Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Так тогда не за кого голосовать вообще. Все отметились в "дешевом газе для населения".

Ага. Т.е. хотите увеличить их количество. Ну удачки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це логічно, щоб виграти вибори потрібно безбожно брехати і обіцяти нездійсненне, але солодке, по іншому у нас вибори не виграються, тому що в великій кількості голосують люди, які вразливі до впливу ЗМІ, обіцянок гречки.Обовязковим атрибутом є критика влади, будь-якої.

Купуєш ЗМІ, починаєш говорити ті речі, що подобаються більшості електорату, бажано з розумним обличчям і бінго, з нікому невідомого харківського хлопчика ти стаєш розумним молодим політиком нового покоління, відомим на всю країну.

 

Благодарю за совет, но на ближайшие выборы я решил не выставлять свою кандидатуру. Во первых не умею врать, во вторых уже наверное поздно покупать СМИ, и в третьих я не из Харькова.

 

Ага. Т.е. хотите увеличить их количество. Ну удачки.
Зачем? Там и так будет простыня метра на три из желающих назначить правильную цену.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там и так будет простыня метра на три из желающих назначить правильную цену.

Тада :( . За кого голосовать - действительно проблема. Опять не за кого :( .

на ближайшие выборы я решил не выставлять свою кандидатуру.

Кандидатуру выставлять не хотите. Добывать и продавать газ населению дешево не хотите. Так чего же вы хотите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тада :( . За кого голосовать - действительно проблема. Опять не за кого :( .

 

 

 

Направді бачу 2 достойних кандидати:

 

1. Вадим Рабинович - обіцяє безкоштовні комунальні послуги усім пенсіонерам та пільговикам.

 

2. Олег Ляшко - обіцяє знизити в 3 рази комунальні послуги та підняти в кілька разів зарплати та пенсії.

 

Ніяк не можу визначитись між цими кандидатами: якщо Вадим Рабинович пообіцяє безкоштовні комунальні послуги для всіх ( а я відчуваю, він це зробить перед виборами, такий собі хід конем), то проголосую за нього. Але з іншого боку команда Ляшка теж не спить, відчуваю, що вони перед самими виборами пообіцяють підняти зарплати та пенсії до рівня Німеччини, що дуже підкуповує, тому проголосую тоді за нього.

 

А ви кажете, нема за кого голосувати.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Направді бачу 2 достойних кандидати:

А як же Зеленський? Обіцяв розстріляти Верховну раду :) .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тада :( . За кого голосовать - действительно проблема. Опять не за кого :( .

 

Вот видите, вам уже пояснили за каких популистов голосовать нужно. А перед выборами ПетрЛяксеич пообещает и комуналку бесплатную и зарплаты больше чем в Германии. Правда как всегда забудет сказать что комуналку бесплатную для депутатов, а зарплаты больше немецких для директора нафтоназа. Но то потом выяснится ведь. Когда все кинутся и проголосуют за порошенку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, кто ж кинется за него голосовать?

Як мінімум 43% форумчан, що проголосували у відповідній темі на форумі.

Тільки відчуваю ,що ці 43% не мислять категоріями комуналки, європейських зарплат і пенсій, як мислить більшість електорату, бо звикли самі заробляти, не сподіваючись на допомогу Президентів і їх брехливі програми.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тут форум специфічний - на мін. зарплату будинок не побудуєш і гречкою роботу будівельників не оплатиш. Тому люди тут реальні. Де ж таких тільки набрати на всю країну :( .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Кандидатуру выставлять не хотите. Добывать и продавать газ населению дешево не хотите. Так чего же вы хотите?

Заробляти так щоб ціна на газ не цікавила від слова зовсім.

Уточню щоб заробляли всі. Щоб без субсидій. А гроші замість субсидій щоб йшли на модернізацію котелень утеплення та взагалі на все що реально зменшить споживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Украине выборы есть всегда. Даже когда некоторые не ходят голосовать по разным причинам.

