
andrey_ka
Пользователи-
Публікації
3 070 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача andrey_ka
-
Різні фірми , різні біти , різні бітотримачі. Один до одного можуть і не підходити. Дивно , що у вас біти одного бренду , але різні за конфігурацією. Мабуть , якась з них не брендова. В принципі це можна спробувати полікувати. Взяти алмазний натфіль і на гранях шестигранника зробити канавки. Бачили може на довгих бітах з цільного шестигранника бувають такі насічки (пропиляні канавки). Оце для того , щоб фіксувати біту.
-
Там (у бітотримачі) всередині стоїть металеве незамкнене кільце , а на кінці біти знята фаска. Коли ви вставляєте біту то нею розжимаєте те кільце на певному моменті воно назад звужується тим самим фіксуючи біту. Скоріш за все на цих ваших коротких бітах задовгий кінець (шистигранник).
-
Ви взагалі розумієте , що таке забудова ? Покажу в картинці про що йдеться в пункті 6.1.41 , а саме там де про 3м. Тут взагалі не про будинки. Чи я щось не так розумію? Про всяк випадок додам цей пункт цілим:
-
Хм... , вже відповідав вам не це "питання" , але повідомлення якимось чудесним чином зникло.
-
Cкоріш за все це не так , але можливо я і помиляюсь і щось не так розумію/трактую з ДБН. Вперше в житті відкрив цей ДБН , коли побачив питання ТС. Але давайте спробуєм розібратись. Тут: Все правильно і все вкладається в логіку , але це стосується житлових будинків , не капітальних чи ще якихось інших , а іменно житлових. Припустимо є нова забудова (купа земельних ділянок поділених межами). І щоб поставити усіх власників у однакові умови і визначили , від межі мінімум 3м. І це в свою чергу відповідає протипожежним нормам (мінімум 6м. між будинками) І це (про 3м від межі) прописано нормою: Зовсім інша ситуація з господарчими будівлями , і тут кожен власник сам собі режисер. Якщо це не суперечить іншим нормам (протипожежним , санітарним , і.т.п...) то він вільний розміщувати ці будівлі будь-де на своїй ділянці хоть впритик до паркану. І це також прописали нормою (читаєм 6,1,38 ) . Червоні лінії , це ліній меж земельних ділянок. Але трохи нижче нам кажуть , що для того щоб доглядати , ремонтувати і просто для зручності слід від межі відступити 1м , і це цілком логічно. І я не думаю , що це прям обов`язкова вимога. Бо ділянки ж можуть бути зовсім маленькі , а жити то якось треба і господарча будівля потрібна всім. І ще цікава примітка є: Тобто , господарчі будівлі з сусідськими господарчими будівлями взагалі можна ставити впритик одна до одної. ПС.. І я взагалі не знайшов якусь норму (окрім протипожежних , санітарних , і.т.п..), що зобов`язує розміщувати госп. будівлі на якійсь відстані від межі. Про житлові будинки є і прописані окремо , про господарські немає.
-
Так. ІМХО. Це інше питання , яке стосується протипожежної безпеки між житловими будинками. До господарських (не всіх) воно не відноситься. Тобто , якщо умовний Саратов ви поставите відступивши 1м. і сусід відступивши 1м. то це не буде порушенням. Якщо при цьому ви впишитесь у санітарні норми. ІМХО. Ні , сформована забудова , це коли у вас вже є сусіди. Тобто , певний клапоть землі розділений межами. А всередині ви вже розміщуєте усі свої будівлі згідно чинних норм (протипожежних , санітарних , екологічних , і.т.д...) Навіть з точки зору звичайної житєвої логіки немає сенсу відступати від межі 3м. встановлюючи якийсь господарчий вагончик гараж , ну і подібну не житлову фігню. ПС.. Подивіться навколо себе і побачите багато ділянок де сусідні (між ділянками) господарчі будівлі розташовані менше ніж 6м між собою. А їм же також видавали будівельні паспорти. Не може ж такого бути , що видавали всім з порушеннями?
-
ІМХО. В санвузлі повинно бути дві витяжки. Залпова (отвір в стіні та вентилятор з часовим таймером) і природня (вентканал з виходом на дах) Ну і обов`язково , щоб воно все працювало має бути приток (щілина під дверима , або врізані вентрешітки в нижній частині дверей) .
-
В такому режимі бетон ви не просвердлите , бур для цього занадто тупий. Можна спробувати свердлом по склу , але якщо попаде на наповнювач бетону (щебінь), то може і не вийти. 100% варіант отримати потрібний отвір без сколів і.т.п... використати корончате свердло з алмазним напиленням. ІМХО. ПВА , це клей для дерева , на бетоні чи пластику толку від нього трохи менше нуля. Краще вже використати епоксидний , в шприцах продається , різної фасовки та швидко застигає.
