Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

Я выбрал коридоры, и в реальности не так уж они устрашающи, как здесь говорят.

 

Моя планировка вот:

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1933741&postcount=75

 

Не могли бы Вы дать свою планировку с размерами? Уж очень понравилась она своей простотой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не могли бы Вы дать свою планировку с размерами? Уж очень понравилась она своей простотой.

 

Могу только показать стартовую планировку с площадью помещений. Но, как видно, в процессе стройки планировка немного изменилась, в частности, были разделены кухня и гостиная:

APX_A19(Ko)_2.pdf

Внешние габариты дома - 15.8м на 10.3м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання в мене з"явилось: А чи може топочна мати прямий вихід на вулицю(одні двері). Чи не скажуть газовики, що при прямому виході існує можливість отримати протягом зворотну тягу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи може топочна мати прямий вихід на вулицю(одні двері).

может быть одна, главное дверь не была напрвлена на топку котла

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere, дякую!! А то я згадав, що батьків примусили прибудувати тамбур(давно це було), але в них топка як раз була направлена на двері. Мабуть тому й примусили. А мені то топочної зовсім не хочеться прибудовувати тамбур.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання в мене з"явилось: А чи може топочна мати прямий вихід на вулицю(одні двері). Чи не скажуть газовики, що при прямому виході існує можливість отримати протягом зворотну тягу?

 

наскільки я в темі, то якісь особливі умови щодо кубатури приміщення, площі вікна і дверей існують лише для котлів 30квт+

інші можна й в кухні вішати - головне, щоб кухня мала двері й вентканал (для турбокотлів останнє неактуально, напевно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leon,а где ваша последняя планировка, вроде выхода на улицу не было из топочной.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere, є двері(точніше будуть там де зараз вікно, а вікно буде зміщено :) ), я останній варіант викладу сьогодні-завтра. Я про них пам"ятав, але не малював. Взяв був паузу, щоб переосмислити.

Начебто вже все подобається, але чим ближче до остаточного варіанту, тим частіше приходить розуміння, що це все треба будувати і в цьому потім жити, тому трохи "підчищую" план - десь внутрішню стіну думаю прибрати, десь на зайвих дверях зекономити :)

 

x_y_z_, я спеціально виношу газовий котел з кухні і планую топочну, щоб мати можливість розмістити там якісь баки ТА, ну і щоб всі ці розв"язки не робити на кухні. А можливо в майбутньому доведеться ще ТТ котел всунути - хто знає, що там завтра буде з газом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[

x_y_z_, я спеціально виношу газовий котел з кухні і планую топочну, щоб мати можливість розмістити там якісь баки ТА, ну і щоб всі ці розв"язки не робити на кухні. А можливо в майбутньому доведеться ще ТТ котел всунути - хто знає, що там завтра буде з газом.

 

та ми теж так зробили, але тоді вимог там особливих не має бути - як до кухні :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ми теж так зробили
:beer:

Треба буде по закінченню будівництва з"їздити на екскурсію один до одного, а то одноповерхові якось не дуже полюбляють на СД.:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок, домовилися :))

на наш фундамент можете хоч завтра приїздити дивитися, лише лопату треба не забути :)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок, домовилися :))

на наш фундамент можете хоч завтра приїздити дивитися, лише лопату треба не забути :)))

Третім візьмете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та запросто :))

дрес-код той же - лопата :))

У меня лопата идет в комплекте с бутылкой и закуской...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня лопата идет в комплекте с бутылкой и закуской...

 

тоді чого так сумно - аж з трикрапкою? :))

не страждайте - беріть з собою весь набір :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, як прибрати стіну, помічену червоним кольором, і при цьому не залишитись без тамбура.. Вхід в будинок з південного сходу.

 

Підкажіть:House7-16-plan.jpg.8b051247cd96804f3dfc5a48cd304461.jpg

 

Зараз планується такий зовнішній вигляд: House7-16-vid2.thumb.jpg.80407b444fbd582c6928a8c58e88bfc8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант можна трохи збільшити тамбурочок при вході і там де арка на 3Д візуалізіції поставити ще одні двері.

У знайомих зроблено розміром 1,5х1,5 м. На стіні вішалка для одежі і внизу полочка для взуття. Вистачає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант можна трохи збільшити тамбурочок при вході і там де арка на 3Д візуалізіції поставити ще одні двері.

У знайомих зроблено розміром 1,5х1,5 м. На стіні вішалка для одежі і внизу полочка для взуття. Вистачає.

Для цього ще можна передню стiну вирiвняти. Правда дизайн фасаду постраждає, проте буде економія за рахунок простоти будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для цього ще можна передню стiну вирiвняти. Правда дизайн фасаду постраждає, проте буде економія за рахунок простоти будівництва.

Я розуміію, тому не хочу міняти фасад. От сиджу тепер і думаю, що робити з прихожою/тамбуром :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как еще вариант, можно вход сместить влево или вправо и потом там выделить тамбур, выход из тамбура в сторону будет. :) Уйдет одна из стен, помеченная красным.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как еще вариант, можно вход сместить влево или вправо и потом там выделить тамбур, выход из тамбура в сторону будет. :) Уйдет одна из стен, помеченная красным.

 

Я думав над таким варіантом, але дружина - проти. Їй потрібна симетрія :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, як прибрати стіну, помічену червоним кольором, і при цьому не залишитись без тамбура.
А если сделать тамбур так:

House7-16-plan.jpg.4de7e6e8a371052263fca3f55575c832.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если сделать тамбур так:

 

Думав. Втрачаю той зовнішній вигляд, який я собі бачу, хоча, зараз спробую намалювати в 3Д, може щось вийде путнє :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C Рождеством и с Новым годом и с наступающим Старым Новым годом :):beer:

В связи с моим отсутствим в стране, руки для потренировать мозг вашим

участком дошли только сейчас :)

Бытует мнение - что всё таки дом нельзя проектировать в отрыве от участка

и от окружающей реальности в виде сторон света. Тогда и планировка может сильно поменяться

и вообще.

Вот набросал я своё видение зонирования вашего участка.

2012687444_.thumb.gif.e76a68614d4bfe936aaf94846b12cb4c.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот набросал я своё видение зонирования вашего участка.

Я так розумію, що я вже попав на гроші.:D

Навіть не знаю, що сказати.. думав тулити будинок посеред ділянки, а тепер дуже задумався.

Блін, все з ніг на голову, але все так правильно..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...