Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стабилизаторы напряжения - схемы и практика ремонта китайцев

dneprstab

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, aw. Aleks сказал:

Возможно беда в микрухах ha17324a, как их проверить???.

Якщо питання стоїть так просто ставте нові.Впаяти панельки і перевіряйте з новими, коштують недорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, porterlv сказал:

А, можливо, в керуванні сервоприводом?

А що керуе сервоприводом???

 

12 часов назад, porterlv сказал:

А, можливо, в керуванні сервоприводом?

Тоді питання, що керуе сервоприводом???

 

 

Змінено користувачем aw. Aleks
не те відео.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, aw. Aleks сказал:

А що керуе сервоприводом???

 

Тоді питання, що керуе сервоприводом???

 

Дуже пробачаюся, не те відео яке хотів, дадуть світло зроблю нове.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, aw. Aleks сказал:

Дуже пробачаюся, не те відео яке хотів, дадуть світло зроблю нове.

На словах опишіть проблему.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, dneprstab сказал:

На словах опишіть проблему.

 

Коли даю нагрузку, напруга на виході росте до 245-250в. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.11.2022 в 20:44, US7IGN сказал:

Мабуть то занадто складно. Як і пройти по дротах з акумулятора до елемента, який керує зарядом. А даташит на нього подивитися тим паче... Але з таким рівнем підготовки я б туди взагалі не ліз...

Мабуть ви дуже розумні: "...я б туди взагалі не ліз" - а хто туди полізе? Сервісні центри в ремонт не беруть (конкретно звертався двічі на Крушельницької, 8), маєш мінімальні пойняття і нема альтернативи. Або ти його відремонтуєш або взагалі буде лежати металобрухтом. Але десь тут був вираз, що форум і допомагає людям з мінімальними знаннями. От мій стабілізатор: при вхідній напругзі 195-207в вимикається напруга на виході. Але буває це один раз на 2-3 3 доби. Знімаю, на столі з латром з навантаженням в 1.5 -2 кВт, по кілька днів,  я жодного разу "не спіймав на гарячому" - все працює бездоганно. От і звертаєшся до людей з досвідом, з будь-яким рівнем підготовки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Домовитий сказал:

Сервісні центри в ремонт не беруть (конкретно звертався двічі на Крушельницької, 😎

Так , я не беру зараз у ремонт до 10го грудня , бо перевантажені ремонтами і відключеня світла постійне і потрібно закінчити поточні ремонти.

Чи що я мав зробити на вашу думку ? 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Домовитий сказал:

От і звертаєшся до людей з досвідом, з будь-яким рівнем підготовки. 

апендицит теж самі собі за порадами на форумі будете оперувати?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, US7IGN сказал:

апендицит теж самі собі за порадами на форумі будете оперувати?

Ділитися досвідом то норм.Але є тематичні форуми , де це нормально.

А тут така собі пісочниця 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, dneprstab сказал:

Ділитися досвідом то норм.Але є тематичні форуми , де це нормально.

А тут така собі пісочниця 

не з тими, хто не знає з якої сторони за паяльник триматися. принесли мені недавно "підправити" після "досвіченого майстра, десятки років телевізори ремонтує". після того як відмив бруд замість п'ятаків побачив таке. впевнений, той "майстер" навіть не здогадувався що під ним ще й перехідний отвір був. та й одним п'ятаком більше, одним менше :lol:

ну і замість SMD - двум десяткам конденсаторів ніжки гнути в мене б дах поїхав...

 

IMG_20221119_153003.jpg

зображення_viber_2022-11-19_20-44-48-962.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

принесли мені недавно "підправити" після "досвіченого майстра, десятки років телевізори ремонтує".

 

 

Спойлер

IMG_20221119_153003.jpg

 

 

Спойлер

зображення_viber_2022-11-19_20-44-48-962.jpg

 

Вам же сказали - телевізори ремонтував!

А це - радіоприймач!

Відчуваєте різницю ?!😆

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З ДБЖ пішов дим при подачі живлення в будинок від генератора. До цього (без генератора) працював без питань. Візуально згоріли 4 мосфети. Зараз при підключенні пищить і не працює. Чи таке є шанс відремонтувати? 

ups4.jpg

ups3.jpg

ups2.jpg

ups1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 90BCO сказал:

Вам же сказали - телевізори ремонтував!

А це - радіоприймач!

Відчуваєте різницю ?!😆

я-то відчуваю, тому і не намагаюся ремонтувати те чого не вмію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmode сказал:

З ДБЖ пішов дим при подачі живлення в будинок від генератора. До цього (без генератора) працював без питань. Візуально згоріли 4 мосфети. Зараз при підключенні пищить і не працює. Чи таке є шанс відремонтувати? 

ups4.jpg

ups3.jpg

ups2.jpg

ups1.jpg

все можна відремонтувати. головне знайти того хто візьметься. дякую за гарні фото. перший раз чую про виробника Samwin. мабуть брат більше відомої Samwha :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmode сказал:

З ДБЖ пішов дим при подачі живлення в будинок від генератора. До цього (без генератора) працював без питань. Візуально згоріли 4 мосфети. Зараз при підключенні пищить і не працює. Чи таке є шанс відремонтувати? 

Luxeon-о подібний дбж , пищить то вже добре , проц вцілів.Чи ремонтується - так .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи можете порадити до кого можна звернутись з ремонтом в Києві? 

