Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетный дом на узком участке.

mila_bog@list.ru

Рекомендовані повідомлення

Було б непогано визначитись, що таке "коробка"..

а) фундамент + зовнішні стіни?

б) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни?

в) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни + дах?

г) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни + дах + вікна + двері?

д) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни + дах + вікна + двері + чорнова підлога?

 

А то здається у кожного своє розуміння слова "коробка"

 

Для мене, коробка - то варіант д :))

А наступні етапи, то комунікації та опорядження :))

Меблі й штори не рахуються :)0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ви пишете - це маячня! Навіщо ви вводите людей в оману!

Вас теж запрошую мою тему відвідати.

Коробка. для мене це

в) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни + дах + чорнова підлога

так от я не дав заробити жодному посереднику чи прорабу, деякі мої матеріали коштували майже, як у ділерів.

Вартість робіт нижче середньої.

І у мене вийшов 1м2 - 240 долл, а з терасою - 197 дол.

А ви пишете 10 тисяч можна.:\"\":

 

Алгоритм будівництва:

1 рік фундамет+матеріали на коробку

2 рік коробка з дахом

3 вікна двері комукації і т.д.

Інакше руки опустяться, що хрін потім піднімеш!

 

PS Зверніть увагу, що слово "бред" набагато агресивніше звучить ніж слово "маячня", а сенс такий же.

Яка чудова наша українська мова!

Навіщо зразу в "оману"? будівництво цу ж як наркотик, втягнешься і не помітеш як 15000-20000 піде. це ж наркоманія! Та попри все в літній період, вклавши 10 тис дол вселитися в 50-60 м2 можна. і продовжувати вкладати далі, в оплення, водопідведення і тд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо зразу в "оману"? будівництво цу ж як наркотик, втягнешься і не помітеш як 15000-20000 піде. це ж наркоманія! Та попри все в літній період, вклавши 10 тис дол вселитися в 50-60 м2 можна. і продовжувати вкладати далі, в оплення, водопідведення і тд

 

Вселитися в будинок БЕЗ ОПАЛЕННЯ і ВОДОВІДВЕДЕННЯ? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ви пишете - це маячня! Навіщо ви вводите людей в оману!

Вас теж запрошую мою тему відвідати.

Коробка. для мене це

в) фундамент + зовнішні стіни + внутрішні стіни + дах + чорнова підлога

так от я не дав заробити жодному посереднику чи прорабу, деякі мої матеріали коштували майже, як у ділерів.

Вартість робіт нижче середньої.

І у мене вийшов 1м2 - 240 долл, а з терасою - 197 дол.

А ви пишете 10 тисяч можна.:\"\":

 

Алгоритм будівництва:

1 рік фундамет+матеріали на коробку

2 рік коробка з дахом

3 вікна двері комукації і т.д.

Інакше руки опустяться, що хрін потім піднімеш!

 

PS Зверніть увагу, що слово "бред" набагато агресивніше звучить ніж слово "маячня", а сенс такий же.

Яка чудова наша українська мова!

 

передивився ваш звіт по будівництву. Окрема шана за детальний опис і аналіз.

Але Ваш будинок збдований зовсім не з принципу "вкластися в 10 тис". У вас і 44 кубів бетону і перекриття бетонні і проект і все по "правильному"... Тому ваш досвід ТС не допоможе. Ім краще рівнятись на АНДРЮШУ з Одеси.

 

Добавлено через 1 минуту

Вселитися в будинок БЕЗ ОПАЛЕННЯ і ВОДОВІДВЕДЕННЯ? :(

Влітку так. Це краще ніж платити за квартиру 500 дол (умовно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

 

Влітку так. Це краще ніж платити за квартиру 500 дол (умовно).

 

Весна + літо забере якраз зведення коробкі - так що вселятись хіба на осінь. А восени без опалення вже сумно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весна + літо забере якраз зведення коробкі - так що вселятись хіба на осінь. А восени без опалення вже сумно.

в принципі, камінофен за 2,5 тисячі грн може вирішити проблему опалення в невеликому приміщенні :)

в туалет наші баби-діди спокійно на вулицю ходили, а воду з криниці носили - одну зиму можна й потерпіти :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, кожному своє....

 

нас такий варіант не влаштував, тому лишили все як є зимувати :))

а ТС, може, й підходить :))

 

хто хоче - шукає способи, хто ні - причини :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

передивився ваш звіт по будівництву. Окрема шана за детальний опис і аналіз.

Але Ваш будинок збдований зовсім не з принципу "вкластися в 10 тис". У вас і 44 кубів бетону і перекриття бетонні і проект і все по "правильному"... Тому ваш досвід ТС не допоможе. Ім краще рівнятись на АНДРЮШУ з Одеси.

Дякую за оцінку.:)

Кількість бетону та перекриття, це звісно серйозні показники, але тут головне - середні витрати на одиницю площі.

Ну добре віднімемо 30% за роботу та матеріали вище середнього всерівно отримаєм 165 дол. м2, ну нехай 150 дол.

