Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем регламентируются граничные нормы электрического напряжения?

Max77

Рекомендовані повідомлення

А Ви не займайтесь демагогією, Ви занадто грамотні, от не пишіть свої утопічні лозунги, а сходіть в Суд й потім, на власному прикладі доведете всим, то РЕС не виконує закони, чи потенційний споживач.

Хто що кому винен, і чим відрізняються передбачені договором 1,5 кВт від того, що Ви реально включаєте. Зазвичай таким грамотним ставлять автомат на 10 А (як це передбачено договором), і не тільки їм, а й всим сусідам, при цьому пояснюючи, що зявився сусід-умнік який хоче щоб все стало по закону, от ми й виводемо мережу в її нормальний режим, у всих буде 220 В. Що далі-розповідать, чи грамотний akhavr здогадається сам ? Всі отримали як в договорі 220В до 2 кВт, от тільки чи Ви там житимете, думаю сусіди оцінять Ваш героїчний подвиг П.Морозова.

у меня в договоре прочерк стоит. что дальше?

мне вообще киловатты не положены?

а как ваш договор соотноситься с современными нормами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви занадто грамотні, от не пишіть свої утопічні лозунги, а сходіть в Суд

 

Не переймайтесь, ходжу туди :) Дійде черга і до РЕСу.

 

й потім, на власному прикладі доведете всим, то РЕС не виконує закони, чи потенційний споживач.

 

То на реальному прикладі чи потенційний споживач? Ви, взагалі, зрозуміли що сказали?

 

Хто що кому винен, і чим відрізняються передбачені договором 1,5 кВт від того, що Ви реально включаєте.

 

Ви не знаєте що я вмикаю і на яку потужність у мене угода.

 

Зазвичай таким грамотним ставлять автомат на 10 А (як це передбачено договором), і не тільки їм, а й всим сусідам, при цьому пояснюючи, що зявився сусід-умнік який хоче щоб все стало по закону, от ми й виводемо мережу в її нормальний режим, у всих буде 220 В. Що далі-розповідать, чи грамотний akhavr здогадається сам ? Всі отримали як в договорі 220В до 2 кВт, от тільки чи Ви там житимете, думаю сусіди оцінять Ваш героїчний подвиг П.Морозова.

 

Прааально, розділяй і володарюй. :Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

передбачені договором 1,5 кВт від того, що Ви реально включаєте. Зазвичай таким грамотним ставлять автомат на 10 А (як це передбачено договором)

Как-то Вы сегодня необычайно щедры. Обычно в таких случаях (1.5кВт) пишут: "устройство защиты 6А".

 

А Вы знаете ... я с Вами полностью согласен. Во всем!

1. Суды, жалобы, звонки - это все Сизифов труд. Результата не было и не будет. Никто никому ничего не должен. Только нервы попортишь.

2. Вы все правильно советуете, надо тихо взять потолще провод, кинуть его на столб (в ящик), автоматик помощнее вкорячить или перепаковать.

3. Стабилизатор помощнее, желательно с низкой нижней границей.

И все в ажуре.

Ну а потом ... а потом суп с котом. "Другого выхода я не вижу" ©.

На потом у меня есть два стабилизатора, бензогенератор и бесперебойник,- переживем.

В самом крайнем случае отгорит 0, ну а его мы возьмем с контура заземления и пусть все уссутся от зависти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня в договоре прочерк стоит. что дальше?

мне вообще киловатты не положены?

а как ваш договор соотноситься с современными нормами?

Зачем Вы его подписывали ?

1:1 как в zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1357-99-%EF можете сравнить по букве.

Если Вам трудно понять что РЕС не выдумывает законов, это совсем другой вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То на реальному прикладі чи потенційний споживач? Ви, взагалі, зрозуміли що сказали?

Шановний то напевно галюцинації, я Вам нічого не говорив, я навіть не знаю звідки Ви. Я навіть не писав "реальному прикладі" я писав "власному прикладі".

Ви не знаєте що я вмикаю і на яку потужність у мене угода.

Це питання, чи симптом ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то Вы сегодня необычайно щедры. Обычно в таких случаях (1.5кВт) пишут: "устройство защиты 6А".

