Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З 01.01.2013 спрощено процедуру приєднання до електричних та газових мереж

SadKo

Рекомендовані повідомлення

самое интересно, что я распечатала карту из инета - и ттт пока никто к ней не придирался,

 

Дайте будь-ласка посилання на сайт, де можна знайти карти подібного типу.

Буду ДУЖЕ вдячний!!!:Rose:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где это брать ? адрес можно ? мне по Васильковскому р-ну Киев обл.

вот нарыл...

03115, м.Київ,

вул. Серпова 3/14

тута ?

 

я по Киевской области не знаю...

 

Добавлено через 3 минуты

Дайте будь-ласка посилання на сайт, де можна знайти карти подібного типу.

Буду ДУЖЕ вдячний!!!:Rose:

 

как мне объяснила девушка, которая принимает документы - зайдите на визиком и распечатайте, так все делают:)

ну вот я так и сделала, т.е. у меня нет вообще привязки к масштабу...

но мне никаких замечаний не делали (хотя я там уже 2 раза была после подачи документов).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у кого-то есть нормативный документ?

а то чувствую это тоже им (Киевэнерго) придется рассказывать :evil:

Вся информация есть на сайте НКРЕ

 

(ссылка устарела)

например здесь и по ссылке переходим на сам документ уже с форума.

 

вот это сообщение от НКРЕ на ихнем форуме:

 

29.03.2013 набрала чинності постанова НКРЕ від 28.02.2013 № 205 «Про внесення змін до до постанови НКРЕ від 25 грудня 2012 року № 1695» [Постанова НКРЕ від 25.12.2013 №1695 "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2013 рік"].

 

www.nerc.gov.ua/?id=6276

 

Зазначена постанова офіційно оприлюднена в „Офіційному віснику України”, 29.03.2013, № 22, ст. 757.

НКРЕ

А вот и собственно сама Постанова:

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

28.02.2013 № 205

Київ

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

14.03.2013 за № 414/22946

 

Про внесення змін до постанови НКРЕ від 25 грудня 2012 року № 1695

 

Відповідно до статей 12 та 172 Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 25 грудня 2012 року № 1695 "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2013 рік", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08 січня 2013 року за № 65/22597, такі зміни:

1.1. Пункт 1 після слів та цифр "на 2013 рік" доповнити словами "(без ПДВ)".

1.2. Пункт 2 виключити.

У зв'язку з цим пункти 3, 4 вважати відповідно пунктами 2, 3.

1.3. Назви додатків 1 – 4 до постанови після слів "до місця приєднання)" доповнити словами "(без ПДВ)".

2. Управлінню роздрібного ринку електричної енергії НКРЕ в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова НКРЕ С.Тітенко

 

 

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 29.03.2013, № 22, ст. 757

 

Вот в п.2 и писалось про 19%.

 

Т.о. к тарифам однозначно плюс НДС, т.к. тарифы указаны (без ПДВ). Но Ура!!! - минус 19% :-))) А то могло быть плюс и то и другое.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем здравствуйте.

А изменились ли тарифы на увеличение мощности?

Сколько ориентировочно будет стоить увеличения мощности с 400 до 1000 кВа в текущий момент (интересует бумажная работа, без самого трансформатора)?

Местонахождение СТ - Киев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.о. к тарифам однозначно плюс НДС, т.к. тарифы указаны (без ПДВ). Но Ура!!! - минус 19% )) А то могло быть плюс и то и другое.

Вот тот пункт, а потом пошли ставки.

2. Плата за приєднання стягується з урахуванням діючих ставок податку на прибуток та податку на додану вартість.

 

Жаль, что они на человеческий язык не переводят, пояснили что к чему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тот пункт, а потом пошли ставки.

2. Плата за приєднання стягується з урахуванням діючих ставок податку на прибуток та податку на додану вартість.

 

Жаль, что они на человеческий язык не переводят, пояснили что к чему.

