Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

Я сам на катушку поклав.

А навіщо підвішувати? Нешукаєте легких шляхів; )

Зробіть платформу з квадратного листка фанери з коліщатками. До неї можна самому підкотити й закинути.

 

Ну можно и так конечно, в общем ответ на мой впрос - брать катушку максимальной длины, ок пинял)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Все переробили перед Новим Роком підлоги.

В загальному 13 контурів. Із кроком 10см біля зовнішніх стін, і 15см далі.

IMG_20190111_151645.thumb.jpg.63fa458d407db4162ffa4d45ef84404e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Пройшов ще один рік. Так як є де жити, і немає вільних коштів для доведення будови до кінця. Веду будову потрошки.

За 2019 рік виконали роботи:

1.Тепла підлога розведена по першому поверсі.

2. Чистова стяжка.

3. 2х камерний септик + підключення до будинку.

4. Чистова машинна штукатурка, годиться під покраску.

5. Євро паркан із одною плитою знизу, і подальшою зашивкою деревом.

6. Вода в домі.

7. Підготовка під кондиціонери у кожну кімнату.

IMG_20190910_181936.thumb.jpg.4a253b012c7ed8be1c748dfca1b99aab.jpg

IMG_20190910_181947.thumb.jpg.25d3b0738da7118b0cc2453f3616b153.jpg

IMG_20191027_110518.thumb.jpg.241d219a8e58ac616829a1125f9ea67d.jpg

IMG_20191027_110654.thumb.jpg.4dfe737c82f6ff6d272add49ba1f93e7.jpg

0-02-04-603ef497f99639e38b4a7957167a052d9db59817783d992ca8cfaeffa8ab7411_ba743478.thumb.jpg.8c9a412553264b6a062c1a384c3ad794.jpg

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

З настанням Нового Року і із міжсезонням на роботі, настала пора коли є вільний час, який треба використати із користю.

 

 

Користю для будівництва зичайно, почав варити огородження тераси, і сходи для неї. Декілька годин і одна сторона готова :)

IMG_20200111_140123.thumb.jpg.89c38266c040828ec9fbb5120c3cf544.jpg

IMG_20200111_155142.thumb.jpg.4ea760269dfd6e84960cc78c8e69c26c.jpg

IMG_20200111_173659.thumb.jpg.ac6a203d2a0b574cccf742291a98e0a5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

супер дуже гарно у вас вийшло, скажіть а як плануєте робити потолок, гіпсокартон чи натяжні?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

супер дуже гарно у вас вийшло, скажіть а як плануєте робити потолок, гіпсокартон чи натяжні?

Думаю про натяжні, після підлоги, плитки і малювання стін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшов ще один рік. Так як є де жити, і немає вільних коштів для доведення будови до кінця. Веду будову потрошки.

За 2019 рік виконали роботи:

1.Тепла підлога розведена по першому поверсі.

2. Чистова стяжка.

3. 2х камерний септик + підключення до будинку.

4. Чистова машинна штукатурка, годиться під покраску.

5. Євро паркан із одною плитою знизу, і подальшою зашивкою деревом.

6. Вода в домі.

7. Підготовка під кондиціонери у кожну кімнату.

 

Удивительно, но я проделал в 19-ом те же работы. Правда еще подвесные потолки из шпатлевкой.

А вы уверены, что после машинной штукатурки можно красить. Меня спецы очень быстро разуверили в этом. Когда показали микротрещины, которых я сразу и не видел. Сейчас репу чухаю. Шпатлевать стены надо. Или обои.

 

Добавлено через 4 минуты

По фасаду есть уже решения?Я напомню. У нас дома одного типа. Крыша одного цвета. Я пока не решил. меня цвет больше интересует. углы,цоколь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы уверены, что после машинной штукатурки можно красить. Меня спецы очень быстро разуверили в этом.

 

Тріщинки і у мене зявились :) Но не скрізь. Якщо сумніваєтесь, то фінішною пройтись не дуже великі гроші. Я от думаю може декоративною зроблю, прохідні місця. Вона легше миється, і теж коштує зараз не дорого. І робиться швидко.

 

 

По фасаду есть уже решения? меня цвет больше интересует. углы,цоколь.

Купив пінопласт 100мм, і 2см екструдований на цоколь. Я бачу картину білого фінішу із темними вставками між вікнами, у всю їх висоту(сірий, коричневий). Як на фото. Цоколь темний, штукатурка.

elewacja_przednia.thumb.jpg.0ba4785232154f137da7c97f030779b6.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тріщинки і у мене зявились :) Но не скрізь. Якщо сумніваєтесь, то фінішною пройтись не дуже великі гроші. Я от думаю може декоративною зроблю, прохідні місця. Вона легше миється, і теж коштує зараз не дорого. І робиться швидко.