Да поймите Вы что щедрость/жадность тут не причем, есть факт-мощности населения растут. Это элементарная физика по проводу 6 мм.кв. не пропустить ток в 100 А. И с трансформатора 100 кВа нельзя взять 300 кВт. Те кому это надо-считают что им обязаны это дать на шару. Даже если ел.ен. была бы абсолютно бесплатной, а оборудование не нуждалось в обслуживании и т.д. посчитайте:

поставить абоненту ТП не менее 50000 грн., он будет платить по 50 грн/мес, окупаемость 1000 мес или 83 года, да ТП за 30 сгниет !!!!

Кто Вам что должен, Вы что совсем считать разучились ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1:1 как в zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1357-99-%EF

 

 

38. Енергопостачальник зобов'язується:

 

забезпечувати надійне постачання електричної енергії згідно з

умовами ліцензій та договором;

[...]

41. Споживач електричної енергії має право на:

[...]

отримання інформації щодо якості електричної енергії, тарифів

(цін), порядку оплати, умов та режимів її споживання;

 

отримання електричної енергії, якісні характеристики якої

визначені державними стандартами;

 

відшкодування згідно із законодавством збитків, заподіяних

внаслідок порушення його прав;

 

якісне обслуговування енергопостачальником електричних мереж

і приладів обліку.

 

46. У разі порушення прав споживачів (відмова споживачеві в

реалізації його прав, надання послуг, що за якістю не відповідають

вимогам нормативно-технічних документів, відмова у наданні

необхідної та достовірної інформації, ухилення від перевірки

якості електричної енергії тощо) енергопостачальник несе

відповідальність згідно із законодавством та договором.

 

[...]

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

про користування електричною енергією

[...]

1. За цим договором Енергопостачальник бере на себе

зобов'язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію у

необхідних йому обсягах відповідно до потужності _______ кВт

електроустановок Споживача, з гарантованим рівнем надійності,

безпеки і якості,

[...]

3. Параметри якості електричної енергії повинні відповідати

державним стандартам.

 

Єдине що залишилось довести - це що умови ліцензії включають вимогу надавати електричну енергію у якості, що відповідає державним стандартам.

 

Що характерно - в Постанові прописаний і порядок оскарження дій та бездіяльності постачальника. Так що якщо у кого є зараз час і натхнення :-x - може починати розважатись. Тільки запасіться альтернативним джерелом, бо miki вже попередив, що "обставини непереборної дії" різко почастшають :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поставить абоненту ТП не менее 50000 грн., он будет платить по 50 грн/мес, окупаемость 1000 мес или 83 года, да ТП за 30 сгниет !!!!

 

Дорожче взяти - не дозволяють закони та постанови КМ. З двох козлів відпущення - ВР+КМ або споживача - РЕСу простіше відірватись на споживачах.

 

У кого ще які питання? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине що залишилось довести - це що умови ліцензії включають вимогу надавати електричну енергію у якості, що відповідає державним стандартам.

ЗА умови ". За цим договором Енергопостачальник бере на себе

зобов'язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію у

необхідних йому обсягах відповідно до потужності _______ кВт "

Газель їде 100 км/год за умови що ви її навантажили до 2 тонн, якщо Ви загрузили 10 тонн, до чого тут її виробник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете, господин Мики в чем ваша проблема? во первых ВЫ СОВЕРШЕННО не владеете информацией, во вторых, не способны воспринимать никакой информации... спор с вами мне напоминает беседу с "Свидетелями Иеговы" и другими "конкурирующими им фирмами"... не хочу обидеть никого из верующих, но мне для "беседы" попадались не очень "разбирающиеся" люди, а с моим образованием и ссылками на те же источники я часто доказывал им противоположное тому, что они пытались мне сказать... из принципа доказывал... так вот, в конце обязательно звучала фраза: ВЫ НЕ ПРАВЫ! на мой вопрос почему? мне отвечали: так не может быть... и все... на этом беседы прекращались, а на следующий раз "по адресу" приходили другие...

вот так и с вами... мы вам говорим одно, с сылками на документы и договоры, вы же твердите: все дураки, пшли вон... мы вам ничего не должны...

