Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реєстрація права власності на земельну ділянку з 2013 року

ficus41

Рекомендовані повідомлення

Не очень Вас понял. Как отправить документы почтой? 14 дней дается в любом случае. Или я что-то совсем не понимаю? Просто у нас очередь на подачу документов 5000 человек.

Огромное спасибо за помощь.

 

1. Ищете в законе норму о возможности подачи документов почтой.

2. Отправляете почтой ценное письмо с описью содержимого и уведомлением о вручении.

3. Ждёте уведомление о вручении.

4. Ждёте письменного ответа бюрократа о принятом решении.

5. При отказе:

а) мотивированном - исправляете документы и повторяете пункты 1-4;

б) надуманом - стучитесь во все вышестоящие организации с ксерокопией отписки.

6. При положительном решении детально описываете процедуру на форуме в отдельной теме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все добрый день, подскажите пожалуйста, продаем участок держакт получен в 2010 году, почти все документы для продажи подготовили, только есть один вопрос, мы зарегистрировали в госреестре участок, получили вытяг, теперь нам надо брать еще вытяг с ДЗК, сегодня по телефону в ДЗК сказали, что они будут месяц что-то синхронизировать по нашим документам, и только после синронизации в течени 10 рабочих дней сделают вытяги, получается больше месяца. Объясните пожалуйста, что за синхронизация???? В телефонном режиме объяснили что типа сначало надо было к ним идти, а потом в регистрационную службу. Спасибо за ответы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пожалуйста, что за синхронизация????

Це процес обміну інформацією між кадастровими реєстраторами(Держземагентство) та реєстраторами речових прав на нерухоме майно (Укрдержреєстр).А так по суті все вам правильно розповіли!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ, но почему имея держ акт на свое имя, я не могу получить витяги в течении 10 рабочих дней (по закону), а должна ждать месяц пока они там будут синхронизироваться, а потом после синхронизации еще законных 10 дней, итого витяги я получу только через полтора месяца, кажется мне что это не правильно. Частные конторы за н-ное количество денег, сделают этот же витяг за три дня и без всякой месячной синхронизации.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Частные конторы за н-ное количество денег, сделают этот же витяг за три дня и без всякой месячной синхронизации.

 

Отдайте это н-ное количество денег чиновнику и он сделает этот же витяг за два дня и без всякой месячной синхронизации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Частные конторы за н-ное количество денег, сделают этот же витяг за три дня и без всякой месячной синхронизации

Приватні фірми витяги не роблять!!!!Витяг формує програмне забезпечення НКС на основі обмінного файлу, який вам може зробити приватна фірма.

Спробую пояснити:

Після того, як ви з витягом з ДЗК про земельну ділянку звернулися в реєстраційний відділ речових прав, вам через 14 днів цей відділ видає витяг з Державного реєстру речових прав.Після цього через деякий час (у нас в районі до 2 тижнів, у вас - місяць) реєстраційна служба речових прав засобами електронного зв'язку надсилає державним кадастровим реєстраторам (Держземагентство) інформацію про те, що ви зареєстрували право власності на земельну ділянку, яка виражається останнім(не пам'ятаю по номеру яким) розділом поземельної книги(що це таке в цій темі я наводив інформацію). Так от після того, як ця інформація надійде до державних кадастрових реєстраторів, вони зможуть вам надати потрібний витяг.

Чому місяць вам сказали, не підкажу.Можливо просто перестраховуються, щоб не ганяти вас N-ну кількість разів!

Якось так!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адреси та контактні дані територіальних органів Держземагентства(обласні) за посиланням:zem.ua/index.php/uk/42-korisne/632-teritorialni-organi-derzhzemagentstva-ukrajini
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка, скільки коштує оформити куплю-продаж земельної ділянки у натаріуса (якій більше 10 років і яка уже зареєстрована в реєстраційній службі і виданий витяг).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

berry,вам доцільніше задати дане питання декільком нотаріусам за місцем розташування земельної ділянки та вибрати варіант, який вам найбільше підійде.Єдине додам, що у державного нотаріуса послуги повинні бути дешевшими, ніж у приватного.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій керівник спілкувався з начальником відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно на рахунок проблем з площами.Вирішили до витягу з ДЗК додавати довідку, про те, що в результаті геодезичних та робіт площа ділянки становить .....га.Наскільки це буде дієво покаже найближчий час.Про результати відпишуся.

 

Доброго вечора!

Чи є результати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Чи є результати?

Витяги з Державного земельного кадастру людині виготовили. З понеділка з довідкою, яку дамо(про яку я згадував) людина піде реєструвати речові права.Як все пройде, відпишуся.

 

редстоит оформлять землю, на руках "ришення суду про землекорестування". Как быть?..

Недостатньо інформації.опишіть детальніше ситуацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть будьласка. Не можу отримати акт на право власності. Тепер напевно уже свідотство.

Виготовляли тех документацію Центр ДЗК. Оплатив їхні послуги ще в травні 2009 року. Рішенням сільської ради про затвердження тех.документації що до складання держ. актів прийнято в липні 2012 року. Оплатив в серпні 2012 року за перевірку обмінного файлу. А в жовтні 2012 оплатив держ. реестрацію актів. На цей момент співробітники ДЗК обіцяють що я ще довго буду отримувати потрібні витяги.:( Що робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу допомоги. Необхідні:

1. Зразок заяви, яку видають при державній реєстрації земельної ділянки (фактично при здачі персональних документів і технічної документації з обмінним файлом для отримання кадастрового номера до старого акта), і по якій отримуєте потім необхідні документи.

2. Зразок заяви для державної реєстрації земельної ділянки Державному кадастровому реєстратору за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин.

