де можна купити ліс дешевше, ніж по 1100-1200 грн за 1 м3 дошки. Був особисто в державному лісгоспі в Бориспільському районі, на приватних лісопилках Бориспільского, Києво-Святошинського та Макарівського районів. А також замовляв дерево з Рівненської і Житомирської області.

 

Неуважно читаєте - я писав про ліс НА КОРНЮ, брав особисто минулої зими у одному з лісництв Рівненщини. Про пил треба домовлятись окремо (якщо пам!ять не зраджує - пиловка куба лісу - 70 гр.). Поморочитсь потрібно - це вірно, але якщо коштів бракує - то пошукати варто - тим паче - що знайти реально.

Звичайно краще - якщо є знайомий лісник який ці свсі нюанси з повалом і пиловкою може взяти на себе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поморочитсь потрібно - це вірно, але якщо коштів бракує - то пошукати варто - тим паче - що знайти реально.

 

Скажіть мені будь-ласка, який відсоток від загального обсягу матеріалу на спорудження будинку під ключ займає покупка дерева? За моїми підрахунками цей епізод складає від 0,5 до 0,01 % від загального бюджету ресурсів.

 

Скільки часу, бензину, годин телефонного зв"язку займе організація операції "знайди ліс, розпиляй і привези на ділянку"? Який є відсоток ризику зриву термінів, переплутання розмірів?

 

Чи справді настільки ефективно займатися саме цим напрямком "економії"? Чи немає більш перспективних напрямків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи справді настільки ефективно займатися саме цим напрямком "економії"? Чи немає більш перспективних напрямків?

 

копейка рубль бережет (с)

 

думаю, что если есть возможность - экономить нужно на любой мелочи.

я не про глупую экономию типа "компания из придорожного кафе обещала кладку лицевого кирпича за бутылку в сутки"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, что если есть возможность - экономить нужно на любой мелочи.

 

Как знать - где мелочь, а где целая глыба? Ведь гоняясь за копеечной экономией (а именно такой есть поиск дерева в Киевской области дешевле 1200 грн/м3) можно пропустить действительно важный процент экономии в других направлениях. Если нет понимания общего бюджета и мелочей из которых все складывается - можно долго бежать за мечтой, заниматься процессом, но не видеть результат.

 

Только я до сих пор не увидел фото построенного дома, хоть отдаленной напоминающего польский проект на картинке.

 

Добавлено через 5 минут

Про пил треба домовлятись окремо (якщо пам!ять не зраджує - пиловка куба лісу - 70 гр.).

 

Цікаво, а розхід електроенергії на розпил, амортизація стрічкової пили, зарплата пилорамщику, різноробочому та дохід власнику пилорами входить в цю суму? Скільки ж вони за день зароблять? По 30 грн на брата? Може це якісь сестри матері Терези працюють? Чи партія Зелених фінансує?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а розхід електроенергії на розпил, амортизація стрічкової пили, зарплата пилорамщику, різноробочому та дохід власнику пилорами входить в цю суму? Скільки ж вони за день зароблять? По 30 грн на брата? Може це якісь сестри матері Терези працюють? Чи партія Зелених фінансує?

 

Зря іронізуєте. Все включено, ціна реальна.

А по копійкам - на таких копійках потім тисячі і набігають. За рахунок того що я зекономив суто на дереві - я взяв дах. Крім того - маючи хороше дерево я мав змогу зробити собі дерев"яні вікна в жилові кімнати - кожне вікно (1,4 *1,2 метра) з роботою і фурнітурою обійшлося до 400гр.(це без скла на скло пішло ще щось порядка півтори сотні на кожне). Це ще один аспект економії. Такими макаром я на одному дереві зекономив більше 10 000 грн. В маштабах будівництва сумма може і невелика - та і вона не лишня.

А так - я взяв дерево просто як приклад можливої еконмії.

П.С. Ділюсь досвідом, не шукайте дешевого ділового дерева на лісництвах - його немає - шукайте хорошого лісника, бажано знайомого. Робиться просто - виписується один ліс - самий дешевий, практично дрова - а відправляється таж кубатура але іншого гатунку (нормальні колодки). Крім того - знайомий лісник не тільки з цім поможе - але прослідкує щоб ліс валився тоді і там де треба (має значення пора року, температура повітря та навіть місце в лісі).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть мені будь-ласка, який відсоток від загального обсягу матеріалу на спорудження будинку під ключ займає покупка дерева? За моїми підрахунками цей епізод складає від 0,5 до 0,01 % від загального бюджету ресурсів.

если стропильная система занимает всего 0.5% от общего бюджета, то что тогда занимает 20-30% этого же бюджета?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если стропильная система занимает всего 0.5% от общего бюджета, то что тогда занимает 20-30% этого же бюджета?