а по поводу подвига "павлика морозова", так и на улице родителей (больше 5 лет) и на моей (около года) стоят "наружные щетчики" в коробках с встроенными автоматами на необходимый по договору ампераж... по моим сведениям такие же системы ставятся еще минимум в 7 облэнерго... и НИКТО НЕ ВОЗМУЩАЕТСЯ!!!! зато можно ЗАКОННО ТРЕБОВАТЬ УСЛОВИЙ ДОГОВОРА! и будем требовать, причем не только от РЭСа, но и от конкртных должностных лиц, вроде глюинженера и начальника...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗА умови ". За цим договором Енергопостачальник бере на себе

зобов'язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію у

необхідних йому обсягах відповідно до потужності _______ кВт "

Газель їде 100 км/год за умови що ви її навантажили до 2 тонн, якщо Ви загрузили 10 тонн, до чого тут її виробник.

 

Я мабуть наївний і вважав що ми обговорюємо випадок, коли споживається електроенергія в потужності, меншій ніж вказано в угоді.

 

Чи Ви будете розповідати що і тоді Постачальник виконує угоду в частині якості послуг? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорожче взяти - не дозволяють закони та постанови КМ. З двох козлів відпущення - ВР+КМ або споживача - РЕСу простіше відірватись на споживачах.

 

У кого ще які питання? :beer:

В тому то й парадокс, що ТП РЕС не виробляє і не ставе, а винен чомусь РЕС, от за одно подайте в суд і на виробника ТП, хай змусять їх робити ТП гривень так за 10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗА умови ". За цим договором Енергопостачальник бере на себе

зобов'язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію у

необхідних йому обсягах відповідно до потужності _______ кВт "

Газель їде 100 км/год за умови що ви її навантажили до 2 тонн, якщо Ви загрузили 10 тонн, до чого тут її виробник.

 

снова за то, что мы обсудили, ну если НЕ ДОХОДИТ С 30 РАЗА ОБЬЯСНИМ В 31.

я НЕ покупаю газель, если мне надо перевозить 10 тонн, для этого есть МАН и Вольво, а вот если мне надо 2 тоны, то покупаю Газель... это раз. второе, в 1000 раз. У МЕНЯ ЧАСТНЫЙ ДОМ! У ВСЕХ НА УЛИЦЕ ПРИНУДИТЕЛЬНЫЕ ОПЛОМБИРОВАНЫЕ АВТОМАТЫ! НА ВХОДЕ ЩЕТЧИКА БЕЗ НАГРУЗКИ 190 В, КТО ВИНОВАТ?????????????????????????????????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мабуть наївний і вважав що ми обговорюємо випадок, коли споживається електроенергія в потужності, меншій ніж вказано в угоді.

Тут я з Вами погоджуюсь Ви дійсно наївні, якщо вважаєте що можна вкластися в 1,5 кВт.

Чи Ви будете розповідати що і тоді Постачальник виконує угоду в частині якості послуг? :rolleyes:

На 100 % якщо споживачі будуть дотримуватися встановленої потужності.

По іншому навіть бути не може, оскільки так проектувалася мережа, це її оптимальний режим роботи і первий кому це вигідно це РЕС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому то й парадокс, що ТП РЕС не виробляє і не ставе, а винен чомусь РЕС, от за одно подайте в суд і на виробника ТП, хай змусять їх робити ТП гривень так за 10.

 

можно посмотреть список обязанностей РЭС?

а то получаеться, что единственная их обязанность (по вашим словам) собрать бабло и обеспечить надежный трансфер собранного в оффшор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому то й парадокс, що ТП РЕС не виробляє і не ставе, а винен чомусь РЕС

 

Не "чомусь", а згідно з Угодою :fool:. Посилання на типову угоду навели Ви самі.

 

Чи РЕС вже не Енергопостачальник і я, при підключенні, не з РЕСом підписую угоду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У ВСЕХ НА УЛИЦЕ ПРИНУДИТЕЛЬНЫЕ ОПЛОМБИРОВАНЫЕ АВТОМАТЫ! НА ВХОДЕ ЩЕТЧИКА БЕЗ НАГРУЗКИ 190 В, КТО ВИНОВАТ?????????????????????????????????

