Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Для застройщиков Васильковского района. Вот такой список для Повидомлення про надислання Повидомлення.

 

ДЗ "Васильківска рай СЭС" МОЗ - Головному лікареві Кривошея Виталію Євгеновичу

 

Зачем??

 

Начальнику Головного територіального управління МНС у Київській області

 

Это уже есть в теме.

 

ГОЛОВІ БАРАХТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ - Валентині Анатолівні Савчук

 

Это касается только с. Барахты.

 

Начальнику Головного управління Держтехногенбезпеки у Київській області

 

Это уже есть в теме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главному врачу ..... - это явное лишнее (или это прикол ?)

СЭС Киевской области не нашла. Есть только районные. Или они действительно не нужны?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СЭС Киевской области не нашла. Есть только районные. Или они действительно не нужны?

 

Не нужны вообще (ни районные, ни областные).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!Получил во второй раз отказ в регистрации уведомления.Причина-якобы недостаточность информации для присвоения номера.Полный бред,заполнялось по шаблонам уважаемых форумчан,буду подавать снова,наверное почтой с уведомлением.Подскажите,плз,как быть со строкой в котором требуют номер и серию квалификационного сертификата с 1.06.12.Заранее благодарен откликнувшимся.

 

Чтобы не писать в разных тема - смотрите тут (с поста №98). Там как раз идет речь о якобы недостаточности данных для внесения в реестр.

Выкладывать жалобы и запросы продолжу в той теме.

Новое подавать не нужно. Вы их уведомили - теперь только заставить внести в реестр надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не писать в разных тема - смотрите тут (с поста №98). Там как раз идет речь о якобы недостаточности данных для внесения в реестр.

Выкладывать жалобы и запросы продолжу в той теме.

Новое подавать не нужно. Вы их уведомили - теперь только заставить внести в реестр надо.

Сорри,я на форуме еще не вполне освоился.И все-таки как быть со строкой,требующей с 1.06. (далее по тексту).А посты с №98 ятакиасилил.Спасибо,познавательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отправил повидомлення заказным письмом 08.06. Они получили 13.06. Вчера звоню узнать на какой стадии регистрация по входящему номеру а мне а дозвильном отделе говорят, что ожидайте в почте письмо, в котором будет написано когда у меня на участке состоиться проверка. Я им говорю какая, мол проверка я на следующий день начал стройку. А они мы посмотрим не построили ли вы дом уже.

Что это за новость такая? У меня уже фундамент залит, а когда они приедут то наверное уже коробка будет.

Змінено користувачем VasylOk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и у меня собственно похожий вопрос.

Я прочитала эту тему, и так поняла, что когда сдал доки на стройпаспорт, и техник-архитектор выехал на место, дальше уже можно начать строиться, и параллельно ждать стройпаспорта, отсылать повидомлення и регить доки в ГАСК. Более того, проскакивали сообщения, что чуть не под конец отделки эти все доки приходят.

 

Но архитектор, выезжавший к нам на участок для делания стройпаспорта, сказал, что, мол, один раз я выеду, дам стройпаспорт - а потом перед получением разрешения ГАСК еще от них инспектор выедет, и если что построено - капец вам, самострой и ужасы.

 

 

Собственно вопросы:

1) правда ли поменялось законодательство или архитектор гонит?

2) если гаск приедет - а у меня фундамент - это уже самострой=штраф/взятка или еще нормально?

3) ГАСК не принимает акт без отметки? На стройпаспорт приняли, но сказали что ГАСК без отметки не примет.

 

 

ХЕЛП, знатоки!

Хочу начать строиться буквально завтра, но с этими документами и таким подходом - это ж весь стройсезон пройдет! А штрафы и коррупцию плодить - тоже ж не хочется, за эти деньги лучше пару тыщ кирпича прикупить.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и у меня собственно похожий вопрос.

...

Собственно вопросы:

1) правда ли поменялось законодательство или архитектор гонит?

2) если гаск приедет - а у меня фундамент - это уже самострой=штраф/взятка или еще нормально?

3) ГАСК не принимает акт без отметки? На стройпаспорт приняли, но сказали что ГАСК без отметки не примет.....

 

1. Подаете райархитектору исходные данные - в идеале через 10 дней получаете стройпаспорт или отказ

2.1. Для отримання будівельного паспорта забудовник звертається до відповідного спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури з письмовою заявою щодо намірів забудови земельної ділянки.

До заяви замовником додаються:

засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою;

засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову зазначеної земельної ділянки;

ескіз намірів забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади, максимальні відмітки висотності, відстані до сусідніх земельних ділянок);

проект будівництва (за наявності).

2.2. Органи містобудування та архітектури визначають відповідність намірів забудови земельної ділянки чинній містобудівній документації (генеральному плану населеного пункту, плану зонування та детальному плану території, схемі планування території району) у частині функціонального, цільового, будівельного та ландшафтного використання земельної ділянки.