 

У меня договор с РЭС от 29.03.13. В нем н аписано так:

... плати за стандартне приэднання електроустановок..... становить 23562 грн, в т.ч. ПДВ 3927 грн.

 

Это за 10 кВт 3 фазы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от Кременчужанин.UA

Вот тот пункт, а потом пошли ставки.

2. Плата за приєднання стягується з урахуванням діючих ставок податку на прибуток та податку на додану вартість.

 

Жаль, что они на человеческий язык не переводят, пояснили что к чему.

У меня договор с РЭС от 29.03.13. В нем н аписано так:

... плати за стандартне приэднання електроустановок..... становить 23562 грн, в т.ч. ПДВ 3927 грн.

 

Это за 10 кВт 3 фазы.

 

С 30.03.2013 ПРИБЫЛИ 19 % нет ест только НДС то-есть к сумме указанной в таблице добавляем НДС 20 %.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут уже приводили фрагмент письма-разъяснения, где описывался этот самый ситуационный план. К сожалению, простая выкопировка не годится.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Дякую! :) Я замовляю 5 кВт, цього достатньо на час будівництва. Потім придбаю ще 10 кВт, коли поставлять нову ТП.

 

А Вас попередили, що плату за приєднання з Вас візьмуть,приєднають і підключать , але користуватись напругою Ви не зможете.Тому,що підставою для заключення договору є будинок,зданий в експлуатацію. На будівельні механізми може отримати тільки підрядна організація(з отриманням ТУ, проектом, погодженнями і тд та відповідною платою). А після здачі в експлуатацію ви проходите процедуру по приєднанню. Тобто,фактично вартість вийде майже вдвічі більша. Все, іншого не дано. Це роз"яснили сьогодні мені в їхньому інформаційному центрі(Львів). Поки що я - в шоці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вас попередили, що плату за приєднання з Вас візьмуть,приєднають і підключать , але користуватись напругою Ви не зможете.Тому,що підставою для заключення договору є будинок,зданий в експлуатацію. На будівельні механізми може отримати тільки підрядна організація(з отриманням ТУ, проектом, погодженнями і тд та відповідною платою). А після здачі в експлуатацію ви проходите процедуру по приєднанню. Тобто,фактично вартість вийде майже вдвічі більша. Все, іншого не дано. Це роз"яснили сьогодні мені в їхньому інформаційному центрі(Львів). Поки що я - в шоці.

 

:o:o:o:o:o:o:o

 

Теперь понятно, что пыталась сделать инженер РЭСа в день подписания моего договора :fool: Она пыталась внести изменения, что точка присоединения будет "на фасаде дома", но не смогла, уже прошел договор. Поэтому она оставила так (на межi), потому что я еще добавила, что дома то у меня нет :fool:

 

Добавлено через 25 минут

Я в шоке.... Так это же конкретное надувательство. На словах было сказано: "Вам же нужно электричество поскорее, чтобы начать строиться" А получается, что то, что я заплатила - просто улетело? И у меня ничего нет в результате? Кроме столба возле участка, к которому я не могу бесплатно подключиться :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С 30.03.2013 ПРИБЫЛИ 19 % нет ест только НДС то-есть к сумме указанной в таблице добавляем НДС 20 %.

Если прибыль 19% не добавлять, то

1650*10=16500+20%ндс=19800грн за 10кВт.

Разница существенная.

 

На будівельні механізми може отримати тільки підрядна організація(з отриманням ТУ, проектом, погодженнями і тд та відповідною платою).

В заявке Додаток2 есть пункт:

_____________________________________________________________

(додаткова інформація, яка може бути надана замовником за його згодою, у тому числі необхідність приєднання будівельних механізмів).

 

Я запросил на механизмы 10кВт, пусть чешут репу и ставят счетчик на столб или вагончик, если не пройдет оплачивать договор буду после возведения коробки, крыши и т.д

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я запросил на механизмы 10кВт, пусть чешут репу и ставят счетчик на столб или вагончик, если не пройдет оплачивать договор буду после возведения коробки, крыши и т.д

 

А я уже оплатила :rolleyes:

 

Вот что написано у меня в договоре, помогите разобраться!!!

