Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...
Я так розумію, що я вже попав на гроші.:D

Навіть не знаю, що сказати.. думав тулити будинок посеред ділянки, а тепер дуже задумався.

Блін, все з ніг на голову, але все так правильно..

Краще попасти на гроші зараз, до будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще попасти на гроші зараз, до будівництва.

 

Краще взагалі не попадати на гроші.

Але ж без цього ніяк :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що я вже попав на гроші.:D

Навіть не знаю, що сказати.. думав тулити будинок посеред ділянки, а тепер дуже задумався.

Блін, все з ніг на голову, але все так правильно..

 

якщо у вас не пару гектарів ділянка, і якщо у вас немає параноїдального бажання відчувати себе пупом землі (центром всесвіту) то не туліть посередині... непрактично.

 

глянув на план ділянки, я б розвернув будинок так щоб любуватись лісом, а не сусідськими ділянками, якщо тераса - то з тераси, якщо ні - то із тієї кімнати де частіше будете. і поближче до нього б розташував би сам будинок, хай навіть ходити доведеться далі від дороги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у вас не пару гектарів ділянка, і якщо у вас немає параноїдального бажання відчувати себе пупом землі (центром всесвіту) то не туліть посередині... непрактично.

 

Та я вже дякуючи Newww це зрозумів :) Справа не в тому, як я себе позиціоную, а справа у відсутності фантазії :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...глянув на план ділянки, я б розвернув будинок так щоб....

дыкЪ по всякому можно повернуть,

но не стоит забывать о том, что нижняя часть участка 18 соток

имеет целевое ОСГ. соответственно мы можем крутиться в пределах 25 верхних соток.

пысы :

вообще-то, если на участке в полгектара дом залепить по центру

то никакой крамолы лично я в этом не вижу. пространства вокруг будет достаточно.

И в принципе, такую посадку можно очень душевно обыграть ландшафтом.

например разбив регулярный парк, основанный на симметрии.

 

пыпысы Леон - дыкЪ фантазия дело наживное, предложений фантазии на рынке тьма, хватило бы средств ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість Владимир Н.П.
Здравствуйте Leon. Я тоже сторонник одноэтажного дома. Сам планирую строить через 3-4 года. По вашему проекту не понятно расположение внутренних несущих стен, и совсем не нравится расположение кухни. Мой проект пока такой (архитектура меня меньше всего волнует, все равно, все зарастет деревьями). С уважением Владимир.album.php?albumid=6143&pictureid=114503

1.thumb.JPG.cfd6331b84a286d82f2ba5d39e734b0a.JPG

2.thumb.JPG.af3a493a264660066be70ac5a4bf7e8c.JPG

3.thumb.JPG.322d3103f3d360f3f7899f044191fb31.JPG

4.thumb.JPG.34d129093a2e424b5255946b9eea8671.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Владимир Н.П., цікавий варіант! Щодо капітальних стін, то це вже задача архітектора-конструктора. Я малюю, щоб розуміти що я хочу отримати в результаті. Я навіть думав про те, щоб поїхати на ділянку, протоптати в снігу "стіни" і попробувати походити по "будинку" :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я навіть думав про те, щоб поїхати на ділянку, протоптати в снігу "стіни" і попробувати походити по "будинку" :)

кстати прекрасная идея. оченно помогает.

а летом можно колышки с верёвочками использовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати прекрасная идея. оченно помогает.

а летом можно колышки с верёвочками использовать.

 

На открытом пространстве обозначенные контуры помещений будут казаться крохотными. Не зря, всем застройщикам, залитый фундамент всегда кажется очень маленьким. Реальные обьемы начинают чувствоваться только когда коробка накрывается крышей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справедливости для, хочу заметить, что не всем и не всегда ;)

Хотя , безусловно, срабатывает такая внутренняя установка "хочу большое" - отсюда и обман зрения.

Кстати, не зря проект рекомендуется дополнять макетом - опять же помогает сложить общую картинку.

а уж макет в масштабе 1:1 и подавно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реальные обьемы начинают чувствоваться только когда коробка накрывается крышей.
Лично я прверял запроектированные объемы комнат (3х4, 3х5, 4х6, ванная 2х2), заходя в помещения таких же размеров.

Благо и в квартире и в домах знакомых таких помещений хватает. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я теж не в полі прожив життя і бував в приміщеннях різних розмірів :)

В Архікаді робив "віртуальну прогулянку" будинком.

А на ділянці хочу "намалювати" по снігу, чи землі для того, щоб побачити реальні розміри всього будинку. Ну то таке :)

 

Вирвусь за місто, зроблю малюнок "палкой на снегу" і з Вами поділюсь :)

 

Добавлено через 3 минуты

Навіть вже почав пошуки рулетки :)

Вибрав поки що таку собі, залишилось тільки купити :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на ділянці хочу "намалювати" по снігу, чи землі для того, щоб побачити реальні розміри всього будинку. Ну то таке

ми так минулої зими й зробили - нам приємно, дітям весело :))

ну і можна було побавитися - кожного в "його кімнату" відправити, вітальню "збільшити", каналізацію "протягнути" :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дыкЪ отож - пощупать руками оно завсегда полезно - ИМХО

тактильные ощущения виртуальность никогда не заменит.

ну и интересно опять же.

посему лично я вас целиком и полностью поддерживаю.

 

ещё можно пластиковые стулья столы привезти и импровизированный пикник в виртуально-реальном доме устроить :)

смоделировать, так сказать, реальность данную нам в ощущениях :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На открытом пространстве обозначенные контуры помещений будут казаться крохотными. Не зря, всем застройщикам, залитый фундамент всегда кажется очень маленьким. Реальные обьемы начинают чувствоваться только когда коробка накрывается крышей.