2.3. Підставою для відмови у наданні будівельного паспорта є невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам

містобудівної документації на місцевому рівні, будівельним нормам, державним стандартам і правилам.

Відмова в наданні будівельного паспорту надається спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури у десятиденний строк з відповідним обґрунтуванням.

 

Отправляете уведомление по форме в ГАСК лично или по почте - на следующий день строитесь и в семидневный срок отправляете похожие уведомления в сельсовет и в МЧС и все.......следите за внесении Вашего уведомления в реестр ГАСКа, ругаетесь и жалуетесь если кто обижает

Змінено користувачем apxitektop
П. 13 + форматирование
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно вопросы:

1) правда ли поменялось законодательство или архитектор гонит?

2) если гаск приедет - а у меня фундамент - это уже самострой=штраф/взятка или еще нормально?

3) ГАСК не принимает акт без отметки? На стройпаспорт приняли, но сказали что ГАСК без отметки не примет.

1. нічого не змінилось

2.законодавчо написано, що оформив буд .паспорт, надрукував повідомлення, вислав в ДАБК і наступний день приступив до будівництва. все інше фантазії і видумки чиновників. у ДАБКу є право вас перевірити, якщо їм хочеться. Але це не означає, що ви повинні чекати поки приїде вельмишановний інспектор і перевірить вашу ділянку на чистоту від забудови.

3. це знову ж таки із області "бла бла." в повідомленні ви вказуєте номер акту, який після проставлення відмітки залишиться незмінним. до повідомлення ви не прикладаєте ніяких документів, звідки ДАБКу знати є у вас відмітка чи немає?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера звоню узнать на какой стадии регистрация по входящему номеру а мне а дозвильном отделе говорят, что ожидайте в почте письмо, в котором будет написано когда у меня на участке состоиться проверка. Я им говорю какая, мол проверка я на следующий день начал стройку. А они мы посмотрим не построили ли вы дом уже.

 

apxitektop и N.O. а вышеприведенная цитата что же - выдумки чиновников чистой воды? Или они могут придти из ГАСКа - у меня коробка стоит - а я скажу, вот я за три недели от повидомлення и до сегодня построилась?

Еще вопрос - архитектурный проект теперь вообще не нужен, ни ГАСКу, ни при сдаче в эксплуатацию? или при сдаче в эксплуатацию нужен будет? Стоит вопрос сейчас заказывать или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

apxitektop и N.O. а вышеприведенная цитата что же - выдумки чиновников чистой воды? Или они могут придти из ГАСКа - у меня коробка стоит - а я скажу, вот я за три недели от повидомлення и до сегодня построилась?

Еще вопрос - архитектурный проект теперь вообще не нужен, ни ГАСКу, ни при сдаче в эксплуатацию? или при сдаче в эксплуатацию нужен будет? Стоит вопрос сейчас заказывать или нет?

 

1. Проверки - это одно, а Уведомление - совсем другое. Хотят покататься к Вам и пофоткать, хотят плановую или внеплановую проверку - пожалуйста.

2. Штраф есть за: Виконання будівельних робіт без повідомлення про початок виконання зазначених робіт, а також наведення недостовірних даних у такому повідомленні.

На следующий день после отправки все попытки штрафовать за строительство без уведомления - бред и беззаконие. Остается только за недостоверную информацию, а это надо доказать! Вот пускай собирают доказательства и идут в суд. Три недели - экстрим, но ... суд дело непредсказуемое;) А если прошло 2-3 месяца и соседи "за Вас", то пусть попробуют доказать, что данные недостоверны.

 

Если дом до 300 кв.м - проект не нужен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я весьма-весьма преблагодарствую.Звучит обнадеживающе и реально к исполнению.

Но тогда непонятно, если я отправляю уведомление - как выглядит выдача мне этого самого разрешения на строительство?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я весьма-весьма преблагодарствую.Звучит обнадеживающе и реально к исполнению.

Но тогда непонятно, если я отправляю уведомление - как выглядит выдача мне этого самого разрешения на строительство?

 

сам факт направления уведомления и является "разрешением" на строительные работы и конечно стройпаспорт и госакт на землю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я была свидетелем когда одна женщина в январе получила наследство, в мае зделала стройпаспорт, 14 мая дала Уведомление инспектору о начале стройки, занесла в сельсовет в пожарку и "технегенбезпеку" и начала строиться, сейчас у нее вытянуты стены на высоту 2,8 м и аж 20 июня ей приходит письмо о самоволке !!!!

На это все мы с ней написали 2 письма в инспекцию начальнику и Присяжнюку А.Й. где все расписано, пусть теперь разбираются. Ждем теперь ответ от них.

