Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Податок на нерухомість 2015

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Невелике уточнення. Ці цифри стосуються бази оподаткування, тобто об'єктів оподаткування, які знаходяться у власності особи.

 

Тобто, якщо у вас квартира на 4 співвласників, то на 60 кв.м зменшується частка кожного із 4-х осіб, а оподаткування здійснюється для квартири розміром більше 240 кв.м, якщо ні в кого нема іншої нерухомості.

 

Когда-то проскакивало разъяснение, что если несколько собственников у одного объекта, то все равно берут площадь как за один объект

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда-то проскакивало разъяснение, что если несколько собственников у одного объекта, то все равно берут площадь как за один объект

 

266.1.2. Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

 

а) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

 

б) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

 

в) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page38

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

266.1.2. Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

 

Насколько я понимаю, если в договоре прописана часть (типа 1/3 тебе, 1/3 ему, остальное мне), то тогда берут с каждого отдельно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понимаю, если в договоре прописана часть (типа 1/3 тебе, 1/3 ему, остальное мне), то тогда берут с каждого отдельно?

 

Варианты а) и в).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как понимать слово - поделенный в натуре?

означает, что каждому принадлежит конкретная площадь на плане.

А а) от б), я так понимаю, отличается тем,что в б) собственность общая, а не поделенная даже на части.Могу ошибаться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как понимать слово - поделенный в натуре?

и в чем разница между А и В?

а) в свидетельстве есть цифры 1/2 и т.п

в) в свидетельстве название конкретных комнат или площадей (как поделили в натуре - на месте типа линию начертили: это - ваше, а это - ваше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а) в свидетельстве есть цифры 1/2 и т.п

в) в свидетельстве название конкретных комнат или площадей (как поделили в натуре - на месте типа линию начертили: это - ваше, а это - ваше)

 

А есть ссылка на нормативный документ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А есть ссылка на нормативный документ?

 

Глава 26

ПРАВО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

Стаття 355. Поняття і види права спільної власності

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page7

 

Добавлено через 6 минут

а если есть 2 гос акта, но они не далеко не равные (9,6 и 0.75) ? как тогда дом делить?

Для этого нужно пригласить специалиста, который сделает Висновок про можливість технічного поділу об’єкту (примерно так называется)

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0774-07

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто подскажет, может я где то пропустил. По жилой недвижимости понятно все. Нормы и ставки утверждает местные власти. У нас в городе квартиры 85 и дома 300 льгота. Т.е. никто поти платить не будет. 99% жилого фонда это дома постройки мкасимум до 1993 года. Тут квартир больше 85 квадратов почти нет. Ну у кого по 10 квартир, не считаю.

А вот по нежилой недижимости я так понял льгот нет ни у физ лиц ни у юр. (кроме пром зданий и прочей хрени). Вот у меня 2 гаража приватизированных 20 и 30 м2. надо ли платить за них. И например бокс недостроенный с проектом, разрешением на стройку но не введенный в эксплуатацию 100 квадратов. Как с ними быть. Ставки на нежилую 1,2 грн для физ и 3,6 для юриков. ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... И например бокс недостроенный с проектом, разрешением на стройку но не введенный в эксплуатацию 100 квадратов. Как с ними быть. Ставки на нежилую 1,2 грн для физ и 3,6 для юриков. ???

 

Все что не зарегистрировано как собственность под налогообложение не подпадает...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все что не зарегистрировано как собственность под налогообложение не подпадает...

 

 

от і не треба реєструвати...в мене 3/4 новобудов в селі не зареєстровані..і все ок..і ніхто їм нічого не зробить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день.

Приобрел участок под инднвидуальное садоводчество. При заключении договора продавец утверждал что данная земля налогом никак не облагается. У нотариуса я забыл об этом спросить.

Сейчас меня потихоньку грызут сомнения, так как бесплатный сыр не про нашу страну.

