Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

ушёл в сторону творчества

Ну, видно було, що Ви людина творча..

Буде час та натхнення - покажіть фото своїх робіт, а то зима якась аж занадто депресивна :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну как будет час та натхнення :)

Например мне очень нравятся подобные заказы.

Это мастермодели для напольной плитки, для наружных работ.

Тут сочетание фрезеровки и ручной работы.

Фото к сожалению так себе. Живьём надо смотреть.

там задача стояла частично скопировать, частично творчески переработать

орнамент итальянской мраморной плитки (травление в камне).

А это для отливки в бетоне.

527141724_0354.thumb.jpg.6b2b2feea48126c67f18c9ecb1322c22.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

x_y_z_, за Вами стежать

ага, треба втікати :lol:

 

Добавлено через 7 минут

п.с.Мы не "рахували",а приблизительно прикинули разницу

то ви з мужем моїм прикидаєте різницю, а я тихенько збоку все рахую :))

і не забуваю, що суцільний настил з осб трохи дорожчий за обрешітку з контробрешіткою під профнастил :)

а взагалі-то (тіки мужу не кажіть) профнастил простий як двері і в дощ там гарно барабанить - люблю цей звук :angel:

а взагалі - дякую за прикидки, Ви нам насправді дуже допомагаєте :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато спілкувався з Крышником, тепер вже замість ЦПЧ планую накривати будинок бітумкою.

 

Дозвольте спитати чому так? Бітумка ж дорожче вийде від тієї ж самої ЦПЧ від Вортекса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще, дурній голові не дають спокою думки про гараж: робити його в цьому році, чи відкласти на невизначене "потім"..

 

У Вас там місця вистачає то можна і зробити. Якщо не гараж то якесь підсобне приміщення, але ж відповідно таке щоб надалі згодилось.Тим більше на час будівництва потрібно десь і інвентар складати. Сусід у Вас чемний, але ж і на "голову не сядеш", бо ще жити там потрібно ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сусід у Вас чемний, але ж і на "голову не сядеш", бо ще жити там потрібно

Сергій, вітаю!

 

Так, Володя - сусід про якого тільки мріяти. Але я вже думаю, як трохи зупинити його запал, а то він і будувати мені почне доки я думати буду :D

Що до гаража, то якраз і хочеться мати приміщення-склад на час будівництва, а в майбутньому місце для для інвентаря. Ну, і як сказав раніше десь Newww - "гараж - чоловіча зона".

 

 

Дозвольте спитати чому так? Бітумка ж дорожче вийде від тієї ж самої ЦПЧ від Вортекса?

Аlex, чесно скажу - я не рахував скільки вийде дах з ЦПЧ, я взагалі зараз збираю інформацію по етапах будівництва.

За що від того ж Крышника отримав по шапці: "Гроші треба рахувати з самого початку! З замовником, який не рахує гроші я працювати не хочу" (с) Крышник.

 

По ЦПЧ: ця зима виявила дуже багато проблем з дахами під ЦПЧ, взяти для прикладу дах Luko. Крім того інші власники ЦПЧ писали про те що задуває сніг під черепицю.

Ще один мінус, який я бачу для себе - це установка снігозатримувачів, і/або снігорізів - це псує зовнішній вигляд, це додаткові затрати, це потенціальні проблеми(тапок).

 

По БЧ: я не хочу однотонне покриття, я хочу в сірих тонах, але, як каже дружина, пёстренькое, так от з цим в БЧ проблем немає, і Крышник мені показав вже матеріал, який на вигляд дуже схожий на той, що я собі напланував.

А ціна - так ціна кусюча, враховуючи, що площа даху в мене 250-270 квадратів(і це не враховуючи площу навісу над терасою).

Не буду озвучувати ціну, так як це може зробити поки що тільки Крышник, тим більше, що це був попередній розрахунок і я ще не показував йому саме свій дах.

 

 

Это мастермодели для напольной плитки, для наружных работ.

Тут сочетание фрезеровки и ручной работы.