 

оплата архитектору

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как знать - где мелочь, а где целая глыба?

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Скільки ж вони за день зароблять? По 30 грн на брата? Може це якісь сестри матері Терези працюють?

 

1. Экономить нужно максимально если цена вопроса имеет значение, просто учитывать все факторы. Действительно можно заплатить дважды, никто не застрахован... Но если дружить с головой, то все не так страшно.

 

2. Какое ваше/наше дело сколько кто зарабатывает? :lol: Меня интересует цена товара/услуги и его/ее качество, иногда могут интересовать еще какие-то факторы - сервис, время и т.п. Сколько зарабатывает Вася/Петя - не мой вопрос, вобщем-то как им фиолетово сколько я зарабатую....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зря іронізуєте. Все включено, ціна реальна.

А по копійкам - на таких копійках потім тисячі і набігають. За рахунок того що я зекономив суто на дереві - я взяв дах. Крім того - маючи хороше дерево я мав змогу зробити собі дерев"яні вікна в жилові кімнати - кожне вікно (1,4 *1,2 метра) з роботою і фурнітурою обійшлося до 400гр.(це без скла на скло пішло ще щось порядка півтори сотні на кожне). Це ще один аспект економії. Такими макаром я на одному дереві зекономив більше 10 000 грн.

 

Добре, Ви молодець.

 

Але! Мало хто з тих, хто будується в Київській області ставить такі вікна, які поставили Ви - тобто зі звичайним одношаровим склом, без склопакетів, без евробрусу, без ущільнювачів, алюмінієвих накривок та спеціальної обробки лазурями. В більшості випадків ставлять металопластикові, що також дорожчі за ті, про які Ви пишете.

 

Добавлено через 3 минуты

2. Какое ваше/наше дело сколько кто зарабатывает? Меня интересует цена товара/услуги и его/ее качество,

 

Вам не кажется странным, что будет чудо, если медсестра в гос. больнице с заплатой 1400 грн предоставит чудо-сервис без дополнительной платы? Вопрос в том - на чем зарабатывает пилорамщик и не страдает ли от этого качество? Чудес ведь не бывает. Зато бывают засохшие, больные деревъя, сухостой, которые можно продать жадному и не особо разбирающимуся в мелочах заказчику по цене сухого.

 

Добавлено через 7 минут

П.С. Ділюсь досвідом, не шукайте дешевого ділового дерева на лісництвах - його немає - шукайте хорошого лісника, бажано знайомого. Робиться просто - виписується один ліс - самий дешевий, практично дрова - а відправляється таж кубатура але іншого гатунку (нормальні колодки). Крім того - знайомий лісник не тільки з цім поможе - але прослідкує щоб ліс валився тоді і там де треба (має значення пора року, температура повітря та навіть місце в лісі).

 

Щось я не побачив в Білому списку телефонів таких лісників, і не знаходив відгуків про таке (крім Вашого). Зате знаю багато реальни історій, коли подібні авантюрні історії призводили або до записів в Чорому списку, або до втрати часу, нервів і грошей.

 

Хоча, думаю, є ще немало людей, які бажають випробувати долю.

 

Уявляю собі історію - їду я в район Забучча, шукаю через селян хату лісника в лісгоспі (він не місцевий, направлений з Карпат, селяни його не люблять), і пробую з ним домовитись за покупку дерева прямо з лісу. Яка вірогідність того, що він продасть мені його якісним, вчасно та вдвічі дешевше? Це при тому, що його хата стоїть при дорозі, по якій проїжджають десятки потенційних забудовників і щотижня він продає ліс на немалі суми потрібним людям а також чекає, що його можуть підставити або скомпроментувати з метою заволодіння маленьким доступом до великого ресурсу.

 

Добавлено через 8 минут

оплата архитектору

 

Если архитектор построит дом, как на Вашей картинке за приемлимые деньги, и при этом Вы не попадете в халепу, то почему бы и не оплатить труд?

 

Добавлено через 4 минуты

если стропильная система занимает всего 0.5% от общего бюджета, то что тогда занимает 20-30% этого же бюджета?

 

Я такого не говорил. Я сказал, что эпизод с авантюрной покупкой даст от силы 0,5% экономии. Но, в результате незнания и неучитывания многих факторов общий баланс изменится очень незначительно. Это цена рисков.

 

Вот по радио постоянно цитируют кого-то из великих, который говорил - что риски идут от незнания дела. Чем меньше мы знаем, тем больше риски.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не кажется странным, что будет чудо, если медсестра в гос. больнице с заплатой 1400 грн предоставит чудо-сервис без дополнительной платы?