А как бы там какие сказки не рассказывали, но всякие уроды в погонах каждую неделю перестали приходить за деньгами. Таможенное оформление облегчилось на порядок. Разной бюрократии стало меньше(хотя конечно ее еще слишком много). И дороги, таки , делаются. По всей стране , а не только в центре Киева. Работать стало легче, хотя это касается только тех, кто может и хочет работать. Кто просто ждет подачек от государства....те конечно, недовольны.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы вообще запретил все субсидии. Если человек здоровый, не пенсионного возраста, и не работает- за что ему положена субсидия? Если он был, к примеру кабинетным чиновником, наворовал и построил дом на 3 этажа, - зачем ему субсидия? И так много таких. Ценой газа играются политики, вон сколько морд противных, начали показывать по телику и на прочих рекламах. Деньги на рекламу себя любимого ведь гдето берут. У нас и автопрома своего нету - а зачем, если мы можем оплачивать дермотаттам, иностранные авто.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тут форум специфічний - на мін. зарплату будинок не побудуєш і гречкою роботу будівельників не оплатиш. Тому люди тут реальні. Де ж таких тільки набрати на всю країну :( .

 

Наверное в теме "хочу эмигрировать. подскажите куда 2?"

Хотя, есть такие, у которых ни единого сообщения в профильных ветках, но плодовитые. И советы раздают как жить надо.

 

Добавлено через 1 минуту

Не будет никаких выборов... От слова СОВСЕМ...:flag1:

Думаете назначат в посольстве одной из стран чтобы деньги не тратить? Ихние.

 

Добавлено через 5 минут

я бы вообще запретил все субсидии. Если человек здоровый, не пенсионного возраста, и не работает- за что ему положена субсидия?

Ой как правильно! Только будут массовые неплатежи, по причине нищего состояния народа. Пострадают олигархи. В том числе и ПетрЛяксеич. Оно ему надо?

Вероятно вы не в курсе что не работающий и не состоящий на бирже труда субсидию не может оформить. Но есть те, кто работает на низкооплачиваемых работах. И их много. Просто увеличение количества нулей в зарплате не поднимет уровень жизни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заробляти так щоб ціна на газ не цікавила від слова зовсім.

Це ви хочете. А Humanite хоче шаровий газ, але добувати і робити його шаровим на ринку не хоче.

Если человек здоровый, не пенсионного возраста, и не работает- за что ему положена субсидия?

Он обычно работает, но неофициально и наотрез отказывается оформляться из-за страха потери субсидии.

Если он был, к примеру кабинетным чиновником, наворовал и построил дом на 3 этажа, - зачем ему субсидия?

К халяве привыкаешь быстро. К тому же у таких людей не платить - это принцип существования. Они психологически не могут с деньгами расставаться.

У нас и автопрома своего нету

А его поддержка, чтобы некоторые люди могли без проблем скупать иностранный автопром, есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ви хочете. А Humanite хоче шаровий газ, але добувати і робити його шаровим на ринку не хоче.
И сразу ссылочку где этот гад такое говорил.

 

Ну или извиниться за неправду.

 

Он обычно работает, но неофициально и наотрез отказывается оформляться из-за страха потери субсидии.

Не работающий не может предоставить справку о доходах. По этому не болтайте ерундой. Вот работающий, но в серую, когда официально минималка, а остальное в конверте, такое есть. Но с каждым годом всё сложней предпринимателям. Штрафы большие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от я не можу зрозуміти, звідки в деяких "підприємців" і "ділків" з форуму стільки ненависті до простих смертних..які в тому числі пів життя бдували будинок, економлячи на поїздках на відпочинок, одязі, покупці маси речей і т.д., і які зараз, враховуючи "суцільні покращення патріотичної влади" не можуть оплатити комуналку...не можуть щось купити, не можуть купити "нормальне авто"..бо ж ясно, "все що не нове" все гівно..

 

ви ж теж не будете вічно молоді і здорові, не буде завжди "доступ" до ресурсів і хабарів..бо по-іншому пояснити доходи декого просто неможливо...

 

і от ці пропозиції "продати, віддати за дурно, розміняти"...:fool:ідть і спробуйте самі це "щастя"...

 

ніхто ж не говорить, щоб жити в 300-500кв.м. і вимагати субсидії...але коли проблемно опалити тіж нещасті 80-100....

 

ну *** не всі можуть бути бізнесменами, не всі можуть бути плиточниками по 250/кв. на старті і т.д...хтось мусить бути вчителем за 3700, хтось продавцем за 4000, а хтось пенсіонером за 1700...