(у меня голый участок, только собираемся получать разрешение на строительство)

 

1.1. За цим договором до електричних мереж Виконавця послуг приэднуэться житловий будинок з господарськими будiвлями та спорудами. А у меня нет житлового будинка!!!

Мiсце розташування об'экта Замовника: вул. така-то (далi об'экт Замовника) т.е. об'экт это ДОМ, которого нет:o

 

1.2. Мiсце забезпечення потужностi об'экта Замовника встановлюэться на Опора № 74......

1.3. Точка приэднання (межа балансовоi належностi об'экта Замовника) встановлюэться на вихiдних лемах комутацiйного апарата в вводно-облiковiй шафi пiслф приладу облiку встановленого на мiжi замельноi дiлянки замовника. (это вообще китайская грамота для меня :rolleyes: О чем идет речь? Поясните, пожалуйста!Они мне счетчик на столбе, который установят на меже моего участка поставят или НЕТ?!

 

Предмет Договору

2.1. Виконавець послуг забезпечуэ приэднання електроустановок об'экта Замовинка (будiвництво, реконструкцiя, технiчне переоснащення та введення в експлуатацiю електричних мереж зовнiшньго електропостачання об'экта Замовника вiд мiсця забезпечення потужностi до точки приэднання) вiдповiдно до схеми зовнiшнього електропостачання або проектно-кошторисноi документацii на зовнiшнэ електропостачання, що э додатком до цього Договору (додатка НЕТУ :(), а також здiйснюэ пiдключення об'экта Замовника до електричних мереж на умовах цього Договору.

2.2. Замовник оплачуэ виконавцю послуг вартiсть приэднання.

 

 

ВСЁ. Расшифруйте, переведите мне ПОЖАЛУЙСТА!!! Если у меня нет дома, у меня будет счетчик и возможность пользоваться электричеством во время постройки дома, или нет?

 

Читаю дальше:

Виконавець зобов'язаний:

пiдключити електроустановки Замовника до власних електричних мереж не пiзнiше 5 днiв або у строк передбачений Правилами користування електричною енергiэю для населення (для побутових споживачiв) пiсля введення в експлуатацiю об'экта замовника в порядку, встановленому законодавством у сферi мiстобудування это значит ТОЛЬКО после постройки и введения дома в эксплуатацию?!!!, та пiсля виконання таких етапiв:

 

-оплати....

- Введення в експлуатацiю електричних мереж зовнiшнього електропостачання об'экта Замовника; А ЦЕ ЩО таке :rolleyes:?

- надання документiв, що пiдтверджують готовнicть до експлуатацii електроустановки об'экта Замовника; Что такое електроустановка?!!

- Узгодженя iз Замовником акту розмежування балансовоi належностi електроустановок та експлуатацiйноi вiдповiдальностi cторiн;

- укладання договору про постачання (користування) електричноi енергii, а за необхiдностi iнших договорiв, передбачених Правилами користування електричною енергiэю.

 

Виконавець послуг маэ право:

- У разi порушення Замовником порядку розрахункiв за цим Договором, призупинити виконання зобов'язань за цим Договором до належного виконання Замовником вiдповiдних умов Договору та\або iнiцюювати перегляд Сторонами iстотних умов цього Договору.

 

 

Люди, помогите разобраться, а то ж я ночью спать не буду :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.3. Точка приэднання (межа балансовоi належностi об'экта Замовника) встановлюэться на вихiдних лемах комутацiйного апарата в вводно-облiковiй шафi пiслф приладу облiку встановленого на мiжi замельноi дiлянки замовника.

 

Саме так на границі ВашоЇ ділянки буде встановлена шафа з лічильником і автоматом, на яку буде подана напруга, але користуватись Ви не зможете.

