Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

а яка б була пропорція, якби Україна окупувала Кубань та історичну слобожанщину?

 

Не окупувала б, а звільнила і повернула в рідну гавань рідну гетьманщину :beer: :flag1:

 

p.s. не забуваємо про Стародубщину і Зелений Клин

 

Як тільки перший рашистський танк перетне кордон Чернігівської/Харківської/Сумської області/лінії розмежування - курс полетить туди, звідки його навіть МВФ не дістане

 

Якщо мені не зраджує пам'ять, то після березневого стрибка до 11-13грн/доляр гривня була стабільна майже увесь 2014 рік(до листопада), і це при тій Ж яка відбувалась. Тому, якщо треба, то курс будуть +- тримати усіма силами, навіть при великій війні з свинособаками.

 

 

_

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не лікар і тому не знаю де у вас що тріщить. А от ФРС надала інформацію що доляр з моменту введення ФРС у 1913 році знецінився на 99 відсотків. А битховін росте сьогодні, завтра впаде на 80 відсотків. Що це змінить в світі?

 

во первых инфляция доллара - не новость . если вы вложитесь в доллар на долгую - вы просрете деньги . например имея на руках 100 тыс у.е. за год вы платите инфляционный налог 3000 . или по 250 в месяц . цена аренды квартиры . почему на длинную стоит искать другие варианты .

 

инвестирование в вымирающюю страну во всех видах - это самоубийство . не важно это недвижимость или акции . вам картошку должны не бетонометры принести в супермаркет , а молодежь которая ее посадит .

 

инвестирования в золото интересный вариант потому что оно стоит сколько стоит труд . в киллограмах картошки можете сохранится . золото по сути повторяет график . цена картошки 2008 - $1.2 в украине . чтоб вы поняли как это дорого - 33,6 грн сейчас .

 

криптовалюты МОГУТ серьезно повлиять на будущее . Если будет крах аля доткомов , то быстро сообразите . туда вложены уже триллионы , а разрушить может какой нибудь квантовый компьютер или найденная особенность или математическое решение .

 

Еще надо учитывать особенность . что если вы вложились с зарплаты 1995 года $70 по пол месяца своего труда , то вам сейчас этих денег хватит только на 1 день . рост зарплат и стоимости труда . переоценка .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

во первых инфляция доллара - не новость . если вы вложитесь в доллар на долгую - вы просрете деньги . например имея на руках 100 тыс у.е. за год вы платите инфляционный налог 3000 . или по 250 в месяц . цена аренды квартиры . почему на длинную стоит искать другие варианты .
Може тому захід живе у борг замість прийнятного у нас накопичення?

инвестирование в вымирающюю страну во всех видах - это самоубийство . не важно это недвижимость или акции . вам картошку должны не бетонометры принести в супермаркет , а молодежь которая ее посадит .

А ви, я дивлюсь, великий патрійот своєї держави?

инвестирования в золото интересный вариант потому что оно стоит сколько стоит труд . в киллограмах картошки можете сохранится . золото по сути повторяет график . цена картошки 2008 - $1.2 в украине . чтоб вы поняли как это дорого - 33,6 грн сейчас .

Нема бажання шукати порівняльні таблиці та графіки стосовно прибутковості тих чи інших активів, але золото там не у прибутку останнім часом.

криптовалюты МОГУТ серьезно повлиять на будущее . Если будет крах аля доткомов , то быстро сообразите . туда вложены уже триллионы , а разрушить может какой нибудь квантовый компьютер или найденная особенность или математическое решение .

Ну, маючи капіталізацію більше двох трильйонів тих самих долярів криптовалюти вже мають доволі суттєвий вплив на економіку світу. Наприклад Маск на підвищенні курсу бітховіна заробив більше, ніж на продажу всіх своїх електричок. І що прикольно, то він не збирається продавати бітховіни фіксуючи прибуток. До чого б це?