І якщо є версії чому ДБЖ так себе повів від генератора - то поясніть будь-ласка.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmode сказал:

А чи можете порадити до кого можна звернутись з ремонтом в Києві? 

І якщо є версії чому так він себе повів від генератора - то поясніть будь-ласка.

Може хто з Києва відізветься , я з Дніпра.

На рахунок генератора - дбж/стабілізатора - перша версія - робота не передбачена від генератора.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, що в темі про стабілізатори, але окремої тами не знайшов 😊

В 06.03.2014 в 19:11, dneprstab сказал:

Собсно китайцы - все что релейное и сервоприводное продается в Украине

Старенький інвертор Porto HTE 350-12 (виглядав ось так)

1.thumb.jpg.bc530f3a11403c2f37f05030b26833be.jpg

на отакій мікросхемі

2.thumb.jpg.8c41e0a0eeaf4e827f35661d4cda605f.jpg

вимкнувся "по захисту від перенавантаження" (запищав захист, пропала напруга 220) і більше не ввімкнувся 😪

3.thumb.jpg.9509c0564f668b6954896420b4628927.jpg

від'єднав від "навантаження" та від АКБ, знову під'єднав знову до АКБ - ввімкнувся як звичайно (засвітилась синя кнопочка вкл/викл, запищав як і раніше, загудів вентилятором "для перевірки" і затих, все як і до цього), запрацювало USB (телефон заряджає), але 220 на виході не з'явилось 😪

4.thumb.jpg.363886b3aca35b58083a8178b997d8f3.jpg

оскільки він вже був в ремонті років 4 тому (вийшов з ладу по такій же причині - "перевантаження"), я обережненько його розібрав і побачив, що тоді замінили начебто 2 транзистори, оці

5.thumb.jpg.968e73b514a8966c13ee214730f4bd81.jpg

принаймі, більше відмінностей від "заводської пайки" на платі ніби то не знайшов

6.thumb.jpg.b672ad0d51d701486788b8a681dd885b.jpg

маркування "рідних транзисторів"

7.thumb.jpg.e55861f3059ecfdaaacb379e54390bc1.jpg

маркування "замінених транзисторів" під час минулого ремонту

ПИТАННЯ: Підкажіть куди "копати" і що спробувати "продзвонити" в першу чергу, щоб спробувати оживити девайс? Чи одразу краще в сервіс відправити? Хоча економічна доцільність останнього і під питанням, але на такий крок теж теоретично готовий 😁

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Irf740 - транзистор з максимальним струмом 10 ампер та максимальною напругою 400в. Інші транзистори, судячи по маркіровці 16-амперні на 600В. Якщо на виході міст або напівміст, то 400 - вольтові підуть. А якщо пуш- пул схема то треба 600 вольтові. У різних транзисторів різний заряд затвору. Тобто ті, хто мають більший заряд затвору відкриватимуться повільніше, і рано чи пізно подохнуть. Оскільки схема явно двохтактна, невідомо як організовано захист від одностороннього підмагнічування. Скоріше за все ніяк. Значить , коли трансформатор при несиметричному навантаженні буде звалюватися в насичення, різко зростаючий струм повбиває транзистори. Такі девайси принципово зроблені малонадійними, режим експлуатації має бути тепличний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Для розуміння як воно взагалі працює habr.com/ru/post/358172/

Дякую, стаття дуже цікава, але складнувата для новачка 😁 знайшов ще відео, наче доступніше

9 минут назад, whisker сказал:

Irf740 - транзистор

Такі девайси принципово зроблені малонадійними, режим експлуатації має бути тепличний.

1) Це транзистори, що встановлені при ремонті 4 роки тому в кількості 2 шт

2) Так, безумовно, але цей "чудодевайс" в мене вже мабуть більше 10 років пропрацював, з однією поломкою по моїй вині, крім цього разу 😊 от і вирішив заморочитись...

Виходячи з Вашого повідомлення - в першу чергу варто "продзвонити" рідні транзистори? Чи може з чогось іншого варто почати? Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Zergus сказал:

Це транзистори, що встановлені при ремонті 4 роки тому в кількості 2 шт

бажано всі міняти на однакові. або не навантажувати більше ніж на третину.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.11.2022 в 23:45, Dmode сказал:

З ДБЖ пішов дим

Не знайшов я готових взятись за ремонт. Думав спробувати хочаби замінити мосфети, бо з такою роботою справлюся і сам.

Але таких самих не знайшов у продажу. Оригінал SW3205 (BVDSS : 55V, ID: 110A, RDS(ON): 0.008 ohm, Pd: 200W) даташит в прикріпленні.

З того що є в каталогах продавців підходить IRF3205PbF (BVDSS : 55V, ID: 110A, RDS(ON): 0.008 ohm, Pd: 200W), даташит в прикріпленні.

Але в наявності їх не знайшов, може не там шукав... Підкажіть чи зараз реально знайти заміну цим деталям? 

sw3205_swp3205.pdf irf3205pbf.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

бажано всі міняти на однакові. або не навантажувати більше ніж на третину.

 

Дякую Вам, але питання ще ж в тому, чи міняти їх взагалі? Поки не зрозумів, з чого почати "діагностику" - чи з транзисторів чи може ще там щось "гавкнуло" 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...