 

 

Предмет Договору

2.1. Виконавець послуг забезпечуэ приэднання електроустановок об'экта Замовинка (будiвництво, реконструкцiя, технiчне переоснащення та введення в експлуатацiю електричних мереж зовнiшньго електропостачання об'экта Замовника вiд мiсця забезпечення потужностi до точки приэднання) вiдповiдно до схеми зовнiшнього електропостачання або проектно-кошторисноi документацii на зовнiшнэ електропостачання, що э додатком до цього Договору (додатка НЕТУ :(), а також здiйснюэ пiдключення об'экта Замовника до електричних мереж на умовах цього Договору.

2.2. Замовник оплачуэ виконавцю послуг вартiсть приэднання.

 

 

ВСЁ. Расшифруйте, переведите мне ПОЖАЛУЙСТА!!! Если у меня нет дома, у меня будет счетчик и возможность пользоваться электричеством во время постройки дома, или нет?

 

Читаю дальше:

Виконавець зобов'язаний:

пiдключити електроустановки Замовника до власних електричних мереж не пiзнiше 5 днiв або у строк передбачений Правилами користування електричною енергiэю для населення (для побутових споживачiв) пiсля введення в експлуатацiю об'экта замовника в порядку, встановленому законодавством у сферi мiстобудування это значит ТОЛЬКО после постройки и введения дома в эксплуатацию?!!!, та пiсля виконання таких етапiв:

 

-оплати....

- Введення в експлуатацiю електричних мереж зовнiшнього електропостачання об'экта Замовника; А ЦЕ ЩО таке :rolleyes:?

 

Це той шматок кабелю від стовпа до Вашої шафи

 

- надання документiв, що пiдтверджують готовнicть до експлуатацii електроустановки об'экта Замовника; Что такое електроустановка?!!

 

А ось це найголовніше: в даному випадку - електроустановка - це будинок, введений в експлуатацію

Все решта технічні питання вирішуються.

Мені прикро, але плакали Ваші грошики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ночью спать не буду

 

Не Вы первая, не Вы последняя. Многие через это прошли, но электричество имеют. Будет и на Вашей улице праздник. Тем более, что время Вас не подгоняет: дома то нет.

А от соседа бросить временную линию не пробовали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не Вы первая, не Вы последняя. Многие через это прошли, но электричество имеют. Будет и на Вашей улице праздник. Тем более, что время Вас не подгоняет: дома то нет.

А от соседа бросить временную линию не пробовали?

 

Да я понимаю, что я его-то буду иметь, весь вопрос в том "когда". Платила, чтобы строится, а оказывается не смогу этим воспользоваться. Непонятно, почему в РЭСе это не объяснили, они же об этом знали!!!!!!

 

Сосед в 250 м. Как это делается? Неофициально? И что для этого нужно, кроме согласия соседа? Кабеля, счетчики? Сколько это обычно стоит, кто-нибудь так делал? И как рассчитываться с соседом, если не будет счетчика?

 

Добавлено через 2 минуты

Саме так на границі ВашоЇ ділянки буде встановлена шафа з лічильником і автоматом, на яку буде подана напруга, але користуватись Ви не зможете.

Мені прикро, але плакали Ваші грошики.[/u]

 

А его не сопрут? :(

 

И что значит, плакали мои денюжки? В том смысле, что они-то доведут дело до конца, но только ПОСЛЕ введения дома в эксплуатацию, правильно? Не совсем же "плакали" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас в договорі, якщо ви попередньо домовлялися про приєднання майданчика на період будівництва, в п.1.1. вкінці повинна бути строка "в тому числі забезпечення енергією будівельного майданчика", а потім в договорі прописано "підключення будівельного майданчика здійснюється на постійній основі" (якщо ви просили на буд. майданчик кВт так як і на будинок).

У мене правда по ТУ, але вже третій раз перероблюють, бо перший раз не написали цю строку, і проектанти РЕС не можуть робити проект на майданчик. Другий раз не вірно вказали адресу будівництва, якась пропущена дріб - і все, знову перероблюють.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сосед в 250 м. Как это делается? Неофициально? И что для этого нужно, кроме согласия соседа? Кабеля, счетчики? Сколько это обычно стоит, кто-нибудь так делал? И как рассчитываться с соседом, если не будет счетчика? А его не сопрут?

