Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как получить консультацию

FLASH

Рекомендовані повідомлення

В вас є дві насосні групи, вони мають йти: одна з змішувачем на теплу підлогу, друга на радіатори.

Колектор роздає з одного джерела на 2 контури, а ви намалювали, що в нього входить 2 джерела. скидаю схему по якій то все буде працювати

200786351__viber_2020-10-23_10-26-32.thumb.jpg.4313a9a3cb6a25af38cd1eeafce2febc.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В вас є дві насосні групи, вони мають йти: одна з змішувачем на теплу підлогу, друга на радіатори.

Колектор роздає з одного джерела на 2 контури, а ви намалювали, що в нього входить 2 джерела. скидаю схему по якій то все буде працювати

 

Так, звичайний режим роботи насосних груп я знаю. Але групи можна трішки модифікувати перенісши кран із зворотнім клапаном направо і розвернувши насос. Так як у газовому котлі уже є насос - немає сенсу ставити послідовно ще один. Тим більше, що колектор не перепускний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Як ви будете регулювати температуру подачі в теплу підлогу

колектор не перепускний

в якому значенні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Як ви будете регулювати температуру подачі в теплу підлогу

 

в якому значенні?

 

Погодозалежний контролер із датчиком температури теплоносія і приводом на трьохходовому клапані у змішувальній групі.

У колекторі немає отворів між подачею і зворотньою лінією чи перепускного клапана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть, в якій програмці робите ці схемки

 

Це куски із шпаргалки монтажника від Meibes. Решта в графічному редакторі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу ще раз глянути на схему. Чи працюватиме так як заплановано?

 

А що потрібно зробити, щоб вона запрацювала?

 

На малюнках у вкладенні спробував зобразити логіку роботи. Як це відобразити краще?

 

Система повинна працювати в двох режимах:

 

1. Працює газовий котел і насос в ньому. Насос у прямій групі вимкнено. Зворотній клапан 2 відкритий, зворотній клапан 1 - закритий. Циркуляції через ТА немає. Колектори отримують теплоносій.

 

2. Газовий котел вимкнено, насос ГК не працює. Насос у прямій групі працює. Зворотній клапан 1 відкритий, зворотній клапан 2 - закритий. Циркуляція через теплообмінник газового котла відсутня. Колектори отримують теплоносій.

 

Пряма група має розвернутий насос і качає в колектор з ТА. ТА гріється від твердопаливного котла, ця частина працює, не став її відбражати.

 

Скажіть, будь ласка, чи все так буде працювати як я це собі уявляю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос: новые котел напольный газовый с горелкой обычной круглой, цилиндр.

И горелкой квадратной, атмосферной, ковровой.

Ковровая будет работать лучше?

Марка Маяк. Например Котёл газовый с атмосферной горелкой АОГВ-10 КСВ

 

Вопрос 2: можно ли заменить этим котлом газовую колонку? Чтоб летом не топить котел а греть воду для душа и т.д. этим котлом?

Будет ли это эффективнее чем греть воду например на самой простой китайской колонке феролли с11?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газовая колонка MILLA. Нужен паспорт ну или инструкция. Подскажите где найти. Только что лазил в инете ничего не нашел. Одни стремные ресурсы с вирусами и вредоносними програмами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

Потрібна порада/підказка/допомога

Газовий котел NOBEL NB 2-24-SE PLUS

Цікавить дистанційне вкл/викл. і керування?

COMPUTHERM B300RF підійде????

Яка можлива альтернатива???

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

ДОбрый день , товарищи. Имею котел Беретта Сити 24 C.S.I. , 2013 года. В эксплуатации с 2014 , работает один контур на обогрев. Около полугода начала появлятся ошибка А01 , которая снимается перезапуском котла. Один мастер сказал : плату управления под замену. Другой почистил датчик пламени ( так вроде) и ошибка пару дней не появлялась.