Newww, як каже моя кума: "Шикарно!" Я думаю, що вам слід відкрити свою тему і там викладати Ваші роботи, а то тут воно загубиться з часом. :( Не треба таку красу ховати від людей.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двух этажный дом будет дешевле, так как в два раза меньше фундамент, и квадратура кровли. А это самые дорогие элементы коробки дома , хотя одноэтажный практичнее.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то ви з мужем моїм прикидаєте різницю, а я тихенько збоку все рахую :))

і не забуваю, що суцільний настил з осб трохи дорожчий за обрешітку з контробрешіткою під профнастил :)

а взагалі-то (тіки мужу не кажіть) профнастил простий як двері

 

Да нет,профнастил не такой уже и простой,если его использовать для жилого дома.

Про ОСП Вы тут не правы,ответил в Вашей теме

Дозвольте спитати чому так? Бітумка ж дорожче вийде від тієї ж самої ЦПЧ від Вортекса?

 

Про "дешёвость" ЦПЧ думают на основании менагерских мифов и глядя на цену за мЭтр рядового покрытия...+ к этому и магические слова:"а ещё и цена ОСП"...кОкОй ужОССС,ОСП стоит ажж 33-35 грн на мЭтр квадратный:shock:

На фоне дома аж 5-6-7 тыс. грн.

Дальше,когда начинающие застройщики,складывают,что они реально потратили на крышу из ЦПЧ и её монтаж,то очень удивлены своим "итого":o

Причём это при варианте с евробарьером "як усі роблять",а если делать с нормальной гидроизоляцией,то ещё дороже...

 

2 Leon...Леонид ,извините,шо бОяны по крышам рву у Вас в теме,но уж больно в "тему" над которой Вы сейчас медитируете.

Ещё мне очень приятно,что Вы правильно поняли то,что я хотел донести про крыши.Я про сообщение №181

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леонид ,извините,шо бОяны по крышам рву

Николай, о каких извинениях может идти речь..

Мне очень приятно, что Вы напоминаете застройщикам такие очевидные для Вас и такие неочевидные для нас вещи. Причем делаете это лаконично, доходчиво и без попыток унизить собеседника..

 

Кроме того, огромная Вам благодарность за общение в телефонном режиме(хоть и начили мы общение на темы никак не относящиеся к моей будущей стройке :D) - я получил такое кол-во полезной информации, на поиски которой мне бы пришлось потратить не один день чтения разных тем форума.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот к слову о кровле.

раз уж разговор на отвлечённые темы.

А что спецы скажут по поводу доброго старого деревянного гонта ?

понимаю дорого, понимаю пожароопасно, специалистов считай что нет,

но ведь красиво, аутентично и не менее долговечно той же мч или битумки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот к слову о кровле.

раз уж разговор на отвлечённые темы.

А что спецы скажут по поводу доброго старого деревянного гонта ?

понимаю дорого, понимаю пожароопасно, специалистов считай что нет,

но ведь красиво, аутентично и не менее долговечно той же мч или битумки.

 

Как бы да,но нет....для ресторана в аутентичненьком стиле-да,для жизни нет,эт я,как гриться,ихУю:beer:

Современные материалы,как говорил А.Папанов,"дёшево,надёжно и практЫчно!гыгыгы"(С)

Можете такой глянуть,с НовоОбуховской трассы,перед светофором на повороте направо на Лесники.

 

Видел сарай на Закарпатье,лет 50 стоит уже,шо новый,деревянный гонт покрыт маслом-"отработкой" :o

Я лично не рискну под такой крышей жить.....опять процитирую А.Папанова:"Достаточно одного бычка одной таблЭтки!"(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что спецы скажут по поводу доброго старого деревянного гонта ?

понимаю дорого, понимаю пожароопасно, специалистов считай что нет

Я в минулому, чи позаминулому році бачив, як в Пирогово відновляли хатинки, в тому числі й з ґонтовим дахом.