 

1. Расстояние не помеха.

2. Неофициально.

3. Ничего.

4. У соседа ставите счётчик, от которого тяните к себе кабель (лучше под землёй в трубе).

5. Вначале Вы разово платите за материалы и работу по подключению, а потом постоянно платите соседу по согласованному тарифу согласно показаний счётчика.

6. Лучше со счётчиком - цена копеечная, но обезопасит вас от взаимного недоверия.

7. На территории соседа (можно внутри помещения) не сопрут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас в договорі, якщо ви попередньо домовлялися про приєднання майданчика на період будівництва, в п.1.1. вкінці повинна бути строка "в тому числі забезпечення енергією будівельного майданчика", а потім в договорі прописано "підключення будівельного майданчика здійснюється на постійній основі" (якщо ви просили на буд. майданчик кВт так як і на будинок).

У мене правда по ТУ, але вже третій раз перероблюють, бо перший раз не написали цю строку, і проектанти РЕС не можуть робити проект на майданчик. Другий раз не вірно вказали адресу будівництва, якась пропущена дріб - і все, знову перероблюють.

 

Нет, мы про майданчик не договаривались, а сейчас уже наверное поздно - договор подписан.

 

Добавлено через 3 минуты

1.

7. На территории соседа (можно внутри помещения) не сопрут.

 

Очень интересная мысль, спасибо за подсказку. А мой счётчик на моём столбе РЭС пока устанавливать не будет? И как его защитить, если будет?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, мы про майданчик не договаривались, а сейчас уже наверное поздно - договор подписан.

Лутьше поздно, в договор можно вносить изменения.

Утро вечера мудренее, приятных Вам сновидений. А завтра в РЕС прояснять ситуацию.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лутьше поздно, в договор можно вносить изменения.

Утро вечера мудренее, приятных Вам сновидений. А завтра в РЕС прояснять ситуацию.

 

Спасибо вам всем :rolleyes: Я уже чуть успокоилась. Ну даже если от соседей придется пока брать, ничего страшного. Неудобно, лишние затраты, но хоть деньги не пропали ;) Да и друзья предлагают взять у них напрокат генератор - тоже вариант. :)

 

А в РЭС завтра обязательно позвоню :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему в постанове указано что достаточно права собственности на землю

если дом отсутствует?

 

 

также точка подключения должна быть на границе участка или по согласию заказчика на его територии (так понимаю столб подойдет)

 

 

 

меня сегодня нагрузили что нужен стройпаспорт,

 

я в 2011 осенью делал документы

 

есть Градусловия и декларация о начале строительства

 

 

на форуме о стройпаспорте только в 2012 начали говорить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему в постанове указано что достаточно права собственности на землю

если дом отсутствует?

 

также точка подключения должна быть на границе участка или по согласию заказчика на его территории (так понимаю столб подойдет)

 

Кстати, вполне резонный вопрос. Наверное, чтобы запутать. человек и не подозревает, что на самом деле для подключение к электричеству ему нужны документы на дом, а не на землю. Вот хитрецы!!!

 

А столб на территории - это хорошо? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мой счётчик на моём столбе РЭС пока устанавливать не будет? И как его защитить, если будет?:rolleyes:

 

1. РЭС будет устанавливать, когда всё будет согласовано. Сейчас можете установить самостоятельно, если хотите любоваться.

2. Все ставят и без проблем. Можете поискать металлический ящик с хорошим замком, но для "целевой аудитории" - это не помеха.

 

А столб на территории - это хорошо?

