Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З 01.01.2013 спрощено процедуру приєднання до електричних та газових мереж

SadKo

Рекомендовані повідомлення

Спасибо! )))

 

как владелец ТП, Вы можете всех выключить

имеете полное право

это вернет мозг на место и заставит задуматься

 

Добавлено через 1 минуту

Еще рэсовцы в "беседе без галстуков" сказали, что б писала в облэнерго слезливое письмо типа мать троих детей не в силах содержать ТП, боюсь за состояние безопасности и т.д. спасите! помогите! Может, прокатит.

Не тратьте время зря, это не пройдет.

 

Передать на баланс можно, это будет стоить денег, времени и усилий, но возможно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звертайтеся в нкреп

 

не знаю як вирішиться Ваше питання, але моє питання по підключенню лежало три місяці без здвигів. Після звернення в нкреп сам не повірив що все може бути наскільки швидко, та ще й коли яскраво нагнули всіх п*дарасів які вперто не робили роботу. Мені за один день поставили стовпи, протягли лінію, повісили 3 лічильники, а на другий день за мною ганялися ресовці шоб тіки я підписав бумагу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передать на баланс можно, это будет стоить денег, времени и усилий, но возможно

И потом все с нуля? ТУ? Выкуп квт? И прочая и прочая?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И потом все с нуля? ТУ? Выкуп квт? И прочая и прочая?:(

 

Да, именно так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как владелец ТП, Вы можете всех выключить

имеете полное право

это вернет мозг на место и заставит задуматься

 

Поддерживаю.

Забейте на те договора субпотребления. Отключите не плательщиков потерь ТП. И пусть ОНИ за свои деньги доказывают свои права в нашем гуманном суде:fool:, или идут с Вами на мировую:beer:.

Но это не уменьшает суму потерь и Ваши ежемесячные платежи:(.

По поводу угроз сжечь дом- скажите шо их дома горят так же и есть куча наркоманов готовых сделать это за недорого. Обычно это отрезвляет.

 

П.С. На мне тоже есть ТП, одна на Обслуживающий Кооператив и две на ФОП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу угроз сжечь дом ...

 

... советую застраховать дом хотя бы на пол-года от пожара и противоправных действий третьих лиц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю.

Забейте на те договора субпотребления. Отключите не плательщиков потерь ТП. И пусть ОНИ за свои деньги доказывают свои права в нашем гуманном суде:fool:, или идут с Вами на мировую:beer:.

Но это не уменьшает суму потерь и Ваши ежемесячные платежи:(.

По поводу угроз сжечь дом- скажите шо их дома горят так же и есть куча наркоманов готовых сделать это за недорого. Обычно это отрезвляет.

 

П.С. На мне тоже есть ТП, одна на Обслуживающий Кооператив и две на ФОП.

Поняла. Спасибо! Ключи от ТП есть у всех совладельце(хотели же по-хорошему).Отключить тупо их счетчики и сменить замки? Или есть более цивильная процедура через РЭС?

Пусть я буду оплачивать так же(( но хоть сниму со своей шеи активных работоспособных людей, просто нагло отморозившихся.

:)это я уже сказала. Если вдруг что, гореть будем всей улицей!

 

А Ваши субики оплачивают потери стабильно? И как это вносят в счета? Каждому отдельно?

 

Добавлено через 3 минуты

... советую застраховать дом хотя бы на пол-года от пожара и противоправных действий третьих лиц.

Спасибо! хороший совет). Я об этом и не подумала. Обязательно воспользуюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы на всякий случай написал заяву в полицию по поводу угроз сжечь дом, ну так, на всякий случай. Мол, намереваюсь отключить (конкретно имена и адреса) от ТП, за неуплату по договворенности, в ответ услышала угрозы и далее по списку.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы на всякий случай написал заяву в полицию по поводу угроз сжечь дом, ну так, на всякий случай. Мол, намереваюсь отключить (конкретно имена и адреса) от ТП, за неуплату по договворенности, в ответ услышала угрозы и далее по списку.