Якщо не знайдете спеціалістів на форумі, то спробуйте через адміністрацію музею дізнатись контакти виконавців, а як пощастить, то й постачальників ґонту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ведь красиво, аутентично и не менее долговечно той же мч или битумки.
Видел такое на двух объектах (ресторан и частный дом). На ресторане уже заменили на битумку - почернел и сгнил.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дыкЪ купить-то не проблема, или тут на западной или в московии.

Дачу себе перекрывать пока не собираюсь :)

планы поскромнее - типа септик, окна новые, отопление.

я чисто умозрительно, для поддержания беседы, так сказать.

раз уж тут спец по крышам присутствует, дабы темы не плодить.

Видеть то гонт я естественно видел и щупал.

а вот мнение живых людей не слушал.

 

учёно говоря резюмируем - небезпечно и без соответствующей обработки недолговечно. Правильно ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

я чисто умозрительно, для поддержания беседы, так сказать.

раз уж тут спец по крышам присутствует, дабы темы не плодить.

 

учёно говоря резюмируем - небезпечно и без соответствующей обработки недолговечно. Правильно ?

 

Правильно!Почти...есть только один гонт достойный внимания-из лиственницы,но надо его ещё сделать и ещё денеХ спецам немалый за монтаж дать.

Шо б стояло,то только маслом/отработкой мазать:o

А вообще тема,типа раньше было лучшЕЕ,в разрезе строительства очень важнЫ.

Постоянно идёт трындёж про дома из соломы,саман,камыш,деревянные гонты,пр. ерунда,и главное,в разрезе,что это хорошо:o

Может и хорошо,но почему то забывают,что у народа 100 лет назад и гвоздь/топор/стекло было в хатах через одну,дома из кирпича только у "панов"!Черепицу на крышу массово производить стали с подъёмом промышленности в конце 19-го века,т.е. всего 140-110 лет назад!

А леса/камыша/глины/соломы было ВАЛОМ!!Вот и строили наши пращуры из чего могли,что было под рукой,а не потому что это хорошо.

Ой,чё то мы уже заоффтопились:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой,чё то мы уже заоффтопились:D

Ну думаю Леон не против :)

 

Да лиственничный гонт на московии продвигают, встречал в тырнетах.

Я не радикальный сторонник "больших деревьев" или

ультрасуперпупернового, но я за разумный компромисс.

И если можно (вполне успешно) сочетать материалы - то почему нет ?

 

Ну и про дизайн\архитектуру не забываем конечно.

Я лично на старые материалы смотрю именно с точки зрения нра\не нра без религиозного фанатизма.

Если задача\стиль\хотелка требует то можно и солому, и стекло и бетон с пенопластом

и гонт до кучи забульбенить :)

Всё ж правильное мнение есть - всякий материал хорош на своём месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну думаю Леон не против

Так і є :)

 

Якщо до теми ґонту приєднаються інші і вона отримає продовження, то просто попросимо В.В. відокремити її в окремий топік. Це нормальна практика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Отримав я проект від архітектора. Тверду копію забрав півтора тижня тому, а вчора по пошту зайшов проект в електронному вигляді.

 

Обіцяв показати - показую.

 

House.thumb.jpg.fd688c0ff8c1be12c601b260ef7314b4.jpg і Plan.thumb.jpg.19578bba4a00cac9160eca9d4a628cfb.jpg

 

Проект готовий, час займатись виготовленням будівельного паспорту і тут я зовсім розгубився..

Потрібно починати роботи по планування ділянки, а я не знаю з чого почати :)

А потрібно багато:

1. Вирізати дерева під лісом(штук 30 від великого до малого)

2. Витягнути порядку 20-30 блоків ФБС(колись там під лісом закладали фундамент)

3. Підсипати ділянку

4. Розрівняти ділянку

5. Поставити паркан

6. Вирити озеро(?), а вийнятий ґрунт кинути на підсипку ділянки

7. Провести електроенергію.

8. Пробити свердловину.

