Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

Десь колія, десь ямка якась з часом виникла - максимум 50 см, але ж і це треба розрівняти, а то "Неаккуратненько как-то.."(с)

тоді то вже потім, після роботи техніки і основних земляних робіт - ямок і колійок в процесі не уникнути :)

 

Що спадає на думку:

1. Зробити фундамент вищим ніж запроектовано

2. Заглибити його не на 1400 як по проекту, а на 1000, а 400 потім підсипати.

тут треба питати в професіоналів, але логіка підказує в другому випадку підсипати з трамбовкою одразу, а тоді робити по проекту :))

 

щодо фото - зробили септик практично і робимо паркан - нема особливо що фоткати :) за каркас візьмемося після свят :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що спадає на думку:

1. Зробити фундамент вищим ніж запроектовано

2. Заглибити його не на 1400 як по проекту, а на 1000, а 400 потім підсипати.

Поспілкувався з конструктором, він порадив використовувати другий варіант, тільки занадто високо не підіймати фундамент.

Головне заглибитись нижче родючого шару ґрунту не менш ніж на 20 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чого починати? Хто проходив ці етапи? :)

 

Хто знає про можливість викопати озерце на ділянці з цільовим призначенням ОСГ?

 

Розміщення на ділянці планується таке [ATTACH]270533[/ATTACH]

 

я проходив частково. спочатку замовив ландшафтний проект і разом з ними продумав, що і де буде. за рік

 

1) вирізав старі дерева, що були по периметру, старі, в омелі, пересохші. вирізку узгодив з відділом екології (чи як там воно зветься) та сусідом (навчальний заклад).

2) провів е/е

3) викорчував бур'яни, вивіз сміття, що було на ділянці до мене

4) виковиряв блоки, те що не по зубам крану (було і таке) - закопав поглибше (попередньо викопував котлован, потім штовхав в нього ці величезні блоки)

5) вирівняв ділянку по тому грунту що був.

Попереду - підвезти грунт для чистового вирівнювання, ну і далі - травка, вода, кущики. ліхтарики

 

Залишилось

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kruchenik, дякую!

Ваш будиночок вже добре підріс, треба буде заглянути коли буду на батьківщині :)

 

Дерева по периметру я вирізав з дозволу сільради - писав заяву.

Зараз думаю йти по такому алгоритму:

1. сільрада - отримати адресу, а то зараз тільки номер ділянки.

2. ТУ на е/е.

3. Буд паспорт.

4. Пошуки техніки для витягування блоків і корчування дерев.

 

Не можу вирішити, копати озеро зараз і підсипати, чи зайнятись цим після того, як вижену будинок і гараж..

 

І ще треба все-таки знайти ландшафтного дизайнера, щоб разом з ним розробити план ділянки, бо в самого, як завжди, з фантазією не дуже..

Скільки це Вам коштувало і як шукали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

А з іншими пунктами?

Різати, корчувати, будувати, а вже після копати озеро і підсипати ділянку?

Вибачте за зволікання з відповідью.

Зараз, виходячи з власного невеликого досвіду, я б по максимуму зробив усе пов'язане з тим, що під землею.

Вирив яму під септик - куча глини. Вчастно не зробив септик - ця куча заважає, та і яма також.

Вирили під фундамент - знов кучи землі. Фундамент залили, кучи лишилися. Заважають. Трохи розтащив ці кучи - треба робити вимощення. Знов кучи, не таки великі, та все ж. Зробили вимощення - треба зрізати ту землю, що опинилася вище вимощення. А вона вже утрамбована. :)

Задовбався. Досі не можу зрозуміти де в мене нуль пейзажу. :)

Особливо в умовах оточення ділянки з усіх боків. Три сусіда і дорога.

Тобто заривайте в землю все те, що має бути заритим, потім плануйте-рівняйте ділянку. з урахуванням, що під стоянку та інше треба буде ще робити підстипати жорству (щебінь), пісок, шлак.

І передбачьте місце, де будете приймати пісок и жорству, а цього добра багато знадобиться, щоб не довелося пересувати ще потрібні залишки з місця на місце.