Вычитал что

3гідно з п. 287.2 cт. 287 Податкового кодексу облiк фізичних осіб — платників податку тa нарахування відповідних cум плати за землю проводяться щорічно до 01 травня. Підставoю для нарахування земельного податку згiдно п. 286.1 cт. 286 Податкового кодексу є дaні державного земельного кадастру України. Нараховують суми земельного податку фізичним особам органи ДПС, які видають платникам до 01 липня поточногo року податкове повідомлення-рішення прo внесення податку за встановленою формою.

Получается мне переживать нечего, и если какой то налог есть то мне придет платежка после 1 мая, по адресу прописки? Или как?

Спасибо за ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается мне переживать нечего, и если какой то налог есть то мне придет платежка после 1 мая, по адресу прописки? Или как?

 

Читаем внимательно:

 

Нараховують суми земельного податку фізичним особам органи ДПС, які видають платникам до 01 липня поточногo року податкове повідомлення-рішення прo внесення податку за встановленою формою.

 

Где Вы видели слово "надсилають"?

 

Придёт после 1 июля, так как до 1 мая только насчитают.

 

Я сам из садового товарищества. Каждый год посещаю кассу местного сельсовета: если до 1 сентября, то согласно квитанции, если после, то ещё и пеня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПК:

Стаття 58. Податкове повідомлення-рішення

 

58.1. Контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов’язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи,

 

Добавлено через 3 минуты

Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків:

3.5. Після складання не пізніше наступного робочого дня податкове повідомлення-рішення передається структурному підрозділу, до функцій якого входить реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції органу державної податкової служби. Один примірник податкового повідомлення-рішення направляється (вручається) платнику податків. У структурному підрозділі, який склав податкове повідомлення-рішення, залишається другий примірник податкового повідомлення-рішення, який долучається до матеріалів перевірки або безпосередньо до справи платника податків.

 

Добавлено через 1 минуту

и где здесь "видають"?

 

Добавлено через 3 минуты

3.8. Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її законному представникові або надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого її місцезнаходження з повідомленням про вручення.

 

 

По- моему, исчерпывающе. Если ничего не получили- никаких штрафов-пени.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаем внимательно:

Где Вы видели слово "надсилають"?

 

Придёт после 1 июля, так как до 1 мая только насчитают.

 

Я сам из садового товарищества. Каждый год посещаю кассу местного сельсовета: если до 1 сентября, то согласно квитанции, если после, то ещё и пеня.

 

Хорошо. Если "выдают" то как собственно могут выдать если они не знают где я нахожусь? ТОлько выслать по почте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо. Если "выдают" то как собственно могут выдать если они не знают где я нахожусь? ТОлько выслать по почте.

 

Не я писал в законе "выдают", не ко мне вопрос. Другое дело, куда слать дачнику?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3.8. Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її законному представникові або надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого її місцезнаходження з повідомленням про вручення.

Это не к нам вопрос. Они столько баз , реестров насоздавали, пусть сами теперь и разбираются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3.8. Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його ... надіслано на адресу ... останнього відомого її місцезнаходження з повідомленням про вручення.

 

1. Відомого кому?

2. Відомого з яких джерел?

3. Чому не за місцем реєстрації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Відомого кому?

2. Відомого з яких джерел?

3. Чому не за місцем реєстрації?

Это вопросы не ко мне, а к Закону. Госслужащие, коими являются сотрудники налоговых органов, в своей работе должны руководствоваться законами Украины.А не мнениями форумчан.Это их проблемы, что, откуда узнавать. Все данные есть и в Кадастре, и в Земельных отделах.... При приватизации, регистрации они с нас столько крови выпили, столько ксерокопий всевозможных документов получили-пусть теперь ищут.

 

Добавлено через 1 минуту

Согласно же Закона- ничего не пришло- никто не накажет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
заходил сегодня в налоговую, просил посмотреть должен ли я платить за лишние квадраты и сколько. Отказываются предоставить информацию, говорят я обязан сам им принести все документы и они рассчитают. Меня колбасит - нести бумаги или нет, уведомления естественно не было. В воздухе 20 лишних метров.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... говорят я обязан сам им принести все документы ...

 

Согласно какой нормы закона не сказали? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...