Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

Трохи поміняв спальню, хол і вітальню.

 

Як було:

[ATTACH]233565[/ATTACH]

 

Як стало:

House7-9-plan.thumb.jpg.0291118061c8f0796ecc556b48c405eb.jpg

 

Які думки? Поради?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой человек изначально создан в для жизни в гармонии с природой.
Этот лозунг хорошо претворять в жизнь где-нибудь на экваторе. Тем более, что там продолжительность светового дня постоянная. А у нас мало того, что она меняется вдвое, так еще без консервов, огня, одежды и дома "гармония с природой" заканчивается очень быстро.

Организм человека продпочитает просыпаться вместе с солнцем и с ним же засыпать.
Лично мой организм предпочитает просыпаться в 8.00 и засыпать в 23.00. А когда его летом солнце будит в 4-5 частов утра, он потом ходит целый день невыспавшийся и злой. Поэтому в квартире с окнами на восток у нас висят жалюзи, а в доме себе (и другим членам семьи сов) я сделал спальни с окнами на запад.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як стало:

[ATTACH]234305[/ATTACH]

 

Які думки? Поради?

 

 

Зал 48 метрів...

Я собі важко уявляю як цю площу корисно освоїти.:unknown: Може Ви туди конем будете заїжджати?

З точки зору архітекторів це гарно, а з практичної? Ви ж самі про будинок своїх батьків говорили.

 

Це, по-перше.

 

А, по-друге, розширте трохи маленький санвузол і всуньте туди душову кабінку. Ви чим частіше користуєтеся душем чи приймаєте ванну? Ото ж. А, тим більше, коли зранку декільком людям необхідно терміново і одночасно зібратися...:o І взагалі на такий будинок однієї помивочної точки замало. А якщо вже гулять на широку ногу, то і біде непогано було б передбачити.

 

По-третє, кухонька 10 метрів при такій загальній площі..?

Одночасно на кухні буває рідко більше 3-4 осіб, а постійно носити тарілки в зал - на кухню... Чи є сенс?

Знову ж таки, трохи розширте і передбачте місце для невеликого кухонного стола.

 

Збільшити куню і санвузол можна за рахунок залу, перемістивши стінку на метр вліво.

 

По-четверте, плануйте в кімнатах відразу двоспальні ліжка, або розкладні дивани. Практика показала, що до цього все рівно приходиш, тільки потім нема куди діти односпальні ліжка, а викинути жаба давить.

Змінено користувачем berizka_00
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мой организм предпочитает

Про "Ваш личный организм" никто не спрашивал. У многих "нелады" с гармонией. ТС на это не жаловался.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зал 48 метрів...

Я собі насвіть уявити не можу як цю площу освоїти.:unknown:

Може Ви туди конем будете заїжджати?

 

:lol::lol::lol:

Не лякайтесь і мене не лякайте :) Насправді площа вітальні 32 м2, а ще 15 метрів - те що було раніше коридором. По факту, коридор залишився (в нього ми попадаємо з тамбуру і з нього ж заходимо в основні кімнати і санвузи. Але я подумав, що так як стіни між коридором і залом відсутні, то є сенс і на плані об*єднати ці площі. В наступному варіанти розділю, щоб не лякати нікого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите ссылку www.tmv.com.ua/ru/mtmstyl/4795/

 

Дякую. Якщо відмовитись від гостьвої/кабінету, то можна розглядати як варіант. На три спальні багато будинків в інеті, а от 3 + кабінет знайти важко. Я про одноповерхові.

 

Добавлено через 1 час 15 минут

Це суперово, що люди діляться своїми думками. Це домомогає. Це дає новий поштовх, новий напрямок в розробці будинку. І я дуже вдячний всім, хто критикував, підтримував, чи радив щось поміняти.

 

Це, по-перше....

berizka_00, ми з вами стаємо жертвами великої кількості порад :)

І мій, і Ваш початковий план, суттєво відрізняється від того що є на даний момент. Нам головне фільтувати поради, бо я вже розумію, що будинок розрісся до неймовірних розмірів і треба десь зупинитись і переосмислити інформацію.

 

Душова кабіна в доповнення до ванни, це гарна думка. Вона мені подобається. Але треба буде прикинути, чи зможу я одночасно гріти таку кількість води, чи буде справлятись насос, чи.. , чи ... чи...