 

Не кажется. У меня много медиков в семье и они работают за зарплату или как минимум не требуют леваков с людей напрямую - это в моем понимании и есть НОРМАЛЬНО. Естественно я не считаю нормальным уровень их заработка, но это уже вопрос к гос. управленцам которые четко знают что такое откат, как отмыть деньги, создать под себя проекты, а потом расказывать о покращенни.

 

Но есть и другие знакомые (среди молодых людей), у которых понятия как раз схожие с описаными вами - им все должны давать, т.к. з.п. маленькая, они много вложили в учебу, много отдали за место, но при этом сложить "не маленькую" з.п. не могут. Это диагноз нашего общества, а не норма.

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но есть и другие знакомые (среди молодых людей), у которых понятия как раз схожие с вашими - им все должны давать, т.к. з.п. маленькая, они много вложили в учебу, много отдали за место, но при этом сложить "не маленькую" з.п. не могут.

 

Зачем передергивать - с чего Вы взяли, что я много отдал за место, что все должны давать? Это уже из другой оперы. Почитайте мою ветку Совет архитектора, или о моих стройках. Я что, за деньги их писал?

 

Есть люди, которые интересуются информацией, понимают, что чем больше информации - тем меньше рисков и тем более прогнозирумый результат. А Вы говорите, что нужно искать как можно более дешевые проекты, не углубляясь в суть - что за этим стоит и как будет реализовываться дом в теченее 2-3-4 лет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем передергивать - с чего Вы взяли, что я много отдал за место, что все должны давать? Это уже из другой оперы. Почитайте мою ветку Совет архитектора, или о моих стройках. Я что, за деньги их писал?

 

Пардон - не коректно видимо фразу сложил, "схожие с вашии" имелось ввиду, то что процитировано ниже:

 

Вам не кажется странным, что будет чудо, если медсестра в гос. больнице с заплатой 1400 грн предоставит чудо-сервис без дополнительной платы?

 

Они как раз не планируют выдавать чудо-сервис без доп. платы. Т.е. по факту получая ЗП они не планируют выполнять свои обязаности за нее - это не есть нормально.

Ну и все остальное написано относительно этой категории людей, а не о вас, стройку вашу я почитываю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ясно, Ви Не молодець.

Такі речі як я писав про дерево робляться лише для хороших знайомих по блату.

І хто ж буде подібні корисні контакти "палити"? Такі контакти наводяться самостійно та індивідуально, якщо у вас (думаю ви вже теж побудувались?) до цього часу список таких телефончиків та адрес ще не сформувався - мені вас шкода. Ви святий чоловік, скажу більше - великомученик....

Та як правило якщо підказати загалний напрям - 80 % клієнтів які хочуть найти звязки з потрібною людиною - їх знаходять. Через кума - брата- жінку- однокласника - але знаходять. Власне цім наша країна ще держиться на плаву, це єдне що допомагає народу будуватись незважаючи на всі потуги держави.

А по вікнах - з вами не згоден, це виключно справа смаку. Є багато випадків коли через півроку новопоставлений пластик з вікон знімають і ставлять нові але дерев"яні з звичайним склом (бачив таке вже не раз - востаннье - місяць тому у двоюрідної сестри - вони люди далеко не бідні - викинули новенький модний пластик який весною ставили і поставили нові дерев"яні звичайні вікна - мотивували тим що "повітря мало"). Я собі зробив комбінований варіант - в нежитлові кімнати поставив трьохкамерні з усіма прибабахами - а в спальні - звичайне дерево і скло - щоб легше дихалось. Як не крути а ця система перевірена віками. Правий я чи не правий - покаже практика. Зараз живу в будинку з звичайними (не пластиковими ) вікнами - цілком задоволений. Але то таке....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

совет архитектора

стройка

стройка №2

 

Еще добавлю. Мне кажется, из моих наблюдений, что поколение выросшее при СРСР, и молодое поколение имеет разные взгляды на жизнь. Молодым кажется, что старшие привыкли к порядкам при совке, где нужно было иметь блат, где был сплошной дефицит, где была уравниловка и нельзя было гордится доходами выше среднего, чтобы не попасть в поле зрения компетентных органов. Результат решения жилищной проблемы - это тысячи типовых домов, хрущевок, чешек и т.п. Когда все жили в минимальных, но сравнительно равных условиях, независимо от того, какую работу выполнял человек, насколько старался. Возможно в более комфортных условиях жило высшее партийное руководство, имеющее доступ к госдачам.

 

Что осталось от этой эпохи в направлении коттеджного строительства? Огромные дома начала 90-х, которые строили из кирпича, который удалось получить по блату, достать, урвать. Ко тогда задумывался о планировках, о энергоэффективности, о красоте и эстетике? Насколько сейчас востребованы такие дома? Сколько надо энергоносителей на их содержание?

