Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте реле напряжения.

@LEzhka

Рекомендовані повідомлення

Общался с представителем ДС-электроникс по поводу брака .Говорят что да была проблема с комплектующими,не держала емкость.Но проблем по замене брака не было.У всех бывает.

У нас на рынке есть V-протектор.И стенды с ним,так все приборы что на стенде показывают разное напряжение.Причем некоторые в несколько вольт.

Експлуатую вольтметр VM-3 від Digitop. Всяким відсікачам (реле напруги) взагалі не довіряю. Так вот вдень він показує чітко вольт в вольт з еталонним стрілочним вольтметром. Ввечері в вночі показує 260 -270 в той час коли стрілочний 240-245. І стабалізатор для котла Харківський СН3-03М (якось так) показує так як і стрілочний. Коли була аварія і пропала одна з фаз, на першій було по стрілочному 170, ВМ-3 показував 117, на третій по стрілочному 200, ВМ-3 показував 154. Жесть коротше. Зате вольтметр харківського стаба показував чітко як і стрілочний. Виходить якби в мене був діджитоповський відсікач я би без світла сидів взагалі, хоча на фазі було 200 в реалі.

Потім почитав www.lvt.lviv.ua/index.php?page=5&product=52 і зрозумів що ВМ-3 міряє по ідеальній синусоїді, а коли чуть змінена (а що в нас в країні ідеальне?) то гонить пургу. Пішов в магазин поміняв на інший ВМ-3 - така ж фігня. Планую викинути їх вольтметр і більше ніколи нічого в Digitop'а не куплю. Поставлю три стрілочних на din рейку і буде нормально. Може хтось знає нормальні ( бажано зразу щоб три фази показував- аналог ВМ-3, але можна і три окремі поставити) на дін рейку цифрові вольтметри без таких фокусів?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dimich99,

Есть такая проблема и не только у DigiTop а. Когда питаюсь от генератора показывают всякую ерунду, что вольтметры, что амперметры.

115, 60В, 180 и т.п.

У них (DigiTop, Барьер, Зубр и т.п.) сильно замудреный алгоритм в АЦП измерения действующего значения. Сделано это видимо в угоду быстроте реакции на любую аномалию в питающем напряжении. Как только кривится форма или частота, начинают показывать абракадабру и клацать релюхами.

 

А китайский стаб LUXEON с цифровым вольтметром и тестер UNI-T показывают нормально :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dimich99,

Есть такая проблема и не только у DigiTop а. Когда питаюсь от генератора показывают всякую ерунду, что вольтметры, что амперметры.

115, 60В, 180 и т.п.

У них (DigiTop, Барьер, Зубр и т.п.) сильно замудреный алгоритм в АЦП измерения действующего значения. Сделано это видимо в угоду быстроте реакции на любую аномалию в питающем напряжении. Как только кривится форма или частота, начинают показывать абракадабру и клацать релюхами.

 

А китайский стаб LUXEON с цифровым вольтметром и тестер UNI-T показывают нормально :D.

Ну хоть бери і купуй харківський\львівський стаб для котла і видирай звідти вольтметр, так чітко вони показують.:D . І що рішення нема? Ну точно прийдеться три стрілочних в щиток пхати. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну хоть бери і купуй харківський\львівський стаб для котла і видирай звідти вольтметр, так чітко вони показують.:D . І що рішення нема? Ну точно прийдеться три стрілочних в щиток пхати. :(

Навіщо три? Ставите один, наприклад у Hager є модель SM 500 і до нього перемикач SK 602 (будете міряти міжфазну напругу і між фазами і нейтраллю) займуть разом місце 6 модулів по 17.5 мм.

Один мінус скоріш всього це буде заказна позиція і прийдеться зачекати деякий час поставки.

Але ж хто заважае зібрати самому, придбавши запчастини на радіоринку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо три? Ставите один, наприклад у Hager є модель SM 500 і до нього перемикач SK 602 (будете міряти міжфазну напругу і між фазами і нейтраллю) займуть разом місце 6 модулів по 17.5 мм.

Один мінус скоріш всього це буде заказна позиція і прийдеться зачекати деякий час поставки.

Але ж хто заважае зібрати самому, придбавши запчастини на радіоринку.

Ціна питання? Нелюблю я перемикати. Люблю коли все зразу показує. Зібрати що? Цифровий вольтметр? Чи планку з кількома стрілочними?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну точно прийдеться три стрілочних в щиток пхати. :(
Существуют такие, но где купить - не подскажу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Существуют такие, но где купить - не подскажу

Про існування таких знаю давно, ніде купити не можу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про існування таких знаю давно, ніде купити не можу.

У них на сайте упоминаются диллеры в Украине - позвоните, подскажут.

 

Подобные устройства есть у ABB, но скорее всего, под заказ - могу узнать.

Если не привязываться к DIN-рейке, можно взять что-то такое или попроще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них на сайте упоминаются диллеры в Украине - позвоните, подскажут.

 

Подобные устройства есть у ABB, но скорее всего, под заказ - могу узнать.

Если не привязываться к DIN-рейке, можно взять что-то такое или попроще.

Бачу що ці фірмені вольтметри під дін будуть коштувати як 10 звичайних :D. Мабуть куплю три звичайні і зварганю якийсь кронштейн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна питання? Нелюблю я перемикати. Люблю коли все зразу показує. Зібрати що? Цифровий вольтметр? Чи планку з кількома стрілочними?

 

Ціну питання не знаю, я нічого не продаю, Hager взяв для прикладу так як під рукою був їх каталог.

Планку з трьома стрілочними, якщо не хочете перемикати.