9. Завезти(побудувати) тимчасове житло для будівельників та інвентаря

 

З чого починати? Хто проходив ці етапи? :)

 

Хто знає про можливість викопати озерце на ділянці з цільовим призначенням ОСГ?

 

Розміщення на ділянці планується таке lot_22042013_1.thumb.jpg.3164285b357da0d4a203320f197a2952.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабинет 8 - для предназначен и для посторонних? Если так - я бі поменяла местами 8 и 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабинет 8 - для предназначен и для посторонних? Если так - я бі поменяла местами 8 и 9

 

Здається Ви якесь слово пропустили.. не можу зрозуміти питання. Сформулюйте думку інакше.. :rolleyes:

 

Добавлено через 1 минуту

1. Провести электроэнергию.

Дякую!

А з іншими пунктами?

Різати, корчувати, будувати, а вже після копати озеро і підсипати ділянку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається Ви якесь слово пропустили.. не можу зрозуміти питання. Сформулюйте думку інакше.. :rolleyes:

:rolleyes:лишнее слово :rolleyes:

Кабинет 8 - предназначен и для посторонних? Если так - я бы поменяла местами 8 и 9. Просто я не стала бы посторонних людей водить в кабинет через гостиную.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабинет 8 - предназначен и для посторонних? Если так - я бы поменяла местами 8 и 9. Просто я не стала бы посторонних людей водить в кабинет через гостиную.

Зрозумів :)

Ну, я б не сказав, що зовсім для сторонніх. Мабуть навіть навпаки - для близьких :)

Але при бажанні потім можна буде і поміняти розміщення кабінет-спальня, стіни ж для цього демонтувати не треба.

 

Ще питання до тих хто будувався:

1. Холодна-гаряча вода, батареї, ТП(вся сантехніка) - потрібно зробити проект до того, як зводити стіни і закладати фундамент?

2. З електропроводкою те саме? До початку робіт треба знати що де буде і зробити проект, чи можна без проблемно вже в готовій коробці все це робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добридень!

вітаємо з народженням проекту і відкриттям сезону :)

черговість виконання ваших пунктів залежить від наявності грошей і (відсутності) необхідності вселитися до будинку якнайшвидше :))

але будівельний паспорт треба починати вже, тим більше, що у вас є планування, фасади і висотність, як і план розміщення будівель на ділянці - практично все, що від вас треба районному архітектору для будівельного паспорта :)

якщо у вас там значні перепади висот, можливо, спочатку є смисл розрівняти ділянку? а заразом уже й озеро викопати :))

ми на самому початку провели електрику, а судячи із 35 кіловат, використаних за рік, - можна було й зачекати :))

але у нас був такий розрахунок, що спочатку робимо всі комунікації, окрім газу (і робиться за наявності документів на будинок і перезимувати можна без нього, на електриці), паркан, підпорну стінку, щоб потім поставити коробку і вже не мати земляних робіт: на осінь можна вже облагороджувати територію, а зиму, при потребі, жити в хаті :)

 

успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

успіхів!

Дякую!

Та мені поспішати нема куди, а порядок виконання робіт потрібен для того, щоб не переробляти те, що вже робилось як капітальне.

 

Дякую, що поділились досвідом з е/е, тепер не так страшно буде, якщо РЕМ почне "чудити" :)

 

Перепади висот.. та в мене, як таких, їх немає. Десь колія, десь ямка якась з часом виникла - максимум 50 см, але ж і це треба розрівняти, а то "Неаккуратненько как-то.."(с)

 

Ще хочу підняти трохи місце де буде будинок і гараж(коли навесні побачив калюжу поперек ділянки - захотілось піднятись :) ).

От тепер думаю, як це зробити.. Натаскати землі, а потім копати траншеї під фундамент - нерозумно.

 

Що спадає на думку:

1. Зробити фундамент вищим ніж запроектовано

2. Заглибити його не на 1400 як по проекту, а на 1000, а 400 потім підсипати.

 

P.S. Щось в Вашій темі давно нові фотографії не з"являються

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...