Спасибо за совет! Воспользуюсь.

 

Добавлено через 7 минут

Ви спілкувалися з нкреп? Які результати?

Поки що у формi запит-вiдповiдь на iх форумi.

Раджуть створювати "юрособу"населеного пункту" (розділ 12 ПКЕЕ).

Тому перший варіант - привести відносини у відповідність. Слід враховуючи, що зараз Ви нічого нікому не зобовязані (поки не підписали договір) й за відключення незгодних стати учасниками юридичного обєднання Вам нічого не буде.Прямі договори енергокомпанії з субчиками за відсутності договору про спільне використання є нікчемними. Після формування населеного пункту можна знову розійтись по прямих договорах ( на основі комбінації тристоронній + прямий). Але при цьому всі законно будуть учасниками утримання ТП та відшкодування втрат. Крок вліво чи вправо - відключення.

Другий варіант передати ТП у власність Енергокомпанії (разом з правом користування землею під нею). Безкоштовну передачу слід розглядати спокійно(що б тільки погодились взяти), бо це не звичайний ліквідний товар, а лише інструмент отримання енергії."(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за совет! Воспользуюсь.

 

Добавлено через 7 минут

 

Поки що у формi запит-вiдповiдь на iх форумi.

Раджуть створювати "юрособу"населеного пункту" (розділ 12 ПКЕЕ).

Тому перший варіант - привести відносини у відповідність. Слід враховуючи, що зараз Ви нічого нікому не зобовязані (поки не підписали договір) й за відключення незгодних стати учасниками юридичного обєднання Вам нічого не буде.Прямі договори енергокомпанії з субчиками за відсутності договору про спільне використання є нікчемними. Після формування населеного пункту можна знову розійтись по прямих договорах ( на основі комбінації тристоронній + прямий). Але при цьому всі законно будуть учасниками утримання ТП та відшкодування втрат. Крок вліво чи вправо - відключення.

Другий варіант передати ТП у власність Енергокомпанії (разом з правом користування землею під нею). Безкоштовну передачу слід розглядати спокійно(що б тільки погодились взяти), бо це не звичайний ліквідний товар, а лише інструмент отримання енергії."(с)

 

як на мене - передавайте в РЕС

на це є кілька причин

1. Ви знімаєте з себе всі головняки, як по технічним так і по бумажняним питанням.

2. Я собі вів світло. Повз мою ділянку проходить лінія не здана в рес. Щоб підключитися до неї я маю вступити за гроші в кооператив а потім ще й заплатити в рез за квт підключеної енергії. За метрів 200 проходить лінія здана в рес. Я вписався в стандарте приєднання (до 300м.) Заплатив тільки за квт. Рес протіг мені нову лінію паралельно з кооперативною. З одного боку брєд - дві лінії одна повз другу. З другого боку чому я маю переплачувати? Крім того рес замінив за власний кошт трансформатор бо невистачало потужності, приватна лінія теж перевантажена і міняти транс ніхто не буде за дарма.

я це до чого - як опиниться поруч колись ресовська лінія, то Ваша нікому не буде потрібна і ви самі будете її ремонтувати платити за хол ход і тд і тп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене - передавайте в РЕС

на це є кілька причин

1. Ви знімаєте з себе всі головняки, як по технічним так і по бумажняним питанням.

2. Я собі вів світло. Повз мою ділянку проходить лінія не здана в рес. Щоб підключитися до неї я маю вступити за гроші в кооператив а потім ще й заплатити в рез за квт підключеної енергії. За метрів 200 проходить лінія здана в рес. Я вписався в стандарте приєднання (до 300м.) Заплатив тільки за квт. Рес протіг мені нову лінію паралельно з кооперативною. З одного боку брєд - дві лінії одна повз другу. З другого боку чому я маю переплачувати? Крім того рес замінив за власний кошт трансформатор бо невистачало потужності, приватна лінія теж перевантажена і міняти транс ніхто не буде за дарма.