А цифровий дешевше купити чим збирати самому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціну питання не знаю, я нічого не продаю, Hager взяв для прикладу так як під рукою був їх каталог.

Планку з трьома стрілочними, якщо не хочете перемикати.

А цифровий дешевше купити чим збирати самому.

Планку з трьома самими звичайними радянськими стрілочними без проблем.

А хто сказав що я буду робити сам цифровий вольтметр? Ви мені покажіть такий на дін цифровий щоб не показував світломузику з розвалом в +- 40 вольт як діджитоп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планку з трьома самими звичайними радянськими стрілочними без проблем.

А хто сказав що я буду робити сам цифровий вольтметр? Ви мені покажіть такий на дін цифровий щоб не показував світломузику з розвалом в +- 40 вольт як діджитоп.

 

Наприклад у того ж Hager є і цифрові, але думаю ціна там буде:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад у того ж Hager є і цифрові, але думаю ціна там буде:shock:

Угу.

Зупинимось на трьох аналогових :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если так рассуждать то зачем ставить Protector который занимает 2 места в щите когда есть реле GANZ,ABBи т.д. которые занимают 1-но место +контактор.

Разве V-Protector занимает 2 места?? Я читал что 3.

Нам нужно реле на 50-60А, которое занимает 2 места. Есть такие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть. например реле РНПП-311М занимает 2 модуля. но к нему необходимо покупать контактор, который занимает еще 3 модуля
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть. например реле РНПП-311М занимает 2 модуля. но к нему необходимо покупать контактор, который занимает еще 3 модуля

У нас осталось 2 места - не подходит.

 

Кстати в вашем магазине долго думали над моим вопросом, обещали перезвонить, и только вечером когда сам набрал сказали что таких реле у них вообще нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Для любителей заглянуть внутрь.Еще одно реле напряжения.

Интересно почему на корпусе написано 40 А а на реле 30 А.Кому верить?Реле никто не паял,оно такое и было.

И так к слову.Видел подделку DigiTop.Не смейтесь.Ну я так думаю что подделка.Вид один к одному,название DigiCop.Правда сборка аккуратнее,и на коробке нету ничего кроме описания.Стоит как говорят 40 грн 40А.С реле управления стерты все обозначения. Контролер ATMEL.Или не подделка это.Не знаю,попробую сделать фото,еще еще не продали.

PIC-0267.thumb.jpg.12e0202b6fe3a700241d2202022c4d52.jpg

PIC-0269.thumb.jpg.8f8cdb231e7ffd42ffcef73c8480686a.jpg

PIC-0270.thumb.jpg.304edf6f5169a74408ae9b671b9b21ba.jpg

PIC-0272.thumb.jpg.8b250d65ac41829e7e75308c7b1fcb2c.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для любителей заглянуть внутрь.Еще одно реле напряжения.

Интересно почему на корпусе написано 40 А а на реле 30 А.Кому верить?Реле никто не паял,оно такое и было.

И так к слову.Видел подделку DigiTop.Не смейтесь.Ну я так думаю что подделка.Вид один к одному,название DigiCop.Правда сборка аккуратнее,и на коробке нету ничего кроме описания.Стоит как говорят 40 грн 40А.С реле управления стерты все обозначения. Контролер ATMEL.Или не подделка это.Не знаю,попробую сделать фото,еще еще не продали.

Бачив DigiCop на ринку Торпедо у Львові. Ззовні виглядає краще за Digitop. :D Ні Copa ні тим більше оригінала Top'a не взяв би. Перестав я довіряти Digitop'у.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ради интереса разбирал ZUBR такого ужаса там точно нет, все значительно культурнее сделано.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ради интереса разбирал ZUBR такого ужаса там точно нет, все значительно культурнее сделано.

 

А фото можно выложить?

 

А что кроме Зубров, Протекторов, Диджитопов и т.п. можно еще применить?

Что АВВ, ЕТI , Шнайдер по этому поводу предлагают???

Змінено користувачем zmiey
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А фото можно выложить?

 

А что кроме Зубров, Протекторов, Диджитопов и т.п. можно еще применить?

Что АВВ, ЕТI , Шнайдер по этому поводу предлагают???

Точно знаю, что реле напряжения есть у (ссылка устарела) и (ссылка устарела). Наверняка есть и у других. Стоят намного дороже, рассчитаны на внешний контактор.

Себе поставил ЗУБРы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім почитав www.lvt.lviv.ua/index.php?page=5&product=52 і зрозумів що ВМ-3 міряє по ідеальній синусоїді, а коли чуть змінена (а що в нас в країні ідеальне?) то гонить пургу. Пішов в магазин поміняв на інший ВМ-3 - така ж фігня. Планую викинути їх вольтметр і більше ніколи нічого в Digitop'а не куплю. Поставлю три стрілочних на din рейку і буде нормально. Може хтось знає нормальні ( бажано зразу щоб три фази показував- аналог ВМ-3, але можна і три окремі поставити) на дін рейку цифрові вольтметри без таких фокусів?

У меня меряет отлично Vprotector. Полгода -- не могу придраться: при превышении напряжений и при расфазировке, и чередовании фаз - все за полгода было и на все реагировал и показывал то что надо... Наверное каждому -свое...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня меряет отлично Vprotector.

мерять напряжение- побочная , не главная функция реле.

если из не дорогих брать- Новатек одесский в самый раз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно знаю, что реле напряжения есть у (ссылка устарела) и (ссылка устарела). Наверняка есть и у других. Стоят намного дороже, рассчитаны на внешний контактор.

Себе поставил ЗУБРы.

А вот по поводу реле ETI, что скажите?

Хочу такое себе поставить с Промфакторовским контактором МП 63-40 63А.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...