Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как бороться с банком ?

_kay_

Рекомендовані повідомлення

Есть такая фишка не брать в долг ни у кого! :)

Отключи лимит и контролируй расход. Фсё

 

Ви його можете відключити?) в договорі написано, що банк в односторонньому порядку його визначає.

Брати нічого не обов язково:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там є ще така фішка в монобанкі прикольна: вони без вашої згоди можуть збільшувати кредитний ліміт. не знаю,але в мого товариша вже 20 000. так от, фішка №2, по запросу виконавчої чи ще якогось рішення вони можуть Вам зробити -20 000 :lol: і ви будете ім винні:)

 

Це у вас таке було, чи ОБС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он токсичен, только на сегодня это, как ни крути, но лучший по удобству банк.

Для расчетов и тд саме то!

Ну як же кращий якщо:

Дозвонился до колл-центра и узнал, что вся проблема якобы в том, что их мониторинговая служба подозревает Монобанк в смертных грехах и блокирует перевод.

Настойчиво рекомендуют мне использовать другие банки.

Ну й їх служба точно не самоуправством займається, а лиш із санкції фінмоніторингу НБУ. Гроші люблять тишу, а досвід підказує як тільки почались якісь рухи треба негайно тікати з того банку щоб потім не стояти в чергах випрошуючи в Сірка очей.

Єдиний плюс монобанку - відсутність комісій по частині платежів, але як відомо дешева рибка погана юшка, краще гривню/шт заплатити і без зайвих нервів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як же кращий якщо:

А каким боком удобство услуг рассматривать с позиции лояльности кого-то другого говнобанка?

Ну й їх служба точно не самоуправством займається, а лиш із санкції фінмоніторингу НБУ.

Та помним как валера с пэтей приват национализировали, помним басни, помним. Ж-)

...досвід підказує як тільки почались якісь рухи треба негайно тікати з того банку щоб потім не стояти в чергах випрошуючи в Сірка очей.

На сегодня мои деньги зависли не в монобанке, а в укргазговнобанке, до того в привате.

... плюс монобанку - відсутність комісій по частині платежів, але як відомо дешева рибка погана юшка, краще гривню/шт заплатити і без зайвих нервів.

Какой-то диссонанс у вас, однако.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у вас таке було, чи ОБС?

 

що таке ОБС?)

в мене такого не було, зате в людей таке було.

і я умію уважно читати договора:)

почитайте договір і позвоніть в монобанк, вам скажуть те саме. що ми можемо зробили вам мега кредитний ліміт самі без вашої згоди, і по рішенню ви віддамо всі кошти з кредитки ,а ви нам будете винні їх))

 

Добавлено через 1 минуту

Есть такая фишка не брать в долг ни у кого! :)

Отключи лимит и контролируй расход. Фсё

 

то шо по ліміту, як відключити Фрай??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сегодня мои деньги зависли не в монобанке, а в укргазговнобанке, до того в привате.

Какой-то диссонанс у вас, однако.

А в мене ніде не зависли, і не зависають, і не маю дисонансу :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що таке ОБС?)

в мене такого не було, зате в людей таке було.

і я умію уважно читати договора:)

почитайте договір і позвоніть в монобанк, вам скажуть те саме. що ми можемо зробили вам мега кредитний ліміт самі без вашої згоди, і по рішенню ви віддамо всі кошти з кредитки ,а ви нам будете винні їх))

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

то шо по ліміту, як відключити Фрай??

 

ОБС - одна бабця сказала.

У всіх мабуть по різному, але в мене ще жодного разу без моєї згоди не підвищували ліміт. Завжди приходить повідомлення що з такого-то числа вам буде підвищено ліміт на таку суму. Згодні - не робіть нічого, не згодні - зверніться у відділення. Знижували - так, просто приходить смс що ваш ліміт такий-то. Приватом не користуюсь, тільки аваль, моно и отп. кредитна картка тілько в моно, бо в них ну дуже приємні комісії (на більшість платежів повністю відсутня).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОБС - одна бабця сказала.