я це до чого - як опиниться поруч колись ресовська лінія, то Ваша нікому не буде потрібна і ви самі будете її ремонтувати платити за хол ход і тд і тп

 

В нас та сама ситуацiя зараз. Лiнiя РЭМу вже з'явилася на дiлянцi поряд. I приеднання до неi коштувало новiй сусiдцi лише 22 000грн за 16 квт! А ми 10 рокiв не мали змоги провести електрику, почали приэднання з власною ТП в 2012, пiдключились вже в 2013 i тут нагрянули змiни! Хтож знав! В обленерго ранiше казали, що ще рокiв з 5-10 електрики не очiкувате, немаэ потужностей та грощей на модернiзацiю мереж.

Я думаю про передачу ТП, але i тут велики проблеми. Потеря значного кусня своеi дiлянки, переоформлення кiпи паперiв i т.д. + обленерго треба умовити прийняти цей подарунок. Ще добило те, що процедуру пiдключення потрiбно проходити по новiй! Починаючи з ТУ i викупу квт. Це ж очманiти можна!

Також менi ще не зовсiм зрозумiлий сам процесс передачи.

Субiкi хочуть занебати ТП та почати процедуру стандартного приэднанняя.

А я думаю це не можливо вот таким чином. Потужностi наданi i РЭМ буде ссилатися, що вони вже мають пiдключення до електромереж.

Втрачаю в цiй ситуацii я. Грошi, землю i т.д куди не кинь-усюди клин.

От би РЭМ забрав ТП з моеi дiлянки, я б була щаслива))) i подарували iм залюбки. Але воно iм треба!? Нi((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас та сама ситуацiя зараз. Лiнiя РЭМу вже з'явилася на дiлянцi поряд. I приеднання до неi коштувало новiй сусiдцi лише 22 000грн за 16 квт! А ми 10 рокiв не мали змоги провести електрику, почали приэднання з власною ТП в 2012, пiдключились вже в 2013 i тут нагрянули змiни! Хтож знав! В обленерго ранiше казали, що ще рокiв з 5-10 електрики не очiкувате, немаэ потужностей та грощей на модернiзацiю мереж.

Я думаю про передачу ТП, але i тут велики проблеми. Потеря значного кусня своеi дiлянки, переоформлення кiпи паперiв i т.д. + обленерго треба умовити прийняти цей подарунок. Ще добило те, що процедуру пiдключення потрiбно проходити по новiй! Починаючи з ТУ i викупу квт. Це ж очманiти можна!

Також менi ще не зовсiм зрозумiлий сам процесс передачи.

Субiкi хочуть занебати ТП та почати процедуру стандартного приэднанняя.

А я думаю це не можливо вот таким чином. Потужностi наданi i РЭМ буде ссилатися, що вони вже мають пiдключення до електромереж.

Втрачаю в цiй ситуацii я. Грошi, землю i т.д куди не кинь-усюди клин.

От би РЭМ забрав ТП з моеi дiлянки, я б була щаслива))) i подарували iм залюбки. Але воно iм треба!? Нi((

 

не ту країну назвали гондурас

 

розумію Вас

 

та не розраховуйте що все буде так як Ви хочете, скоріш навпаки.

Впринципі Ви можете придбати в реса квти і свою лінію демонтувати і продати, на олх продаються трансформатори, стовпи, навіть провода продасте - таким чином вернете частину затрачених раніше коштів.

 

Тут треба розірвати з усіма договір або дочекатися поки він скінчиться і не подовжувати його. Я думаю що можливо навіть Вам вистачить отриманих від реалізації вашої лінії коштів на нові підключення, тобто матеріальних витрат небуде, або вони будуть частково компенсовані отриманими коштами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По моим потугам присоединиться стандартно второй раз, имея на руках положительное (для меня) разъяснение НКРЕКП.