Прошу совета , что делать с такой проблемой. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрод + проверить настройки газ. клапана.

Сколько это будет стоить плюс /минус. Село Осещина , Вышгородский район.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто може сказати, чому трьоходовий так стучить при переключенні на бойлер і що з цим робити?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам скажу, но вы не обижайтесь - ему гайки.

 

Меняйте на нормальный зонник типа Хоневела или повортный клапан и не смотрите больше в сторону этого китайского хлама.

 

Вы не первый

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто може сказати, чому трьоходовий так стучить при переключенні на бойлер і що з цим робити?

Это у Вас так называемый "Гимн сантехника".

Гидроудары и с этим надо че-то делать. Нужно видеть или схему котельной или саму котельную.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это у Вас так называемый "Гимн сантехника".

Гидроудары и с этим надо че-то делать. Нужно видеть или схему котельной или саму котельную.

 

Фото додав, в принципі все працює ок, але є нюанси, цей трьоходовий і котел почав шуміти тут є відео https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5247478&postcount=448

 

Я вам скажу, но вы не обижайтесь - ему гайки.

 

Меняйте на нормальный зонник типа Хоневела или повортный клапан и не смотрите больше в сторону этого китайского хлама.

 

Вы не первый

Та за що обіжатись, котельня мого авторства - відповідно всі ризики на мені) А конкретнішу модель порадите?

IMG_20201225_212017.thumb.jpg.626ab6b4bf2dd914ef1f124584d4d08b.jpg

IMG_20201230_214654.thumb.jpg.0767406493a0b23070df20f4e596b6f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идеально будет работать поворотником типа например данфосс HRB. Дорого только.

 

Можно попроробовать обвешать существующий перепускниками и попробовать убрать большие перепады на выходах.

Или сменить на хоневел VCZ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идеально будет работать поворотником типа например данфосс HRB. Дорого только.

 

Можно попроробовать обвешать существующий перепускниками и попробовать убрать большие перепады на выходах.

Или сменить на хоневел VCZ

 

данфосс HRB - це змішувальний наскільки я поняв - зміст щоб повільно переключав потоки?

 

По Honeywell типу так VCZMP6000 + VC6013

 

Чи можливо я все таки щось натупив з обв'язкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото додав, в принципі все працює ок,

Полностью не вник, но чуйка мне подсказывает, что трехходовик прикинуть как и заменить на насос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

данфосс HRB - це змішувальний наскільки я поняв - зміст щоб повільно переключав потоки?

 

По Honeywell типу так VCZMP6000 + VC6013

 

 

 

Да. Там есть сервоприводы с 15 секундным переключением. Этого достаточно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полностью не вник, но чуйка мне подсказывает, что трехходовик прикинуть как и заменить на насос.

 

Сорі, нічого не поняв)

 

Є принципова схема, в додатку P4 - це той трьоходовий - його задача пусти воду або на бойлер - або на бочку

188781924_.thumb.jpg.6bd2efa7678162500b2ebd8f8ff72460.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорі, нічого не поняв) Є принципова схема, в додатку P4

Посмотрел я Вашу схему, внимательно. Клапан действительно не тот, что указан в схеме, там шар с пружинкой от и тарахтит.

Но я бы предложил вообще убрать трехходовик и на нагрев бойлера поставить "аквакомплект к Протерму". По стоимости такой комплект не дороже трехходовика, но чуть дороже по переделке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел я Вашу схему, внимательно. Клапан действительно не тот, что указан в схеме, там шар с пружинкой от и тарахтит.

Но я бы предложил вообще убрать трехходовик и на нагрев бойлера поставить "аквакомплект к Протерму". По стоимости такой комплект не дороже трехходовика, но чуть дороже по переделке.

 

Я б залюбки, тільки я не можу його підключити електрично до котла, логіка переключення котлом трьоходового мені не підходить. На нього можна подавати напругу постійно при відкритті в якомусь одному положенні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...