Можливо, це один і той же документ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в жовтні 2012 оплатив держ. реестрацію актів

Землевпорядна фірма після оплати за держ.реєстрацію (по 195 грн. за ділянку?) повинна була передати вашу документацію до територіального органу Держкомзему, співробітники якого повинні були передати засобами програмного забезпечення ПРС обмінний файл XML та відповідні скановані сторінки з технічної документації.Держ акт вам вже не роздрукують, а тому вам потрібно провести державну реєстрацію вашої земельної ділянки відповідно до закону України "Про Державний земельний кадастр". Землевпорядній фірмі потрібно подати вашу тех док до територіального відділу Держземагентства для проведення державної реєстрації земельної ділянки, а отримавши витяг з ДЗК, зареєструвати право власності в відділі реєстрації речових прав на нерухоме майно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу допомоги.

Додаток 22 Постанови КМУ "Про затвердження порядку ведення ДЗК"

заява.doc

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Держ акт вам вже не роздрукують, а тому вам потрібно провести державну реєстрацію вашої земельної ділянки відповідно до закону України "Про Державний земельний кадастр". Землевпорядній фірмі потрібно подати вашу тех док до територіального відділу Держземагентства для проведення державної реєстрації земельної ділянки, а отримавши витяг з ДЗК, зареєструвати право власності в відділі реєстрації речових прав на нерухоме майно.

 

В середу біля ДЗК Києво-Святошинського району прозвучала така новина: достатньо отримати витяг та приєднати його до старого акта на землю; в контору на Південній Борщагівці їхати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

достатньо отримати витяг

У Генріх ситуація дещо інша: в нього первинна приватизація згідно рішення органу місцевого самоврядування. Держ акт у 2012р. не роздрукували, тому потрібно отримати витяг (провести держреєстрацію земельної ділянки) та зареєструвати право власності на земельну ділянку(отримати свідоцтво про право власності на нерухоме майно(земельну ділянку))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А моя інформація має місце бути

Ваша інформація актуальна для тих громадян, в кого старі державні акти(без кадастрових номерів).В такому випадку витяг з ДЗК буде доказом проведення державної реєстрації земельної ділянки, а тому

достатньо отримати витяг та приєднати його до старого акта на землю
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Я приобрела участок земли в Макаровском районе Киевской области, теперь повстал вопрос что бы огородить все забором, столкнулась с другим вопросом что нужен вынос в натуру. Подскажите мне кто этим занимался, может знает фирмы которые это делают? Спасибо. maktub.evelina@gmail.com
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто знает, можно ли прописаться по адресу зем. участка для строительства дома, если сам дом еще не построен?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто знает, можно ли прописаться по адресу зем. участка для строительства дома, если сам дом еще не построен?

Думаю не можливо, але оскільки питання прописки не моя компетенція, то раджу дочекатися відповідей форумчан, компетентних в цих питаннях!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно ли прописаться по адресу зем. участка для строительства дома, если сам дом еще не построен?
Нет нельзя. Дело все в том, что кроме адреса должно также быть "жилое помещение" (т.е. именно жилое, приспособленное для "постоянного" жительства). Пока нет такого жилого помещения, милиция может только зарегистрировать не "місце проживання" а "місце перебування". Установили палатку на участке - и все. Но в 2012-м году регистрацию "місця перебування" отменили вовсе, поэтому скорее всего вообще никак...

 

У меня вопрос. Нотариальный договор купли-продажи заключен 20.05.2013 года. Нотариус зареєструвала Правочин в Реєстрі Правочинів (на скільки я розумію виходячи з того, що на договорі є позначка "зареєстровано в реєстрі за №ХХХХ"), а також зареєструвала право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, про що видала мені Витяг з цього Державного реєстру на бланку.

Після цього нотаріус повідомила мені, що ДЗК повинні цю інформацію (про реєстрацію права власності) взяти в Державному реєстрі речових прав та синхронізувати з інформацією, яка міститься в Державному земельному кадастрі, однак - чи роблять вони це зараз (на день укладення договору, Обухівський р-н), та як оперативно - ніхто нічого не знав.

ПИТАННЯ:

1. Якщо земельна ділянка знаходиться в Обухівському районі - куди мені звернутись, щоб пересвідчитись, що в Державному земельному кадастрі інформація щодо власника поновилась? Я планую взяти Витяг з кадастру, для чого звернутись в Управління Держземагенства в Обухівському р-ні до державного земельного реєстратора. Де знаходяться державні реєстратори - в районних відділах чи областних? Що краще брати - Витяг чи Довідку?

2. Якщо я у Витязі / Довідці побачу, що власником земельної ділянки значиться продавець, або загалі третя особа - що робити? Чи існує порядок внесення змін до інформації в Державному кадастрі за ініціативою власника?

Змінено користувачем lawyerhome
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Якщо земельна ділянка знаходиться в Обухівському районі - куди мені звернутись
в управління Держземагентства в Обухівському районі - (ссылка устарела) - прийомні дні.

 

нформація щодо власника поновилась
вона поновлюється автоматично(по термінах не скажу, в нас в районі оновлення йде тиждень-два)

 

планую взяти Витяг з кадастру, для чого звернутись в Управління Держземагенства в Обухівському р-ні до державного земельного реєстратора
вам нотаріус видав витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,в якому ви вказані власником.Навіщо звертатися до кадастрових реєстраторів та брати витяг з ДЗК?Ви ж не збираєтеся робити відчуження щойно придбаної земельної ділянки!?Єдине, щоб як кажуть, спати спокійно, підійдіть до кадастрових реєстраторів(якщо послуга буде безкоштовною для вас), щоб вони по кадастровому номеру уточнили, чи інформація оновилася.Хоча, як на мене, вам хвилюватися нічого, оскільки оновлення інформації проходить автоматично ще й прописане законодавчо без втручання людського фактору!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...