Активність
- Остання година
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
Согласен ,поэтому остановлюсь на инверторе Акура 😃 -
Тогда открытым текстом. Иди на*** тупорылый придурок.
-
Українці за кордоном. Аналітична розвідка. • 6 млн утекли від війни. Це найбільший відтік населення за 100 років. • 4,5 млн мають статус тимчасового захисту в ЄС. • 37% біженців виїхали з дітьми, що означає неповернення. • 17% біженців мають повнолітніх дітей, і якщо це хлопці, це гарантоване неповернення. • 22% усіх біженців – діти до 14 років. • 8% - підлітки. • 1,4 млн – неповнолітні українці за кордоном, які найменше хочуть вертатися. • 28% усіх біженців – найбільш активний вік 18-34 роки • Торік виїхало 700 тисяч. • У Польщі за час війни українки народили 47 тисяч дітей, усі вони стануть поляками (польські школи, асиміляція). • 8% дітей за кордоном народилися вже на території інших країн і будуть їхніми громадянами. • Португалія дає громадянство через 1 рік, Ірландія через 3, Німеччина через 5, Британія через 10. • 78% дітей за кордоном вчаться в їхніх школах. • 29% дітей паралельно вчилися онлайн за укр.програмою, що створює подвійне навантаження (зайва шкода). • 16% дітей не відвідували місцеві школи, що є неприпустимо і вже заборонено. • 115 тисяч – студенти за кордоном. Їхнє повернення не передбачається. • Українці становлять 54% закордонного студентства в Словаччині і 43% в Польщі. • Хлопців до 22 років торік виїхало 96 тисяч. Це – третина всіх емігрантів за торік. • 22% біженців декларують початок нового етапу в своєму житті з розривом усіх ниток з Україною. • 29% біженців опанували мову. • 65% біженців мають мовні труднощі. • 83% самостійно орендують житло. • 50% працевлаштовані й задоволені зарплатою. • 25% біженців не бачать майбутнього для себе та дітей в Україні. t.me/OstapDrozdovOfficial/5569
-
Ні. Хотілося би залишити прохід 90см замість 120см. Будинок невеликий, тому хочеться місце використати з розумом. Тому і шукав "архітектора", що знається на цих деталях. А отримав такий собі результат. Ванна заходить боком без проблем. Пралку залетіла і бойлер винести не проблема. Дверей з полотном 700 у ванну кімнату цілком достатньо. Теплоакумулятор, є така думка, теж зайде без проблем.
-
Та все нормально. В сільскій Форі і в пивмазі буває регулярно. А от дюймовочкв їхня криворізькв з Іспанії не вилазить до нашого села.
-
Діло ваше, я наприклад ванну 1750 ледве пропихнув у 800 двері, а поміняти ванну при 700 напевно доведеться знімати коробку
-
Ну, это малореализуемо - полтора кило бактерий не так просто вывести ) Та и снаружи тоже куча бактерий, вирусов и грибов ))
-
Стадіон, це коли санвузол 20-40м2. А у Вас економ-варіант. 25см ви хотіли від проходу в 90см прибрати?
-
я перепрошую, а навіщо космічу шукати просту роботу? в тій же Польщі просту роботу віддали українцям)
-
та щось кацапи надто метушаться - мабуть кисню не вистачає а тим часом Вірменія пішла геть від масквабаду
-
"Горе вам, книжники и фарисеи, лицемеры, что очищаете внешность чаши и блюда, между тем как внутри они полны хищения и неправды. Фарисей слепой! очисти прежде внутренность чаши и блюда, чтобы чиста была и внешность их. Горе вам, книжники и фарисеи, лицемеры, что уподобляетесь окрашенным гробам, которые снаружи кажутся красивыми, а внутри полны костей мертвых и всякой нечистоты; так и вы по наружности кажетесь людям праведными, а внутри исполнены лицемерия и беззакония.".с.
-
яку площу вистачає покосити з 1 акума? ... і в описі пище що несамохідна - це треба штовхати її постійно?
-
Интервью Мендель вышло 20 часов назад и уже есть реакция офиса президента, что все это неправда: В Офісі президента України (ОП) різко відреагували на заяви колишньої прессекретарки Володимира Зеленського Юлії Мендель щодо нібито готовності України віддати Донбас Росії у 2022 році, назвавши їх безпідставними та неправдивими.(С) А вот хоть какая-то реакция ОП на скандал с плёнками Миндича появилась в марафоне только 8го мая. Спустя почти три недели с начала скандала. Подоляк сказал, що в ОП "сумніваються в автентичності плівок та вважають такі зливи через ЗМІ ненадійними"(с) То есть обсуждение личности президента и его черт характера бывшей секретаршей для ОП сильно важнее скандала на 100+ млн долларов. (С)
-
лучше раз в год помечтать о жене , чем каждый день - о разводе (с)
-
З того, що я бачив на розборках в неті, 10 і 12 повністю ідентичні по силовій частині, єдине що можуть бути різні компаратори, якщо їхні номінали визначаються номіналами резисторів впаяних на платі.
-
Я теж тільки обирав. Зупинився на Karcher LMO 3-18. Але в мене вже були аккуми та зарядка. Тож брав без них.
- Сьогодні
-
Сукаааа, це пізда. Коли екссекретарка на весь світ каже, що міністри беруть відсоток з державних програм, це пізда, навіть якщо не правда. Я так розумію, до "мирної угоди" з РФ Вову примусово поведуть в кайданках колишні. Колишні друзі, секретарки і кумов'я.(С)
-
Как всполошились: культура; сміття.. Тут Акинео часто пишет , что его уже давно окружают и рядом в доме живут " индусы" . Прям как с тем пьяным поручиком , которому " в штаны насрали". У него полная голова половы и мусора с разных мусорок , еще и сюда сутками тащит , в тексте без дермеца не обходится , а он за культуру беспокоится . Ну кто бы говорил
-
Від краю унітаза до ванни 1160мм - можна витягнути ноги, сидячі на троні, і це не завадить іншій людині пройти повз Я колектор поставив в стіні ліворуч за пралкою. Там саме для нього місце по ширині. Зроблена П-подібна бетонна ніша, на якій стоїть перегородка. А треба було поставити так само праворуч, в ліву стінку зробити на 25см вужчою щоб унітаз був зовсім трошки втоплений від проєму дверей, а не на 30см. Взагалі підтверджується моя давня теза з програмування: не можна ігнорувати найменші дрібниці бо це лише вершина айсберга, що ти помітив - копай далі. Так сталося і тут. Я здивувався дверям 800мм у санвузол, зробив 700 і не став копати глибше... Тепер маю стадіон біля горшка замість довшої спальні.
-
Брехня. Вона секретар блазня.
-
та ні навіщо, на собак пробував без картриджа то ефект супер всі тікають. Картридж спробував вистрилети в фанеру, то встряв. Короче поки все подобається, побачу як буде делі.