Удачі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kruchenik, дякую

 

І ще треба все-таки знайти ландшафтного дизайнера, щоб разом з ним розробити план ділянки, бо в самого, як завжди, з фантазією не дуже..

Скільки це Вам коштувало і як шукали?

 

$2000 у.е. за проект "all inclusive" (0,64 га)

anturag.com.ua/ (офіси в Вінниці та Києві)

 

до речі план ділянки (якщо ви про розміщення основних об'єктів) краще покладатись на свою інтуїцію та відчуття, а ландшафтнік лише підправить. Ландшафтнік грамотно розпланує ландшафт, а не ген.план. Але думаю чим менша ділянка тим менша потреба в таких послугах.

 

Добавлено через 1 минуту

kruchenik,

Не можу вирішити, копати озеро зараз і підсипати, чи зайнятись цим після того, як вижену будинок і гараж..

 

все залежить від коштів, якщо маєте достатньо то робіть відразу, а якщо ні - то потім.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав я проект від архітектора. Тверду копію забрав півтора тижня тому, а вчора по пошту зайшов проект в електронному вигляді.

 

Обіцяв показати - показую.

Я б прибрав перестінок між холом і коридором - отримав би великий пристойний вхід

 

Ще питання до тих хто будувався:

1. Холодна-гаряча вода, батареї, ТП(вся сантехніка) - потрібно зробити проект до того, як зводити стіни і закладати фундамент?

2. З електропроводкою те саме? До початку робіт треба знати що де буде і зробити проект, чи можна без проблемно вже в готовій коробці все це робити?

Проект бажаний, але не обов’язковий, на даному етапі навіть шкідливий. Бо ніколи не вгадаєте як має бути насправді і до моменту монтажу все зміниться не раз. Намалюйте приблизну схему як ви все бачите, і коригуйте по факту росту стін. Єдине що радив би то це у ключових місцях закласти канали (гільзи) щоб потім безпроблемно за потреби їх використати - ціна копійки, а потім як знахідка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Питання до конструкторів/архітекторів і тих хто має на руках готовий проект.

 

В мене будинок з газоблоку, внутрішні стіни з повнотілої цегли.

В проекті описані конструкції і відомості по витратам для фундаменту, перекриття, вхідних площадок і даху.

 

Але майже відсутня інформація по стінам, як зовнішнім так і внутрішнім.

Тобто по зовнішнім стінам є переріз, де вказана кількість рядів і вказано який ряд армувати і діаметр арматури.

 

Тепер питання:

Чи має бути в проекті

1. вказана кількість газоблоку?

2. вказана кількість арматури?

3. схема армування перемичок на вікнами дверима?

4. кількість U-блоків?

5. кількість повнотілої цегли для внутрішніх стін?

6. розмір і кількість балок для внутрішніх проходів або схема армування?

7. схема прив"язки внутрішніх стін до зовнішніх?

 

Чи це все робиться за додаткову плату і я забагато хочу від конструктора?

 

Дякую за Ваші відповіді

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто по зовнішнім стінам є переріз, де вказана кількість рядів і вказано який ряд армувати і діаметр арматури.

 

я пишу это в указаниях не более

 

1. вказана кількість газоблоку?

 

обязательно, так как указывается основные объемы материалов, но это я делаю когда проектирую котедж. на других объектах объемы кладки считает сметчик, по архитектурным и кладочным планам(где указано марка камня и раствора), фасадам, разрезам и тд

 

2. вказана кількість арматури?

 

аналогично

 

3. схема армування перемичок на вікнами дверима?

 

это даже не обсуждается. если не дает схему армирования то ссылку на типовое решение должен дать обязательно.

 

4. кількість U-блоків?

на усмотрение конструктора, смотрите пункт 1....

 

5. кількість повнотілої цегли для внутрішніх стін?

та же история что и блоки

 

6. розмір і кількість балок для внутрішніх проходів або схема армування?

а что тогда конструктор рисовал???

 

7. схема прив"язки внутрішніх стін до зовнішніх?

 

на кладочном плане должно все быть

 

Чи це все робиться за додаткову плату і я забагато хочу від конструктора?

 

а на что вы договаривались????

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи має бути в проекті

1. вказана кількість газоблоку?