Еще надо учитывать особенность . что если вы вложились с зарплаты 1995 года $70 по пол месяца своего труда , то вам сейчас этих денег хватит только на 1 день . рост зарплат и стоимости труда . переоценка .

Це вже про пенсійне забезпечення розмовляємо?

 

Дякую що повернулися на форум. Читати ваші дописи саме задоволення. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, маючи капіталізацію більше двох трильйонів тих самих долярів криптовалюти вже мають доволі суттєвий вплив на економіку світу. Наприклад Маск на підвищенні курсу бітховіна заробив більше, ніж на продажу всіх своїх електричок. І що прикольно, то він не збирається продавати бітховіни фіксуючи прибуток. До чого б це?

"Заробив" то голосно сказано. Є таке поняття як paper profit і воно доволі абстрактне. Власне підвищення курсу бітка зокрема і стало реакцією на те що Маск його стільки купив, а якщо почне продавати прямо вже то далеко не факт що встигне вернути вкладене так як курс відразу зреагує в іншому напрямку на початок такого продажу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є таке поняття як paper profit і воно доволі абстрактне. Власне підвищення курсу бітка

 

а мені все це нагадує одне старе кіно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо почне продавати прямо вже то далеко не факт що встигне вернути вкладене так як курс відразу зреагує в іншому напрямку на початок такого продажу.

Там все передбачено, він не може просто взяти і продати, є обмеження на кількість час і т.п. - якщо по беспрєдєлу то гривня вхід, п’ять вихід

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він не може просто взяти і продати

от якраз Маск та людина, яка грає за правилами для всіх. ага...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Заробив" то голосно сказано. Є таке поняття як paper profit і воно доволі абстрактне. Власне підвищення курсу бітка зокрема і стало реакцією на те що Маск його стільки купив, а якщо почне продавати прямо вже то далеко не факт що встигне вернути вкладене так як курс відразу зреагує в іншому напрямку на початок такого продажу.

 

Якщо я не помиляюся, то термін часу від купівлі Маском до того, як про це стало відомо декілька місяців. Зростаня ціни значно більше. Тобто не треба плутити причину та слідство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як приклад - зміна цін на деякі продукти протягом останнього року.

 

это в долларах ? какова же инфляция доллара за произвольно выбранный вами промежуток времени и набором товаров и услуг. может стоит выбрать другой произвольный промежуток . сравнимый с 20-30 годами например . или прочитать пост .

 

:-)

 

 

PS. я патриот своей страны - но я реалист . я не хочу патриотично быть нищим в старости . а то что со страной будет - неизбежно . как я говорил все процессы физические и натуральные . если вы не построили электростанцию у вас будет кризис на рынке электричества . не покрыли крышу - то скорее всего будут большие расходы на ремонт . не родили детей - некому вас содержать . физически . купили недвижку - а некому в ней жить платежеспособному . не родили , физически нет.

 

ЗЗЫ. я не вернулся . так стукнуло в голову написать реплику . дискуссия забавная . за гранью смыслов . а есть ли инфляция доллара .... скатились . а что будет если 2 триллиона вложенных в крипту потеряют смысл ...

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да понятно. Контракт обязывает черкануть.

 

какой контракт ? новые теории заговора ?

 

Добавлено через 2 минуты

Може тому захід живе у борг замість прийнятного у нас накопичення?

 

в долг живут по двум причинам .

 

- потому что дом в 50 лет с 5ю спальнями вам не нужен , для большинства , он нужен когда вам 20+ для детей .

 

- потому что если вы чего то не получите - это не так страшно если у вас можно что-то забрать . мотивирует к работе . как еще мотивировать людей у которых 1 день покрывает месячные расходы на жратву .

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як приклад - зміна цін на деякі продукти протягом останнього року.

 

да , золото к осени просядет до 1500 , и в вашей табличке будет вообще отрицательный процент :-)

 

гривна уйдет на 34 .

 

нефть будет 70+

 

через пару лет нас накроет кризис недвижимости . затем будет переосмысление туда ли мы шли .