Сегодня на горячей линии ИКЦ Киевоблэнерго мне сказали, что мои ТУ готовы и я их могу забрать в РЭСе хоть сегодня.

Так что ура, обошлось без суда :flag1:!

 

Вопрос: насколько быстро надо успеть забрать ТУ и проплатить , если там действительно мой стандарт, до Нового Года?

 

С Нового Года же стопудов новые ставки будут на присоединение, или мне все равно дается какой-то срок оплатить по декабрьским?

 

Просто я приболел и не знаю, насколько нужно срываться ехать из Киева и успеть оплатить до 30.12 еще этого года?

Подскажите!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Нового Года же стопудов новые ставки будут на присоединение, или мне все равно дается какой-то срок оплатить по декабрьским?

А счет Вам выставили? Счет имеет срок действия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вопрос: насколько быстро надо успеть забрать ТУ и проплатить , если там действительно мой стандарт, до Нового Года?

 

С Нового Года же стопудов новые ставки будут на присоединение, или мне все равно дается какой-то срок оплатить по декабрьским?

 

Просто я приболел и не знаю, насколько нужно срываться ехать из Киева и успеть оплатить до 30.12 еще этого года?

Подскажите!

По своему опыту с Киевэнерго скажу, что Вы успеете забрать комплект документов и после Нового года, мне счет не выдавали, сказали оплатить сумму за присоединение по реквизитам, указанным в Договоре. А новых ставок раньше февраля-марта и ждать не стоит, каникулы.( Кстати,по газу счет распечатали в день, когда я пришла за документами).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем!

Решил не искушать судьбу, сьездил в РЭС с небольшой температурой.

Счет дали, в договоре указано, что оплатить обязан в течение 30 дней, сам договор естественно датирован задним числом 10 дней назад... ))

Так что цена действительно зафиксирована. До сих пор не могу поверить что меня подключают!

 

На вопрос о двухтарифном счетчике - как отрезали - "не положено". Если захочу , то процедура замены потом, и за свои деньги - как-то так. Ну ладно. Вот идиотизм!:fool:

 

Ребята, кто знает, может ли теоретически смена целевого стать поводом РЭСу для отключения и прохождения процедури приєднання заново (конкретно, изменение с садоводства на інд.забудову)? Или я себя накручиваю. Спасибо.

Змінено користувачем moto.k
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вопрос о двухтарифном счетчике - как отрезали - "не положено".

Погорячились. Но праву в одном- за свои деньги счетчик+оплату за установку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ваши субики оплачивают потери стабильно? И как это вносят в счета? Каждому отдельно?

У меня субики- это члены Кооператива и я с них собираю оплату по ихним счетчикам.

Субики не имеют отношений с РЭСом.

С РЭСом я рассчитываюсь по основному счетчику Кооператива.

На потери по активу, реактиву и оплату услуг ответственного энергетика собираю по 250 грн. ежемесячно с каждого субика вне зависимости от потребленных кВт.

У меня коммерческий тариф, так как Обслуживающий Кооператив пока на едином налоге, а для бытового тарифа требуют статус безпрыбыльности.

Подстанция 250 кВа с разрешенной мощностью 200 кВт. На сегодня роздано 170 кВт (15 субиков), из них реально подключены 6, остальные еще не строяться- но сдают по 250 грн. "за то шо трансформатор гудит".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:

 

Ребята, кто знает, может ли теоретически смена целевого стать поводом РЭСу для отключения и прохождения процедури приєднання заново (конкретно, изменение с садоводства на інд.забудову)? Или я себя накручиваю. Спасибо.

Забейте. Никто вас отключать не будет.

 

Добавлено через 3 минуты

... сдают по 250 грн. "за то шо трансформатор гудит".

 

Позвольте узнать как высчитывали цифру 250?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...