Навіщо зразу в "оману"? будівництво цу ж як наркотик, втягнешься і не помітеш як 15000-20000 піде. це ж наркоманія!

Не знаю не вживав, але точно знаю, що робиться з наркоманами коли немає за що купити дозу, в них починається страшенна ломка.

Можливо невдалий приклад, но раціональне зерно в цьому є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто хоче - шукає способи, хто ні - причини :))

все так,але прошу звернути увагу на те,що можна свої сили розумно розраховувати,а можна - "шашки наголо и вперйод".

і в другому варіанті є величезний шанс встрягнути в недобудову по саме "не балуйся".

я за будівництво,але ні в якому випадку не братись за той проект,або йому подібні,який представила ТС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"шашки наголо и вперйод".

 

ну, ми так не робимо, але завше цікаво, як по-різному думають люди :))

навіть в коментарях: від категоричного застереження до повної підтримки ідеї :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ вікна + двері + чорнова підлога?

коробка - вона й в Африці коробка.

До чого тут вікна, двері?

Ще й стільці доплюсуйте, чи диван.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коробка - вона й в Африці коробка.

До чого тут вікна, двері?

Ще й стільці доплюсуйте, чи диван.

щось болить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как бы грубо не звучало, но шире ж*пы не п*рнешь.

 

Топикстартеру успехов в начинаниях!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратите внимание на "дачный домик", описание и стоимость. А заодно и мужу покажите.

1722731823_.jpg.bd202c975f0aa7814cca991ccdc5459f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вставлю и свои пять копеек. Если у Вас, mila_bog@list.ru, есть большое желание построить свой дом и, к тому же, уже есть участок - стройтесь, и чем скорее - тем лучше.

Я, к примеру, начинал строиться в 2008 году, пять лет назад, не имея никаких сбережений, при автокредите 18 килобаксов и "нераспечатанной" кредитной линии в 30 тыс. грн. на 2-х кредитных карточках. В активе были - участок, полученный в 1994 году, работа со стабильным зароботком в 5000 грн, пенсия в 1500 грн., огромное желание иметь свой дом и здоровье после перенесенной в 2006 году операции по поводу панкреонекроза (25% выживаемости).

В 2008 году купил проект и сделал фундамент, заложил сад.

2009 из-за кризиса практически пропустил, но подвернулось разобрать на кирпичи списанный школьный сарай. Кирпичей хватило на туалет и септик. И сделал забор из сетки рабица - 185 метров. В этом же году меня ограбили - где-то на $1000. Пережил. Установил на контейнер гаражный замок, замок-ловушку со слезоточивым газом и GSM-сигнализацию.

в 2010 перекрыл септик, выложил канализационные трубы, отлил цоколь (30см), сделал черный пол (камаз дорожного щебня, песок и миксер бетона)

В 2011 в два этапа поднял стены первого этажа, выложил треть трубы камина

В 2012 сделал деревянное перекрытие и в два положил стены второго, мансардного, этажа, отлил армопояс, уложил мауэрлат, покрыл гараж ППЧ, выложит треть трубы котла, две перегородки. Заложил виноградник - 12 кустов.

 

Финансовое состояние на сегодня - $5000 остаток по автокредиту, 5000 грн долга родне, 28000 долга по кредиткам (из 30000 кредитной линии), Более-менее стабилиная зарплата в 8000 грн и пенсия 2000 грн.

По дому - стены выложены полностью под покрытие.

По саду - более 50 деревьев, из них около 5 уже плодоносят, остальные в следующем году вступят в плодоношение. Клубника и малина уже третий год свои, овощи тоже свои.

 

За зиму планирую вернуть долг родне и накопить путем погашения кредитных линий на первую партию пиломатериалов на стропильную систему (брус на прогоны и стропила). К осени, даст Бог, куплю 120 квадратов ППЧ, евробарьер и пиломатериалы на обрешетку и буду крыть основную крышу.

 

Здоровье пока (тьфу-тьфу!) в порядке и даже более-менее улучшилось, во многом благодаря физическому труду на свежем воздухе и большой жизненной цели :). До операции в 2007 году был избыточный вес в 125 кг. Врачи настоятельно рекомендовали сбросить килограмм 20. Сейчас 107 кг.

 

Буду рад, если эти подробности моего строительства вам помогут в правильном для Вас решении о Вашем строительстве.

 

P.S. Конечно, мой метод строительства иначе, как экстремальный и не назовешь, я не беру на себя смелость советовать так строиться. Но вот так у меня получается.

 

P.P.S я не составлял и не буду составлять смет, во сколько мне в итоге все выльется, т.к. цифры для меня и моей жены скорее всего будут ужасными и деморализующими. Для меня проще и душевно комфортнее выполнять поэтапно то, что назрело. Т.е. вот для меня сейчас главное - поднять трубы и опоры под прогоны, уложить прогоны и стропила. Что и за что дальше буду делать - решать буду после.

Змінено користувачем nickvas
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З вашого дозволу - хотів би відмітити кілька тез

1. почали в 2008 році

2, зараз вже майже 2013 - а у вас ще і коробка незавершена.

