Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стабилизаторы напряжения - схемы и практика ремонта китайцев

dneprstab

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, Фрай сказал:

А через деякий час помітив, що знов запрацював без цього "рукоблудія".

Необхідно добре прочитати мануал. Там є пункт, що необхідно утримувати кнопку кілька хвилин. Тоді він увійде потрібний вам режим. Я звичайно так само можу погуглити, думаю вам це буде цікавіше!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, moralist сказав:

... необхідно утримувати кнопку кілька хвилин....

Кілька хвилин -то забагато. Якщо просто увімкнути коротким натисканням, то ДБЖ вмикається в режимі ГрінПовер (при малому навантаженні відключиться через декілька хвилин). Утримання кнопки включення протягом 5 сек - вмикає пристрій на постійну роботу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, moralist сказал:

Там є пункт, що необхідно утримувати кнопку кілька хвилин.

Дякую, ви відкрили мені очі. :grin:

14 минут назад, moralist сказал:

Я звичайно так само можу погуглити, думаю вам це буде цікавіше!

Але буде ще краще якщо ви мені скажете на якій сторінці мануалу є такий пункт.  )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Але буде ще краще якщо ви мені скажете на якій сторінці мануалу є такий пункт.  )

Ну мне необходимо яйцо, которым я выкатую вашу проблему. Не обижайтесь, но в этом мире все как то  так:)

Змінено користувачем moralist
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Вячеслав_В сказал:

Кілька хвилин -то забагато. Якщо просто увімкнути коротким натисканням, то ДБЖ вмикається в режимі ГрінПовер (при малому навантаженні відключиться через декілька хвилин). Утримання кнопки включення протягом 5 сек - вмикає пристрій на постійну роботу.

Как то так. Не ужели тяжело почитать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Дякую, ви відкрили мені очі. :grin:

Але буде ще краще якщо ви мені скажете на якій сторінці мануалу є такий пункт.  )

Тяжело почитать полностью п.п. 3 powercom.ua/site/userfiles/instrukcii/instrukciya-polzovatelya-ibp-powercom-bnt-1000-3000.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, moralist сказав:

Как то так. Не ужели тяжело почитать?

Та ні, почитати не важко. Важко уявити, що хтось буде декілька хвилин тримати кнопку, щоб увімкнути пристрій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не звертайте уваги, людина ляпнула аби щось сказати.
Мораліст, ви вважаєте, що  у мене немає мануала?
Є, але ні там, ні у вашому посиланні ніде не сказано про те, що

9 часов назад, Фрай сказал:
  9 часов назад, moralist сказал:

необхідно утримувати кнопку кілька хвилин.

НЕ-МА від слова зовсім!
Припускаю таку можливість для сервісника, але не в мануалі звичайного користувача.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.01.2023 в 13:49, Lagros сказал:

Пришел в ремонт Luxeon UPS-500LU

Почти все работает: включается, заряжает акб, при отключении света переходит на работу от акб, как только электроэнергия появилась, опять работает от сети и заряжает акб.

Но проблема в том, что если он выключен и пропал свет, он не включается. Т.е. нет холодного старта. При нажатии на кнопку пищит, ждем несколько секунд, пищит еще 3 раза и все. На индикаторе ничего нет. Только подсветка включается.

Конденсаторы заменил, реле проверил выпаиванием, подозрительные элементы проверил, транзисторы проверил. 

Не могу устранить проблему. Не подскажите, что может влиять на холодный старт?

Там багато було причин від мікроконтроллера до банального поганого контакту ще інколи LM324. З мікроконтроллерами там окрема ситуація, самі контроллером були двох типів PIC16 і PIC18 от буває ставиш один прилад не стартує просто пищить а ставиш інший все добре .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.12.2022 в 21:06, moralist сказал:

Ну во первых это не процессор, а формирователь чистой синусоиды с фиксированной частотой 50 Гц (SPWM — Single-phase pure sine wave inverter ASIC). www.lz2gl.com/data/power-inverter-3kw/eg8010_datasheet_en.pdf Аналога по полной замене нет, однако продается китайская платка с EG8010 называется EGS002 стоит всего 10$. Так что если мосфеты IRF840, скорее такие, живы то смотреть осликом что микра или плата дает на выходе.

EGS002.jpg

Спочатку тре розібратися самому , а потім вже вчити інших.

- Яка до біса фіксована частота 50 гц , якщо в даташиті вказано від 0 до 400.

- Має на сьогодні 4 різні варіанти прошивок.Так вони йдуть одразу вже , і це по суті мікроконтролер с додатковим набором функцій і виводом інформації

-IRF840 , для 1-2 квт інвертора ? ...ви серйозно 😂.

Прошу , давайте свої радіаматорські поради в іншому місті , будь-ласка.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в наявності UPS. На неділі на ньому відвалилося живлення 220В. Поліз дивитися. Відвалился провід. Тупо відпал на пайці. Підпаяв, опять відпало через годину. Бачу, що провід торкається трансформатора.  А він має температуру під 40 град. Мабуть то він грівся від нього. Питання, чи норма то, що транс так гріється?

Вибачайтє за помилки якщо є. Я вчуся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Gitan сказал:

має температуру під 40 град... Питання, чи норма то, що транс так гріється?

При 40 градусах пайка ну ніяк не відпаде повинна відпасти! Це нормальна робота транса при включенні в мережу.

Шукайте іншу причину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Народ, подскажите, стоит ли на холодильник ставить стабилизатор напряжения? В сети в основном 250 в?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спитаю тут, не включається стаб Укртехнологія Норма. Включив на режим транзит. Чи є захист по напрузі в режимі транзіт?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, yurets12 сказал:

Народ, подскажите, стоит ли на холодильник ставить стабилизатор напряжения? В сети в основном 250 в?

Если зубра нет, то я бы поставил.

У меня порог выставлен 190-260, работает без стаба. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, DimaF сказал:

порог выставлен 190-260, работает без стаба. 

А в мене стаб зранку не захотів включатися. Останній тиждень вночі стабільно 248-255. Реле є, але не знаю який поріг виставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Crazy сказал:

А в мене стаб зранку не захотів включатися. Останній тиждень вночі стабільно 248-255. Реле є, але не знаю який поріг виставити.

Ниби сучасна техніка здатна витримати до 270в, а деякі виробники заявляють навіть про 400 (самсунг)

Але я написав як у мене, и вже 4-й рік все працює без нарікань.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, DimaF сказал:

техніка здатна витримати до 270в,

Глянув в інструкцію ДБЖ на котлі - в нього вихідна напруга 195-255В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Crazy сказав:

Включив на режим транзит. Чи є захист по напрузі в режимі транзіт?

Звичайно, що нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, porterlv сказал:

Звичайно, що нема.

Так, подивився  - виключає на 265В.

Як зараз стабілізатор від Укртехнологію можна брати? Мій пропрацював більше 14 років з одним ремонтом (2 ключа міняли).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний #dneprstab! А що можете сказати про досить популярний зараз китайсько-польський виріб Volt Polska Sinuspro? Виробник в документації дає досить пристойні параметри, а ціна в Польщі, як за комбінацію стабілізатор+випрямляч із ЗУ+інвертор+ДБЖ "в одному стакані", досить непогана виходить. У нас, правда, ціну множать на двоє-троє, но то таке. Бачив кілька розібраних, справляє поверхневе враження фабричного виробу. Як Ви вважаєте, чи є сенс звертати увагу на цей витвір як засіб, наприклад, для нетривалого резервування холодильника в теплу пору року, чи ну його до біса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Александр1963 сказал:

Перестал работать.Что произошло?

Сломался например)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...