Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отвод дождевой воды от дома

prg1974

Рекомендовані повідомлення

Если правильно понял, то вся выкопаная яма (и снизу под щебнем тоже, как бы на фото не видно) завернута геотекстилем? И верх тоже?

Да все верно. Хоя снизу вобщем то не сильно обязательно. Но если у Вас близко грунтовые воды, то не помешает. Такие тунели продает мой товарищ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все верно. Такие тунели продает мой товарищ.

 

Те что на фото, вижу для "больших" обьемов дождевой воды. Думаю бывают для разного количества отводной воды, - по-меньше? И если есть возможность, то скиньте ссылку на сайт продажи геотекстиля и пластиковых тунелей.

 

P.S. При возможности укажите какой тип геотекстиля используется для ЭТИХ целей?

По гуглу сотни типов нашел, - но так и не разобрался какой нужен для моих целей!

Змінено користувачем Gorzo64
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 HumanKM

 

"....ми вирішили проблему таким чином яму заслали геотекстильом завели туди труби 110 червоні каналізаційні від ливнеприйомників в середині ями 3 труби по 3-4 метри з насічками болгаркою на протилежний бік труби з"єднані і виведені нагору та одітий грибок яма засипана десь 5 кубів крупного щебня та все це загоруно в геотекстиль зверху десь 50-70 см землі все працює вже кілька років і відводить воду 200-250 квадратів даху...."

 

Доброго дня!

 

Зацікавила Ваша система водовідведення. Давно цікавився цим, але ще руки не дійшли із-за браку часу.

Таке прохання, - при наявній можливості, підскажіть конкретні розміри ями, монтаж і з’єднання труб або можливо є фото чи креслення?

 

Навперед вдячний!!! :beer:

 

я ж псав - десь 5 кубів

точно не памятаю

 

вся розводка зроблена в нас червоною каналізаційною трубою Валрум 110мм.

 

в яму заведено три труби по 2.5-3 метри які ми порізали болгаркою для витоку з них води

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те что на фото, вижу для "больших" обьемов дождевой воды. Думаю бывают для разного количества отводной воды, - по-меньше? И если есть возможность, то скиньте ссылку на сайт продажи геотекстиля и пластиковых тунелей.

 

P.S. При возможности укажите какой тип геотекстиля используется для ЭТИХ целей?

По гуглу сотни типов нашел, - но так и не разобрался какой нужен для моих целей!

 

Это дренажные туннели Graf , они наборные.

 

Добавлено через 15 минут

Себе делал таким образом. Выкопали яму, вниз щебень где-то 50см, затем два бетонных кольца полуторометровых, на щебень геотекстиль, на верх колец смотровой люк. Сделал осенью, но т.к. Еще не живу там, то наблюдений нет. Грунт чернозем до 1м, дальше суглинок(как глина). Через верх строители не видели чтобы выходила вода.

Весной планирую сделать отводы из этого колодца дренажной трубой на щебневой подложке. Ну, на всякий случай:fool:

Где-то так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СПАСИБО всем!

 

В принципе определился со схемой, - но есть еще вопрос: на верх обьязательно выводить трубу под "грибок" или можно обойтись без нее. (будет портить дизайн клумбы...:()

 

Все-таки какой геотекстиль покупать ??? Что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СПАСИБО всем!

 

В принципе определился со схемой, - но есть еще вопрос: на верх обьязательно выводить трубу под "грибок" или можно обойтись без нее. (будет портить дизайн клумбы...:()

 

Все-таки какой геотекстиль покупать ??? Что посоветуете?

 

ми грибок вивели, наскільки він там треба - ХЗ

геотекстиль по маркуванню не памятаю, я брав на Євроізолі, там їх купа різних - на місті можна опреділитися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми грибок вивели, наскільки він там треба - ХЗ

геотекстиль по маркуванню не памятаю, я брав на Євроізолі, там їх купа різних - на місті можна опреділитися

 

Я думаю необхідність у "грибку" чисто для відводу повітря, щоб не створювалась повітряна подушка і вода могла легко розходитись по дренажній системі!

Як не правий, - то виправте! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю необхідність у "грибку" чисто для відводу повітря, щоб не створювалась повітряна подушка і вода могла легко розходитись по дренажній системі!

Як не правий, - то виправте! :)

 

абсолютно правильно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще по ходу два вопроса...

Как ведет себя система дренажа зимой и какой диаметр трубы под "грибок" (выход над землей)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще по ходу два вопроса...

Как ведет себя система дренажа зимой и какой диаметр трубы под "грибок" (выход над землей)

 

в зимку яма випромінює по трубах тепло, там де труби з даху входять в землю

ось тут

picture.php?albumid=4111&pictureid=48517

ніколи льоду й снігу немає - все розтає

 

 

грибок теж з каналії 110

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

 

Підскажіть, з яких міркувань робили самі дренажну трубу "...з насічками болгаркою..", коли є можливість покупки вже готових, - чи є в цьому деякий сенс??? Сам над цим розмірковую..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

 

Підскажіть, з яких міркувань робили самі дренажну трубу "...з насічками болгаркою..", коли є можливість покупки вже готових, - чи є в цьому деякий сенс??? Сам над цим розмірковую..

 

А яка різниця з фабричних дірок чи зроблених самостійно тіктиме вода???

Я поробив надрізи болгаркою і через надріз насверлив дірок коронокой від автомобільного парктроніку. Зайняло це на 3-х трубах хвилин 15-20. Ціна труби дуже низька. Фабричний виріб не виключаю що дуже дорого коштує, хоча незнаю, я навіть не цікавився.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM, підкажіть, а яку роль виконує геотекстиль? Для чого ним загортати?