 

На кухні під вікном без проблем стає стіл і 4 стільця і холодильник. Все враховано :)

 

Двоспальні ліжка.. Сподіваюсь, що той, кому вони знадобляться, буде в змозі дозволити собі таку покупку. А до того часу двоспальне ліжко буде тільки займати місце, а диван.. Диван добре, щоб ніч-другу переспати, але не на кожен день.

 

Пішов думати як зменшити площу..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу порад - не все так погано. Я продивився свої ескізи - так прогрес очевидний. Завдяки критиці останній проект нам подобається найбілье, хоча і площа найбільша. Просто поради треба оцінювати критично. У вашому будинку жити вам, платити вам, і враховувати треба, в першу чергу, власні потреби, а критика допомагає їх правильно реалізувати. Зараз також дивлюся де б що зменшити, але поки не находжу.

 

Душова кабінка в порівнянні з ванною, практичніша. Ви нею будете частіше користуватися. А стосовно одночасного користування двома точками - так води піде однакова кількість, незалежно від того чи двоє одночасно приймають душ, чи по чергзі. А взагалі-то ванна - це не найкращий спосіб економії води.

 

Я собі взагалі планую ставити не душові кабінки, а робити душові "кімнатки", відмежувавши від загальної площі санвузла (приблизно) 1,5х0,8м та встановити склянні розсувні перегородки (в епіцентрі такі є), ну і зробивши відповідну гідроізоляцію. (Якщо подивитися на мій ескіз, усі санвузли шириною 1,5 м.).

На цю думку наштовхнули, знову ж таки, батьки похилого віку. Я, коли робив їм ремонт, поставив душову кабінку, а вона їм не підходить. А так, заходиш у душову, пол рівний, поріжок невисокий, можна поставити стільчика (за необхідності).

 

А з приводу ліжок - так це із власного досвіду. Малого не могли "вигнати" із власного двохспального ліжка, пока не купили йому свій розкладний диван з ортопедичним матрацом, який, після встановлення, не складається. А його односпальне ліжко зараз не знаю куди діти. А в ціні різниця не суттєва.

 

До речі, а де знаходяться ваші краєвиди?

Змінено користувачем berizka_00
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....

Пішов думати ...

 

:)

а если чуть поиграться с пятном дома.

можно сделать например так :)

 

Правда тут не меньше а больше площадь

и топочной нет но эт я так, навскидку начертил ...

Floor_Plans.thumb.gif.05a27a9fc37de8a86a7e9fbc78129870.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

душові "кімнатки", відмежувавши від загальної площі санвузла (приблизно) 1,5х0,8м та встановити склянні розсувні перегородки (в епіцентрі такі є), ну і зробивши відповідну гідроізоляцію.

Цікавий варіант. Знову є про що думати :) Дякую.

 

Добавлено через 6 минут

я так, навскидку начертил ...

ух, красота яка..

ще не роздивився досконально, але форма будинка подобається.

видно, що Ви, на відміну від мене, знаєте що таке проектування і дизайн!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дыкЪ незачто. ;)

а к одноэтажному домику очень подходит

вальмовая крыша с небольшим уклоном.

например так

fasad.thumb.gif.f5cdb4bdedb45b5d1ccfb81d56475f6a.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вечір добрий!

Ви шукаєте проект компактного добре скомпонованого будинку на 5, а не 4 кімнати, з невеликими спальнями?

ми щось таке й почали будувати :)

а відштовхувалися в плануванні від чудових фінських проектів і зокрема оцього finnlamelli.jimdo.com/%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%8D%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0/kotionni-123/

гляньте, може й Вам щось там сподобається :)

наш варіант - у нас в гілці :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одноэтажному домику очень подходит

вальмовая крыша с небольшим уклоном.

:good:

Мої думки читаєте. Я там в іншій темі показував візуалізацію будинка який ми тут обговорюємо. Вальмовий дах з кутом нахилу 25.

:drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поменяйте местами гардеробную и санузел.

если это мне

то это не имеет смысла в данный момент.

поскольку это просто ориентировочная прикидка

на основе набора комнат которые начертил Leon

В принципе, ИМХО топикстартеру уже пора и о конструктиве подумать.