Здесь инспекция полностью неправа !!!!!!!!!!!!

если кому интересно могу выложить суть письма ;)

 

Добавлено через 2 минуты

да и вообще, сейчас инспекция принимает у всех уведомления и дает всем отказ, говорят с сегодняшнего дня начнутся проверки :o

 

Добавлено через 4 минуты

а кому интересно то вот несколько интересненьких писем :

 

1.

Про сертифікацію виконавців робіт

 

(відповідно до листа Мінрегіону України від 01.06.2012 № 7/17-9217)

 

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло звернення Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 29.05.2012 № 40-11-3755 щодо можливості реєстрації декларацій про початок виконання підготовчих та будівельних робіт та готовності об'єкта до експлуатації без реквізитів кваліфікаційних сертифікатів виконавців робіт (виконробів), та повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури» (далі - Порядок) передбачено здійснення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об'єктів архітектури, а саме: архітекторів, інженерів - проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів.

Особи, які здійснюють виконання робіт (виконроби) до зазначеного переліку не належать. Таким чином, проходження професійної атестації осіб, відповідальних за виконання робіт, з видачею відповідного кваліфікаційного сертифіката таким виконавцям (виконробам), законодавством не передбачене та не може здійснюватися Атестаційною архітектурно-будівельною комісією.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 та 466» погоджений заінтересованими центральними органами виконавчої влади та знаходиться на правовій експертизі у Міністерстві юстиції України.

Враховуючи вищевикладене, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю з 01.06.2012 року можуть продовжувати здійснювати реєстрацію декларацій без заповнення замовником відповідних пунктів із зазначенням серії та номера кваліфікаційного сертифіката виконавця робіт (виконроба).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я весьма-весьма преблагодарствую.Звучит обнадеживающе и реально к исполнению.

Но тогда непонятно, если я отправляю уведомление - как выглядит выдача мне этого самого разрешения на строительство?

Всі забувають, що декларація, як і повідомлення, носять декларативний характер (принаймі теоретично як задумували автори нормативного документу), тобто ви отримуєте певні повноваження в даному випадку можливість будувати будинок без отримання документу дозвільного характеру, а просто повідомляючи певний орган в даному випадку Інспекцію певні дані. Ось і все, нажаль лише, що навіть такий теоретично хороший закон перетворили в чергову корупційну схему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такое письмо пришло в почтовый ящик

 

240c89b062d6t.jpg

 

"Повідомлення про початок..." было отправленно с описью 28.04.2012, забрали они его 16.05.2012. Начали строиться и сейчас "выганяются" стены второго этажа.

 

Ситуация подобно этой, но никто в Архитектуру не ходил и не особо собираемся.

Что посоветуете делать, писать жалобы или "забить", ведь мы ничего не нарушили !!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

написати скаргу на інспекцію України + в прокуратуру. Нехай розбираються. Якщо кожен не полінується, то уявляєте як прокуратура зачмирить інспекцію?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такое письмо пришло в почтовый ящик

 

240c89b062d6t.jpg

 

"Повідомлення про початок..." было отправленно с описью 28.04.2012, забрали они его 16.05.2012. Начали строиться и сейчас "выганяются" стены второго этажа.

 

Ситуация подобно этой, но никто в Архитектуру не ходил и не особо собираемся.

Что посоветуете делать, писать жалобы или "забить", ведь мы ничего не нарушили !!!

 

На похожее письмо я написала лист в.о. инспекции Шушняку и Присяжнюку такого содержания:

 

Голові Київської обласної державної адміністрації

Присяжнюку А.Й.

Від ………………….

вул. ……………….

с. ……………………..

Київської області

т. ……………..

 

 

Шановний Анатоліє Йосиповичу!

 

Я, жителька села ………….. в січні 2012 року отримала в спадок житловий будинок по вул. ……………. в селі …………. В січні 2012 року зробила Технічний паспорт БТІ, в травні 2012 отримала Будівельний паспорт на реконструкцію житлового будинку, та відповідно до п.2, п.6 та п.7 Постанови Кабінету Міністрів України №466 від 13 квітня 2011 року, я 14 травня 2012 року повідомила Державну архітектурно-будівельну інспекцію про початок будівництва подавши Повідомлення про початок виконання будівельних робіт через інспектора ………… на особистому прийомі у Вишгородській ОДА.

В п.2 Постанови Кабінету Міністрів України №466 від 13 квітня 2011 року сказано, що будівельні роботи можуть виконуватись після отримання документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку та подання Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, і не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Відповідно до п.6 Постанови Кабінету Міністрів України №466 від 13 квітня 2011 року замовник попереджає Інспекцію не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання будівельних робіт.

Також повідомляю, що відповідно до п.7 Постанови Кабінету Міністрів України №466 від 13 квітня 2011 року про початок виконання будівельних робіт проінформовано Обуховицьку сільську раду та державний орган у сфері пожежної та техногенної безпеки.

