Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стабилизаторы напряжения - схемы и практика ремонта китайцев

dneprstab

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, MMM VVV сказал:

Доброго дня, підкажіть будь ласка, взяв стабілізатор Єлекс Гібрид 9 32, встановиви, все стабілізує, але гул..... гул якийсь дивний і він є і з навантаженням і зовсім без нього....

 

А ви вже звертались в офіційний сервіс для роз'яснення ?

Зазвичай це їх прерогатива коментувати таку поведінку.
Часто в інших умовах він буде вести себе тихенько і це особливістю вашої мережі-наскільки вона насичена різними гармоніками.Також залежить що включено на вхід-вихід такого стаба.Наприклад включили його після інвертора гібрідного

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, dneprstab сказав:

е їх прерогатива коментувати таку поведінку.
Часто в інших умов

Так звертався, сказали а шо ми не знаємо, висилайте на діагностику, а його тільки встановив, не хочу знімати висилати і тп...... Стоїть в гаражі, так шо в будинку не чутно, головне знати щоб не пихнув сам по собі. А підключен він просто після вхідного автомата, а гудить навіть якщо після нього нічого нема, можливо і правда справа в мережі, бо це дачі і тут багатоо електрокотлів і тп... і головний трансформатор на 75 кВт..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, MMM VVV сказал:

Так звертався, сказали а шо ми не знаємо, висилайте на діагностику, а його тільки встановив, не хочу знімати висилати і тп...... Стоїть в гаражі, так шо в будинку не чутно, головне знати щоб не пихнув сам по собі. А підключен він просто після вхідного автомата, а гудить навіть якщо після нього нічого нема, можливо і правда справа в мережі, бо це дачі і тут багатоо електрокотлів і тп... і головний трансформатор на 75 кВт..

Ситуації різні бували.Колись 3 рази їздив по молодості на об'єкт , бо там не просто підгазовував як ваш , там набагато серйозніший був звук наче злітати вже хотів.Але в мене в сервісі працював тихо.Це правда був сімісторний.
Тож може бути все що завгодно.

На другому об`єкту міняли ставили і єлекс і вольтер і технологію.Але ревіло гуділо.Я сказав пас і що там далі було ХЗ, бо позиція клієнта була - ви танцюйте а я може трохи вам насиплю корму.Навіть копитних не дав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, MMM VVV сказал:

а його тільки встановив, не хочу знімати висилати і тп

Так а де брали ? Чого продаван мовчить ?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, dneprstab сказав:

Так а де брали ? Чого продаван мовчить ?

В Епіцентрі купляв. Сказали усі питання до виробника, виробник сказав висилайте на діагностику) Доречі в мене є ще блюєтті, ось думаю може спробую дам 220 з неє на стабілізатор послухати чи буде такий звук. Бо іноді заходив до гаражу і він просто рівномірно гудів, але тоді на вході було 230 і не стрибало.

Змінено користувачем MMM VVV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MMM VVV сказал:

В Епіцентрі купляв. Сказали усі питання до виробника, виробник сказав висилайте на діагностику) Доречі в мене є ще блюєтті, ось думаю може спробую дам 220 з неє на стабілізатор послухати чи буде такий звук. Бо іноді заходив до гаражу і він просто рівномірно гудів, але тоді на вході було 230 і не стрибало.

В Епіцентр можна лампочку купити , ну люстри ще вибір...але стабілізатор - там взагалі нема спеціалістів по данній темі.
Ну і як вони взагалі можуть бути , якщо 1000 позицій а часу вивчити все досконально немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, dneprstab сказав:

В Епіцентр можна лампочку купити , ну люстри ще вибір...але стабілізатор - там взагалі нема спеціалістів по данній темі.

Та я сам вибирав, дивився огляди і тп..... Так шо там питань нема, прийшов і сказав мені оцей. Зараз доречі помітив, що такий звук не завжди, бувало заходив і він просто рівномірно тихенько гудить, при цьому на вході 240, а вихід 220. Єдиний невеликий мінус, що коли ступені перемикаються на старих лампочках помітно, нові нормальні світлодідні не реагують. Але взяв саме цей бо в характеристиках 135-315 було, а у симісторного ампера 120-265, в мене частіше усього 240+ і стрибки до 275, із за чого цей і взяз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.03.2024 в 11:46, MMM VVV сказал:

Та я сам вибирав, дивився огляди і тп..... Так шо там питань нема, прийшов і сказав мені оцей. Зараз доречі помітив, що такий звук не завжди, бувало заходив і він просто рівномірно тихенько гудить, при цьому на вході 240, а вихід 220. Єдиний невеликий мінус, що коли ступені перемикаються на старих лампочках помітно, нові нормальні світлодідні не реагують. Але взяв саме цей бо в характеристиках 135-315 було, а у симісторного ампера 120-265, в мене частіше усього 240+ і стрибки до 275, із за чого цей і взяз.

Що ж, бачили очі що купували.І рішення по вибору це ваш тільки клопіт тепер.Хоча є тірісторні с діапазоном стабілізації 115-285вольт за адекватну ціну.

 В мене тільки одне питання - чого Епіцентр ? Там же дупля взагалі не отбивають що продають , а у разі гарантії , чи навіть в такій ситуації де можна було піти назустріч і поміняти на нормальний апарат просто відфутболили на сервіс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, dneprstab сказал:

В мене тільки одне питання - чого Епіцентр ?

Саломон Самсонович (запопадливо виймає з кишені красіву коробочку із калом, оздоблену палехською розписсю, і протягує Мурзіку). Понюхайте, це імпортний, ви такою не нюхали.
Мурзік. Сам нюхай!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Саломон Самсонович (запопадливо виймає з кишені красіву коробочку із калом, оздоблену палехською розписсю, і протягує Мурзіку). Понюхайте, це імпортний, ви такою не нюхали.
Мурзік. Сам нюхай!

Пояснювальну команду в студію плз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, dneprstab сказал:

Пояснювальну команду в студію плз

https://www.youtube.com/watch?v=Ov7_QGVq6Wk

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

Цитати маестро то файно, але потрібен толмач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...