Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

дом из газоблока на ушп

Dmode

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Vstar сказал:

Я так само зробив сам розводку повітропроводів, але мене колеги проектанти переконували, що будуть не приємні запахи. Тепер спокійний. Систему буду запускати ще не скоро. Адже навіть віконце та дверні простори не заповнені )

не буде запахів, це якась страшилка з глибокого радянського минулого, і сортирів типу толчка...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки сьогодні прочитав в темі рекуператора про інтерес до блока управління Вентс.

Думаю, що для автора вже неактуальної. Але в мене воно є. Залишив собі тільки трансформатор з приводами, а це лежить.

Якщо кому треба - в ЛС.

PXL_20221008_093357904.jpg

PXL_20221008_093343068.jpg

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В 09.04.2020 в 21:52, Dmode сказал:

 

 

 

  1. Железобетон с облицовкой керамогранитом (аналогия моей УШП)
  2. Цементно-песчаная стяжка с облицовкой керамической плиткой.
  3. Полусухая стяжка, ламинат на xps подложке.

 

 

Во всех вариантах труба PEX 16мм с шагом 150мм. Каждый вариант рассчитываю с утеплением 30, 50, 100, 150, 200, 300, и 400мм. Результаты для теплоотдачи в помещение на уровне 10Вт следующие:

 

  Скрыть контент

 

 

attachment.php?attachmentid=688388&stc=1&d=1586456542

 

 

 

 

  Скрыть контент

  attachment.php?attachmentid=688391&stc=1&d=1586456809

 

image003.jpg.70a3c296c90414adc61bd6fe43a997af.jpg

 

 

image009.jpg.f1455da07043aee75a1178c029f9335b.jpg

 

 

Можно уточнение. В расчетах толщина самой стяжки, оставалась неизменной, (7 см, например), а менялась только толщина утеплителя? Или бралась неизменной толщина всего пирога? И менялось только соотношение стяжка/утеплитель? (Именно такое впечатление складывается глядя на картинку). Что-то мне кажется второй вариант очень сильно искажает расчеты

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dendnepr сказал:

толщина самой стяжки, оставалась неизменной ..., а менялась только толщина утеплителя

Саме так, товщина стяжки незмінна. Змінюється тільки товщина утеплювача. Всі ці комбінації прораховуються для трьох різних матеріалів стяжки. Для всіх варіантів матеріалів стяжки і товщин утеплювача визначалась t теплоносія, при якій тепловий потік вверх був однаковим. Тоді замірявся потік вниз, і робились порівняння.  

3 часа назад, Dendnepr сказал:

такое впечатление складывается глядя на картинку

Таке враження може скластись якщо жирні лінії ізотерми +20С або +25С, сприйняти як лінію розмежування між стяжкою та утеплювачем. Але це не так. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...