Позвольте поинтересоваться, чем и как Вы умудряетесь БЕСКОНТАКТНО мерять напряжение.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно посмотреть список обязанностей РЭС?

 

miki з навів посилання на постанову КМ? А я - процитував звідти положення, що стосуються якості наданих послуг.

 

В постанові є і порядок оскарження. Геморойно (ще б пак!), але якщо є час та натхнення повозюкатись - чому б і ні?

 

Чиновники РЕСу - вони ж чиновники. Найбільше чого вони бояться - це того, що на них почнуть папери писати. Тому - стос паперу, вагон часу і вперед. Не доженете, так зігрієтесь :) (Маю дуже схожі розборки з ЖЕКом в Києві, тому і знаю чого і коли можна "очікувати")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не "чомусь", а згідно з Угодою :fool:. Посилання на типову угоду навели Ви самі.

Если Вы не заметили свою цитату-повторюсь Вы спашивали

"Сообщение от akhavr

Дорожче взяти - не дозволяють закони та постанови КМ. З двох козлів відпущення - ВР+КМ або споживача - РЕСу простіше відірватись на споживачах."

Я Вам ответил РЕС не производит ТП и их не ставит и ему абсолютно пофиг купите Вы её за миллион или даром.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У МЕНЯ ЧАСТНЫЙ ДОМ! У ВСЕХ НА УЛИЦЕ ПРИНУДИТЕЛЬНЫЕ ОПЛОМБИРОВАНЫЕ АВТОМАТЫ! НА ВХОДЕ ЩЕТЧИКА БЕЗ НАГРУЗКИ 190 В, КТО ВИНОВАТ?????????????????????????????????

 

Відповідальний - той, з ким у Вас угода про енергопостачання. Розмір відповідальності - згідно Угоди та законодавства. Процес оскарження - див у відповідній Постанові КМ :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы не заметили свою цитату-повторюсь Вы спашивали

 

Ви питання від твердження відрізнити можете? Вже вдруге бачу що плутаєте знаки

 

"Сообщение от akhavr

Дорожче взяти - не дозволяють закони та постанови КМ. З двох козлів відпущення - ВР+КМ або споживача - РЕСу простіше відірватись на споживачах."

Я Вам ответил РЕС не производит ТП и их не ставит и ему абсолютно пофиг купите Вы её за миллион или даром.

 

А мені абсолютно пофіг хто що виробляє. В Угоді написано що відповідальний - Енергопостачальник. Розмір відповідальності теж наведений. От хай і відповідає, згідно угоди та законодавства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут я з Вами погоджуюсь Ви дійсно наївні, якщо вважаєте що можна вкластися в 1,5 кВт.

 

Вдруге повторюю - Ви не знаєте якої потужності у мене підключення.

 

Якщо не доходить - не 1.5 кВт

 

На 100 % якщо споживачі будуть дотримуватися встановленої потужності.

По іншому навіть бути не може, оскільки так проектувалася мережа, це її оптимальний режим роботи і первий кому це вигідно це РЕС.

 

Я - дотримуюсь. Відносини з іншими споживачами - проблема РЕСу, а не моя.

 

За Угодою РЕС несе відповідальність за надання неякісних послуг. От хай і відповідає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чиновники РЕСу - вони ж чиновники. Найбільше чого вони бояться - це того, що на них почнуть папери писати.

Чиновник-державний службовець маючий чин. Працівники РЕСів не є держслужвбовцями.(Це так для загального розвитку).

Папери з абсурдними скаргами і ще з більш абсурдними мотиваціями пишіть куди і скільки завгодно. Примусово зараз не ізолюють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Папери з абсурдними скаргами і ще з більш абсурдними мотиваціями пишіть куди і скільки завгодно. Примусово зараз не ізолюють.

 

Я так розумію, що з тезою стосовно відповідальності РЕСу Ви вже погодились? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що з тезою стосовно відповідальності РЕСу Ви вже погодились? :)

Відповідальність РЕСу чи іншої організації настане після рішення Суду, от спробуйте потім пишіть. З таким же успіхом Вы можете звинуватити що РЕС Вам не платить пенсію, мотивація-Ви вважаєте що це так має бути, вважайте але це не значить що це законно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...