т.к многое в планировке может поменять расположение нипример внутренних несущих стен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:good:

Мої думки читаєте. Я там в іншій темі показував візуалізацію будинка який ми тут обговорюємо. Вальмовий дах з кутом нахилу 25.

:drinks:

"алиса миелафон у меня" (С) :D

не, не смотрел ваши сообщения.

Просто подобное решение для одноэтажника весьма выигрышно.

и само собой напрашивается.

 

Естественно при небольшом угле наклона снеговые нагрузки возрастают, а в моём эскизе ещё и ветровые поскольку очень большие свесы кровли.

Но всё решается применением соответствущих

конструктивных решений и материалов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто подобное решение для одноэтажника весьма выигрышно.

и само собой напрашивается.

ось візуалізація того що я намалював.

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=234246&d=1354871454

 

Так багато інформації на ніч. Будемо з дружиною переварювати..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви не думали над входом зробити суцільну кришу. Це буде і навісом на дверима без додаткового козирька і заодно економія...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так багато інформації на ніч. Будемо з дружиною переварювати..

:beer:приятных снов :)

кстати Leon выложите-ка план участка,

ну так, на всякий случай ;)

 

А ви не думали над входом зробити суцільну кришу.

типа так ?

а экономия тут сомнительная :)

fasad1.thumb.gif.4bcdf8c4045f0069cd6f6089780d1a55.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати Leon выложите-ка план участка

Мається на увазі топозйомка? Немає поки що такого :(

 

Я тут взяв тайм-аут. Бо вже голова не варить.

 

З*явилось одне питання. Гараж прибудований до одноповерхового будинку - дешевше ніж гараж, як окрема будівля?

Які мінуси і які плюси прибудованого гаража під одним дахом з основним будинком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, у вас должен быть кадастровый план или документ на собственность, там нарисован квадратик с буковками по углам и размерами :)

а Вам очень нужен гараж ?

а так да - минус одна стенка плюс лишний узел примыкания кровли.

лично я бы строил отдельно и совмещённый с хоббийной мастерской,

как эдакий ареал обитания "мужика в доме" :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В початковому плані у мене гараж також був прибудований, але потім, завдяки форуму, відірвався з такими аргументами:

 

- по-перше, площу гаражу врахують в площу будинку, а в нашій країні вчора 300 метрів хотіли оподатковувати, сьогодні зупинилися на 200, а завтра опустять планку до 100 квадратів і навіщо вам платити за гараж? Тим більше, що робити стандартний гараж робити 3х6 не бачу ніякого сенсу. Мінінмально нормальна площа метрів 30-35. Плюс до гаража треба "приліпити" приміщення (майстерню) для "на всякий випадок". А там і на горищі можна зробити приміщення "відпочинку від дружини", більярд поставити.

 

- по-друге, машина на собі привозить додому з наших доріг "таблицю мендєлєва", особливо взимку. І весь цей букет, разом з відпрацьованими газами ви завозитемете до гаражу, який з повітрям піде всередину будинку, як би ви цього не хотіли.

 

- по-третє, вам, мабуть, захочеться помити свою улюблену машинку, на площадці, перед гаражем, біля будинку. Водичка затікатиме під будинок. Небагато, але по-трохи "піхімічите" і фундамент.

 

- по-четверте, авто повинно ночувати в тих умовах, яких їздить. Перепади температури для кузова ще гірші ніж 30-градусний мороз. Тому гараж повинен бути неопалюваним, а в моторі окремий підігрів.

 

- по-п*яте, під неопалюваним гаражем модна зробити повноцінний холодний підвал, що не вийде в цоколі під теплим бідинком. І знову ж цоколь - це загальна площа будинку.

 

- по шосте, площу ділянки можна зекономити, домовившись із сусідом про розміщення гаража впритик до його території. З будиком такий варіант не пройде (ДБН 360-92).

 

Тому, на мою думку, авто повинно жити у своєму окремому будинку, рівень якого буде нижчий ніж будівля господаря.

Змінено користувачем berizka_00
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плюс сто :))

за 8 років життя в приватному будинку про відсутність гаража пошкодували 1 раз - коли наша таврія не завелася при мінус 27 :)

відтоді ми перейшли на німецький автопром і не шкодуємо :)

а вебасто - то сила :))

всі наші машини жили на асфальтовому майданчику коло воріт і все ок :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...