 

без геотекстилю ваш щебінь за кілька років замулиться замлею і перестане приймати воду в такій великій кількості.

другими словами - геотекстиль пропускає воду але не землю, тому щебінь всередині нього залишається щебньом без землі

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

без геотекстилю ваш щебінь за кілька років замулиться замлею і перестане приймати воду в такій великій кількості.

другими словами - геотекстиль пропускає воду але не землю, тому щебінь всередині нього залишається щебньом без землі

Так собі й здогадувався, дякую, що роз"яснили. Невже той геотекстиль пропускає велику кількість води? І чому він сам не замулюється?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в зимку яма випромінює по трубах тепло, там де труби з даху входять в землю

ось тут

 

ніколи льоду й снігу немає - все розтає

 

И внутри этого дождеприемника, там типа сифона что-то - там тоже не замерзает?

 

А то я так и не решил по своему варианту. У меня с крыши идут две водосточки, заходят в такие же дождеприемники, по ф110 под землей чуть выше канашки идут в нижний конец участка, там закопана емкость пластиковая на три куба вертикальная в землю для сбора дождевой воды, ну и через сифон из труб при переливе емкости дождевая вода должна вытекать на улицу.

 

Так вот вопрос такой - не стОит ли всю эту систему на зиму отключать от водосточки? Я думал, может поставить на водосточные трубы недалеко от входа в водосборники какие-нибудь клапаны, типа канализационных с ручкой, которыми можно водосточку или пускать в водосборник или отводить просто на фэм зимой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И внутри этого дождеприемника, там типа сифона что-то - там тоже не замерзает?

 

А то я так и не решил по своему варианту. У меня с крыши идут две водосточки, заходят в такие же дождеприемники, по ф110 под землей чуть выше канашки идут в нижний конец участка, там закопана емкость пластиковая на три куба вертикальная в землю для сбора дождевой воды, ну и через сифон из труб при переливе емкости дождевая вода должна вытекать на улицу.

 

Так вот вопрос такой - не стОит ли всю эту систему на зиму отключать от водосточки? Я думал, может поставить на водосточные трубы недалеко от входа в водосборники какие-нибудь клапаны, типа канализационных с ручкой, которыми можно водосточку или пускать в водосборник или отводить просто на фэм зимой.

 

там немає сифона, купували в епіцентрі

Є тільки лопасть посередині (виконує роль недуже герметичного сифона від запахів), та сіточка для листя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там немає сифона, купували в епіцентрі

Є тільки лопасть посередині (виконує роль недуже герметичного сифона від запахів), та сіточка для листя.

 

Ну, я эту перемычку и имел в виду. Не замерзает? Наледь не набивается там?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я эту перемычку и имел в виду. Не замерзает? Наледь не набивается там?

 

та вродь нет

не замечал такого

оно раставшее всевремя

ну а если ОЧЧень сильные морозы то все замерзнет и воды не будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

 

Вже налаштувався робити дренажну систему (таку як Ви запропонували), - але погода ще не та...

Питання до Вас, а саме - як я порозумів, то труби з насічкою (дренажні) паралельно проложені один з одним... так які оптимальні віддалі повинні бути між ними та стінками ями для максимальної ефективності відводу води?

Приєдную своє креслення:

 

Червоне - геотекстиль

Коричневі крапки - щебінь

1286743824_.JPG.4fe2e5c095ee584613f969c70a1a153c.JPG

Змінено користувачем Gorzo64
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

 

Вже налаштувався робити дренажну систему (таку як Ви запропонували), - але погода ще не та...

Питання до Вас, а саме - як я порозумів, то труби з насічкою (дренажні) паралельно проложені один з одним... так які оптимальні віддалі повинні бути між ними та стінками ями для максимальної ефективності відводу води?

Приєдную своє креслення:

 

ну ми на цю тему розрахунків не проводили, робили як то кажуть на око

в нас яма була десь 3х3 метри приблизьно

от там три труби лягло з інтервалом десь в 70-80 см.

 

Про насічки - точно не памятаю, та я труби здається надрізав болгаркою, та додатково сверлив великі дірки, хоча це те, що навряд чи вплине на роботу системи в цілому

 

Добавлено через 5 минут

picture.php?albumid=3495&pictureid=53803

 

і пам"ятайте - щебінь крупний

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і пам"ятайте - щебінь крупний

 

Яку фракцію щебню порадите, - 40-70 підійде, чи може меньшу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку фракцію щебню порадите, - 40-70 підійде, чи може меньшу?

 

я в фракціях не сильний, та в нашій фракції була цифра 25 здається

щебінь був такого розміру, що дуже важко брався підборочною лопатою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в фракціях не сильний, та в нашій фракції була цифра 25 здається

щебінь був такого розміру, що дуже важко брався підборочною лопатою

 

Фракція щебню (цифри) - це середній розмір камню в мм., тобто 25-ка це камінці величиною 2,5 см, а висока, тобто 40-50 це вже такі каменюки в 4,0 - 5,0 см величиною...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу помочь с поверхностным водоотводом - линейным и точечным- лотки бетонные, полимербетонные, пластиковые, пескоулавиватели, дождеприемники и тд. Геотекстиль в рулонах 2*50, плотность : 80 гр/м2-582 грн, 120 гр/м2-720 грн, 200 гр/м2-978 грн. Подробнее на www.landstone.com.ua или по тел. 096-267-50-20 8e18e0e48b0fd59aa62d1bb8b06d9b8c.jpg(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)af219172e187d898387702c8a8a66460.jpg
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...