 

Обычно столб на территории бывает при самозахвате части дороги. Но это хорошо, так как при сетке-рабице и расстоянии до столба 1,0-1,5 м можно повесить счётчик на требуемой высоте в 1,6 м от земли: показания считывать можно, а вот снять без проникновения на территорию не получится. Но, в случае необходимости, электрик будет проситься во двор, дабы залесть на столб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо вам всем :rolleyes: Я уже чуть успокоилась. Ну даже если от соседей придется пока брать, ничего страшного. Неудобно, лишние затраты, но хоть деньги не пропали ;) Да и друзья предлагают взять у них напрокат генератор - тоже вариант. :)

 

А в РЭС завтра обязательно позвоню :)

 

Мне кажется, вы слишком переживаете. Уверен, что в законе есть лазейка для подключения стройплощадки. Более того, вы ведь знаете в какой мы стране живем, у нас все "решаемо" при личном общении. Я бы на вашем месте поехал либо к проектантам, либо в РЭС, либо тому, кто вам будет вести свет и объяснил ситуацию. Форум вам ответов на такие "тонкости" не даст, т.к. все "решаемые" вопросы очень индивидуальны. Раньше, еще в прошлом году, была возможность подключить просто участок, для стройки. Был даже вариант с временными ТУ на стройку. Лично я подключил себе прошлой весной 15 квт официально, просто на участок. Это киевская область, 9км от Киева. Вот уже год как строимся и пользуемся светом. Ну не верю я, что вот так закрутили гайки, что нельзя свет провести если нету дома. Они ж там люди все, понимают, что для стройки нужен свет! Общайтесь, все у вас получится. Еще лучше мужа возьмите с собой, поговорите вместе. Еще можно попробовать связаться с каким-нибудь подрядчиком (как правило есть пара таких, с которыми РЭС сотрудничает, часто сами же РЭСовцы так подрабатывают), который будет делать техдокументацию и вести вам электрику - уверен они знают "хода".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я задала вопрос по подключению на сайте НКРЕ (нац комиссии) вот такой ответ получила хотя все так же не понимаю как себя вести

 

Re: Сьогодні набрали чинності Правила приєднання електроустановок до електромереж

« Відповідь #30 : Квітень 01, 2013, 12:12:19 pm »

OXANA від Березень 25, 2013, 10:39:38 am

Питання до Комісії. Якщо будівництво будинку в стадії не закінчене виходить, що не можна приєнати будинок до вводу в єксплуатації. Чи є якийсь механізм тимчасового забезпечення електрикою.

 

Згідно з пунктом 1.3 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32 (далі- Правила), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 08.02.2013, електропередавальна організація не має права відмовити в приєднанні до її мереж електроустановки замовника за умови дотримання ним вимог цих Правил.

Послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання, що укладається за типовою формою (додаток 1 до Правил).

Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності (додаток 2) та пред'являє паспортний документ.

До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:

- ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;

- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;

- копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

Додатково повідомляємо, що положеннями пункту 1.7.3. Правил визначено, що приєднання до електричних мереж електропередавальної організації за тимчасовою схемою будівельних струмоприймачів підрядної організації, які планується використати для будівництва (реконструкції чи технічного переоснащення) електроустановки, у тому числі будівельно-монтажних, налагоджувальних, випробувальних та інших робіт, пов'язаних з виконанням технічних умов приєднання та умов договору про приєднання електроустановок замовника до електричної мережі, виконується відповідно до вимог цих Правил без справляння плати за приєднання. Точка приєднання будівельних струмоприймачів має бути розташована в діючих (вже існуючих) електричних мережах (об'єктах) електропередавальної організації та збігатись із точкою забезпечення потужності, замовленої до приєднання будівельних струмоприймачів.

У разі приєднання струмоприймачів підрядних організацій до мереж замовника взаємовідносини та відповідальність сторін регулюються відповідними договорами між цим замовником та підрядною організацією.

З метою тимчасового електропостачання будівельних струмоприймачів та забезпечення потреб замовника в електропостачанні на об'єкті між замовником та відповідним постачальником електричної енергії укладається договір про постачання електричної енергії у встановленому законодавством України порядку, який діє до завершення будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт на об'єкті замовника.

Таким чином, електроустановки замовника мають бути приєднані до електричних мереж електропередавальної організації в установленому порядку.

НКРЕ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...