 

скучно . да и я хочу на пенсию и не как украинский пенсионер .

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гривна уйдет на 34 .

через пару лет нас накроет кризис недвижимости . затем будет переосмысление туда ли мы шли .

 

По гривне, ладно, слишком пессиместично конечно.

А в невижимости откуда кризису взяться?

Офисная недвижимость нормально прошла все локдауны. Да, просела, но не критически, учитывая максимально возможную дистанционную работу, которая случалась за последнее время. Жилая и так только начала подниматься с уровня себестоимости в последние годы. Может строить станут меньше, но спрос есть, спекулятивный, но есть. Коммерция в самые худшие времена востребована. Опять же, локация решает. Можете учточнить, какую именно невижимость ждет кризис на Ваш взгляд?

Гривня с 8 до 28, а стройка за последние 7 лет войны такая, что в "лучшие" 2006-2008 такого не помню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як приклад - зміна цін на деякі продукти протягом останнього року.

 

Это где это рост цен на бензин почти в три раза?:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[Сахар в два раза подорожал.Хорошо , что прошлой осенью мешок прикупил.

и теперь у нас самый дорогой сахар в мире , уже дешеветь начал потихоньку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да понятно. Контракт обязывает черкануть.

Тобто важаєте що якщо у вас законтрактовано, то й інші не можуть говорити що думають? Помиляєтесь.

 

Добавлено через 1 минуту

Это где это рост цен на бензин почти в три раза?:shock:

В світі. Чи ви вважаєте що світ закінчується за парканом Жмеринки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть не в темі. Аляк гримнув дверима й обіцяв покинути форум. І покинув. Аж раптом воскрес. Ну не по своїй же волі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По гривне, ладно, слишком пессиместично конечно.

А в невижимости откуда кризису взяться?

Офисная недвижимость нормально прошла все локдауны. Да, просела, но не критически, учитывая максимально возможную дистанционную работу, которая случалась за последнее время. Жилая и так только начала подниматься с уровня себестоимости в последние годы. Может строить станут меньше, но спрос есть, спекулятивный, но есть. Коммерция в самые худшие времена востребована. Опять же, локация решает. Можете учточнить, какую именно невижимость ждет кризис на Ваш взгляд?

Гривня с 8 до 28, а стройка за последние 7 лет войны такая, что в "лучшие" 2006-2008 такого не помню.

 

А криза нерухомості вже йде повним ходом країною. Чи ви теж вважаєте що лише Київ є в Україні?

Чисельність українців скорочується лише по офіційним даним більше ніж на пів мільйона щорічно. Тому не далекі часи коли та офісна нерухомість навіть у Київі не буде потрібна, бо нікому заповнювати її.

 

Добавлено через 3 минуты

Ви мабуть не в темі. Аляк гримнув дверима й обіцяв покинути форум. І покинув. Аж раптом воскрес. Ну не по своїй же волі.

 

Будьласка вкажіть на пункт правил форуму, який забороняє будькому читати і дописувати свої думки на цьому форумі, особливо коли вони не порушують правил?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чисельність українців скорочується лише по офіційним даним більше ніж на пів мільйона щорічно. Тому не далекі часи коли та офісна нерухомість навіть у Київі не буде потрібна, бо нікому заповнювати її.

 

тільки сьогодні думав про те, що чим гірше в країні, тим більше людей в Києві...

а як землю почнуть продавати, то я точно продам тут житло і поїду в Канаду...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А когда ожидать обвала к 34 ?

 

Чомусь мені здається що восени цього року.

 

Добавлено через 1 минуту

тільки сьогодні думав про те, що чим гірше в країні, тим більше людей в Києві...

а як землю почнуть продавати, то я точно продам тут житло і поїду в Канаду...

 

Нічого дивного. Чим далі від України, тим більше патрійотизм та любов до неньки, тим більше болить - як її там захищають.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...