2. вказана кількість арматури?

3. схема армування перемичок на вікнами дверима?

4. кількість U-блоків?

5. кількість повнотілої цегли для внутрішніх стін?

6. розмір і кількість балок для внутрішніх проходів або схема армування?

7. схема прив"язки внутрішніх стін до зовнішніх?

 

Чи це все робиться за додаткову плату і я забагато хочу від конструктора?

 

Дякую за Ваші відповіді

 

Має бути - якщо це було обумовлено початково умовами співпраці. Інакше - НІ. Коли я пропоную свої послуги - то зазначаю такий пункт як " підрахунок витрат основних буд. матеріалів" - і даю витрати бетону, блоків, у-блоків, цегли, арматури, плит, перемичок, дерева, утеплювача та покрівельних матеріалів. Не за додаткову плату - а так - просто я зацікавлений у тому щоб у замоника не було проблем з реалізацією моїх проектів - тому розжовую.

Загалом все залежить від дотошності конструктора і відношення його до роботи. Та якщо спеціаліст не дуже любить свою роботу - а підрахунок матеріалів початково не замовлявся - будете доплачуви (по хорошому - конструктор не зобов"язаний це робити - є таке поняття як СМЕТА (кошторис) - яку робить окремий спеціаліст - кошторисник).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до конструкторів/архітекторів і тих хто має на руках готовий проект.

 

В мене будинок з газоблоку, внутрішні стіни з повнотілої цегли.

В проекті описані конструкції і відомості по витратам для фундаменту, перекриття, вхідних площадок і даху.

 

Але майже відсутня інформація по стінам, як зовнішнім так і внутрішнім.

Тобто по зовнішнім стінам є переріз, де вказана кількість рядів і вказано який ряд армувати і діаметр арматури.

 

Тепер питання:

Чи має бути в проекті

1. вказана кількість газоблоку?

2. вказана кількість арматури?

3. схема армування перемичок на вікнами дверима?

4. кількість U-блоків?

5. кількість повнотілої цегли для внутрішніх стін?

6. розмір і кількість балок для внутрішніх проходів або схема армування?

7. схема прив"язки внутрішніх стін до зовнішніх?

 

Чи це все робиться за додаткову плату і я забагато хочу від конструктора?

 

Дякую за Ваші відповіді

Странно, что никто не спросил. У вас стадия проектирования какая? Проект, рабочий проект? может даже Э?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странно, что никто не спросил. У вас стадия проектирования какая? Проект, рабочий проект? может даже Э?

 

якщо задіяний конструктор - то явно не Є :).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

voglya, я три місяці тому в цій темі відписався, що отримав проект від конструктора(ЕП і РП).

 

Drosselbeere, seyvalter: дякую за відповіді.

 

Єдине, що хочу уточнити: кошторис і кількість витрат основних матеріалів - це все-таки різні поняття?

Кошторис я не замовляв, він мені був обіцяний, як бонус..

 

 

такий пункт як " підрахунок витрат основних буд. матеріалів" - і даю витрати бетону, блоків, у-блоків, цегли, арматури, плит, перемичок, дерева, утеплювача та покрівельних матеріалів

от у мене з "підрахунку" є бетон, арматура, дерево.., але немає газоблоку(зовнішні стіни) і цегли(внітрішні стіни). Крім того відсутня інформація по перемичках (не плутати з перекриттям - там інформація є)

 

в Робочому Проекті є:

Схема димових та вент. каналів.

Відомість дверей та вікон.

Розділ №1 - Конструкція фундамету(з витратниками)

Розділ №2 - Конструкція вхідних площадок(з витратниками)

Розділ №3 - Конструкція крокв"яної системи даху, включає перекриття і дах(з витратниками)

Розділу по стінах немає.. Повинен бути??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кошторис і кількість витрат основних матеріалів - це все-таки різні поняття

естественно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розділу по стінах немає.. Повинен бути??

 

думаю вам у першу чергу потібно просто попросити свого конструктора про це - я особисто б дав ці цифри - там же рахувати 15 хвилин.... :unknown:

Може людина просто забула?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю вам у першу чергу потібно просто попросити свого конструктора про це - я особисто б дав ці цифри - там же рахувати 15 хвилин.... :unknown:

Може людина просто забула?

