Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отвод дождевой воды от дома

prg1974

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Який рівень у вас ґрунтових вод? Якщо я правильно зрозумів, то у вас не має ніяких ЗБ кілець, а просто яма з щебнем? При великому дощу (залповому скиданню) вода встигає розтікатися по щебню?

 

До першої води 11м

Так яма з щебнем, зайдіть в мою тему в підписі, там знайдете фотки.

Все встигає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Доброго дня! Дуже дякую за тему! Якраз думаю про відведення води. Якщо хтось робив в Києві і досвід співпраці з виконавцями позитивний, накидайте, будь ласка, віднуки в приватні. Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Дуже дякую за тему! Якраз думаю про відведення води. Якщо хтось робив в Києві і досвід співпраці з виконавцями позитивний, накидайте, будь ласка, віднуки в приватні. Дякую!

 

Раджу форумчанина з ніком Пуля

 

Якщо не знайдете контакта, то в приват мені напишіть, скину його тел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, чи потрібен щебінь в жоенажному колодязі? Пропонують зібрати воду з водостоків, пустити її требаси в дренажні колодязі. Але! При цьому дно колодязів залишити простл піском, без щебня. Тобто колодязі будуть пусті, прийматимуть воду так. Аргумент: щебінь замулитьмя швидко. Підкажіть, чи це спрацює. Грунт: супісок (близько метра), суглинок (трохи більше, але орієнтлвно метр), пісок (орієнтовно 6 м).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, чи потрібен щебінь в жоенажному колодязі? Пропонують зібрати воду з водостоків, пустити її требаси в дренажні колодязі. Але! При цьому дно колодязів залишити простл піском, без щебня. Тобто колодязі будуть пусті, прийматимуть воду так. Аргумент: щебінь замулитьмя швидко. Підкажіть, чи це спрацює. Грунт: супісок (близько метра), суглинок (трохи більше, але орієнтлвно метр), пісок (орієнтовно 6 м).

Так у вас же угв высокий, толку от песка на 6м.

Докапывайтесь колодцем до воды и все.

Дождевая вода это не канализация, замуливатся не будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Добрый вечер. Сейчас тоже предстоит эта работа. Тему прочитал, осталось несколько вопросов.

Крыша 4-х скатная , 200м2. По четырем углам водостоки. Грунт суглинок . 

Вижу следующий вариант реализации водоотведения. В земле по периметру дома с трех сторон прокладывается 110 рыжая канализационная труба, в которую втекает вода из четырех водостоков через дождеприемники. Далее она соединяется со 180й трубой, по которой вода идет в дренажный колодец. 

Дренажный колодец сделан из двух полутораметровых колец, снизу щебень, под ним геотекстиль. 
Подскажите :

1) Правильная ли система, или надо что-то изменить?

2) Есть ли смысл вместо канализационных труб, использовать специальные дренажные с отверстиями, чтоб вода по ходу течения впитывалась?

Если да, то я так понимаю нужно под эту трубу подушку из щебня высотой 20 см и шириной 20 см делать, чтоб была больше площадь впитывания?

3) Яма из двух колец, справится с обьемом воды с крыши площадью 200м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadim240283 сказав:

2) Есть ли смысл вместо канализационных труб, использовать специальные дренажные с отверстиями, чтоб вода по ходу течения впитывалась?

Дренажні для того щоб навпаки вода з грунту в труби збиралась.

2 години тому, vadim240283 сказав:

Яма из двух колец, справится с обьемом воды с крыши площадью 200м2?

Потрібно рахувати. Який дощ (об'єм опадів, тривалість), що за кільця (який об'єм буде в результаті), яка фільтруюча здатність грунту. Якщо одного колодязя не вистачить, то можна передбачити подальше відведення на територію, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кільця навіщо??? Копаєте яму, бажано не менше 7м від фундаменту. Вистилаєте геотекстилем. Засипаєте щебнем крупної фракції. Вода яка накопичиться в щебні, має через геотекстиль відходити в грунт. В кільцях, вона це робитиме лише вних, відповідно процес буде довшим.

В мене 6м.куб., площа даху не менша. Ніразу не було такого щоб не вистачило ями для прийому води.

 

image.png.8bd39c6b38c0ecf9fc4c25aa2eb64729.png

image.png.8d90aef4743165b74a2d6a7b0bdd75e5.png

Вважається частиною досвідчених форумчан, що на дно я дарма поклав полотно. Але по факту з 2016року все ок.

 

image.png.b2900729257e7348186221612046afc0.png

Вирішив перестрахуватися, тому вставив 160мм канашку з купою отворів. Типу якщо раптом що, то туди можна погрузити насос для відкачки.

 

image.png.6aa9ef2d8bdbba04da0f174da09e5ba7.png

Ну і метрове кілечко, як місце через яке врізатимуться труби + доступ до канашки під насос

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
13.06.2023 в 09:34, HumanKM сказав:

Кільця навіщо??? Копаєте яму, бажано не менше 7м від фундаменту. Вистилаєте геотекстилем. Засипаєте щебнем крупної фракції. Вода яка накопичиться в щебні, має через геотекстиль відходити в грунт. В кільцях, вона це робитиме лише вних, відповідно процес буде довшим.

Щось мені здається якщо перерахувати на корисний обʼєм приймаємої води, то варіант з щебнем виходить значно дорожче. У кільці можно пробити бокові отвори щоб пришвидшити процес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Які будуть думки, щодо відводу дощової води з даху в існуючий колодязь. Вода постійно є. Глибина приблизно 5 метрів. Вода з колодязя в їжу не використовується. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Antrate сказав:

Які будуть думки, щодо відводу дощової води з даху в існуючий колодязь. Вода постійно є. Глибина приблизно 5 метрів. Вода з колодязя в їжу не використовується. 

А сусіди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Antrate сказал:

Які будуть думки, щодо відводу дощової води з даху в існуючий колодязь. Вода постійно є. Глибина приблизно 5 метрів. Вода з колодязя в їжу не використовується.

А "сміттєві" дерева по типу беріз є? Якщо так - мілке сміття буде на даху, потім в лівньовці і колодязі відповідно.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Antrate сказав:

Які будуть думки, щодо відводу дощової води з даху в існуючий колодязь. Вода постійно є. Глибина приблизно 5 метрів. Вода з колодязя в їжу не використовується. 

Є така приказка- Не плюй у криницю, пригодиться водиці напитися. Я б цього не робив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає можливості зробити дренаж вздовж ділянки, глибиною з метр і засипати щебенем?

image.png.6c3e1b6d466903785217f0083663960a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.02.2024 в 15:07, Андрій Миколайович сказав:

А сусіди?

Що саме? У всіх свердловини. У мене також. 

 

08.02.2024 в 15:24, Malchish сказав:

А "сміттєві" дерева по типу беріз є? Якщо так - мілке сміття буде на даху, потім в лівньовці і колодязі відповідно.  

Нема взагалі дерев навколо будинку.

 

08.02.2024 в 16:31, naupv сказав:

Є така приказка- Не плюй у криницю, пригодиться водиці напитися. Я б цього не робив.

Чим дощова вода гірша за ту, що у криниці, якщо в криниці практично верховодка?

Грунт на ділянці пісок практично на всю глибину, що копав (3 метри а там мабуть і глибше).

Рішення ще не прийняв але наскільки я зрозумів то з технічної сторони проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично, можна і в колодязь, от тільки для мене питання - як швидко він "поглинає" воду і чи не буде він переповнюватись після рясних опадів (по типу "залпового скиду")?  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...