Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

 

4- где будете белье сушить?

Хороший вопрос, ответа нет

 

 

як правило його сушать у дворі, при поганій погоді - досушують на горищі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як правило його сушать у дворі, при поганій погоді - досушують на горищі.
:beer:

 

Я так і думав, але боявся, що знов скажуть, що це минуле сторіччя і т.д...

Вирішив промовчати, а потім собі нишком сушити надворі :)

 

Для всіх інших хочу нагадати/повідомити: будинок буде не в котеджному містечку, не в садовому/дачному товаристві. Будинок в селі.

 

Хотів намалювати план ділянки, вийшло ось таке lot1.thumb.jpg.3f8a4f4e42ecd5c82f3e8e69d5f24eef.jpg :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Намалював в пейнті план ділянки. lot.JPG.a1a1993f4b4332ecf175aa743add4af5.JPG

Ручки кривенькі, але мені, принаймні, зрозуміло, що де знаходиться :lol:

Можна подивитись фото, яке я раніше викладав, і стане зрозуміліше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий проект... Ростем!:lol:

 

Добавлено через 1 минуту

як правило його сушать у дворі, при поганій погоді - досушують на горищі.

 

Взагалі-то ще планується тераса, на якій прекрасно сохне і при поганій погоді.

 

Добавлено через 1 минуту

:lol:

Намалював в пейнті план ділянки. [ATTACH]235816[/ATTACH]

Ручки кривенькі, але мені, принаймні, зрозуміло, що де знаходиться :lol:

Можна подивитись фото, яке я раніше викладав, і стане зрозуміліше.

 

Тепер зрозуміло, чому ви в зал планували на коні заїжджати... Пішки по таким просторам не находишся.:Search:

 

Добавлено через 5 минут

А це нічого, що у вас, за новим планом, усі вікна спальних приміщень та залу розташовані на північ?

 

Добавлено через 2 минуты

А що ви зможете розмістити у худому і довгому приміщенні №9:shock:? Двері метр заберуть, і при ширині в метр нічого не поставиш. Зробіть вхід зі спальні №8 і двері посередині, тоді хоч щось влізе.

 

Ви впевнені, що зможете ви занести ванну у приміщення №11, а меблі у №12?

 

Ви віртуально представте себе в будинку і походіть по ньому - багато що стає на свої місця.

Змінено користувачем berizka_00
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

а если чуть поиграться с пятном дома.

можно сделать например так :)

 

Правда тут не меньше а больше площадь

и топочной нет но эт я так, навскидку начертил ...

 

А Вы не могли бы дать план с размерами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но Архикад(а скорее мои познания в нем) не дают возможность передать желаемый внешний вид.

Сбоку в панелі навігації е всі фасади і 3-д (просто перемикаемо види). Щоб додати кольори в параметрах стіни задаємо внутрішні і зовнішні кольори. Доволі просто. Так само на фасадах можна проставляти розміри, щоб побачити висотність.

a-cad.thumb.jpg.19f9b08bb14f5ffaf1b63b49eeecd7c3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий проект... Ростем!

berizka_00, Ви напевно дивитесь на старий, самий перший план :( який я відкинув вже давно.

 

Сбоку в панелі навігації е всі фасади і 3-д (просто перемикаемо види). Щоб додати кольори в параметрах стіни задаємо внутрішні і зовнішні кольори. Доволі просто. Так само на фасадах можна проставляти розміри, щоб побачити висотність.

 

Дякую! Я знаю :)

І кольори міняв, і текстуру додавав, і з освітленням грався. Якось дуже багато сірого. Ось приклад візуалізації для першого варіанту, який я відкинув: House6-5-front.thumb.jpg.50ebe993960266c08ad18219d4f36da9.jpg і вид зверху House6-5-roof.thumb.jpg.f7df66dcf9a85249aba77ee678734dc5.jpg Ще було б непогано знати, як поміняти текстуру окремої ділянки стіни, наприклад, на кутах.. Але то таке. Чесно кажучи, я останній тиждень навіть не відкривав Архікад. Втомив він мене. Планування буде таке як тут. Невеликі зміни, звичайно є, остаточний варіант покажу за кілька днів, але основна концепція залишиться такою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене - оптимальне планування при ваших вимогах до свого будинку :))

 

Дякую за підтримку!

А то я вже починаю комплексувати і нервувати. Люди десятками проекти малюють, а я намалював один одноповерховий, потім другий - і все. Фантазія закінчилась :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я казав, концепція не змінилась, але трохи перетасував приміщення.