-
У вас є три варіанти: 1. Зачекати доки глине не ущільниться природнім шляхом , не перестане просідати хоча б один сезон. 2, Вийняти все , що засипали коли робили зворотню засипку септику , і пошарово ущільнюючи повернути все взад. 3. Покласти зараз бруківку , але ні в якому разі не використовуюючи для цього бетон. І в процесі просідання періодично перекладати її підсипаючи необхідний шар.
-
-
Та не тільки бачив , а й робив. І ніколи не було такого , щоб бур після 1см свердління кудись там провалювався. На всій висоті стяжка абсолютно однакова була. А те що ви описуєте , звісно бачив. Але я хз.. як воно там влаштовувалось та затиралось.Може цемент пиз....ть і тільки у верхній шар додають правильну кількість , може взагалі при затиранні просто посипають зверху чистим цементом . Припускаю що таке буде , бо машина яка затирає важка і верхній шар трохи більше ущільнює , але на міцність стяжки це ніяк не впливає. І якщо приклеїти плитку на таку (ущільнену) стяжку і на не ущільнену , а потім обидві відірвати , то картина буде абсолютно однакова.
-
Чому раптом шар глибше має бути слабшим ? Там що менше цементу.
-
Це немає значення. Це читаєте не тільки ви. Якщо ви не в змозі пояснити те що радите , то толку від ваших порад трохи менше нуля.
-
З чого ви взяли , ким це рахується ??? Як ви розумієте що таке деформівна основа , в контексті укладання плитки.? Бо , будь-яка основа є деформівною : За вашою логікою , на підлогу з підігірівом потрібен клей виключно (3К4) незалежно від розміру плитки , бо підлога з підігрівом є деформівною. А це нонсенс. ІМХО. в контексті укладання плитки і ключове тут слово "вигин" : Недеформівна основа : Будь-яка основа , яка при деформації не гнеться. Деформівна основа: Будь-яка основа , яка при деформації гнеться. ПС.. ІМХО. Звідси і вимога від виробниква клею використовувати для плиток великих форматів , або довгих , виключно клеї 3К4. Бо , при деформації їх починає вигинати.
-
На те вони і генії , що роблять не те що інші. Зайшов на офіційний сайт Сопро , так там взагалі такий клей відсутній.
-
А це що? Які інші ? Що статус теплої підлоги автоматично переводить основу з недеформівної , яка не працює на вигин , в деформівну , яка працює на вигин ? А це як , можете пояснити? Чим більша висота зубця гребінки , тим більша витрата , чи я щось неправильно розумію?
-
Так , я дійсно не зрозумів того сенсу який ви вклали , але дякую що пояснили. ПС.. Я не мав на увазі ососбисто вас , коли писав про "ви пропонуєте" . Там мало б бути написано "пропонується". Дійсно вийшло негарно. Перепрошую , ящо я вас цим образив!
-
Дорога великоформатна плитка сама продиктує дорогий клей , інший тупо не підійде. Якщо ви пропонуєте дорожчий клей ніж необхідний , то з таким підходом і арматури у фундамент треба класти більше , і цементу у бетон. Замовник так і збанкрутувати може. Але як правило воно так і відбувається. Вибір клею майже завжди за майстром , а той з тих чи інших причин , але майже завжди , обирає дорожчий ніж того потребують умови.
-
Наприклад ?
-
Ну , як би не 100гр. Але , чому б і не переплатити. СМ117 (3К2) = 648гр. СМ17 (3К4) = 1040гр. Це , скоріш за все сайтописець помилився. ІМХО. Звірятись що пишуть в документах до клею , ну і що на реальному мішку.
-
Та ні , це я зрозумів , іменно за це я і зацепився , коли ви написали про Крейзель 102. Що він С1 , але придатний для приклеювання плиток від 3%. А коли я відкрив документ до цього клею , то там в сфері застосування написано від 1%. І скоріш за все на реальному мішку буде написано так само. І ось тут: ви радите для плитки 20х80 використовувати клей 3К4. Чому не 3К2 ? Наприклад СМ117 (3К2) дозволяє клеїти плитку зі стороною 80см. Що в клеєві взагалі , обмежує допустиму сторону плитки ?
-
Зробити короб , з фанери чи дерева на всю висоту утеплення. З обох боків дверцята які герметично закривались би.
-
А навіщо , для вентиляції чи ви там щось зберігати будете ?
-
Можна (Грес) вкладати всередині приміщень на клей класу С1 ? Можна (Грес) вкладати ззовні (на вулиці) у сухих умовах (критий паркінг , балкон , тераса , тощо) на клей класу С1 ?