 

 

 

Купив пінопласт 100мм, і 2см екструдований на цоколь. Я бачу картину білого фінішу із темними вставками між вікнами, у всю їх висоту(сірий, коричневий). Як на фото. Цоколь темний, штукатурка.

 

Тріщинки бувають на будь якій штукатурці. Хочете без тріщинок шпаклівка зі склохолстом на правильний клей.

 

На цоколь 2 см ЭППС дуже мало. Я зробив 5 см і дивлячись в платіжку жалію, що не зробив 8-10см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На цоколь 2 см ЭППС дуже мало. Я зробив 5 см і дивлячись в платіжку жалію, що не зробив 8-10см.

Робили екструдованим? В землю заривали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робили екструдованим? В землю заривали?

Так, 5см екструдера на цоколь. 30см такого ж в землю. + 0,6 м по ширині теплої відмостки, товщина ЕППС під отмосткою теж 5 см.

 

Якби робив зараз то зробив би до 0,8-1м в землю товщиною 8см.

 

от тут наглядна ілюстрація чому https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3915098&postcount=1917

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби робив зараз то зробив би до 0,8-1м в землю товщиною 8см.

Якщо зарити в землю на 1м. Тоді вже відмостки і утепляти не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо зарити в землю на 1м. Тоді вже відмостки і утепляти не потрібно.

 

Так. Якщо нормальні грунти то краще в землю ніж під відмостку.

 

Ось візуалізація мого утеплення. Так виглядають тепловтрати в грунт. https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5005142&postcount=34

 

Якби відсік фундамент вертикальним листом ЕППС заглибленим хоча би на 0,8м картина була би іншою, а також рахунок в теорії на 300-400грн місяць менше. Звісно воно довго би відбивалося але енергоносії тільки дорожчають.

Змінено користувачем trik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ділянка не рівна, із однієї сторони більше метра перепад, тобто меньше висоти промерзання. Я думаю можна і не закопувати так багато, і частину зайти пінопластом 10, як і стіни.

IMG_20170325_162618.thumb.jpg.c948e701742096a418fad026c3ff098d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ділянка не рівна, із однієї сторони більше метра перепад, тобто меньше висоти промерзання. Я думаю можна і не закопувати так багато, і частину зайти пінопластом 10, як і стіни.

 

Можливо і так. Але закладіть хоча би 60см вглиб 5см ЕППС А на нього можна і пінопласту приклеїти. Той пінопласт звісно вологи трохи натягне і невідомо скільки пролежить в землі, але впевнений, що років 10-15 від нього буде якийсь толк в плані утеплення.

Ось форумчани експериментують з пінопластом https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=196126

 

В північній Європі його вже давно кладуть під дорогами і нічого йому concord-olmi.com.ua/penoplast-ispytaniya.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Карантин проводимо із користю. Змонтували огорожу тераси, викосили суху траву.

 

Можна більш детально про технічну сторону огорожі? Який метал, як варили? Ви не з Києва, бо шукаю зварювальника для такої ж роботи?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна більш детально про технічну сторону огорожі? Який метал, як варили? Ви не з Києва, бо шукаю зварювальника для такої ж роботи?

Труба 50х50 основний каркас, і 20х20 поперечени. Трубу 50х50 як на мене треба брати товстостіну. Зварював напівавтоматом, монтаж на забитий квадрат 10х10.

Зварювання у вільний час як хобі.

 

 

А і отримали право власності на будинок, тепер можна оформляти тариф на електро опалення, чи двох тарифний. Хто в курсі що вигідніше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... монтаж на забитий квадрат 10х10.

 

Цікаве рішення. Можна більш детально? Як забивали? Хіба можливий монтаж на забиті з двох сторін? Квадрат 10 менше порожнини в 20. З яких сторін обварювали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаве рішення. Можна більш детально? Як забивали? Хіба можливий монтаж на забиті з двох сторін? Квадрат 10 менше порожнини в 20. З яких сторін обварювали?

Свердлив отвір 15см навхрест, забивав, підганяв кувалдою під опору огородження. Далі приварював трубу до квадрата, приварював тільки зверху. На кожну опору по 4 квадрата.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вигідніше обидва одночасно

Подробнее, это значит- заказываете проэкт электроотопления, с указанием котла и минимум двухтарифный счетчик...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подробнее, это значит- заказываете проэкт электроотопления, с указанием котла и минимум двухтарифный счетчик...

 

Организационно хз, я лично пока не оформлял но точно знаю что они не взаимоисключающие и с-но вместе дают максимальный эффект

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Организационно хз, я лично пока не оформлял но точно знаю что они не взаимоисключающие и с-но вместе дают максимальный эффект

Вже після карантину займусь. Тоді і опишу процедуру...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...