Ось що вийшло House7-10.thumb.jpg.7c0c476b44346ee1a0891a25947af307.jpg

Що думаєте з такого планування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я казав, концепція не змінилась, але трохи перетасував приміщення.

Ось що вийшло [ATTACH]236384[/ATTACH]

Що думаєте з такого планування?

А можно перебросить маленький туалет вправо?

Мне кажется не очень, когда дверь туалета просматривается из гостиной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно перебросить маленький туалет вправо?

Мне кажется не очень, когда дверь туалета просматривается из гостиной.

 

Та я спеціально переніс туалет ближче до дитячих кімнат. Можна стіну вітальні продовжити трохи.. Або зробити двері і стіну одного кольору, щоб не кидалось в очі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я спеціально переніс туалет ближче до дитячих кімнат. Можна стіну вітальні продовжити трохи.. Або зробити двері і стіну одного кольору, щоб не кидалось в очі :)

 

Отличная планировка в итоге получилась. Лично мне нравится.

Основной вход в гостинную сделала бы максимально свободным и широким, так как есть опасность в результате в центре дома получить темный длинный не функциональный коридорчик с кучей дверей.

 

P.S. фасадик, я так понимаю, не окончательная версия? Для Вашей солнечной и лесной полянки как-то мне мрачноватым видится фасад. Напоминает холодные каменные английские дома.....Имхо, конечно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фасадик, я так понимаю, не окончательная версия? Для Вашей солнечной и лесной полянки как-то мне мрачноватым видится фасад.

Ні, то версія фасаду для першого будинку. Для цього будинку я вибрав світлі кольори стін і сірий дах. Пробував в Архікаді відобразити, але щось не виходить. Не так він передає кольори, як я собі бачу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий проект...

Я ж казав, що в мене в голові крутиться весь час якийсь проект, але ніяк руки не доходять його намалювати. От сьогодні сів і переніс з голови в Архікад.

Вийшов такий собі будиночок House8-1-plan.thumb.jpg.e10cff5c36c2003a0efdeb4285fac065.jpg

А будувати, мабуть, буду те, що обговорювалось раніше House7-10a-plan.jpg.e52dc897d4c4b35f32534035a6c44c6b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого мовчимо? Скажіть щось..

От мені вже не подобається, що в кожній спальні заплановано шафу-гардероб. Скажіть, невже це так необхідно? Поділіться своїм досвідом..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От мені вже не подобається, що в кожній спальні заплановано шафу-гардероб. Скажіть, невже це так необхідно?
А яка альтернатива? По окремій кімнаті-гардеробу додатково до кожної спальні - шукайте спадок Рокфеллера, одна загальна кімната-гардероб - будете бігати до неї роздягненими по всьому будинку, невеликіі шафи - у кожній кімнаті буде одяг у вигляді куп сміття. Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я особисто як і раніше ратую за те щоб кухня була перенесена на перед будинку, у службову зону до входу. Щоб і підходи до будинку добре пароглядались. Хочете щоб вона в садок виходида? Нащо?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, я з Вами згоден, і, повторюсь, в першому варіанті як раз так і було.

Але при нинішній компоновці приміщень(а вона мені знається оптимальною), я не знаю, як зробити так, щоб і кухня була вікнами на дорогу, і від кухні до залу не треба було бігати через якісь коридори.

Але обіцяю подумати. як перенести кухню, так щоб не поламати весь будинок. А може хто підкаже? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там від кухні до залу коридору того - півтора метра. Крім того - якраз добре - щоб запах не йшов прямо взал. Міняйте як є спальню при вході на кухню - і буде ідеально. ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А будувати, мабуть, буду те, що обговорювалось раніше [ATTACH]237503[/ATTACH]

 

Как по мне, с такой гостинной на пять входов-выходов ну совсем неуютно будет. Но это мои ощущения.

А вот фасад и расположение окон на нем один в один как и я себе выбрал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне, с такой гостинной на пять входов-выходов ну совсем неуютно будет. Но это мои ощущения.

А вот фасад и расположение окон на нем один в один как и я себе выбрал.

 

По вітальні - згоден. Але, як я вже казав, або робити прохідну кімнату, або купа коридорів :(

 

Покажіть своє планування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вітальні - згоден. Але, як я вже казав, або робити прохідну кімнату, або купа коридорів :(

 

Покажіть своє планування.

 

Я выбрал коридоры, и в реальности не так уж они устрашающи, как здесь говорят.

 

Моя планировка вот:

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1933741&postcount=75

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я выбрал коридоры, и в реальности не так уж они устрашающи, как здесь говорят.

Дякую! Знов буду думати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...