Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Думаю було б достатньо вінєтки для всіх. Не їздиш то не купуєш. Ціни вінєток регулювати в заленості від середньостатистичних пробігів різних типів автомобілів. Є ж якийсь держстат - хай рахує ) А одометри контролювати це таке. В нас думаю не спрацює )
  3. А навіщо на попередні? Попередні то вже сумна історія і вони вже на її смітнику. Питання було: міняти або ні? Ви за те, щоб і далі тримати топ-корупціонера на посаді президента країни? я вас правильно зрозумів?
  4. Може і так. я про світло. Тому і казала про гойдалки " двір-приміщення". Але, що мене тут здивувало. Я виклала оливу, що росте в темному куті. В допису вище. там, дійсно , більшу частину дня, і влітку-і взимку, тінь. дуже мало сонця. А ти подивись яке дерево. Але тут і пальми мене дивують, бо можуть рости у дворі-колодязі і гарно почуватися. Не знаю, не берусь робити якісь висновки, не маю достатньо знань для цього. І досвіду теж не маю. От про кріп можу сказати😆. Я його посіяла десь у вересні, щоб йому не жарко було та в надії, що встигне парасольки викинути та я насіння зберу. і що? Бачу, що свіжий кріп буду мати всю зиму, а от с парасольками не буде діла. Він росте, як дурний, а парасольок мені зась, враження, що вони його не цікавлять, бо хоче бути пухнастим кущем і все. Тож буду чекати березня, посію та подивлюсь на його вибрики навесні.
  5. "Луки 23:27, 28   Следом за Иисусом шло много людей. Среди них были женщины, которые от горя били себя в грудь и рыдали. 28  Повернувшись к ним, Иисус сказал: «Дочери Иерусалима, не плачьте обо мне. Плачьте о себе и о своих детях".
  6. Так і в їхніх не краще, ви ж уважно прочитали? Вони вже шукають як запобігти «несанкціанованому втручанню» в систему фіксації пробігу бо у них хоч і не так нагло як у нас і не всі, але ж мухлюють на всьому де можна.
  7. Давайте поміняємо на попередні, які теж вже давно стерлися? Та й умови не те, щоб сприятливі для заміни, бо на обрії щось дуже хмариться і як ударить грім з блискавкою та піде ливень, то може змити і вас і ваш автомобіль. Якщо раша неспроможна перемогти на полі бою, вона це буде намагатися робити суспільним розколом в країні- жертві нападу. Це вже ж було!
  8. Учасники студії "Квартал 95" зареєстрували нову компанію ТОВ "Квартал ЮА", свідчать дані YouControl. Крысы побежали.
  9. Не те щоб гола, скоріше голомоза...там олива стрижена на високому штамбі. Мені здається, що страва не в сухості грунту/ повітря, а у відсутності сонця/ світла, бо скидання лисття то показник стресу, як фікуса Бенджаміна...я думаю, що якщо досвічувати то такого не буде, але то морока і весною вона відростає
  10. www.slovoidilo.ua/2025/12/04/novyna/suspilstvo/lvovi-cholovik-smertelno-poranyv-vijskovosluzhbovcya-tczk
  11. Ух ти))) а потім міряєш петлі фаза-нуль в дальніх від щитової в розетках, а там значень як кіт наплакав, тобто не достатніх щоб автоматика спрацювала). А чого, а тому що, хтось секономив там кабель, а хтось там, а хтось у себе в квартирі 2*1.5 проклав)
  12. Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Валерія Чалого з посади посла України у США 19 липня 2019 www.radiosvoboda.org/a/news-chalyi-mzs/30221778.html
  13. Тю, і чого ото Чалий обідився... Зарплата таже - роботи менше, відповідальність тільки за кількість лОжок в ресторані. А от як тепер те посольство заставить почати працювати за ці самі грОші якшо вони протягом 10 років їх отримували НЕ працюючи?