24 травня 2012 року я розпочала реконструкцію житлового будинку. Станом на 25 червня 2012 року я побудувала тільки стіни до висоти орієнтовно 2,8 м.

20 червня (через місяць після повідомлення інспекції про початок будівництва!) до мене надійшов лист Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю про подання недостовірних даних, а саме що роботи вже виконані!

Прошу Вас розібратись в даній ситуації та в неправомірних діях Інспекції ДАБК оскільки я діяла відповідно до діючого законодавства та не вбачаю за собою порушення в сфері містобудування.

 

Додаток:

- копія Повідомлення про початок виконання будівельних робіт на 1 аркуші;

- лист інспекції на 1 аркуші;

- витяг з Постанови КМУ №466 від 13.04.2011 на 1 аркуші.

 

З повагою,

 

………П.І.Б………..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам ответ ведь не дали ?

Это нарушение закона и нести ответственность нужно будет кому-то (телефонный ответ идите к инспектору не ответил на Ваш вопрос как вы его сформулировали) - просите прокурора заставить Вам ответить как это положено

А телефонный звонок может считаться ответом?Он у них гдето фиксируется?

 

Добавлено через 40 минут

Ответ: "ДАБІ повертає зазначене повідомлення про початок будівельних робіт на доопрацювання, в з"язку з тим що форма повідомлення не відповідає формі (додатку №1) встановленою постановою 466 від 13.04.2012 з внесеними змінами постановою 148 від 27.02.2012."

О , ну так у Вас уже доказательств того,что Вы исполнили свою обязанность

более чем достаточно.Теперь можете повторно отправлять.Жалобы наверное нет смысла писать,так как штраф за не оповещение Вам уже не назначат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А телефонный звонок может считаться ответом?Он у них гдето фиксируется?

 

Добавлено через 40 минут

 

О , ну так у Вас уже доказательств того,что Вы исполнили свою обязанность

более чем достаточно.Теперь можете повторно отправлять.Жалобы наверное нет смысла писать,так как штраф за не оповещение Вам уже не назначат.

 

в инофрмазапросе имеется графы каким способом дать информацию - если на электронный адрес значит так, но информацию дать нужно а не сказать где ее взять - за это прокуратура обязана штраф выписать кому-то из ГАСКа

 

Добавлено через 9 минут

А телефонный звонок может считаться ответом?Он у них гдето фиксируется?

 

Добавлено через 40 минут

 

О , ну так у Вас уже доказательств того,что Вы исполнили свою обязанность

более чем достаточно.Теперь можете повторно отправлять.Жалобы наверное нет смысла писать,так как штраф за не оповещение Вам уже не назначат.

 

они видимо "подтягивают" штраф за подачу недостоверных данных (на момент подачи строительство уже выполнены) , нужно в сельсовете попросить комиссионно обследовать реконструкцию и зафиксировать актом на конкретное число что работы ведуться согласно паспорта и до завершения этих работ еще далеко......ОТправить копию в всеукраинский ГАСК (Рыбаку) с вопросом о необходимости посещения их территориальный орган по такому "приглашению" и таким способом.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они видимо "подтягивают" штраф за подачу недостоверных данных (на момент подачи строительство уже выполнены)

Смелые парни!У застройщика могут быть свидетельские показания соседей+ накладная с бетонного узла на 15м.куб. бетона на фундамент.:)

Ну и архитектор перед выдачей стройпаспорта посещал участок.

И будут они учить наизусть ст.365 УК.Следователи такие дела любят.План хош не хош, а делать нужно :D

Главное не спешить и получить в руки акт проверки в котором все написано.

:beer:

Заодно будет и задел на ввод в эксплуатацию:wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, подскажите пожалуйста - пишу повидомлення, вроде уже со всем разобралась:sorry:, но вот незадача - должность Шушняка - на сайте написано: В. о. начальника інспекції – заступник начальника інспекції – начальник Інспекційного управління №2 Шушняк Богдан Богданович.

Так весь этот бред и писать? или достаточно просто: В.О. Начальника Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області Шушняку Б.Б.?

 

Отзовитесь пожалуйста, кому внесли вреестр с какой должностью в шапке?

 

Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, подскажите пожалуйста - пишу повидомлення, вроде уже со всем разобралась:sorry:, но вот незадача - должность Шушняка - на сайте написано: В. о. начальника інспекції – заступник начальника інспекції – начальник Інспекційного управління №2 Шушняк Богдан Богданович.

Так весь этот бред и писать? или достаточно просто: В.О. Начальника Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області Шушняку Б.Б.?

 

Отзовитесь пожалуйста, кому внесли вреестр с какой должностью в шапке?

 

Заранее спасибо!

Я писал В.О. но результата пока нет :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...