 

25-го ввечері, я переглядав проект, т.я. готуюсь до будівництва.

Помітив відсутні( на мій непрофесійний погляд) речі.

Написав листа.

В п"ятницю зранку був дзвінок від конструктора.

Перше що він сказав, що в проекті все є.

Потім, коли я почав по аркушах проходити і запитувати де воно є, то отримав відповідь, що мені додатково буде вислано те що я хочу.

 

Сьогодні вівторок - 30 число.

15 хивилин..? :(

 

Тому я й хочу почути думку інших спеціалістів - Це я багато хочу, чи хтось не хоче робити все по правилах :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я й хочу почути думку інших спеціалістів - Це я багато хочу, чи хтось не хоче робити все по правилах :(

 

так от вам і відповідь - конструктор матеріалів рахувати НЕ ПОВИНЕН (за виключенням тих що йдуть у специфікаціях) - на це є окремі спеціалісти (кошторисники) - яким окремо за це платять. Якщо ваш конструктор по доброті душевній це зробить - то добре, якщо ні - значить ні. Він не зобов"язаний це робити у принципі :unknown:. Хоча з іншої сторони - повторюсь, я б дав - проектант повинен бути зацікавлений щоб його об"єкти будувались без проблем - це відповідальність за свою роботу, і якраз вона показує рівень спеціаліста. ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, я зрозумів, дякую :)

Для прикладу:

 

Ви обіцяєте зробити проект з архітектурою, конструктивом. Ви замовнику даєте перелік того, що буде Вами зроблено?

Напевно у Вас є цей перелік(стандартне замовлення)

Можете викласти його тут, щоб я, та інші, мали з чим порівнювати?

Це ж не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, не секрет. як правило у стандартний набір пропозиції від мене входять:

- Арх. і Констр. частини

- Підрахунок основних буд.матеріалів

- Офіційна видача двох екземплярів Ескізів намірів забудови для виготовленя буд.паспорта у місцевих органах архітектури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Арх. і Констр. частини

Якщо є 5 хвилин - розпишіть, будь-ласка, що в них входить?

 

- Підрахунок основних буд.матеріалів

Газоблок и цегла - це основні будматеріли??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є 5 хвилин - розпишіть, будь-ласка, що в них входить?

 

мій принцип - туди входить ВСЕ що замовник просить для будівництва. Ну як я як конструктор можу відмовити людині і не роз"яснити якийсь вузол який їй не зрозумілий для виконання? це власне святий обов"язок конструктора. Інша справа - що укожного є свої вимоги - комусь для будівництва вистачає планів-фасадів-розрізів - а комусь треба розмалювати до гвоздя. якщо сильно цікаво - можу скинути зразок комплекту як даю я.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Газоблок и цегла - це основні будматеріли??

 

так. хочете - скин зведену таблицю буд.матеріалів до проекту - подиветесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочете - скин зведену таблицю буд.матеріалів до проекту - подивитесь.

Не хочу.

Я й так розумію, що мене "зробили" по повній.. як останнього барана..

Ви хочете, щоб я глянув, як воно має бути, й застрелився? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо єдина притензія - непораховані блокі - то ніхто нічого лихого вам не робив. Більш того - ви отримали від свого конструктора на 70% більше ніж вам дав би типовий архітектор....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо єдина притензія - непораховані блокі - то ніхто нічого лихого вам не робив. Більш того - ви отримали від свого конструктора на 70% більше ніж вам дав би типовий архітектор....

Тобто роботи виконані на 170%?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я й так розумію, що мене "зробили" по повній.. як останнього барана..

 

ни кто вас не обманывал. просто зачастую застройщики которые строят первый раз не понимают, что они должны получить от проектанта. Наши ДСТУ это перевод ГОСТ на укр язык, так и остались в СССР и точных указаний нет. повторюсь еще раз. расход блоков или кирпича конструктор или архитектор не считает, все это делает сметчик, а для котеджей ложится на плечи прораба или самого застройщика, так как смета у проектировщиков не заказывается.

 

или же......

 

все залежить від дотошності конструктора і відношення його до роботи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...