  14. всі інші трохи сліпі весь цей час мабуть були
  15. І що, до весни гола крона? Я писала, що бачила дерево, яке постійно в приміщенні. Краси нема, бо там, як і в моєї сусідки його( чомусь) не стрижуть, але листя не падає. Може річ в тому, що олива постійно в приміщенні, без гойдалки, коли виносять на двір. А може, таки, річ у сорті? І до речі, олива теж любить воду. Це для мене несподіванка, бо завжди рахувала, що олива витривала до посухи. Але по своїй бачу, що починає "хникати" (опускає листя), якщо в горщику сухо. Мабуть, коли в грунті росте, то коріння глибоко пускає, щоб до води добиратись, а в горщику, все ж таки, обмежений об'єм грунту, а рости вона хоче без зупину. Бо я її стригла чи не кожного тижня, вона дуже швидко нарощує гілки.
  16. Короче, виноват во всем Ермак. Остальные не при делах
  17. Може й нормально, але вікна зимою плачуть аж на підвіконня((( Стелю мансардного поверху, не бачу сенсу підшивати (дерев'яна вагонка), поки не вирішу з вентиляцією...
  18. Це не вчора почалось...Валерій Чалий , в одному з інтерв'ю , згадував свою розмову з Єрмаком у 2019 році в Штатах..завхоз заявив , що Посольство буде виконувати чисто представницькі декоративні функції ( зустріти в аеропорту, поселити в готелі і т.і) а все інше тільки через його людей
  19. Сьогодні
  20. Доречі, на днях був на ювілеї в знайомих. Там були присутні і хлопці (родичі ювелярки) з "передка" (відпустили з бойових частин). Я їм поставив "просте" питання: хлопці, якщо завтра референдум, ви за припинення "по лінії"/замороження чи за продовження?... Була довга дискусія (кацапи знову нападуть, полеглі побратими, скалічені, згвалтовані, зруйновані домівки... і оте все пробачить?)... Але в "сухому остатку" всі як один - за припинення (заморожування) війни. Більше того. Серед цих співрозмовників був доброволець, що вже на другий день війни був з автоматом. Ще 4 місяці тому він мені говорив, що якби повернутись в часі назад, в лютий 22-го, він зробив-би так само. Сьогодні він із злістю говорить - НІ, знаючи про сьогодення в армії (як командири "обнуляють" неугодних; як командири торгують паливом, зброєю, данними...) я б гарантовано НЕ пішов-би.
  21. це повернення до старого доброго грінмейлу, коли на одному об'єкті конкуренти замість тітушні могли собі дозволити Беркут на Внутрішні війська натравлювати чи навпаки...
  22. У мене нема оливи, але є у моєї знайомої, дерево вже доросле, літом вона на дворі, взимку в хаті...квітнути вона не квітне, а взимку навіть як тільки занесли у неї починає стрімко сипатись лист ((
  23. Вітаю шановні. Збудував термобудиночок 8х8м. Не передбачив, свого часу вентиляцію. Тепер, в холодну пору боротьба з запотіванням вікон, плюс конденсат на пароізоляції мансардного поверху. Порадьте, як простіше організувати вентканал. Колупати дах, весь періг (не підшито) плюс бітумна черепиця, чи крізь стіну виводити сендвіч трубу (чи працюватиме ефективно). Приток організовано через віконні приточні клапана. Опалення піч-камін, електрокотел + водяна тепла підлога. Передбачаю витяжку на кухні, додаткову витяжку в санвузлах 1-го та 2-го поверхів з датчиками вологості. Провітрювання не справляється, вологість в приміщеннях 50-60% Вибачте, якщо не в профільній темі
  24. Аня, знайшла фотку, де видно, як жовкло листя, коли горщик стояв на відкритій терасі, на повному сонці. Лист починав жовкнути, скручуватись і потім скидало його. Не кажу, що жовтів, бо не був він жовтим, трохи прижух , скрутився і відпав. Для порівняння, як виглядає зараз. Коли казала, що не скидає листя, мала на увазі, що восени його не скидає. Листя стало насичено зеленого кольору і наче потовстішало.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...