У всіх мабуть по різному, але в мене ще жодного разу без моєї згоди не підвищували ліміт. Завжди приходить повідомлення що з такого-то числа вам буде підвищено ліміт на таку суму. Згодні - не робіть нічого, не згодні - зверніться у відділення. Знижували - так, просто приходить смс що ваш ліміт такий-то. Приватом не користуюсь, тільки аваль, моно и отп. кредитна картка тілько в моно, бо в них ну дуже приємні комісії (на більшість платежів повністю відсутня).

 

ну а товаришу до 20000 кредитку зробили))

ви про яке відділення? якого не існує?)

я вам сказав які в них права. так воно і є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОБС - одна бабця сказала.

У всіх мабуть по різному, але в мене ще жодного разу без моєї згоди не підвищували ліміт. Завжди приходить повідомлення що з такого-то числа вам буде підвищено ліміт на таку суму. Згодні - не робіть нічого, не згодні - зверніться у відділення. Знижували - так, просто приходить смс що ваш ліміт такий-то. Приватом не користуюсь, тільки аваль, моно и отп. кредитна картка тілько в моно, бо в них ну дуже приємні комісії (на більшість платежів повністю відсутня).

 

оформив був картку акція від Ашан і Укрсиббанк, кешбек 4% ось спочатку був кредитний ліміт 3000 грн, на звернення до банку щоб відключити кредит взагалі була відмова, через кілька місяців підняли кредитний ліміт до 7000 грн без можливості зменшення, бачу прийдеться іти і закривати картку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну а товаришу до 20000 кредитку зробили))

ви про яке відділення? якого не існує?)

я вам сказав які в них права. так воно і є.

 

 

В мене вже 3 роки 20тис, була в них спроба підвищити до 50, відмовився через вайбер.

Забув ще про А-банк - теж є на 10т. Пропонували 70, теж відмовився.

Я ж написав - у інших мабуть так как я ви пишете, в мене так як я пишу.

 

В укрсибу там проценти конські - щось біля 53% річних. Брав обьєктив на марк з рострочкою платежу - постійно втулюють кредитку - шлю нафіг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене вже 3 роки 20тис, була в них спроба підвищити до 50, відмовився через вайбер.

Забув ще про А-банк - теж є на 10т. Пропонували 70, теж відмовився.

Я ж написав - у інших мабуть так как я ви пишете, в мене так як я пишу.

 

В укрсибу там проценти конські - щось біля 53% річних. Брав обьєктив на марк з рострочкою платежу - постійно втулюють кредитку - шлю нафіг.

 

ви про моно банк чи про другі банки? почитайте договір монобанку для початку

до якого відділення звертатись не підскажите в монобанкі?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви про моно банк чи про другі банки? почитайте договір монобанку для початку

до якого відділення звертатись не підскажите в монобанкі?)

20 тис про монобанк - відмовивися через вайбер.

у відділення звертався до аваля и а-банку.

у мене свій досвід, у вас свій.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то шо по ліміту, як відключити Фрай??

Заходим в меню:

Налаштування Пін-коду

Налаштування безпеки

Налаштування Apple Pay

Змінити поточний кредит

(Поточний ліміт: 0 грн)

...

...

...

 

Были не раз звонки с Монобанка, предлагали жЫрные условия по кредиту,

предупредил, что пан не має потреби!

Отстали.

 

Добавлено через 2 минуты

А в мене ніде не зависли, і не зависають, і не маю дисонансу :lol:

 

Та я про это:

Сообщение от Дощ

... плюс монобанку - відсутність комісій по частині платежів, але як відомо дешева рибка погана юшка, краще гривню/шт заплатити і без зайвих нервів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни звонки на Коллцентр, ни обращение в отделение проблему не решили, только после обращения в центральное отд. банка и потерю 2-х часов времени вопрос был закрыт.

Какую чушь несут некоторые клерки рядом сидящие, мрак!

Вместо решения вопроса рекомендации пользоваться их дебильным приложением, не использовать Монобанк, заменить карточку на другой системы и тд.