 

Да, теперь не продаются журналы, на обложках которых красуются коттеджи по 400-500 м2, памятники эпохи 90-х. Наоборот, люди массово обратили внимание на компактные и изящные, проработанные до мелочей европейские проекты. Но подход не поменяли. Все так же по блату достают материалы (хотя в магазинах они есть в свободном доступе), все также игнорируют необходимость разбираться в мелочах и использовать современные и актуальные решения, все также боятся себе признаться - сколько будет стоить такой дом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я такого не говорил. Я сказал, что эпизод с авантюрной покупкой даст от силы 0,5% экономии. Но, в результате незнания и неучитывания многих факторов общий баланс изменится очень незначительно. Это цена рисков.

спасибо за разъяснения. с первого раза не осилил Ваше предложение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть люди, которые интересуются информацией, понимают, что чем больше информации - тем меньше рисков и тем более прогнозирумый результат. А Вы говорите, что нужно искать как можно более дешевые проекты, не углубляясь в суть - что за этим стоит и как будет реализовываться дом в теченее 2-3-4 лет.

 

Такого не говорил, не нужно передергивать;) Я как раз говорил о минимизации затрат но с учетом всех факторов. Углубление в суть - это то на что я уже потратил 7 месяцев... Как раз с целью оценки возможностей и минимизации рисков и затрат...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через кума - брата- жінку- однокласника - але знаходять. Власне цім наша країна ще держиться на плаву, це єдне що допомагає народу будуватись незважаючи на всі потуги держави.

..

 

 

Зразу пригадую куму Ющенка - Оксану Білозір. Людина співала патріотичні пісні, у 80-90 була популярною на Заході України. Але до чого тут робота в міністерстві? Потім ці всі "любі друзі" довели до ручки здобутки майдану. Я не ходив махати помаранчевим прапором, але ніколи не підтримував того, що "миздобули".

 

Кумівство та непотизм - прямий шлях до непрофесіоналізму.

 

Добавлено через 5 минут

А по вікнах - з вами не згоден, це виключно справа смаку. Є багато випадків коли через півроку новопоставлений пластик з вікон знімають і ставлять нові але дерев"яні з звичайним склом (бачив таке вже не раз - востаннье - місяць тому у двоюрідної сестри - вони люди далеко не бідні - викинули новенький модний пластик який весною ставили і поставили нові дерев"яні звичайні вікна - мотивували тим що "повітря мало"). Я собі зробив комбінований варіант - в нежитлові кімнати поставив трьохкамерні з усіма прибабахами - а в спальні - звичайне дерево і скло - щоб легше дихалось.

 

Коли люди ставлять вікна за 20 000 - 30 000 грн а потім знімають і викидають їх (бо в хаті повітря мало), це не означає, що вікна погані. А лиш те, що не врахували дуже багато факторів, коли їх вибирали і коли монтували. Проблеми від того, що до запорожця колесо від мерседеса поставили. Якраз для цього спеціалісти і потрібні. Не для того, щоб бігати по лісах і болотах у пошуках дерева на 100 грн дешевше, ніж на базарі, а для того, щоб давати відповідальні і професійні консультації, щоб люди будувалися свідомо. А не робили, а потім переробляли.

 

ПС: Ви впевнені, що у Вас трикамерний склопакет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кумівство та непотизм - прямий шлях до непрофесіоналізму.

 

Якщо у сфері управління - підтримую 100% - якщо у сфері "дістати дешевше ніж у магазині" - то до професіоналізму це немає ніякого відношення. Це спосіб виживання.

Чи винен забудовник що перекупщик ціни накручує на 50 - а то і на 150%? Не думаю. :no: Тоді чому саме забудовник має страждати через чиюсь жадібність? Питання риторичне - та подумати над ним варто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они как раз не планируют выдавать чудо-сервис без доп. платы. Т.е. по факту получая ЗП они не планируют выполнять свои обязаности за нее - это не есть нормально.

 

Так луше бы они получали достойную зарплату, имели четкий список - что входит в их обязанности, а что не входит. И выполняли то, за что заплачено.

 

А так получается - мы думаем, что платим, а они думают, что работают.

 

Добавлено через 1 минуту

Чи винен забудовник що перекупщик ціни накручує на 50 - а то і на 150%? Не думаю. Тоді чому саме забудовник має страждати через чиюсь жадібність? Питання риторичне - та подумати над ним варто.

 

Інколи це перетворюється на нав"язливу ідею і полювання на відьом. Так все ж таки - що у Вас з кількісттю камер у вікнах в нежитлових кімнатах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вікнам що викинули - чоловік її має відношення до верхівки архітектури ТРЬОХ західних областей, не хочу називати імен та посад - та повірте на слово - таким людям бог зна що не продають і не ставлять - інакше на завтра просто не будуть працювати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...