 

як вже не раз писали..не проблема в тарифах, проблема в тотальному зубожінні основної маси...в звязку з девальвацією і всім іншим..

 

і не треба мені тут наводити, що є купа нових авто на трасах і т.д...

 

я бачу по тих же залізничниках...(планували поїздку в нещасні Карпати..і от скинутися по 1000грн до профспілково-виділених)..бажання практично ніхто не виявив...бо за 1000грн народ краще тут купить кавалок мяса, ніж прокатає в Карпати

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет никаких выборов... От слова СОВСЕМ...:flag1:

 

Если не будет выборов - это ВОЙНА...

Вам этого хочется?Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яо вибори і юльку вибирати (по проплачених ретингах) то краще вже так...без виборів
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от я не можу зрозуміти, звідки в деяких "підприємців" і "ділків" з форуму стільки ненависті до простих смертних..які в тому числі пів життя бдували будинок, економлячи на поїздках на відпочинок, одязі, покупці маси речей і т.д., і які зараз, враховуючи "суцільні покращення патріотичної влади" не можуть оплатити комуналку...не можуть щось купити, не можуть купити "нормальне авто"..бо ж ясно, "все що не нове" все гівно..

 

Отнеситесь с пониманием. Это оптимиты на зарплате. Сидят на форуме сутками без обеденных перерывов и перекуров. Строчат хвалы за деньги и рассказывают какие крутые, что меняют дома по два раза в год а бентли на вейроны чуть ли не каждую неделю. Заниматься бизнесом таким просто некогда. У них это и есть "бизнес".

На самом деле сидит это чудо в растянутой майке возле пустого холодильника в засиженной мухами хрущевке без ремонта в каком то Мухосранске, ждет когда хозяин подаст 30 сребренников. И страшно завидует тем, кто работает и зарабатывает, строит себе дома, покупает авто, хоть и не новое, но свое.

 

P.S. Может стоит модератору почистить от флуда?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звідки в деяких "підприємців" і "ділків" з форуму стільки ненависті

Та немає ненависті. Є лише щире здивування, навіщо собі було пів життя в усьому відмовляти, щоб збудувати палаци, які немає за що утримувати? Де логіка?

ви ж теж не будете вічно молоді і здорові, не буде завжди "доступ" до ресурсів і хабарів..

Отож. Тому під дачу в мене було кілька варіантів який будинок доводити до ладу - на 100 квадратів чи на 50. Звісно я вибрав на 50 квадратів. А 100 квадратний продати б комусь...

хтось мусить бути вчителем за 3700

Такі дурні вже скінчилися.

хтось продавцем за 4000

Таке ще є? Хіба що 4000 ставка, а решту продавець собі дозаробить.

проблема в тотальному зубожінні основної маси...

Саме так! Тому треба вимагати підвищення зарплат/пенсій, а не марити шаровим газом.

я бачу по тих же залізничниках...

Нехай не жмуться і 13 зарплату витратять на відпочинок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от я не можу зрозуміти, звідки в деяких "підприємців" і "ділків" з форуму стільки ненависті до простих смертних.и

 

А ви не думали над тим, що раніше ці "ділки" теж були зубожілими простими смертними, але потім вирішили не скиглити ,як дівчина, а таки якось вплинути на своє життя і не чекати дій влади чи подачки від політиків і тепер їм тошно слухати ,як деякі люди, не бажаючи підняти свою ж...з дивану скиглять , вимагають європейських зарплат і європейського життя, але самі для цього мало що хочуть робити, чекаючи доки їм принесуть все на тарілочці.

 

Добавлено через 4 минуты

не всі можуть бути плиточниками по 250/кв. на старті і т.д...

 

а ви спробуйте бути плиточником по 150, покажіть себе, якість роботи ,сформуйте портфель замовників, запустіть сарафанне радіо, а там дивись і зможете до 250 підняти ціни, бо за якісне виконання будівельних робіт зараз люди готові платити більше ринку, враховуючи скільки рукожопів і шахраїв зараз працює на будівництві....Ні, дайте 250 тут і зараз...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не обязательно плиточником. Областей приложения сил огромное количество. В Украину люди из других стран приезжают деньги зарабатывать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...