 

коли мені зробили фундамент відразу почав гуляти по кімнатам.. чесно кажучи навіть переміряв - бо не вірив що та площа саме та що проектував. дійсно заменшено сприймається. але потім якось заспокоюєш себе :D. Дуже раджу шукати способи "тактильних" відчуттів майбутнього планування. Мені легше - я придбав проект ТМВ - у них достатньо багато візуалізацій, навіть 3-д прогулки є. Навіть не маючи стін - вже досить добре уявляю (відчуваю) все планування. Тому раджу пошукати варіанти тривимірної візуалізації вашого проекту. Навіть безкоштовний floorplanner дозволяє це робити. А що стосується ландшафту - варто влітку чи восени потусити там (хоч і з палаткою) - і відчути весь фен-шуй на місці. В моєму випадку було три контрольних точки - як швидко (близько від дороги) можна потрапити в будинок, що я бачитиму із спальні/гостьової/тераси (в моєму випадку це одна сторона), як зробити так щоб місце відпочинку (басейн/барбекю, лежаки) було на однаковій відстані від будинку, тильної межі, дитячої площадки, гостьового будинку/сауни. Все інше - то було другорядне. Шукайте свою логіку, бродіть, читайте, питайте - і все вийде. А дрібниці завжди можна переробити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
день добрий!

як у Вас справи?

можете вже похвалитися остаточним плануванням будинку?

Вітаю!

 

Сам вже не малюю. Набридло :D

Віддав свій проект конструктору. Зробив геологію. На цьому тижні або на наступному заберу готовий проект і після цього покажу.

 

Зараз збираюсь з силами(коштами) щоб почати підключення електроенергії і пробурити свердловину на воду. На осінь думаю закласти фундамент. Планую йти за Вами з відставанням на рік :)

 

Багато спілкувався з Крышником, тепер вже замість ЦПЧ планую накривати будинок бітумкою.

 

 

Ще, дурній голові не дають спокою думки про гараж: робити його в цьому році, чи відкласти на невизначене "потім"..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок, будемо чекати :))

 

Зараз збираюсь з силами(коштами) щоб почати підключення електроенергії і пробурити свердловину на воду. На осінь думаю закласти фундамент. Планую йти за Вами з відставанням на рік

нам що свердловина з насосом, що елекрика коштували якраз по 8 тис грн :) а ось зараз, якщо зважати на нові праивла і тарифи підключення, ми за свої офіційні 3 квт однофазки мали б заплатити навіть не 3 тисячі грн :)

 

Багато спілкувався з Крышником, тепер вже замість ЦПЧ планую накривати будинок бітумкою.

ми теж багато спілкуємося з Крышником, поки порахували, що профнастил для нашого холодного горища виходить порядком дешевшим за бітумку :)

 

Ще, дурній голові не дають спокою думки про гараж: робити його в цьому році, чи відкласти на невизначене "потім".

ну у нас вже 8 років різні машини стоять без гаражів - ми навіть навіс не будемо робити :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решили не нанимать архитектора ?

 

Дійсно.. Якось я так криво сказав, ніби архітектора немає. :-/

Я почав спілкування з конструктором і надалі передав йому свої малюнки і побажання. Конструктор співпрацює з архітектором. Але напряму я з ним ніколи не розмовляв. Всі побажання поправки і таке інше через конструктора, ну і відповідно через нього ж отримував оновлення по проекту від архітектора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это дело.

Всё ж таки профессионалам стоит доверять.

В общем интересно что получится в итоге :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми теж багато спілкуємося з Крышником, поки порахували, що профнастил для нашого холодного горища виходить порядком дешевшим за бітумку :)

 

на Вашем доме разница на крыше аж в 3-3,5 тыщи гривен(180-190 м2,по последнему проекту с навесом)

Да,цє забагато:shock:

Профнастил дешевле на 20 грн/м2 чем финская БЧ,но чуть дороже БЧ Акваизол....но,добавим сюда .....

п.с.Мы не "рахували",а приблизительно прикинули разницу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Newww, а у Вас є портфоліо в публічному доступі? Було б цікаво глянути і, думаю, не тільки мені. Ваші нариси і по будинку, і по розміщенню мені дуже сподобались - хочеться побачити щось із завершених проектів, чомусь мені здається, що ще будуть цікаві будинки, а не сарайчики, чи сільські хатинки, як в мене :)

 

Добавлено через 2 минуты

x_y_z_, за Вами стежать :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Newww, а у Вас є портфоліо в публічному доступі? Було б цікаво глянути і, думаю, не тільки мені. ...

Спасибо за столь лестный отзыв.Доброе слово оно всякому приятно. :)

Портфолио как такового в открытом доступе нет.

Хотя вы правы - у меня действительно имеется и архитектурное образование

и даже соответствующий опыт работы и участие в нескольких десятках проектов,

за границей в том числе.

Но в частном жилье я не очень.

В основном планировочные(генплан, градобоснования, анализ, исследования) работы,

общественные здания и типовое многоквартирное жилье в составе авторского коллектива

от обычного чертёжника до ГАПА.

Если в целом, то ничего ультрасовременного и суперинтересного нет,

а за участие в некоторых проектах так вообще откровенно стыдно.

 

И эти нариси в основном для тренировки мозга и чтоб навыки не забыть,

поскольку где-то с 2007 года я ушёл в сторону творчества - скульптура, графика, декоративно-прикладные вещи - в общем всё, что можно сделать своими руками без посредников между художником и материалом.

(вообще-то этим я занимался, сколько себя помню, но параллельно с проектированием,

а полностью туда ушел только недавно)

 

Ну а здесь я потому, что сейчас подумываю о переделке

собственной дачи в дом для круглогодичного проживания.

Если руки дойдут будет отчёт на форуме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...