Хорошо хоть мне попалась девочка понятливая и ей самой стало интересно в чем же дело.

А вопрос в том, что внутри банка никакой коммуникации между службами, вот и бардак!

Таки что не говори, а Монобанк на сегодня имеет самый удобный сервис! :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни звонки на Коллцентр, ни обращение в отделение проблему не решили, только после обращения в центральное отд. банка и потерю 2-х часов времени вопрос был закрыт.

Какую чушь несут некоторые клерки рядом сидящие, мрак!

Вместо решения вопроса рекомендации пользоваться их дебильным приложением, не использовать Монобанк, заменить карточку на другой системы и тд.

Хорошо хоть мне попалась девочка понятливая и ей самой стало интересно в чем же дело.

А вопрос в том, что внутри банка никакой коммуникации между службами, вот и бардак!

Таки что не говори, а Монобанк на сегодня имеет самый удобный сервис! :good:

я по старинці віддаю перевагу банкам, з відділеннями, де є живі люди , з живим папером і мокрою печаткою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так разве не пример моя практика в укрговнобанке с отделениями и Виртуальный Монобанк без оных?

Не, когда у меня будут такие суммы как у вас тогда я тоже подумаю, может даже КАМАЗы для перевозки прикуплю, а пока транзитный виртуал вполне устраивает.

Вопрос как долго ему дадут проработать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так разве не пример моя практика в укрговнобанке с отделениями и Виртуальный Монобанк без оных?

Не, когда у меня будут такие суммы как у вас тогда я тоже подумаю, может даже КАМАЗы для перевозки прикуплю, а пока транзитный виртуал вполне устраивает.

Вопрос как долго ему дадут проработать?

 

Аби вам не прийшлося в якийсь момент писати в службу підтримки цього "супербанку" чому не маєте доступ до коштів а також бігати по відділеннях універсалбанку намагаючись вийняти тисячу-другу коштів,які тримаєте на картці Монобанку...

 

PS Монобанк-це не банк, це додаток в смартфоні, всі операції йдуть через Універсалбанк,який має досить таки реальні відділення і таких самих "дебілів" в них,які у разі чого так само будуть вам морочити голову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, є такий банк з яким зовсім немає проблем?

Такий щоб був водночас і зручним і надійним, є такий? :)

...також бігати по відділеннях універсалбанку намагаючись вийняти тисячу-другу коштів,які тримаєте на картці Монобанку...

От що точно не буду робити так це бігати за таку суму, обиваючи ноги та пороги. :no:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, є такий банк з яким зовсім немає проблем?

Такий щоб був водночас і зручним і надійним, є такий? :)

 

:

 

напевне дуже голосно скажу, але у мене немає з банками проблем і по зручності в тому числі, можливо саме тому я досі не є клієнтом Універсалбанку(монобанку), хоча є клієнтом багатьох наших банків.

 

У товариша на телефоні вивчав додаток монобанку, ну не розумію я чому люди так від нього кайфують, звичайний додаток.

 

Хоча знаючи можливості і зручність додатку укргазбанку, то я розумію, чому ви в захваті від монобанку))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую! ))

 

...У товариша на телефоні вивчав додаток монобанку, ну не розумію я чому люди так від нього кайфують, звичайний додаток...

Коллега у меня смотрел Айфон и тоже не мог понять, что я в них нахожу, а пользую с 2G.

Каждому своё

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую! ))

 

 

Коллега у меня смотрел Айфон и тоже не мог понять, что я в них нахожу, а пользую с 2G.

Каждому своё

 

в смартфонах 2ГЄ ви не зможете користуватись половиною додаткі. olx, моно банк, толком приват...

в мене теж був динозавр. і в один прекрасний момент власники цих сервісів вирішили, що невелика втрата люди с вінтажом:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в смартфонах 2ГЄ ви не зможете користуватись половиною додаткі. olx, моно банк, толком приват...

в мене теж був динозавр. і в один прекрасний момент власники цих сервісів вирішили, що невелика втрата люди с вінтажом:)

:pozor::lol: :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...