3. З такими темпами - коли заселення?

Не подумайте, я не критикую - я теж будуюсь вже 4 -й рік а до того ще 2 роки думав і збирався з силами фінансами). Будуватись однозначно треба - грошей ніколи небуло досить - ніколи і небуде, зате взамін лишиться щось варте.

Ніхто в даній темі не сказав ТС щоб вона не починала, всі наполягають лише на те що з таким бюджетом вона не впишеться у строки. Так що ТС будуватись однозначно варто - тільки варто бути і готовим до того що цей процес затягнеться років на 5-8 - і ці всі роки прийдеться в нитку витягуватись щоб зібратись з силами.

Щоб не було як у мої сусідів які думали що побудують будинок за гроші виручані за продаж машини без подальших вливань. Зараз живуть у мами, без машини - зате з величезним фундаментом який вже 7-й рік заростає бур"яном. І грошей на продовження тупо немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З

Ніхто в даній темі не сказав ТС щоб вона не починала, всі наполягають лише на те що з таким бюджетом вона не впишеться у строки. Так що ТС будуватись однозначно варто - тільки варто бути і готовим до того що цей процес затягнеться років на 5-8 - і ці всі роки прийдеться в нитку витягуватись щоб зібратись з силами.

Щоб не було як у мої сусідів які думали що побудують будинок за гроші виручані за продаж машини без подальших вливань. Зараз живуть у мами, без машини - зате з величезним фундаментом який вже 7-й рік заростає бур"яном. І грошей на продовження тупо немає.

 

Верно сказано. Мы также планируем строить поэтапно, коробка +крыша + окна + комуникации + утепление + внутрянка 5 лет где-то, но есть где жить поэтому стройка это уже цель, но не жизненная необходимость.

 

Автору темы рекомендую сесть и разбить все на этапы с перечнем работ/материалов/затрат хотя бы до того этапа, когда должны быть готовы вьезжать. Как минимум это нужно чтобы оптимизировать план работ и расходов, отложить то что возможно и т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З вашого дозволу - хотів би відмітити кілька тез

1. почали в 2008 році

2, зараз вже майже 2013 - а у вас ще і коробка незавершена.

3. З такими темпами - коли заселення?

 

Я в P.S. как раз и написал, что делаю упор на очередном этапе, а о будущих сильно не задумываюсь. так мне морально легче ;)

 

Т.е. срок заселения пока ни как не планируется. Года через три-четыре - никак не раньше. Хотя, когда через год и 9 месяцев в сентябре 2014 выплачу автокредит - стройка, надеюсь, пойдет живее!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє питання було скоріше риторичним, адресованим не вам конкретно.

А взагалі - такі речі у нашій країні прогнозувати справа невдячна - гряне наступна хвиля "покращення" - і строки будівництва плавно переносяться у неозоре світле майбутнье.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nickvas,спасибо, я с Вашей веткой ознакомилась полностью, так как очень понравился проект дома и сами хотели строить подобный, но из-за того, что с каждой из сторон после постройки дома оставалось по 1 метру отказались. Я знаю что ответственность за все принятые решения лежит только на нас, но ко всем советам склонна прислушиваться и анализировать, так что пока мы полны решимости начать, а дальше как Бог даст. А Вам с супругой желаю крепкого здоровья, фин.благополучия и переехать в свой дом как можно скорее! )

 

Добавлено через 7 минут

seyvalter, loader, будуватись будемо і вже зараз складаємо план. Що правда у нас ще розглядається варіант побудови бані і тимчасового проживання у ній(легше буде працювати знаходячись постійно поряд з будівництвом, легше обігріватись узимку якщо не вкладемось у строки та у фінанси). Всі хто кажуть, що сума замала мають рацію, однак у нас є мета - будемо на неї і працювати. Можливо і сума зміниться.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С таким бюджетом строить такой дом - "самоубийство" для вашей семьи.

Да еще если жить негде. Говорю Вам это как человек прошедший и построивший своими руками дом. Даже самые светлые планы и крепкие семьи рушатся под ударами суровой реальности. Как минимум одна такая печальная история есть на форуме.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока мы полны решимости начать, а дальше как Бог даст.
Как говорится "На бога надейся, а сам не плошай".

Решимость - это хорошо, еще бы добавить трезвый расчет.

Почитайте тему www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=2667&page=27, особенно сегодняшнее сообщение. Человек построил себе дом "от фундамента до ЖК на стену за 12т у.е".

Гараж и баню можно и потом построить, если захочется...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nickvasЩо правда у нас ще розглядається варіант побудови бані і тимчасового проживання у ній(легше буде працювати знаходячись постійно поряд з будівництвом, легше обігріватись узимку якщо не вкладемось у строки та у фінанси). Всі хто кажуть, що сума замала мають рацію, однак у нас є мета - будемо на неї і працювати. Можливо і сума зміниться.

 

Сподіваюсь від цієї думки Вас "відведе")) Баня - тимчасова для проживання спордуда, забере у вас весь бюджет. Будуйте відразу будинок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...